تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

irsalam

تازه وارد
سلام برای این افزونه بخواهیم وب سرویس یک سامانه دیگر رو اضافه کنیم باید چه اقدامی هنوز انجام بدیم ؟

هنوز امکان اضافه کردنش هست یا خیر ؟

SRNOURI

تازه وارد
سلام من از پنل دریا از سایت Farapayamak استفاده میکنم(دارای امکان API).تنظیمات افزونه رو انجام دادم اما پیامک ارسال نمیکنه. حتی توی فایل class.gateways.php آی پی عددی رو به api.payamak-panel.com هم تغییر دادم اما بازم پیامک ارسال نمیشه و fail میشه. از دوستان و اساتید اگه کمک کنند ممنون میشم.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام برای این افزونه بخواهیم وب سرویس یک سامانه دیگر رو اضافه کنیم باید چه اقدامی هنوز انجام بدیم ؟

هنوز امکان اضافه کردنش هست یا خیر ؟
هزینه اضافه شدن هر پنل جدید 50 هزار تومان هست که توسط خود مدیر سامانه باید پرداخت بشه و به بنده پیام خصوصی یا ایمیل بزنن .

سلام من از پنل دریا از سایت Farapayamak استفاده میکنم(دارای امکان API).تنظیمات افزونه رو انجام دادم اما پیامک ارسال نمیکنه. حتی توی فایل class.gateways.php آی پی عددی رو به api.payamak-panel.com هم تغییر دادم اما بازم پیامک ارسال نمیشه و fail میشه. از دوستان و اساتید اگه کمک کنند ممنون میشم.
سلام

فرا پیامک رو تست کردم مشکلی نداره . شماره فرستنده و نام کاربری و ... رو بررسی کنید

سلام و خسته نباشید.

اول یک سوال می پرسم از دوستان بعد هم چند تا پیشنهاد دارم. 

بهترین پنل اس ام اس که سرعت بالایی در ارسال دسته جمعی داره و با این ماژول همخوانی کامل داره کدام پنل میباشد؟

پیشنهادها:

1- اگه بشه کاربرای مشترک شده هر محصول رو نشون بده خیلی خوب میشه. اینجوری میشه دید که کی با چه شماره ای یا حتی آی پی شماره وارد کرده. اگر عضو سایت هست که مشخصات رو نشون بده اگر نیست که به عنوان ناشناس یا مهمان باشه. 

2- یک ستون اضافه بشه داخل قسمت محصولات و جلوی هر محصول بنویسه که این محصول چند تا مشترک داره.

3- بشه افزونه رو برای کاربرای سایت فعال کرد که وقتی میخوان مشترک بشن بگه که باید عضو سایت بشید.

4- قسمت آمار اضافه بشه . مثلا کدوم محصول بیشترین مشترک رو داره . که بشه برای اون محصول آفر گذاشت و ...

فعلا همینا به ذهنم رسید. البته میشه مثل افزونه های خارجی یک افزونه تجاری هم اضافه بشه که امکانات بیشتری داشته باشه و پولی باشه که بشه خریداری بشه. چون واقعا الان به همچین افزونه ای نیازه و همه هم به خوبی استقبال می کنن. 

با تشکر

موفق باشید.
بررسی میشه

سلام من به یک مشکل عجیب برخورد کردم 

بعد از نصب افزونه در بخش سبد خرید فیلد شماره تلفن اضافه نشده ولی وقتی میخواییم بریم به بخش پرداخت خطا میده که 

• شماره موبایل معتبر نیست .
ممنون میشم راهنماییم کنید 
یک نمونه از شماره موبایلی که وارد کردید رو بذارید

با سلام خدمت شما

به نظر بنده کد نویسی نسخه جدید قدری مشکل داره. چون برای تست حرف شما، کلا روی لوکال همه چی رو از نو نصب کردم یعنی فقط وردپرس، ووکامرس، فارسی سازهاش و افزونه پیامک رو نصب کردم. (همگی آخرین نسخه ها) بعد از ایجاد یک کالای تستی و بررسی افزونه بازهم همون خطا رو نشون داد!!!

لطفا دوستان عزیز راهنمایی کنن. فکر نکنم فقط برای بنده این مشکل پیش اومده باشه

You must be registered for see images attach
سلام بررسی میکنم .

بنده تنظیمات رو چندین بار چک کردم و تنظیمات رو انجام دادم ولی تاثیری نداشته.

در مورد دوست عزیز دیگه که فرمودن مشکل از سرویس دهنده هست عرض کنم که چندین بار با نیاز پرداز مکاتبه کردیم ولی نتونستن مشکل رو رفع کنن.در افزونه نام سرویس دهنده نیاز پرداز به صورت sms.niazpardaz.com درج شده در صورتی که مسئولین نیاز پرداز میگن که باید گزینه niazpardaz.com رو انتخاب کنیم.این مغایرت نمیدونم تاثیری روی این موضوع داره یا نه.ممنون میشم ارائه دهنده این افزونه پاسخ بنده رو بدن تا بتونیم از کاربرد این افزونه استفاده کنیم.

با سپاس
با پشتیبانی نیاز پرداز تماس بگیرید اگه تغییرات وبسرویس داشتن خبر بدن

با سلام خدمت شما

بعد از نصب افزونه ی پیامک متاسفانه من این مشکل رو دارم.

زمانی که کاربر محصولی رو خرید می کنه در هر مرحله به مدیر و خریدار پیامک می زنه و اعلام می کنه که سفارش در چه مرحله ای قرار داره و تا اینجا درست عمل می کنه. اما وقتی کاربر قصد خرید رو نداره و میخاد از موجود شدن محصول یا زمان حراجش با خبر بشه با ثبت شماره ی خودش عملن هیچ شماره ای ثبت نمی شه و در وب سرویس اینطوری نمایش می ده شماره رو، البته بگم که من نمیدونم چرا بعد از نصب افزونه بجای رفتن توی پیکر بندی ووکامرس رفته توی قسمت ووکامرس فارسی! میتونه مشکل از این باشه؟ از داخل خوده قسمت تنظیمات پیامک در تب آخر که ارسال پیامک هستش هم تست می کنم کاملن درسته.

ضمنن من از پشتبانی وبسرویس هم کمک گرفتم که گفتند مشکل از اونها نیستش. پنل من از سایت Relax هستش.

میتونید بنده رو راهنمایی کنید؟ ممنون

خود بنده از نمایندگی مکث اس ام اس ریلکس استفاده میکنم و مشکلی با ریلکس ندارم . webforest.ir/shop

rezamis2

تازه وارد
با سلام

من افزونه شماره گذاری woocommerce-sequential-order-numbers. رو نصب کردم  اما موقع ارسال پیامک کدسفارش خود ووکامرس عدد سه رقمی  ارسال میشه

لطفا کمک کنید

acebag

تازه وارد
سلام 

آیا در این افزونه امکان فرستادن محصولات مجازی هست ؟

مثلا کدرو که بعد از خرید واسه کاربر نشون میده رو براش ارسال هم کنه؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این قابلیت مربوط به ووکامرس نیست و مربوط به افزونه های جانبی ووکامرس است. منظور شما کدام پلاگین ارسال لایسنس است؟

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
سلام .

افزونه را نصب کردم و تمامی تنظیمات را دقیق وارد کردم اما پیامک ارسال نمیکنه . 

خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !

در صورتیکه همین اطلاعات را در افزونه پیامک وردپرس وارد کردم ارسال انجام میشه و مشکلی نداره 

ultra007

تازه وارد
با سلام

من از درگاه پرداخت ایران کیش استفاده می کنم. وقتی که بعد از خرید ویا هر وضعیتی که انتخاب شده برام اس ام اس میاد در قسمت شماره تراکنش خالیه و هیچ عددی رو نمایش نمیده.

دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم.چیزی که در مستندات ایران کیش هست فکر کنم ReferenceID رو به عنوان کد شناسه تراکنش معرفی کرده. حالا چطور باید کاری کنم که شماره تراکنش و یا کد شناسه تراکنش برای مشتری پیامک بشه.

با تشکر

ultra007

تازه وارد
یه سوال دیگه

من یه افزونه دارم(woocommerce deals) که یه سری کپن های تخفیف (voucher) برای هر سفارش درست میکنه که به اسم کد تخفیف (voucher_code) هست و این کد به صورت رندم از 10 کاراکتر شامل حروف بزرگ و کوچک و عدد تشکیل شده.

این کد در سایت به مشتری نمایش داده میشه.

حالا چطور میتونم این کد رو برای مشتری پیامک کنم.

با تشکر

behzadpinkboy

تازه وارد
درود

آیا امکانش هست تو قسمت ثبت نام کاربر در سایت فیلد شماره موبایلو قرار داد که متصل شه به پیامک ووکامرس فارسی؟

لطفا راهنمایی کنید چطور ممنون

hannanstd.ir

درود

آیا امکانش هست تو قسمت ثبت نام کاربر در سایت فیلد شماره موبایلو قرار داد که متصل شه به پیامک ووکامرس فارسی؟

لطفا راهنمایی کنید چطور ممنون
سلام

با این افزونه خیر !

این افزونه با شماره موبایلی که در صفحه سفارش ثبت میشه سر و کار داره .

smm1378

تازه وارد
سلام.روز خوش.

یک ایراد بزرگ داره!

زمانی که میخوای برای محصول یک شماره بدی تا برای مدیر محصول ارسال کنه تغییرات ذخیره نمیشوند!

در عکس زیر من شماره مدیر و وضعیت هارو اعمال میکنم :

ولی وقتی دکمه بروزرسانی محصول رو میزنم و دوباره به این بخش میام شماره ای که دادم هست ولی وضعیت ها پاک شده!! عکس :

و پیامکی هم برای این شماره در وضعیت های مشخص شده ارسال نمیشه!

نکته : در تنظیمات پیامک ووکامرس برای این وضعیت ها متن دادم.

نکته : نسخه ووکامرس 4.6.1 (آخرین نسخه) میباشد.

راه حلی هست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

smm1378

تازه وارد
سلام.روز خوش.

یک ایراد بزرگ داره!

زمانی که میخوای برای محصول یک شماره بدی تا برای مدیر محصول ارسال کنه تغییرات ذخیره نمیشوند!

ولی وقتی دکمه بروزرسانی محصول رو میزنم و دوباره به این بخش میام شماره ای که دادم هست ولی وضعیت ها پاک شده!! عکس :

راه حلی هست؟
سلام دوستان میدونم سرتون شلوغه و دارین رایگان کلی کار انجام میدین!

ولی این قابلیت رو برای یک پروژه میخوایم لطفا راه حل مشکل یا آموزش رو بگید. هزینه ای هم باشه مشکلی نیست.

بازم شرمنده که اینقد اسرار دارم.

mostafa.ewig

تازه وارد
توی صفحه سفارش اون جایی که مشخص کردم همش میچرخه و تموم نمیشه.

به ماژول خاصی روی php نیاز داره که باید فعالش کنم؟

php5.6 سازگاره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

BlackRose#

تازه وارد
سلام بنده بعد از آپدیت به این مشکل برخوردم که هیچ اس ام اسی ارسال نمیشه و این ارور رو میده

خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !

در صورتی که هزینه از پنل کم میشه قبلا مشکلی نداشتم خیلی خوب کار میکرد ..

از پنل ippanel استفاده میکنم ..جه اطلاع بگم بنده الان از همین پنل تو whmcs استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداره 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

smm1378

تازه وارد
سلام.روز خوش.

یک ایراد بزرگ داره!

راه حلی هست؟

دوستان مشکل کلی از سییستم های فروشگاهی همینه!! لطفا مشکل رو برطرف کنید و یا اگه  هزینه ای داره  بگید با دوستان یه کاریش بکنیم.

خیلی ممنون از تیم پرشین اسکریپت.منتظریم...

hannanstd.ir

سلام دوستان ...

مدتی توی تایپک شرکت نکردم و از بحث خارج شدم ....

لطفا یکی از دوستان تمام مشکلات گزارش شده رو توی یک برگه ورد بنویسه و برام ارسال کنه تا یک وقت خالی که پیدا کردم سریعا آپدیت کنم .

smm1378

تازه وارد
سلام دوستان ...

مدتی توی تایپک شرکت نکردم و از بحث خارج شدم ....

لطفا یکی از دوستان تمام مشکلات گزارش شده رو توی یک برگه ورد بنویسه و برام ارسال کنه تا یک وقت خالی که پیدا کردم سریعا آپدیت کنم .
سلام . تمام مشکلات مطرح شده در تاپیک رو در یک پیام خصوصی براتون ارسال کردم.

hadi500

تازه وارد
سلام

ایا افزونه با فرارپیامک درست کار می کنه یا نه؟

من الان هرکاری می کنم خطا ارسال پیامک میده.

از دوستان سرویسی که الان دارن استفاده می کنن و کار می کنه معرفی کنن ممنون میشم.

با تشکر از همه عزیزان

smm1378

تازه وارد
سلام

ایا افزونه با فرارپیامک درست کار می کنه یا نه؟

من الان هرکاری می کنم خطا ارسال پیامک میده.

از دوستان سرویسی که الان دارن استفاده می کنن و کار می کنه معرفی کنن ممنون میشم.

با تشکر از همه عزیزان
درود. فرا پیامک نمیدونم ولی من از سرویس smsde.ir استفاده میکنم کار میکنه و به شما هم پیشنهاد میکنم.البته سویس های معتبر زیادی هستند از جمله sms.ir .

باز انتخاب با خود شماست.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا