تاپیک پشتیبانی مجدد Restrict content pro

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

DariushGreat

تازه وارد
سلام

بسیار ممنون برای زحماتتون

آقا امکانش هست کاربر یه پلن امتیازی بخره و بعد از راه Easy Digital Download پرداخت از محل امتیاز داشته باشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahabk910

تازه وارد
واقعا ممنون . مشکل من به کلی رفع شد. فقط اگه امکان داره بگید که راهی برای نمایش صحیح رسید pdf هستش یا خیر.

ظاهرا این رسید با حروف فارسی مشکل داره و به شکل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمایش داده میشه.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اینارو نوشت دوست من
سایتو هم باز می کنم ارور زیر رو می ده
سلام . مشکل شما بخاطر تداخل یک افزونه دیگر با این افزونه هستش ... شاید 2 بار با نام های مختلف نصبش کردید ... همه پلاگین ها رو غیر فعال کنید و مجدد نصبش کنید و نتیحه رو گزارش کنید .

سلام

بسیار ممنون برای زحماتتون

آقا امکانش هست کاربر یه پلن امتیازی بخره و بعد از راه Easy Digital Download پرداخت از محل امتیاز داشته باشه؟
سلام . تا اون حدی که شما میخوای نوشته ولی یک افزونه برای اتصال این 2 با هم نوشتم ولی فک نکنم چیزی باشه که مد نظر شماست :

شما باید از mycred استفاده کنید که یک افزونه تجاری توی سایت خود مای کرد هست که میشه موقع پرداخت با EDD از امتیاز استفاده کرد .

واقعا ممنون . مشکل من به کلی رفع شد. فقط اگه امکان داره بگید که راهی برای نمایش صحیح رسید pdf هستش یا خیر.

ظاهرا این رسید با حروف فارسی مشکل داره و به شکل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمایش داده میشه.
سلام . قبلا به نویسنده اش خبر دادم ... بازهم امروز خبر میدم رفع کنه .... البته خودش توی تنظیمات متفرقه پلاگین یک گزینه گذاشته که مرتبط با فونت هستش ولی تست کردم جواب نداد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahabk910

تازه وارد
عید همگی مبارک

دوستان من چند سطح اشتراک رو در این افزونه مشخص میکنم. سطح 1 ، 2 ، 3 و 4.

حالا یک کاربر سطح 1 رو که مثلا برای یک افزونه هست انتخاب میکنه و به اون افزونه دسترسی پیدا میکنه و زمانی که سطح 2 رو که مثلا برای یک افزونه دیگه هست خریداری میکنه دیگه به سطح 1 دسترسی نداره و فقط به سطح 2 دسترسی داره. ینی درواقع آخرین اشتراک خریداری شده رو دسترسی پیدا میکنه که مربوط به یک سطح خاص هست. پرداخت ها در فاکتور کاربر ثبت میشه و فقط آخرین اشتراک خریداری شده در وضعیت فعال و قابل دسترس هست.

آیا راهی وجود داره بشه این مشکل رو حل کرد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

دوست عزیز بنده میخوام جوابتون رو بدم ولی وقتی شما به هر چیزی میگید مشکل ... قضیه همون قضیه قبل شده ..

خب وقتی من الان نقره بودم رفتم طلایی.... الان دیگه نقره ای نیستم و طلایی هستم ....

دسترسی ها سطح اشتراک تعیین نمیکنه بلکه شورت کدی که شما برای محدود کردن محتواتون مشخص میکنید تعیین میکنه ...

این شما هستید که مثلا مشخص میکنید این محتوا فقط برای اعضای نقره ای و یا طلایی قابل دستیابی باشه ... که باید داخل شورت کد مثلا آیدی 2,3 رو بزنید .

تو همه سایت ها هم همینطوریه .... مثلا نوشته دسترسی به این قسمت برای اعضای نقره ای هست . یا فقط اعضای طلایی هست یا ( اعضای نقره ای و طلایی ) هست ....

شما paid membership pro رو هم نصب کنید تست کنید ببینید .

shahabk910

تازه وارد
دوست عزیز بنده میخوام جوابتون رو بدم ولی وقتی شما به هر چیزی میگید مشکل ... قضیه همون قضیه قبل شده ..

خب وقتی من الان نقره بودم رفتم طلایی.... الان دیگه نقره ای نیستم و طلایی هستم ....

دسترسی ها سطح اشتراک تعیین نمیکنه بلکه شورت کدی که شما برای محدود کردن محتواتون مشخص میکنید تعیین میکنه ...

این شما هستید که مثلا مشخص میکنید این محتوا فقط برای اعضای نقره ای و یا طلایی قابل دستیابی باشه ... که باید داخل شورت کد مثلا آیدی 2,3 رو بزنید .

تو همه سایت ها هم همینطوریه .... مثلا نوشته دسترسی به این قسمت برای اعضای نقره ای هست . یا فقط اعضای طلایی هست یا ( اعضای نقره ای و طلایی ) هست ....

شما paid membership pro رو هم نصب کنید تست کنید ببینید .
من اگه گفتم مشکل منظورم مشکل خودم بود. ینی در حال حاضر من با این موضوع مشکل دارم!!

الانم از توضیحات شما متوجه شدم که باید سطح اشتراک ها رو ویرایش کنم و اساسشون رو تغییر بدم و بر اساس آیدی های نقره ای و برنز که فقط محدوده زمانیشون با هم متفاوت باشه مشخص کنم.

برا این که مطمئن شم باز میپرسم این سوال رو:

آیا نمیشه مثلا 20 سطح اشتراک رو مشخص کرد برای 20 محصول متفاوت. و زمانی که یک کاربر سطح 1 رو خریداری کرد و زمانی که خواست سطح 2 یا 3 رو خریداری کنه باز به سطح یک هم که قبلا خریداری کرده دسترسی داشته باشه؟

آیا این افزونه این امکان رو داره یا خیر؟

سوال من شاید سوال خیلی از کاربرای دیگه هم باشه و شما از اینکه جواب من رو میدید ناراحت نباشید. ( شما اینطور فکر کنید که کاربران خوب سایتتون سوال پرسیدن و مثل بنده کاربر نما نیستن)

این موضوع رو هم اضافه کنم که من شاید بیشتراز 15 افزونه خوب رو در این زمینه استفاده کردم اما هیچ کدوم کامل تر از این افزونه نبود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mina200

تازه وارد
زمانی که می خواهم برای اشتراک ویژه خریدی انجام دهم با این خطا مواجعه می شوم لطفا پیگیری یا راهنمایی نمایید
ERROR: Sorry, there was an error. Please be sure JavaScript and Cookies are enabled in your browser and try again.

وقتی من جاوا اسکریپت در مرورگر خود فعال می کنم صفحه ی پرداختی برای من نمایش داده می شود 
من چگونه می توانم جاوا اسکریپت بصورت اتوماتیک در وردپرس یا این افزونه نصب کنم که دیگر نیازی به فعال کردن ان توسط مروگر نباشد و کاربر بعد از پرداختی دیگر ارور فعال کردن جاوا اسکریپت را نداشته باشد و وارد درگاه شود

hannanstd.ir

مشکل شما ربطی به وردپرس و پلاگین نداره ... از مرور گر شما هستش .

djbehrouz

تازه وارد
Version 2.3.5, October 6, 2015

• Fix: Expiration date is sometimes shown incorrectly in Payment Received emails

Fix: Payment dates not always respecting server's timestamp
Fix: Undefined index notices when activating/deactivating discount codes when Stripe is enabled
Fix: Spelling error, "logout" should be "log out"
Fix: Spelling error, "Mail Chimp" should be "MailChimp"
Fix: Grammar error, "Setup" should be "Set Up"
Fix: Incorrect link to documentation
Fix: Undefined index notices when settings have not been saved
Download ZIP:

hannanstd.ir

دوستانی که درگاه های این افزونه رو خریداری کرده بودند در صورتی که نسخه 2 افزونه درگاه رو براشون ارسال نکردم به hannanstd@ ایمیل بزنن .... تا حتما براشون ارسال بشه ....

djbehrouz

تازه وارد
سلام.بجای اینکه مطالب برای کاربران غیر عضو این جمله "این محتوا برای مشترکان محدود" نمایش داده شود به فرم عضویت تغییر دهیم شورت کد فرم عضویت را به کدام قسمت اضافه کنیم؟

کاش این قسمت را کمی تغییر دهند و میشد در قسمت تنظیمات فرم عضویت ویژه را به همه مطالب اضافه کرد که دیگر لازم به شخصی سازی نباشد و بعد از هر بار آپدیت به نسخه جدید به صورت دستی باید باز تغییرات را اعمال کرد.

با تشکر

hannanstd.ir

سلام.بجای اینکه مطالب برای کاربران غیر عضو این جمله "این محتوا برای مشترکان محدود" نمایش داده شود به فرم عضویت تغییر دهیم شورت کد فرم عضویت را به کدام قسمت اضافه کنیم؟

کاش این قسمت را کمی تغییر دهند و میشد در قسمت تنظیمات فرم عضویت ویژه را به همه مطالب اضافه کرد که دیگر لازم به شخصی سازی نباشد و بعد از هر بار آپدیت به نسخه جدید به صورت دستی باید باز تغییرات را اعمال کرد.

