تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AhrimanSefid

تازه وارد
ممنونم می شم پاسخی هم به من بدین.

آیا وب سرویسی که براتون ایمیل شده را بررسی کردین امکان داره قرار دهید؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
ممنونم می شم پاسخی هم به من بدین.

آیا وب سرویسی که براتون ایمیل شده را بررسی کردین امکان داره قرار دهید؟
سلام

ایمیلی نیومده ولی smsfor.ir  جز وبسرویسهای فعلی پلاگین نیست . اگه قصد دارید به پلاگین ها اضافه بشه خود مدیر سامانه باید پیام خصوصی یا به hannanstd@gmail.com ایمیل بزنه و حق الزحمه اضافه شدن به مخزن رو پرداخت کنه .

AhrimanSefid

تازه وارد
سلام

ایمیلی نیومده ولی smsfor.ir  جز وبسرویسهای فعلی پلاگین نیست . اگه قصد دارید به پلاگین ها اضافه بشه خود مدیر سامانه باید پیام خصوصی یا به hannanstd@gmail.com ایمیل بزنه و حق الزحمه اضافه شدن به مخزن رو پرداخت کنه .
حق الزحمه رو بفرمایید ایمیل هم زدم اما بازم جواب ندادین.

sajjadkh65

تازه وارد
سلام و خسته نباشید.

از وقتی آپدیت کردم به ورژن جدید، با این که هیچ تنظیماتی رو عوض نکردم اما این یادداشت رو توی صفحه ویرایش سفارش مینویسه:

و هیچ پیامکی ارسال نمیشه.

البته قبلا هم این یادداشت رو می نوشت اما توی پنل پیامکم که میرفتم، پیامک ارسال شده بود.
منم دقیقا همین مشکل رو دارم. سامانه پیامک sms.ir هست.

پیام خطا:

خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !

بروزرسانی:

الان برای شماره ها مشکلی وجود ندارد. شماره ه حتمن باید با  0 اول وارد بشن وگرنه سیستم ایراد میگیره.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

paatriot

تازه وارد
سلام خسته نباشید

میخواستم ببینم میشه وب سرویس های دیگه ای رو به این افزونه اضافه کرد؟؟؟؟

من با اجازتون سعی کردم خودم این کار رو انجام بدم

مثلا اومدم فایل  persian-woocommerce-sms/lib/class.gateways.php رو ادیت کردم و تو قسمت  

public static function get_sms_gateway() {
        $gateway = array(
            'none'      => 'انتخاب کنید',​

مقادیر سرویس رو اضافه کردم به این صورت 'tciranwebservice' => 'Iran.tc',

و بعد اومدم این چند خط رو زیر بقیه بالای قسمت تلگرام اضافه کردم

/**
     * Sends SMS via Iran.tc
     */
    function tciranwebservice( $sms_data ) {
        $response = false;
        $username = ps_sms_options( 'persian_woo_sms_username', 'sms_main_settings' );
        $password = ps_sms_options( 'persian_woo_sms_password', 'sms_main_settings' );
        $from = ps_sms_options( 'persian_woo_sms_sender', 'sms_main_settings' );
        $to = $sms_data['number'];
        $massage = $sms_data['sms_body'];
        if ( empty( $username ) || empty( $password ) ) {
            return $response;
        }

$client = new SoapClient('http://ws.iran.tc/index.php?wsdl', array('login' => $username,'password' => $password) );
        try
        {
            $status = $client->sendToMany($to , $massage);
        }

catch (SoapFault $sf)
        {
            $sms_response = $sf->faultcode;
        }
        if ($sms_response == '') {
            $response = true;
        }
        return $response;    }​

و با این که وب سرویس پنل خودم هم فعاله بازم ارسال پیامک با خطا روبه رو میشه​

میخواستم ببینم آیا فایل دیگه ای رو هم باید ویرایش کنم ؟؟؟؟​

اگه لطف کنین راهنمایی کنین ممنون میشم​

ramin005

تازه وارد
با سلام.

بنده بعد از آپدیت با این خطا روبرو میشم هنگام ثبت شماره. لطفا راهنمایی بفرمایید

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/name/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.notifications.php on line 381
شماره شما ثبت شد

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ramin005

تازه وارد
با سلام.

بنده بعد از آپدیت با این خطا روبرو میشم هنگام ثبت شماره. لطفا راهنمایی بفرمایید

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/name/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.notifications.php on line 381
شماره شما ثبت شد

با تشکر
هیچ کدوم از عزیزان با این خطا بعد آپدیت روبرو نشدن؟ وقتی که با این ارور ذخیره میکنه کلمه onsale یا in  رو ثبت نمیکنه تو دیتابیس و فقط شماره تلفن ذخیره میشه!

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بنده هم اپدیت کردم خطایی نداده

احتمالا پلاگین دیگر شما باعث این تداخله

ramin005

تازه وارد
بنده هم اپدیت کردم خطایی نداده

احتمالا پلاگین دیگر شما باعث این تداخله
با سلام خدمت شما

به نظر بنده کد نویسی نسخه جدید قدری مشکل داره. چون برای تست حرف شما، کلا روی لوکال همه چی رو از نو نصب کردم یعنی فقط وردپرس، ووکامرس، فارسی سازهاش و افزونه پیامک رو نصب کردم. (همگی آخرین نسخه ها) بعد از ایجاد یک کالای تستی و بررسی افزونه بازهم همون خطا رو نشون داد!!!

لطفا دوستان عزیز راهنمایی کنن. فکر نکنم فقط برای بنده این مشکل پیش اومده باشه

You must be registered for see images attach

hossein1

تازه وارد
سلام وقتتون بخیر و خوشی 

آقا مشکل ملی پیامک چی هست که چند وقته نه پیامک خودکار ارسال می کنه و نه به صورت دستی .

همش این پیغام ها رو نمایش می ده : پیامک بخاطر خطا به خریدار با شماره ********* ارسال نشد.   یا      خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !

در حالی که همه چیز درست هست وتا یه ماه قبل همه پیامک ها بدون مشکل ارسال می شدند .

لطفا بررسی بفرمایید که مشکل از کجا هست ، وقعا دیوونمون کرده این مشکل .. بسیار متشکرم

hossein1

تازه وارد
سلام وقتتون بخیر و خوشی 

آقا مشکل ملی پیامک چی هست که چند وقته نه پیامک خودکار ارسال می کنه و نه به صورت دستی .

همش این پیغام ها رو نمایش می ده : پیامک بخاطر خطا به خریدار با شماره ********* ارسال نشد.   یا      خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !

در حالی که همه چیز درست هست وتا یه ماه قبل همه پیامک ها بدون مشکل ارسال می شدند .

لطفا بررسی بفرمایید که مشکل از کجا هست ، وقعا دیوونمون کرده این مشکل .. بسیار متشکرم
سلام عزیزان مشکل از ملی پیامک هست یا افزونه ؟  با خود پنل ملی پیامک می تونم پیامک ارسال کنم اما افزونه یامک ووکامرس نمی تونه ارسال کنه . چی کار کنیم درست بشه ؟ خیلی ضروریه . بسیار متشکرم .

adggraph

تازه وارد
با سلام

متاسفانه بنده در استفاده از این افزونه به مشکل برخوردم.

بعد از انجام تنظیمات افزونه موقع ارسال پیام این خطا مشاهده میشه " 

خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !
برای استفاده از این افزونه پنل پیام کوتاه خودمون رو هم به ویژه ارتقاع دادیم ولی باز هم تاثیری نداشت هرچقدر هم از پشتیبانی سامانه خودمون راهنمایی میگیریم قادر به حل این موضوع نیستن.

این خطا به پنل پیام کوتاه (نیازپرداز) مربوط میشه یا به افزونه؟

لطفا راهنمایی بفرمایید.با سپاس

hossein1

تازه وارد
سلام من فکر می کنم مشکل عدم ارسال پیامک به دلیل اشتباه ثبت شدن نام کاربری یا رمز عبور در افزونه هست . لطفا ابتدا از صحت نام کاربری و رمز عبور اظمینان خاصل کنید و یک بار از پنل خارج شده و با همین مشخصات دوباره وارد شوید و سپس این مشخصات رو در بخش تنظیمات وب سرویس پنل قرار بدین . برای من مشکل اینطوری حل شد .

ramin005

تازه وارد
با سلام

بنده از وضعیت پشتیبانی این افزونه بسیار ناراضی هستم. ای کاش بعضی افزونه ها به دلیل اهمیتی که دارن حتی به صورت تجاری ارائه بشن اما پشتیبانی قوی داشته باشه. درحال حاضر بنده و تعداد زیادی از دوستان با کلی سوال و نیاز راهنمایی هر روز سر میزنیم این پیج ببینیم جوابی ارسال شده یا نه!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز ، افزونه به درستی کار میکنه! موارد عدم کارکرد خاص مربوط به سرویس دهنده شماست نه پلاگین! پلاگین وظیفه اتصال و ارسال رو داره. ارسال یا عدم ارسال مربوط به پنل شماست! نه افزونه

adggraph

تازه وارد
بنده تنظیمات رو چندین بار چک کردم و تنظیمات رو انجام دادم ولی تاثیری نداشته.

در مورد دوست عزیز دیگه که فرمودن مشکل از سرویس دهنده هست عرض کنم که چندین بار با نیاز پرداز مکاتبه کردیم ولی نتونستن مشکل رو رفع کنن.در افزونه نام سرویس دهنده نیاز پرداز به صورت sms.niazpardaz.com درج شده در صورتی که مسئولین نیاز پرداز میگن که باید گزینه niazpardaz.com رو انتخاب کنیم.این مغایرت نمیدونم تاثیری روی این موضوع داره یا نه.ممنون میشم ارائه دهنده این افزونه پاسخ بنده رو بدن تا بتونیم از کاربرد این افزونه استفاده کنیم.

با سپاس

hackking

تازه وارد
با سلام واحترام

چطور میشه اطلاعاتی که در ایمیل ارسالی له مشتری میره رو با اس ام اس نیز برای اون ارسال کرد توسط شورت کدها که میزاریم

من از یه افزونه در کنار ووکامرس استفاده میکنم که فرد بعد از ثبت نام در سایت و پرداخت یک لینک، رمز عبور و نام کاربری برای طرف ئر زیر سافرش ووکامرس ایمیل میشه حالا میخوام این اطلاعات در اس ام اس هم براش بره از چه شورت کدی باید استفاده کنم؟؟

باسپاس

pooriya1991

تازه وارد
سلام

من یه مشکلی با افزونه دارم

زمانی که تیک بخش تکمیل خرید رو میزنم که وقتی مشتری خریدش تکمیل شه براش اون شناسه محصول ارسال شه . ارسال نمیشه . ولی موارد دیگر رو که میزنم ارسال میشه . مثلا تیک در انتظار رو میزنم واسه خریدار اس ام اسش میره

راهنماییم کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا