تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

VISTAWEB

تازه وارد
سلام و درود ببخشیبد این ابدیت وقالب کی میاد توی قسمت پیشخان مدیرت اومده وی نمی دونم چطوری ابدیتش کنم 

بعد قسمت ورژال توی برگه ها مشکل داره باز نمیشه

navidhp

تازه وارد
اقا برای زیر مجموعه دسته بندیا مثل این عکس که محصول هستند باید چیکار کنیم تا محصولمون بیاد توی این دسته ها چون اینا جزو دسته بندی های محصولات نیستند

sobhan2001

تازه وارد
با سلام بنده تازه شروع کردم به کار و یک مشکلی دارم من طبق فیلم پیش رفته ام ولی زمانی که   Import data  فیلم میگه این دکمه رو در نیسلن فارسی در زیر مجموعه samprl data انتخاب میکنم پیغام تمام شدن رو نمیده ل
You must be registered for see images attach
صفا کمک کنید مشکل از کجاست

LORDAmiroo

تازه وارد
با سلام بنده تازه شروع کردم به کار و یک مشکلی دارم من طبق فیلم پیش رفته ام ولی زمانی که   Import data  فیلم میگه این دکمه رو در نیسلن فارسی در زیر مجموعه samprl data انتخاب میکنم پیغام تمام شدن رو نمیده ل
صفا کمک کنید مشکل از کجاست
درود!

باید مقداری صبر کنید..

sobhan2001

تازه وارد
حداقل زمانش چقدره دوست عزیز خیلیی منمونم از جوابتون مشکل از هاست نیست چون من از هاست رایگان استفاده میکنم خواهش میکنم جواب بدید

sobhan2001

تازه وارد
دوستان کسی نیست به من کمک کنه ..............................................

navidhp

تازه وارد
حداقل زمانش چقدره دوست عزیز خیلیی منمونم از جوابتون مشکل از هاست نیست چون من از هاست رایگان استفاده میکنم خواهش میکنم جواب بدید
اول فکر کردم میخاید بگید چون من از هاست پولی استفاده میکنم مشکل از هاست نیست اما یه چیز دیگه نوشتید
دوست من وقتی میگید مشکل از هاست نیست من از هاست رایگان استفاده میکنم خب حرفتون که درست نیست و هاست رایگانم پر از ایراده.
شما با پشتیبانی هاست تماس بگیر و همینطور این قالب رو روی localhost  تست کنید میبینی که سمپل دیتا لود میشه روی سایت و کار میکنه
اگه مشکلتون رو پشتیبانی حل نکرد هاست رو عوض کنید یا سمپل دیتارو روی یه هاست دیگه لود کنید و فایل هاشو بیارید و وارد این دامنه توی هاست خودتون بکنید

sobhan2001

تازه وارد
من سوالی عرض کردم ولی مشکلی نیست یعنی اگه هاستم رو عوض کنم پولی اش کنم کارم حل میشه

با تشکر

sobhan2001

تازه وارد
نمیشه یک راه حل بدید که با هاست رایگان کارم حل بشه و پوسته کامل لود بشه

sobhan2001

تازه وارد
اقا جون هر کی دوست داری برام بفرست تا عمر دارم دعات میکنم برای منم تم رو بفرست

اینم جمیلم   sobhanhosinei @gmail.com

Abcde123

تازه وارد
نیلسن (Nielsen) نسخه 2.4.7 فارسی نام یک پوسته تجاری ارائه شده توسط شرکت معتبر Yith می باشد که با نصب آن می توانید یک فروشگاه همه فن حریف با سیستم ووکامرس و با قابلیت های فراوان راه اندازی کنید! نیلسن دارای قابلیت های فراوانی می باشد که برخی از این قابلیت ها ، وجود چندین نوع صفحه نخست ، سازگاری با موبایل و تبلت ها ، قابلیت تنظیم رنگ بندی قالب ، وجود اسلایدر Revelation Slider ، پشتیبانی از صفحه ساز ویژوال کامپوسر ، پشتیبانی از ابزارک ها و وجود ابزارک های اختصاصی ، نصب کننده اطلاعات پیشفرض به صورت خودکار ، می باشد. قابلیت های کلی را نام می بریم

​

آخرین نسخه فارسی شده (نسخه 2.4.7):

http://www.persianscript.ir/?p=5905

دوستان لطفا ابتدا ویدئوی موجود در مطلب رو مشاهده کنید. اگر مشکلی داشتید در همین تاپیک ذکر کنید
Fatal error: Allowed memory size of 165675008 bytes exhausted (tried to allocate 31338496 bytes) in/home/vol5_5/byethost16.com/b16_18391507/htdocs/wp-includes/functions.php on line 3549این ارور وقتی تو نمایش فهرست ها میرم نشون مبده واس چیه؟و این که وقتی توصفحه اولم همه محصولاتم تو ی خط نیست پایین بالای که مثلا ی خط جای 6 داره 3 تاش میوفته پایین!

vilya

تازه وارد
سلام اساتید ...  پوسته من درست نصب شده ولی به شدت به هم ریختس ! 

باید چکار کنم که مثل ویدیو آموزشی مرتب و سالم باشه ؟! 

horizon

تازه وارد
سلام اساتید ...  پوسته من درست نصب شده ولی به شدت به هم ریختس ! 

باید چکار کنم که مثل ویدیو آموزشی مرتب و سالم باشه ؟! 
سلام میشه یه عکس از این در هم ریخته گی بزارین شاید بتونم کمک کنم . اگه تنظیمات responsive رو دستکاری نکردین برین سراغ visual composer توی ادیت صفحه مورد نظر و سعی کنین اجزاء رو بدلخواهتون بچینین.

omidrastegar

کاربر عضو
آخرین نسخه قالب نیلسن پیوست شد. دانلود کنید حالشو ببرید

sobhan2001

تازه وارد
سلام دوستان میشه مشکل منم رو حل کنید من هاست رایگان دارم و قالبم ایمپورت دیتا نمیشه دلیللش چیه یک راه حل بدید لطفا

بالا