با تشکر
سلام . توی تنظیماتش که هست ....

/wp-admin/admin.php?page=rcp-settings2 تا باکس پیام ها داره ....

ضمن اینکه گویا باید بازبینی رو ترجمه داشته باشیم.

djbehrouz

تازه وارد
/wp-admin/admin.php?page=rcp-settings
بله اون 2 تا باکس هست ولی برای کسانی که عضو رایگان باشند یا عضو ویژه ولی برای کسانی که وارد سایت نشده باشند این باکس پیام ها کاربرد ندارد همان متن نمایش داده می شود که نیاز هست برای کاربران وارد نشده هم یک باکس پیام اضافه شود.

الان برای کاربرانی که ثبت نام نکرده اند چگونه شورت کد عضویت را اضافه کنیم؟

البته اینم میدونم که میشه به اول و اخر هر مطلب کد اضافه کرد ولی اینکار که دستی انجام میشود کمی وقت گیر هست چون تعداد ارسال مطالب در روز بالاست و توسط چند نفر انجام می شود که با این کدها آشنایی ندارند.

با تشکر

djbehrouz

تازه وارد
بله اون 2 تا باکس هست ولی برای کسانی که عضو رایگان باشند یا عضو ویژه ولی برای کسانی که وارد سایت نشده باشند این باکس پیام ها کاربرد ندارد همان متن نمایش داده می شود که نیاز هست برای کاربران وارد نشده هم یک باکس پیام اضافه شود.

الان برای کاربرانی که ثبت نام نکرده اند چگونه شورت کد عضویت را اضافه کنیم؟

البته اینم میدونم که میشه به اول و اخر هر مطلب کد اضافه کرد ولی اینکار که دستی انجام میشود کمی وقت گیر هست چون تعداد ارسال مطالب در روز بالاست و توسط چند نفر انجام می شود که با این کدها آشنایی ندارند.

با تشکر
من الان هر دو باکس پیام را پیام گذاشتم اوکی شد!مگر باکس پیام اول برای کاربران رایگان و باکس پیام دوم برای کاربران ویژه نیست؟پس چرا وقتی باکس دوم را خالی میذارم همون متن پیش فرض نمایش داده می شود؟این باگ نیست به نظر شما؟

simonamiri0069

کاربر عضو
دانلود نسخه جدید درگاه های سازگار با 2.1.1 به بالا .... ( بروز رسانی شده در 1 مهر ) :

پارس پال :

http://www.persiansc...RCP_Parspal.zip

زرین پال:

http://www.persiansc...CP_ZarinPal.zip

زرین گیت :

http://www.persiansc...P_ZarinGate.zip

سلام استاد حنان بنده چند سطح ایجاد کردم.سطح عمومی(رایگان)-برنزی-نقره ای .طلایی و الماسی

یه سوال دارم.من یه پست برای کاربران نقره ای گذاشتم.

اما وقتی کاربران که عضو عمومی هستند یا عضو نشدند همگی یه پیام مشخص میبینند یعنی مشخص نیست که این پست برای چه سطحی (برنزی-نقره ای .طلایی و الماسی) هست.چطور مشخص کنم که کدوم پست برای چه سطحی هست.

به غیر از اون شرت کد زیر نوشته ها که هردفعه باید تو نوشته وارد کرد روش اسون تری هست؟

hosseins2

تازه وارد
سلام

من افزونه رو نصب کردم و سطوح اشتراک و همه چیز به خوبی کار میکنه فقط با تخفیف به مشکل برخوردم

کد تخفیف رو تعریف کردم و موقع استفاده کد رو وارد میکنم و apply میزنم کد رو میشناسه ولی از قیمت کم نمیکنه

مشکل چی هست؟

hos

تازه وارد
سلام دوستان

این امکان هست که یک یا چند فیلد به صفحه ثبتنام اضافه یا حذف کنیم؟

با تشکر

hannanstd.ir

djbehrouz

تازه وارد
سلام.بعضی از قسمت های این افزونه فارسی سازی نشده است!
بعنوان مثال ایمیلی که برای مدیر سایت جهت ثبت نام جدید کاربر میاد به صورت زیر می باشد:
Hello
... (...) is now subscribed to ...
Subscription level: ...
Thank you

تو قسمت تنظیمات هم بعضی از نوشته ها فارسی سازی نشده است.تو قسمت پرداخت های مشترکین یا کاربران چند گزینه پایین فیلتر در آخرین نسخه که استفاده میکنم فارسی سازی نشده است.

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا