تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shervan

تازه وارد
 با سلام من این افزونه رو نصب کردم با تشکر از شما اما یه مشکل دارم

به صورت اتوماتیک میزنم نشون نمیده تو سایت و ابزارک هم توی صفحه محصولات کار نمیکنه و به صورت شورتکد هم میخوام زیر توضیحات کوتاه بیاد نمیارو فقط تو توضیحات بلند شورتکد کار میکنه.لطف میکنید بگید چی کار میتونم کنم یا یه کد بدید یه جا تو فایل ها قرار بدم.. تو عکس زیر هم مشخص کردم آیا میشه تو این قسمت با کد بزنم ؟سایت هم اگه لازم شد offinet.net

You must be registered for see images attach

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
 با سلام من این افزونه رو نصب کردم با تشکر از شما اما یه مشکل دارم

به صورت اتوماتیک میزنم نشون نمیده تو سایت و ابزارک هم توی صفحه محصولات کار نمیکنه و به صورت شورتکد هم میخوام زیر توضیحات کوتاه بیاد نمیارو فقط تو توضیحات بلند شورتکد کار میکنه.لطف میکنید بگید چی کار میتونم کنم یا یه کد بدید یه جا تو فایل ها قرار بدم.. تو عکس زیر هم مشخص کردم آیا میشه تو این قسمت با کد بزنم ؟سایت هم اگه لازم شد offinet.net

You must be registered for see images attach
سلام و احترام

این قسمت بر اساس اکشن های خود ووکامرس نوشته شده ... با قالب دیگری تست کنید گویا قالب شما این اکشن ووکامرس رو توی خودش لحاظ نکرده.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
درود

دستتون درد نکنه

به نظر پلاگين خوبي مياد

من در ليست سرويس دهنده ها iran.tc رو نديدم

آيا در ليست شما نيست؟

يا با اسم ديگه اي باشه؟

ظاهرا iran.tc نماينده اصلي مگفا هست و ما ازشون خط پيامک خريديم

آدرس استفاده از پنلشون panelsms.ir با آيپي 176.62.144.45 هست

لطفا کمک کنين که چجوري بايد از پلاگين شما استفاده کنم

سپاس
سلام و احترام

ممنون

خود مدیر سایت iran.tc باید درخواست بده تا پنلش پس از طی روندش اضافه بشه

shervan

تازه وارد
سلام و احترام

این قسمت بر اساس اکشن های خود ووکامرس نوشته شده ... با قالب دیگری تست کنید گویا قالب شما این اکشن ووکامرس رو توی خودش لحاظ نکرده.
 باتشکر از پاسخ سریعتون.

با قالب دیفالت وردپرس درسته.کار میکنه.من چجوری میتونم این رو داخل قالب جای گذاری کنم؟تو کدوم فایل های وکامرس باید دست کاری کنم.اگه لطف کنید بگید ممنونتون میشم.توی فولدر   بadd-to-cart تو ووکامرس تو فایل simple شورتکد رو جایگذاری کردم درست شد اما همه ی محصولات نمیاد.دیگه کجاها باید جاگذاری کنم شورتکد رو.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aryagostar

تازه وارد
سلام دوستان ، وقتتون بخیر،

یه سوال داشتم، ممنون میش پاسخ بدین،

این افزونه رو تازه راه اندازی کردم، سرویس پیامکی هم " پیام رسان " است  همه تنظیمات رو درست انجام دادم و تعیین کردم هم برا مدیر و هم برا کاربر هنگام حالت های مختلف سفارش پیامک بره،

الان وقتی پیامک تست رو از داخل پلاگین به یک شماره میفرستم اوکی هست و میره بلافاصله،

ولی موقع ثبت سفارش هیچ پیامکی نه برا مدیر نه سفارش دهنده نمیره، حتی تو پنل پیامک ها "پیام رسان" هم نمیره،،

لطفا بفرمایید مشکل از کجاست طبق تجربه شما ؟

aryagostar

تازه وارد
سلام دوستان ، وقتتون بخیر،

یه سوال داشتم، ممنون میش پاسخ بدین،

این افزونه رو تازه راه اندازی کردم، سرویس پیامکی هم " پیام رسان " است  همه تنظیمات رو درست انجام دادم و تعیین کردم هم برا مدیر و هم برا کاربر هنگام حالت های مختلف سفارش پیامک بره،

الان وقتی پیامک تست رو از داخل پلاگین به یک شماره میفرستم اوکی هست و میره بلافاصله،

ولی موقع ثبت سفارش هیچ پیامکی نه برا مدیر نه سفارش دهنده نمیره، حتی تو پنل پیامک ها "پیام رسان" هم نمیره،،

لطفا بفرمایید مشکل از کجاست طبق تجربه شما ؟
بعد از گذشت دو ساعت از ثبت سفارش، الان تازه پیامک ها هم برا مدیر، هم برا خریدار اومد ،

علت این تاخیر از چیه و آیا همیشه انقدر تاخیر هست؟

babak7033

تازه وارد
بعد از گذشت دو ساعت از ثبت سفارش، الان تازه پیامک ها هم برا مدیر، هم برا خریدار اومد ،

علت این تاخیر از چیه و آیا همیشه انقدر تاخیر هست؟
علت اين مشکل از سرور است

به هاست شما برميگرده

به هاستينگ تيکت بزنين

shishak.mang

تازه وارد
سلام و خسته نباشید.

ما میخواستیم پنل پیامکمون رو (مربوط به سایت irpayamak و melipayamak) در فایل class.gateways وارد کنیم. کدهای زیر رو به فایل اضافه کردیم. اما وقتی درخواست ارسال پیامک رو میزنیم صفحه سفید میشه و پیامک هم ارسال نمیشه.
آیا در فایل دیگه ای هم باید تغییرات ایجاد کنیم ؟

کد:
/**
     * Sends SMS via irpayamak.com
     */
    function irpayamak( $sms_data ) {
		$response = false;
        $username = ps_sms_options( 'persian_woo_sms_username', 'sms_main_settings' );
        $password = ps_sms_options( 'persian_woo_sms_password', 'sms_main_settings' );
        $from = ps_sms_options( 'persian_woo_sms_sender', 'sms_main_settings' );
        $to = $sms_data['number'];
		$massage = $sms_data['sms_body'];
        if ( empty( $username ) || empty( $password ) ) {
            return $response;
        }

$client = new SoapClient('http://login.irpayamak.com/API/SendSms.ashx', array('login' => $username,'password' => $password) );
		try
		{
			$status = $client->sendToMany($to , $massage);
		}

catch (SoapFault $sf)
		{
			$sms_response = $sf->faultcode;
		}
        if ($sms_response == '') {
            $response = true;
        }
        return $response;
    }

S@jj@D

تازه وارد
سلام و خسته نباشید به شما و ممنون بابت ارائه این پلاگین مفید و کارآمد؛

سوالی که از خدمتتون دارم اینه که اگر ما با پلاگین یوزرپرو کاربران رو در سایت ثبت نام کنیم و در فیلدهای ثبت نامی هم از فیلد phone این پلاگین که با ووکامرس سینک شده استفاده کنیم، بعد از ورود کاربر خود به خود این شماره در پلاگین شما هم قرار می گیره و در صورت سفارش بدون وارد کردن مجدد شمارش، پیامک سفارش ارسال میشه براش یا خیر باید مجددا شماررو وارد کنه؟؟ ممنون میشم در مورد این پروسه مختصر توضیحی بفرمایین.

سپاسگزارم.

saeedfweb

تازه وارد
ابتدا تشکر می کنم از زحمتی که کشیدید.

یه سئوالی داشتم که نتونستم جوابی توی انجمن پیدا کنم

من گزینه "ارسال پیامک در زمان موجود شدن" رو فعال کردم

ولی وقتی که توی انبار کالا موجود هست هم باز اون گزینه "در صورت موجود شدن مرا آگاه کن" نمایش داده می شه.

چطوری می تونم تنظیمش کنم که وقتی کالا موجود نبود این پیام رو نشون بده

با درود و سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ابتدا تشکر می کنم از زحمتی که کشیدید.

یه سئوالی داشتم که نتونستم جوابی توی انجمن پیدا کنم

من گزینه "ارسال پیامک در زمان موجود شدن" رو فعال کردم

ولی وقتی که توی انبار کالا موجود هست هم باز اون گزینه "در صورت موجود شدن مرا آگاه کن" نمایش داده می شه.

چطوری می تونم تنظیمش کنم که وقتی کالا موجود نبود این پیام رو نشون بده

با درود و سپاس
ارجاع داده شد جهت بررسی

samimi.1997

تازه وارد
با سلام و تشکر از افزونه ی خوب و کارآمد شما،
من این افزونه را نصب کردم و تنظیمات فراپیامک را نیز در آن وارد نمودم.

اما الان که میخواهم ارسال پیامک به صورت دستی داشته باشم، به صفحه options.php میرود ولی نمیتواند ارسال کند و ارور 500 Http میدهد و پیامک ارسال نمیگردد.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

اگر اطلاعات دیگری نیاز است، بفرمایید تا ارائه کنم.

با تشکر

shishak.mang

تازه وارد
hannanstd.ir گفت:
یا باید خودتون برنامه نویس باشید یا باید مدیر سامانه ای که ازش پیامک گرفتید هزینه اضافه شدن به لیست درگاه های پیامکی رو واریز کنه .

سلام

این چیزی که میفرمایید به صورت مستقیم ربطی به افزونه پیامک نداره . افزونه پیامک به شماره ای که خریدار توی صفحه پرداخت وارد میکنه پیامک رو ارسال میکنه ... حالا باید ببینید این افزونه ای که میفرمایید توی فیلد شماره پیامک شماره ثبت شده کاربر رو میاره یا نه .
مرسی از توضیحتون

پنل پیامک رو تهیه کردیم. الان سوال دیگه ای راجع به افزونه دارم :
در محصول vendor رو انتخاب می کنیم اما به کاربر vendor پیامک ارسال نمیشه.
دو پیامک برای شماره ای که به عنوان مدیر سایت (در تنظیمات افزونه پیامک) دادیم ارسال میشه اما به مدیر محصول (vendor) پیامکی ارسال نمیشه.

همچنین از وقتی vendor رو برای محصول وارد کردیم به مشتری هم پیامک ارسال نمیشه.

این مشکل از کجاست دوست عزیز ؟

v.b.f1

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان میخواستم ببینم لیست وب سرویس هایی که تو این نسخه هستن رو بزارین اینجا و یه سوال دیگه تو صفحه اصلی سایت اون افزونه ارسال پیامک همونم همین نسخه است یا این فرق داره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام و تشکر از افزونه ی خوب و کارآمد شما،
من این افزونه را نصب کردم و تنظیمات فراپیامک را نیز در آن وارد نمودم.

اما الان که میخواهم ارسال پیامک به صورت دستی داشته باشم، به صفحه options.php میرود ولی نمیتواند ارسال کند و ارور 500 Http میدهد و پیامک ارسال نمیگردد.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

اگر اطلاعات دیگری نیاز است، بفرمایید تا ارائه کنم.

با تشکر
خطای 500 مربوط به سرور شماست

مرسی از توضیحتون

پنل پیامک رو تهیه کردیم. الان سوال دیگه ای راجع به افزونه دارم :
در محصول vendor رو انتخاب می کنیم اما به کاربر vendor پیامک ارسال نمیشه.
دو پیامک برای شماره ای که به عنوان مدیر سایت (در تنظیمات افزونه پیامک) دادیم ارسال میشه اما به مدیر محصول (vendor) پیامکی ارسال نمیشه.

همچنین از وقتی vendor رو برای محصول وارد کردیم به مشتری هم پیامک ارسال نمیشه.

این مشکل از کجاست دوست عزیز ؟
این پلاگین با vendor سازگاری نداره! برای تک فروشگاه هست نه چند فروشنده

با سلام خدمت دوستان میخواستم ببینم لیست وب سرویس هایی که تو این نسخه هستن رو بزارین اینجا و یه سوال دیگه تو صفحه اصلی سایت اون افزونه ارسال پیامک همونم همین نسخه است یا این فرق داره

shishak.mang

تازه وارد
خطای 500 مربوط به سرور شماست

این پلاگین با vendor سازگاری نداره! برای تک فروشگاه هست نه چند فروشنده

چه بد!
آیا افزونه پیامکی هم هست که با چند فروشندگی سازگار باشه ؟

v.b.f1

تازه وارد
سلامی مجدد

سوالی داشتم به نظرتون از کدوم پنل اس ام اسی خرید کنم بهتره و سامانه اشم نرم افزار تحت ویندوز یا موبایل برای دسترسی داشته باشه

با تشکر

gar_1383

کاربر عضو
سلامی مجدد

سوالی داشتم به نظرتون از کدوم پنل اس ام اسی خرید کنم بهتره و سامانه اشم نرم افزار تحت ویندوز یا موبایل برای دسترسی داشته باشه

با تشکر
سلام.این سوال من هم هست.دوستانی که از پنل ها استفاده کردن لطف کنن و بگن که کدوم درگاه پیامک خدمات بهتری ارائه میدهد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا