تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

taha_esh

تازه وارد
سلام من در نهایت مجبور شدم افزونه رو حذفش کنم رو سرعت سایت تاثیر منفی زیادی داره تو صفحه قبلی هم یه اسکرین شات از gtmetrix گذاشتم دو تا 301 و 304 میده . کاش اینرو یک بررسی می کردید

Mohammadsalehi

تازه وارد
سلام. دوستان. کسی میدونه افزونه پیامک ووکامرس وجود داره که با Digits همخوانی داشته باشه؟
میخام بتونم بعد خرید توسط مشتری پیامک های پیگیری و ... رو براش بفرستم. اما شماره ها رو این افزونه هایی که من میشناسم نمیتونه از دیجیتس فراخوانی کنه
ممنون

mohammad hossien

کاربر عضو
سلام من در نهایت مجبور شدم افزونه رو حذفش کنم رو سرعت سایت تاثیر منفی زیادی داره تو صفحه قبلی هم یه اسکرین شات از gtmetrix گذاشتم دو تا 301 و 304 میده . کاش اینرو یک بررسی می کردید
سلام
یک افزونه کش نصب کنید مشکل حل میشه

mohammad hossien

کاربر عضو
سلام
یک مشکلی که هست بعد از فعال کردن حالت پاپ آپش روی ثبت نام که میزنم ، صفحه ثبت نام برام نمیاد حتی همه افزونه ها را هم غیرفعال کردم و تست کردم بازم درست نشد، دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه

ممنون

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام
یک مشکلی که هست بعد از فعال کردن حالت پاپ آپش روی ثبت نام که میزنم ، صفحه ثبت نام برام نمیاد حتی همه افزونه ها را هم غیرفعال کردم و تست کردم بازم درست نشد، دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه

ممنون

یک لیست از کل افزونه هاتون عکس بگیرید بزارید.

taha_esh

تازه وارد
سلام. دوستان. کسی میدونه افزونه پیامک ووکامرس وجود داره که با Digits همخوانی داشته باشه؟
میخام بتونم بعد خرید توسط مشتری پیامک های پیگیری و ... رو براش بفرستم. اما شماره ها رو این افزونه هایی که من میشناسم نمیتونه از دیجیتس فراخوانی کنه
ممنون
یه افزونه تو مخزن وردپرس هست به اسم persian woocommerce sms

chavosh

تازه وارد
با سلام
من افزونه دیجیت رو نصب و فعال کردم و به خوبی کارمیکند .مشکل من تغییر شماره توسط کاربر است .
من یک سایت فروشگاهی دارم کاربر وقتی وارد پروفایل خود میشود شماره موبایلی که باهاش ثبت نام کرده را نمیبیند تا اگر لازم شد آن را تغییر دهد ممنون میشوم راهنمایی کنید چطور میشود فیلد شماره موبایلی که باهاش احراز هویت شده را در پروفایل کاربر نمایش داد تا در صورت نیاز بتونه تغییر بدهد . من برای قسمت پروفایل کاربران از افزونه یوزرپرو استفاده میکنم با دیگر افزونه ها هم چک کردم اما موفق نشدم.لطفا راهنمایی کنید باتشکر

ITsolution

تازه وارد
سلام آیا این افزونه با افزونه یوزر پرو هماهنگی داره و می شه از اون استفاده کرد؟ در ضمن من افزونه دکان را نصب دارم و قبلا به درستی داشت کار می کرد ولی الان توی قسمت ثبت نام و عضویت اصلا شماره موبایل نمیاد و فقط اون دکمه ثبت نام با کد تایید وجود داره که کار نمی کنه.

Sajadszm

تازه وارد
سلام خسته نباشید آقای مجیدی؛
این افزونه قابلیت اتصال به گراویتی فرمز رو داره؟اگر آره چطور؟
سوال دیگه اینکه من متوجه نشدم چطور میشه به ووکامرس متصلش کرد.
خیلی ممنون

ITsolution

تازه وارد
سلام افزونه دیجیت من تو صفحه پیشخووان این ارور رو داره.
خطای RSS: A feed could not be found at . A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed. چه کار باید بکنم؟ تست که می فرستم پیغام خطا می ده توی برگه ثبت نام هم همین طور

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بروز کنید دوست من. از کانال digits_wp در تلگرام دانلود کنید.

بیژن

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید
مرسی از زحماتی که بابت این افزونه کشیدین بسیار عالی هست. فقط اگه امکان داره مشکل اعداد فارسی در موبایل را نیز حل کنید چون اکثراً از موبایل استفاده میکنن.
همچنین این شماره موبایل در فیلد شماره تلفن مشتری ثبت نمیشه و با افزونه های ارسال اس ام اس به مشتری از این شماره استفاده نمیشه.

آخرین ویرایش:

mbamiri

تازه وارد
دروود وقتتون بخیر اساتید محترم من این افزونه رو نصب کردم اما زمانی فعال کردن رو میزنم پیغام زیر رو نشون میده

(به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد. )

(

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function isMuPlugin() on null in /home/wincasho/public_html/wp-content/themes/person/core/updater/Puc/v4p4/Plugin/UpdateChecker.php:313 Stack trace: #0 /home/wincasho/public_html/wp-content/themes/person/core/updater/Puc/v4p4/Plugin/UpdateChecker.php(61): Puc_v4p4_Plugin_UpdateChecker->isUnknownMuPlugin() #1 /home/wincasho/public_html/wp-content/themes/person/core/updater/Puc/v4p4/Factory.php(86): Puc_v4p4_Plugin_UpdateChecker->__construct(' ....', '/home/wincasho/...', 'digits', 12, '', '') #2 /home/wincasho/public_html/wp-content/plugins/digit.php(3611): Puc_v4p4_Factory::buildUpdateChecker(' ....', '/home/wincasho/...', 'digits') #3 /home/wincasho/public_html/wp-admin/includes/plugin.php(2141): include('/home/wincasho/...') #4 /home/wincasho/public_html/wp-admin/plugins.php(175): plugin_sandbox_scrape('digit.php') #5 {main} thrown in /home/wincasho/public_html/wp-content/themes/person/core/updater/Puc/v4p4/Plugin/UpdateChecker.php on line 313
)

i.reza78

تازه وارد
سلام

این تاپیک برای پشتیبانی از افزونه Digits ایجاد شده

برای دانلود افزونه به سایت Digits-WP.ir مراجعه کنید

لطفا:

برای افزودن وبسرویس جدید تنها با شماره 051.91004490 داخلی 3 تماس بگیرید و در اینجا مطرح نکنید. تنها سوالات و مشکلات را در اینجا مطرح کنید
سلام من از کانال ورژن ۶.۸.۲ رو گرفتم ولی هنگام فعال سازی می شه
سلام

این تاپیک برای پشتیبانی از افزونه Digits ایجاد شده

برای دانلود افزونه به سایت Digits-WP.ir مراجعه کنید

لطفا:

برای افزودن وبسرویس جدید تنها با شماره 051.91004490 داخلی 3 تماس بگیرید و در اینجا مطرح نکنید. تنها سوالات و مشکلات را در اینجا مطرح کنید
سلام من ورژن ۶.۸.۲ رو از کانال گرفتم ولی بعد از نصب ارور می ده سایت با مشگلات فنی رو به رو است
لطفا کمک کنید
من از یه سایت دیگه گرفتم فقط در گاه مکس sms نداره
روش اضافه کردن درگاهم بگین
ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

سلام من ورژن ۶.۸.۲ رو از کانال گرفتم ولی بعد از نصب ارور می ده سایت با مشگلات فنی رو به رو است
لطفا کمک کنید
ممنون
ارور لاگی که براتون ایمیل میشه و توی ارور لاگ هاست هست رو لطفا اینجا بزارید بررسی کنیم.

i.reza78

تازه وارد
یک خطا از نوع E_ERROR در خط 3859 از پرونده /home/appidmak/public_html/wp-content/plugins/digits/digit.php رخ داد. پیام خطا: Uncaught Error: Call to undefined function digits_reg_firebase_script() in /home/appidmak/public_html/wp-content/plugins/digits/digit.php:3859
Stack trace:
#0 /home/appidmak/public_html/wp-content/plugins/digits/digit.php(3920): dig_deps_scripts()
#1 /home/appidmak/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): digits_add_scripts('+98')
#2 /home/appidmak/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array)
#3 /home/appidmak/public_html/wp-includes/plugin.php(465): WP_Hook->do_action(Array)
#4 /home/appidmak/public_html/wp-admin/admin.php(169): do_action('admin_init')
#5 /home/appidmak/public_html/wp-admin/plugins.php(10): require_once('/home/appidmak/...')
#6 {main}
thrown

لطفا کمک کنید
ممنون

mbamiri

تازه وارد
دروود وسپاس فراوان بابت افزونه عالی digits
من افزونه رو نصب کردم فقط بعداازاینکه فعال میشه درخواست لایسنس میده ، فعال سازی رو میزنم خطا میزنه
وآدرس ورود رو هم باید تغیر بدم یا خود افزونه بطور پیش فرض تغیر میده

i.reza78

تازه وارد
یک خطا از نوع E_ERROR در خط 3859 از پرونده /home/appidmak/public_html/wp-content/plugins/digits/digit.php رخ داد. پیام خطا: Uncaught Error: Call to undefined function digits_reg_firebase_script() in /home/appidmak/public_html/wp-content/plugins/digits/digit.php:3859
Stack trace:
#0 /home/appidmak/public_html/wp-content/plugins/digits/digit.php(3920): dig_deps_scripts()
#1 /home/appidmak/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): digits_add_scripts('+98')
#2 /home/appidmak/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array)
#3 /home/appidmak/public_html/wp-includes/plugin.php(465): WP_Hook->do_action(Array)
#4 /home/appidmak/public_html/wp-admin/admin.php(169): do_action('admin_init')
#5 /home/appidmak/public_html/wp-admin/plugins.php(10): require_once('/home/appidmak/...')
#6 {main}
thrown
کسب نیست منو کمک کنه ؟

بالا