تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

98cell.ir

کاربر عضو
شورت کد {count_items} برای نمایش تعداد آیتم های سفارش اضافه شد . ( تعداد آیتم ها رو میشمره - مثلا یکی اومده محصول 1 و محصول 2 رو خریده . مقداری که نشون میده برابره 2 هست . هرچند ممکنه از مثلا محصول 1 به تعداد 100 تا هم سفارش داده باشه )

شورت کد {product_id} هم برای نمایش آیدی محصول تو اطلاع رسانی پیامکی محصولات اضافه شد .

بسیار عالی :53:

حالا شاید تو نسخه های بعدی 20 مرداد به بعد برای هر وضعیت متن جداگانه گذاشتیم .

:x:

این کد پستی هم که میگین خیلی شخصیه و به نظرم کاربرد عمومی نداره . ولی میتونید درخواست بدید بعدا براتون شخصی زده بشه .
کدرهگیری پستی،نه ببینید الآن شما از یجا یچیزی میخری از کجا میخوای بفهمین بعد از تحویل به پست سرانجامش چی بوده؟

یا اصلا تحویل پست شده یا نه؟

این جریان برای همه صدق میکنه،90%فروشگاهای فروش اجناس فیزیکی با پست میفرستن دیگه ازشون ک بپرسی بهتون میگن ک مشتریها کلی اعتراض میکنن ک چرا کد رهگیریو خودتون نمیفرستین؟!!!

راستی یه سر اومدم توی سایتتون یه نگاه به قسمت اطلاع رسانی پیامکی زدم . ببینید اونجا که گذاشتید به من از طریق پیامک اطلاع بده ، افزونه ی "افزودن به لیست دلخواه" داره براش مزاحمت ایجاد میکنه . شما میتونید تیک فعالسازی خودکار رو بردارید و بجاش از شورتکد [woo_ps_sms] داخل متن محصولت استفاده کنید که ظاهرش حفظ بشه .

آخه حدود 500تا سریاله،نمیشه توی همشون اضافه کرد

یا از ابزارکی که ساختیم تو صفحه محصولات استفاده کنی. 3 4 تا پست بالاتر رو بروز کردم ببینید .

اون ابزارکم چون منوی مگا ک سمت راست هست و ژانرهارو نشون میده خیلی میاد پایین و باعث میشه ک ابزارکو مشتری نبینه

ولی خدایی دمت گرم ک اینقده زحمت میکشی

دمت گرم داداش
میگم نمیشه این اطلاعرسانیو بذاریم زیر تصاویر گالری محصولات؟

اونجا بیشتر بچشم میخوره فکر کنم و شاید قالبهای دیگه هم استایلشون مثل من به استایل این افزونه گیر نده :77:

omidesmaeli

تازه وارد
سلام

میشه منو راهنمایی کنین

من از وب سرویس آسانک استفاده میکنم....میشه وب سرویس آسانک رو به پیامک ووکامرس متصل کرد...

یعنی توی قسمت تنظیمات پیامک ووکامرس گزینه استفاده از آسانک هم اضافه بشه

لطفا به ایمیلم بفرستین جواباتون  بفرستین

omidesmaeli

تازه وارد
وقتی سفارشی ثبت میشه یا تغییری در وضعیت سفارش داده میشه در قسمت توضیحات سفارش اون خطا رو میده و پیامک هم ارسال نمیشه و اون متنی که نوشتن به عنوان خطا نشان میده

اما وقتی که میخوام تست کنم چه از قسمت ارسال پیامک که شماره و متن رو میزنیم و ارسال , پیامک ارسال میشه و پیام میده ارسال موفقیت آمیز بود , در قسمت سفارش هم در بخش باکس پیامک مربوط به هر سفارش , پیام رو که میزنم با موفقیت ارسال میشه یعنی هیچ مشکلی برای ارتباط با سرور نداره و ارتباط برقرار میشه

نمیدانم مشکل کجاست
سلام

برای من هم لیمو اس ام اس هست ولی مشکل داره

یه سوال نمیشه وب سرویس جدید اضافه کرد...مثلا آسانک

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام. خسته نباشید. من از پنل اس امس سایت mask-online.ir استفاده میکنم.

اسمش تو لیست درگاه های این افزونه نیست. این مورد رو به مدیر پنل گفتم که بهم یه افزونه دادن گفتن اینه. منم راستش نصب نکردم.

از اونجایی که طراح و کدنویس اصلی این افزونه شما هستین، خواستم اول از شما بپرسم این افزونه مشکلی نداره؟ چون نگاه که کردم دیدم کدهای اصلیش از همون افزونه شما هستش. واستون پیوست کردم اونی که بهم داده شده رو.

پیوست‌ها

• persian-woocommerce-sms.rar
    15.1 کیلوبایت · بازدیدها: 19

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من تیکت زدم برای ارسال مستندات از من نوع متد و زبان انتخابی برای کدهای وب سرویس خواستن
زبان php و از طریق وبسرویس soap .....

میگم نمیشه این اطلاعرسانیو بذاریم زیر تصاویر گالری محصولات؟

اونجا بیشتر بچشم میخوره فکر کنم و شاید قالبهای دیگه هم استایلشون مثل من به استایل این افزونه گیر نده :77:

آخه حدود 500تا سریاله،نمیشه توی همشون اضافه کرد
ببینید فکر اونجاش هم کردیم . شدنشو میشه ... آقا هیچ محدودتی وجود نداره . سعی کردیم جوری باشه که هرکی هرجا دوست داره قرار بده .

شما تیک نمایش خودکار رو بردار و کد زیر رو بذار توی فانکشن قالب که دیگه لازم نباشه برای هر 500 محصول تک تک ست کنی و روی همه محصولاتت ست میشه :

add_action( 'woocommerce_product_thumbnails', 'wooc_sms_shorcode' , 30 );function wooc_sms_shorcode(){echo '<style>.woo_sms_form img{width:16px !important;height:16px !important;display:inline !important;}</style>';echo do_shortcode('[woo_ps_sms]');}الان با کد بالا ، اطلاع رسانی پیامکی میره زیر گالری ولی اگه بجای 30 بذاری یه عدد کمتر از 20 مثلا 0 میاد قبل گالری ....

حواست باشه برای محصولاتی که از تنظیمات پیشفرض افزونه استفاده میشه باید تیک فعالسازی خودکار رو از تنظیمات پیامک برداری ...

و اگر هم محصولت رو ویرایش کردی یا محصول جدید گذاشتی چون بعد از ذخیره تنظیمات پیامک موجود در تب محصول روش اعمال میشه برای این محصولات هم باید از تب پیامک موجود در محصول تیک فعالسازی خودکار رو برداری .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام

میشه منو راهنمایی کنین

من از وب سرویس آسانک استفاده میکنم....میشه وب سرویس آسانک رو به پیامک ووکامرس متصل کرد...

یعنی توی قسمت تنظیمات پیامک ووکامرس گزینه استفاده از آسانک هم اضافه بشه

لطفا به ایمیلم بفرستین جواباتون  بفرستین
سلام

برای من هم لیمو اس ام اس هست ولی مشکل داره

یه سوال نمیشه وب سرویس جدید اضافه کرد...مثلا آسانک
سلام. خسته نباشید. من از پنل اس امس سایت mask-online.ir استفاده میکنم.

اسمش تو لیست درگاه های این افزونه نیست. این مورد رو به مدیر پنل گفتم که بهم یه افزونه دادن گفتن اینه. منم راستش نصب نکردم.

از اونجایی که طراح و کدنویس اصلی این افزونه شما هستین، خواستم اول از شما بپرسم این افزونه مشکلی نداره؟ چون نگاه که کردم دیدم کدهای اصلیش از همون افزونه شما هستش. واستون پیوست کردم اونی که بهم داده شده رو.
دوستان لطفا پست های تاپیک ، مخصوصا پست اول رو مطالعه بفرمایید .

برای سایر وبسرویس هایی که در لیست نیست هم گفتیم خود مدیر پنل پیامک باید به info@woocommerce.ir ایمیل بزنه یا به من پیام خصوصی بدید تا بعد از توافق پنلش به افزونه اضافه بشه و تاکید هم کردیم توی پست اول که خواهشا در تاپیک پستی در این مورد زده نشه .

mohamad_a226 : این لینکتون هم مربوط به نسخه های قبله و این افزونه نیست .

پ.ن :

وب سرویس لیمو اس ام اس سازگار شد . (نسخه 3.0.3)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
زبان php و از طریق وبسرویس soap .....

ببینید فکر اونجاش هم کردیم . شدنشو میشه ... آقا هیچ محدودتی وجود نداره . سعی کردیم جوری باشه که هرکی هرجا دوست داره قرار بده .

شما تیک نمایش خودکار رو بردار و کد زیر رو بذار توی فانکشن قالب که دیگه لازم نباشه برای هر 500 محصول تک تک ست کنی و روی همه محصولاتت ست میشه :

add_action( 'woocommerce_product_thumbnails', 'wooc_sms_shorcode' , 30 );function wooc_sms_shorcode(){echo '<style>.woo_sms_form img{width:16px !important;height:16px !important;display:inline !important;}</style>';echo do_shortcode('[woo_ps_sms]');}الان با کد بالا ، اطلاع رسانی پیامکی میره زیر گالری ولی اگه بجای 30 بذاری یه عدد کمتر از 20 مثلا 0 میاد قبل گالری ....

حواست باشه برای محصولاتی که از تنظیمات پیشفرض افزونه استفاده میشه باید تیک فعالسازی خودکار رو از تنظیمات پیامک برداری ...

و اگر هم محصولت رو ویرایش کردی یا محصول جدید گذاشتی چون بعد از ذخیره تنظیمات پیامک موجود در تب محصول روش اعمال میشه برای این محصولات هم باید از تب پیامک موجود در محصول تیک فعالسازی خودکار رو برداری .
داداش بابا تو ترکوندی رفتهههههههههههه... فقط میتونم بگم تکی یدونه ای

افزونه حرفه ای یپامک ووکامرس - نگارش 3 بتا
دادا قبل از پیامک یدون ی زیادی هست

این متن به من از طریق پیامک اطلاع بده اگر میشد قرمز یا Bold کرد خیلی بهتر بود و تو چشمتر بود

الآن میزنی لهمون میکنی دیگه..... :-" :109:

hannanstd.ir

داداش بابا تو ترکوندی رفتهههههههههههه... فقط میتونم بگم تکی یدونه ای

افزونه حرفه ای یپامک ووکامرس - نگارش 3 بتا
دادا قبل از پیامک یدون ی زیادی هست

این متن به من از طریق پیامک اطلاع بده اگر میشد قرمز یا Bold کرد خیلی بهتر بود و تو چشمتر بود

الآن میزنی لهمون میکنی دیگه..... /emoticons/default_65.gif :109:
برای محصولات قدیمی توی تنظیمات افزونه و برای محصولات ست شده توی تب پیامک بجای

به من از طریق پیامک اطلاع بدهبنویس:

کد:
<b style="color:red">به من از طریق پیامک اطلاع بده</b>

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
یک پسشنهاد :

نمیشه برای فیلد شماره موبایل محدودیت بذاریم ک فقط در صورت 09 وارد شد قبول بشه؟

آخه مثلا طرف میاد همرو تیک میزنه

بعد شمارو خونشو میذاره میره و بعدم میگه چرا پیامک نمیاد واسم؟!!

Danial-Eshghi.Ir

تازه وارد
سلام

چجوری میتونم تعداد سفارش از هر محصول رو با این افزونه دریافت کنم؟!

1-الان امکان اینکه تعداد کل آیتم های سفارش داده شده رو دریافت کنیم هست ولی من میخوام مشخص بشه که از هر یک محصول چه تعداد سفارش داده شده

مثلا اینجوری  (آیتم های سفارش : محصول الف*2        محصول ب*3)

2-چجوری میتونم آدرس خریدار رو هم با پیامک دریافت کنم؟

ممنون از راهنماییتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

یک پسشنهاد :

نمیشه برای فیلد شماره موبایل محدودیت بذاریم ک فقط در صورت 09 وارد شد قبول بشه؟

آخه مثلا طرف میاد همرو تیک میزنه

بعد شمارو خونشو میذاره میره و بعدم میگه چرا پیامک نمیاد واسم؟!!
پیشنهاد خوبی بود . تشکر بررسی میشه .

سلام

چجوری میتونم تعداد سفارش از هر محصول رو با این افزونه دریافت کنم؟!

1-الان امکان اینکه تعداد کل آیتم های سفارش داده شده رو دریافت کنیم هست ولی من میخوام مشخص بشه که از هر یک محصول چه تعداد سفارش داده شده

مثلا اینجوری  (آیتم های سفارش : محصول الف*2        محصول ب*3)

2-چجوری میتونم آدرس خریدار رو هم با پیامک دریافت کنم؟

ممنون از راهنماییتون
فعلا امکانش نیست دوست من .

mostafa.ewig

تازه وارد
سلام. هنگامی که وضعیت سفارش رو در ووکامرس تغییر میدیم این اخطار میاد.

( نسخه  ۳.۰.۳  ( نسخه قبل از ۳ این مشکل رو نداشت )

Fatal error: Class 'SoapClient' not found in /home/--/public_html/--/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.gateways.php on line 466

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام . ماژول Soap روی هاست شما فعال نیست . به هاستینگ ایمیل بزنید بگید فعال کنن .

برای اینکه مطمئن بشید Soap فعال نیست ، فایل سوم موجود در لینک زیر رو تست کنید :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
جناب ستوده خسته نباشید. چند سوال :

برای چه سیستم های پیامکی فعاله ؟ چون یادمه گراویتی برای یه سرویس دهنده فعال بود

آیا امکان نوشتن افزونه ای برای پنل تلگرام (متصل به وردپرس یا ووکامرس) هست ؟ (با هزینه / بی هزینه)

hannanstd.ir

جناب ستوده خسته نباشید. چند سوال :

برای چه سیستم های پیامکی فعاله ؟ چون یادمه گراویتی برای یه سرویس دهنده فعال بود

آیا امکان نوشتن افزونه ای برای پنل تلگرام (متصل به وردپرس یا ووکامرس) هست ؟ (با هزینه / بی هزینه)
سلام . خب گراویتی یک چیز شخصی برای خودم بود

ولی برای ووکامرس هر سایتی که بخواد اضافه بشه کافیه فقط با ایمیل سایت ووکامرس مکاتبه کنه تا وبسرویشون اضافه بشه .

برای تلگرام هم قبلن تاپیک زدیم :

mostafa.ewig

تازه وارد
سلام. اگه بشه یه قابلیت اضافه کرد خیلی خوب میشه.

گزینه اطلاع رسانی از طریق پیامک در صفحه محصولات فقط وقتی نمایش داده بشه که محصول در انبار موجود نباشه.   ( یعنی اگه محصول در انبار موجود بود دیگه نشون داده نشه )

hannanstd.ir

سلام. اگه بشه یه قابلیت اضافه کرد خیلی خوب میشه.

گزینه اطلاع رسانی از طریق پیامک در صفحه محصولات فقط وقتی نمایش داده بشه که محصول در انبار موجود نباشه.   ( یعنی اگه محصول در انبار موجود بود دیگه نشون داده نشه )
دوست عزیز وقتی محصول در انبار موجود باشه دیگه گزینه مربوط به موجودی انبار نشون داده نمیشه .

.امیر

کاربر عضو
الان من نفهمیدم این افزونه ریگانه یا غیر رایگان؟اگه غیررایگان قیمتش چقدره؟

hannanstd.ir

الان من نفهمیدم این افزونه ریگانه یا غیر رایگان؟اگه غیررایگان قیمتش چقدره؟

دوست عزیز افزونه رایگان هست ولی چون پنل های پیامکی ازش استفاده تجاری میکنن میتونن هزینه اضافه شدن وبسرویس هاشون به مخزن وردپرس رو پرداخت کنن تا به لیست اضافه بشن ....

هزینه فقط برای سایتهایی هست که پنل پیامکی میفروشن ... برای کاربران رایگان هست .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.امیر

کاربر عضو
خوب الان لیست پنل هایی که هماهنگن بدید که ما از همونجا بگیریم دیگه....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا