تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
تو قسمت خريدار وقتي تيك گزينه در انتظار پرداخت رو فعال ميكنيم دقيقا بايد چ پيامكي و براي چه كسي و در چه مرحله اي از سفارش ارسال بشه؟
مثلا وقتی که وضعیت سفارش موفق یا ناموفق یا .... ثبت شده توی سایت ولی حالا به هر دلایلی شما از سفارش رو ویرایش میکنید و روی حالت در انتظار پرداخت قرار میدید به خریدار پیامک میره . ( تیک خریدار )

mjpt1

تازه وارد
دقیقا در چه قسمتی از افزونه با قالب مشکل دارید . شات بذارید .
ببینید با افزونه در سایت خودم مشکلی ندارم و اتفاقا وقتی بصورت تست می فرستم هم ارسال می شه . اما وقتی خریدی انجام می شه و واریز وجه می شه و یا چیزهای دیگه که تیک زدم ارسالی انجام نمی شه . یعنی به پنل ارسال می شه اما پنل ارسال نمی کنه . افزونه رو با همین پنل بر روی یک قالب دیگه تست کردم مشکلی نداشت و ارسال انجام می شد اما نمی دونم چرا با این قالب اینجوریه . من فکر می کنم احتمالا از طرف سرویس دهندس اما اونا زیر بار نمی رن 

malas

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان.

از آپدیت 2تا قبل اگه به صورت تکی خرید رو تیک تکمیلش رو بزنم مشکلی نیست.

اما وقتی توی حالت گروهی که چندتا خرید چکشو بزنی و بعد بزنی "نشاننه گذاری به عنوان تکمیل شده"

به تعداد سفارشات این وارنینگ رو میده:

Warning: Illegal string offset 'content' in /home/***/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.order.php on line 356البته کارش رو درست انجام میده .. هم خریدا تکمیل میشن هم مسیج ارسال میشه ولی این وارنینگ هم هست.

اطلاع رسانی کردم که اگه شد در آپیدیت های بعد درستش کنید. :)

با تشکر.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sajjadkh65

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

من چند وقتی هست که با این افزونه کار میکنم. عالی هست و تشکر می‌کنم.

الان مشکلی هست. اینکه زمان ارسال پیامک از سایت پیام:

«خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !»

رو نشون میده. اما وقتی من وارد پنل اس ام اس میشم. پیام ارسال شده و حتی به گوشی هم رسیده.

به نظرتون دلیل این اخطار چی هست؟

از پنل sms.ir استفاده میکنم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکلی از سمت افزونه نیست ، چون تغییری رخ نداده در سیستم. شاید تداخل ، یا تغییر هاست باعث این مشکل شده

hannanstd.ir

همون یوزر پس و شماره فرستنده ای که ازش استفاده میکنید + آدرس سایت پنل رو امشب یا فردا پیام خصوصی کنید .

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام جناب ستوده

سوالی داشتم: کاربرانی که در سامانه پیامکی ما، شماره اختصاصی خریداری نکردند و میخوان از طریق افزونه، پیامک عادی ارسال کنند، شماره فرستنده رو باید چی وارد کنند؟

الزاما باید شماره اختصاصی بخرند یا می تونند با شماره های عمومی سامانه هم ارسال داشته باشند؟

hannanstd.ir

سلام . برای پیامک که با هر شماره ای بتونن از طریق سامانه سایت ارسال کنن توی افزونه هم با همون شماره میتونن . برای تلگرام هم ازتون پرسیده بودم گفتید شماره فرستنده نداره تلگرام و طبق مستندات که دیدم باید عدد 1 رو وارد کنید بجای فرستنده .

max32

تازه وارد
سلام روز زیبا و قشنگتون بخیر 

واقعا در خوندن اطلاعات و ویژگی های این افزونه متحیر شدم آفرین به برنامه نویس های ایرانی 

من یک مشکل دارم با سیستم payam resan کار میکنم افزونه را نصب کردم اطلاعات ورود را وارد کردم تنظیمات را انجام دادم و اتفاقی که افتاده اس ام اس ارسال نمیشود به نظرم در متصل شدن مشکلی وجود دارد 

مثلا به خطا های زیر برخورد کردم 

خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !

پیامک ارسال نشد. خطایی رخ داده است

لطفا راهنمایی بفرمایید که این مشکل را حل کنیم

پیشاپیش از وقت و زحمتی که میکشید تشکر میکنم

mohajibashi

تازه وارد
درود حنان گرامی و سپاس به خاطر افزونه بسیار جالب و ایده خارق العادتون

من یه مشکلی دارم که البته این مشکل رو یکی از دوستان هم داشتن که اتفاقا من هم از پرند اس ام اس استفاده میکنم . و پنل تلگرامم هم باختر پنل هست .
پیامک ها ( هم تلگرام هم اس ام اس ) از قسمت ارسال پیام ( آخرین تب موجود در افزونه ) درست کار میکنند و به شماره هایی که به صورت دستی وارد میکنیم ، به درستی ارسال میشن .

اما مشکل اینه که به مشتری یا مدیر در حین ثبت سفارشات ، پیامی ( هم تلگرام هم اس ام اس ) ارسال نمیشه .

همه تنظیمات درست انجام شده و آشنائی کامل به افزونه دارم .

نکته جالب : اگر روی ارسال از طریق اس ام اس تنظیم کنم ، در گزارشات ارسالیه پنل ارائه دهنده پیامک ، اون پیامک ثبت میشه اما با هزینه 0 ریال که یعنی ارسال نشده .

* البته گزارشات تلگرام ثبت نمیشه فعلا چون احتمالا اوپراتور این قسمت رو فعال نکرده .

- شماره هایی هم که برای دریافت تست استفاده کردم هم نه پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کردند و نه اینکه مشکلی وجود داره چون از طریق ارسال پیامک موجود در آخرین تب افزونه به درستی کار میکنه .

ممنون میشم پیگیری کنید .

شاد و پیروز باشید .

hannanstd.ir

درود حنان گرامی و سپاس به خاطر افزونه بسیار جالب و ایده خارق العادتون

من یه مشکلی دارم که البته این مشکل رو یکی از دوستان هم داشتن که اتفاقا من هم از پرند اس ام اس استفاده میکنم . و پنل تلگرامم هم باختر پنل هست .

پیامک ها ( هم تلگرام هم اس ام اس ) از قسمت ارسال پیام ( آخرین تب موجود در افزونه ) درست کار میکنند و به شماره هایی که به صورت دستی وارد میکنیم ، به درستی ارسال میشن .

اما مشکل اینه که به مشتری یا مدیر در حین ثبت سفارشات ، پیامی ( هم تلگرام هم اس ام اس ) ارسال نمیشه .

همه تنظیمات درست انجام شده و آشنائی کامل به افزونه دارم .

نکته جالب : اگر روی ارسال از طریق اس ام اس تنظیم کنم ، در گزارشات ارسالیه پنل ارائه دهنده پیامک ، اون پیامک ثبت میشه اما با هزینه 0 ریال که یعنی ارسال نشده .

* البته گزارشات تلگرام ثبت نمیشه فعلا چون احتمالا اوپراتور این قسمت رو فعال نکرده .

- شماره هایی هم که برای دریافت تست استفاده کردم هم نه پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کردند و نه اینکه مشکلی وجود داره چون از طریق ارسال پیامک موجود در آخرین تب افزونه به درستی کار میکنه .

ممنون میشم پیگیری کنید .

شاد و پیروز باشید .
سلام . باید هم از تنظیمات همگانی تیک ارسال پیامک و تلگرام رو بزنید . و هم برای مدیر اون وضعیت هایی که میخواید ارسال بشه رو فعال کنید و تیک فعالسازی رو بزنید و هم برای مشتری ..

اگه شما این تنظیمات رو از داخل منوی >> ووکامرس>> تنظیمات پیامک فعال کرده باشید . 2 حالت داره یا پیامک ارسال میشه یا نمیشه . اگه نشده باشه داخل سفارشات >> یادداشت ها مینویسه ارسال نشد ! آیا داخل یادداشت ها چیزی ثبت شده ؟

hannanstd.ir

سلام روز زیبا و قشنگتون بخیر 

واقعا در خوندن اطلاعات و ویژگی های این افزونه متحیر شدم آفرین به برنامه نویس های ایرانی 

من یک مشکل دارم با سیستم payam resan کار میکنم افزونه را نصب کردم اطلاعات ورود را وارد کردم تنظیمات را انجام دادم و اتفاقی که افتاده اس ام اس ارسال نمیشود به نظرم در متصل شدن مشکلی وجود دارد 

مثلا به خطا های زیر برخورد کردم 

خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !

پیامک ارسال نشد. خطایی رخ داده است

لطفا راهنمایی بفرمایید که این مشکل را حل کنیم

پیشاپیش از وقت و زحمتی که میکشید تشکر میکنم
سلام . نام کاربری و پسورد و شماره فرسنتده پیام رسان رو خودتون دستی وارد تنظیمات پیامک کنید و کپی نکنید .

ضمن اینکه از صحتشون هم مطمئن بشید .

rocketboy

تازه وارد
آقا من هربار با وب سرویس پیام رسان میخوام تست بگیرم این خطا رو میده!  :((   :((   :((   :((

تمام تنظیمات درسته به نظرم حتی من کد پی اچ پی رو دستی تغییر دادم به همونی که پیام رسان بهم داده بود ولی بازم فرجی حاصل نشد! 

کد:

پانیذ

تازه وارد
 نکته ای که هست اینه که مدیران محصول در درجه اول میشه کسی محصول رو ایجاد کرده .

این حالت به معنی واقعی کلمه در حالت فروشگاه های چند فروشنده ای خودش رو نشون میده . فروشنده های دیگه با نوع کاربری فروشنده محصول ایجاد و میفروشند

وقتی که گزینه پیامک به مدیران محصول زده میشه قاعدتا باید به شماره ای که در پروفایل کاربر فروشنده هست باید ارسال بشه که مشتری سفارش داده  . نه اینکه هر بار برای هر محصول تعریف بشه . البته امکان خوبی هم هست که در صفحه ایجاد محصول انواع حالت های ارسال پیامک بابت کمبود یا ... وجود داره ولی مهمترین حالتش همونی هست که پیامک باید به مدیر واقعی محصول که اون رو ایجاد کرده ارسال بشه . ممنون میشم بررسی بکنید . برای تست میتونید  همزمان با افزونه دکان (DOKAN) تست بکنید

باتشکر

max32

تازه وارد
سلام . نام کاربری و پسورد و شماره فرسنتده پیام رسان رو خودتون دستی وارد تنظیمات پیامک کنید و کپی نکنید .

ضمن اینکه از صحتشون هم مطمئن بشید .
سلام به صورت دستی نوشتم و از صحت هم مطئن شدم و تست کردم اما درست نشد

amco2k

تازه وارد
سلام

واقعا دستتون درد نکنه.خیلی کامل و عالی کار کردید.

یه سوال دارم:

میخوام از این سیستم پیامک شما برای تایید عضویت استفاده کنم.یعنی یه کد بفرسته بعد از ثبت نام و کاربر اونو تو سایت تایپ کنه و تایید بشه.راهنمایی میفرمایید که چه باید بکنم؟

hannanstd.ir

سلام . قبلا یک پلاگین زدم براش ولی خب خیلی از قالب ها از اکشن های استاندارد وردپرس که باید توی صفحه ثبت نام استفاده میکردند نکردند .. فروش رو غیر فعال کردم .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا