تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ahmadsl

تازه وارد
من افزونه Persian Woocommerce SMS رو نصب کردم اما وقتی میخوام پیامک تکی بفرستم اررو زیر رو میده:

خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !
چه کار باید بکنم؟

ممنون میشم اگه جواب بدید

ahmadsl

تازه وارد
Postgah هیچ تغییری توی این سامانه ندادم !!!! توی نسخه جدید فقط پیام رسان رو از وبسرویس به URL تغییر دادم چون وبسرویسون پولی بود ولی url رایگان

یوزر پس و شمارنده فرستنده جهت بررسی کردنش لازم دارم ...
سلام

چطوری میشه سرویس پیامرسان رو فعال کرد رو افزونه؟ چطوری از url استفاده کنیم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من افزونه Persian Woocommerce SMS رو نصب کردم اما وقتی میخوام پیامک تکی بفرستم اررو زیر رو میده:

خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !
چه کار باید بکنم؟

ممنون میشم اگه جواب بدید
تنظیمات رو به درستی انجام ندادید

سلام

چطوری میشه سرویس پیامرسان رو فعال کرد رو افزونه؟ چطوری از url استفاده کنیم؟
به مسئول وبسرویس بگید با ما در ارتباط باشن تا اضافه شون کنیم. (هزینه دریافت میشه)

mortezasj2

تازه وارد
سلام برای من قسمت ارسال پیامک به مدیر محصول کار نمیکنه با چند پنل امتحان کردم. لطفا راهنمایی کنید

AHF-victory

تازه وارد
سلام اس ام اس برا مدیر ارسال میکند اما برای خریدار خیر مشکل از کجاست؟تیکتشم زدم

teamnet

تازه وارد
دوستان عزیز الان ارسال های تلگرامیتون انجام میشه ؟ یعنی ارسال پیام توسط تلگرام میره ؟ 

iman.azari.ir@Gmail.com

تازه وارد
سلام من این افزونه رو قبلا بر روی سایت خود نصب داشتم به دلایلی سرور میزبانم تغییر دادم ولی وقتی افزونه اس ام اس را فعال می کنم سایت کلا بهم میریزه و بالا نمیاد چه کار باید بکنم لطفا من رو راهنمایی کنید آخرین ورژن رو هم دریافت کردم ولی باز همین مشگل رو داره 

iJoseph

تازه وارد
با سلام خدمت شما

بعد از نصب افزونه ی پیامک متاسفانه من این مشکل رو دارم.

زمانی که کاربر محصولی رو خرید می کنه در هر مرحله به مدیر و خریدار پیامک می زنه و اعلام می کنه که سفارش در چه مرحله ای قرار داره و تا اینجا درست عمل می کنه. اما وقتی کاربر قصد خرید رو نداره و میخاد از موجود شدن محصول یا زمان حراجش با خبر بشه با ثبت شماره ی خودش عملن هیچ شماره ای ثبت نمی شه و در وب سرویس اینطوری نمایش می ده شماره رو، البته بگم که من نمیدونم چرا بعد از نصب افزونه بجای رفتن توی پیکر بندی ووکامرس رفته توی قسمت ووکامرس فارسی! میتونه مشکل از این باشه؟ از داخل خوده قسمت تنظیمات پیامک در تب آخر که ارسال پیامک هستش هم تست می کنم کاملن درسته.

ضمنن من از پشتبانی وبسرویس هم کمک گرفتم که گفتند مشکل از اونها نیستش. پنل من از سایت Relax هستش.

میتونید بنده رو راهنمایی کنید؟ ممنون

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pooriya1991

تازه وارد
سلام

من یه مشکلی با افزونه دارم

زمانی که تیک بخش تکمیل خرید رو میزنم که وقتی مشتری خریدش تکمیل شه براش اون شناسه محصول ارسال شه . ارسال نمیشه . ولی موارد دیگر رو که میزنم ارسال میشه . مثلا تیک در انتظار رو میزنم واسه خریدار اس ام اسش میره

راهنماییم کنید لطفا

teamnet

تازه وارد
دوستان لطفا راهنمایی کنید شما در حال حاضر به لیست سیاه مخابرات هم ارسال می کنید یعنی مخاطبینی که در لیست سیاه هستند هم اس دریافت می کنند . 

؟

iJoseph

تازه وارد
دوستان لطفا راهنمایی کنید شما در حال حاضر به لیست سیاه مخابرات هم ارسال می کنید یعنی مخاطبینی که در لیست سیاه هستند هم اس دریافت می کنند . 

؟
این مورد رو باید از وبسرویس پیگیری کنید که خط رو خدماتی بکنند و تا اونجایی که من اطلاع دارم باید یک واحد حقوقی باشید و پیامک تون هم محتوای تبلیغاتی نداشته باشه.

موفق باشید.

iJoseph

تازه وارد
از دوستان کسی در مورده سوال بنده پاسخی ندارند؟

ممنون

teamnet

تازه وارد
این مورد رو باید از وبسرویس پیگیری کنید که خط رو خدماتی بکنند و تا اونجایی که من اطلاع دارم باید یک واحد حقوقی باشید و پیامک تون هم محتوای تبلیغاتی نداشته باشه.

موفق باشید.
با تشکر این موارد رو داریم ولی الان مشکل این هست که سرویس دهنده ما ارسالش متوقف شده می خوام ببینم شماها ارسال دارید یا این مورد همگانی هست ... ؟

sara.hoseini

تازه وارد
سلام

من در بخش  اطلاع رسانی وقتی گزینه زمانیکه که محصول موجود شد  را تیک می زنم زیر محصولات موجود تیک اطلاع از موجودی میزاره اما در محصولات ناموجود این کار رو انجام نمیده:   

لطفا بررسی بفرمایید. این گزینه وقتی هم درست بود زیر تمامی محصولات این گزینه رو فعال میکرد حالا هم که برعکس شده.

با تشکر

max32

تازه وارد
سلام من به یک مشکل عجیب برخورد کردم 

بعد از نصب افزونه در بخش سبد خرید فیلد شماره تلفن اضافه نشده ولی وقتی میخواییم بریم به بخش پرداخت خطا میده که 

• شماره موبایل معتبر نیست .
ممنون میشم راهنماییم کنید 

hamidesigner

تازه وارد
سلام و خسته نباشید.

اول یک سوال می پرسم از دوستان بعد هم چند تا پیشنهاد دارم. 

بهترین پنل اس ام اس که سرعت بالایی در ارسال دسته جمعی داره و با این ماژول همخوانی کامل داره کدام پنل میباشد؟

پیشنهادها:

1- اگه بشه کاربرای مشترک شده هر محصول رو نشون بده خیلی خوب میشه. اینجوری میشه دید که کی با چه شماره ای یا حتی آی پی شماره وارد کرده. اگر عضو سایت هست که مشخصات رو نشون بده اگر نیست که به عنوان ناشناس یا مهمان باشه. 

2- یک ستون اضافه بشه داخل قسمت محصولات و جلوی هر محصول بنویسه که این محصول چند تا مشترک داره.

3- بشه افزونه رو برای کاربرای سایت فعال کرد که وقتی میخوان مشترک بشن بگه که باید عضو سایت بشید.

4- قسمت آمار اضافه بشه . مثلا کدوم محصول بیشترین مشترک رو داره . که بشه برای اون محصول آفر گذاشت و ...

فعلا همینا به ذهنم رسید. البته میشه مثل افزونه های خارجی یک افزونه تجاری هم اضافه بشه که امکانات بیشتری داشته باشه و پولی باشه که بشه خریداری بشه. چون واقعا الان به همچین افزونه ای نیازه و همه هم به خوبی استقبال می کنن. 

با تشکر

موفق باشید.

saebonic

تازه وارد
با سلام

بعد از به روز رسانی به نسخه جدید ووکامرس گزینه تنظیمات پیامک حذف شده و همچنین هیچ پیامکی ارسال نمی شود. چه جوری مشکل رو برطرف کنم؟

amin669

تازه وارد
باسلام

بهترین و سازگارترین و در عین حال به صرفه ترین وب سرویس پیامکی که با این افزونه هماهنگی داره کدومه؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نمیتونیم به شما هیچ پیشنهاد خاصی بدیم. لطفا خودتون تحقیق کنید در این باره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا