تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

saeedsm

تازه وارد
سلام دوستان

من به یک مشکل آزار دهنده خوردم که دیگه خستم کرده ممنون میشم راهنمایی کنید. سایت اینجاست www.dukan.ir/shop
تو دید موبایل مشکل ندارم. ولی تو عرض صفحه دستکتاب بهم ریختگی دارم(عکس ۱) . ویدجت های مختلف رو چک کردم ببینم کدوم درست کار میکنن. تهش متوجه شدم از تنظیمات ریسپانسیو هست. وقتی از حالت ریسپانسیو برمیدارم تو برگه اول ۲ تا ستون میبینم . باکس محصولات درست و منظم هست. ولی خوب دید موبایل داغون میشه (همونه کوچیک شده) ولی وقتی ریسپانسیو روشن میشه خودش باید فرض بگیره مثلا برای عرض صفحه ۷۶۰ به بالا مود دسکتاپ بیاره بالا (همون ۳ ستون محصول) و برای عرض کمتر ازاون تک ستونی . ولی ظاهرا اینجا مشکل داشت. فرقی بین عرض صفحه موبایل و دستکتاپ نمیگذاره. 

اما رفتم تو ویژوال کامپوزر و بخش تنظیمات طراحی شو فعال کردم. چک کردم دیدم فرق میگذاره. یعنی وقتی عرض صفحه از ۷۶۰ کمتر بشه ستون سمت راست رو برمیداره میگذاره پایین صفحه (یعنی تشخیص داده عرض صفحه زیاده یا کمه) ولی چرا ویدجت نمایش کالا وقتی ریسپانسیو روشن هست دیگه نمیتونه ستونی و باکسی نمایش بده (مثلا ۲ یا سه ستون کنار هم؟) 

خلاصه اینکه من میخوام تو حالت دستاپ یوزر ۳ تا ستون محصول ببینه و تو حالت موبایل یک دانه. چی کار کنم رفقا و علما؟

ممنونم

You must be registered for see images attach

majidsabouri

تازه وارد
سلام دوست گرامی 

متاسفانه وقتی گزینه import data در قسمت sample data میزنم در حالت بارگذاری باقی میمونه و عملکردی نداره PHP سرور هاست ورژن 4.4.45 هست میتونه به این موضوع مرتبط باشه؟ راهی داره بارگذاری قالب بتونم انجام بدم؟ با تشکر

anihosti

تازه وارد
سلام خدمت تمامی دوستان

اول خسته نباشید بگم به استارتر عزیز

و بعد هم چندتا مشکل دارم ممنون میشم کمک کنید

1- بعد از نصب فوق العاده سرعت سایت کاهش پیدا کرد به طوری که بعضی وقتها اصلا سایت بالا نمیاد

2- هزینه پست زده 106 هزار تومان . چطوری ادیتش کنم؟

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
1. ادرس سایت بگذارید بررسی کنیم

2. از چه پلاگینی استفاده می کنید؟

محمـدرضا

تازه وارد
سلام

واقعا قالب همه چیز تمومیه فقط یه سری مشکلات باهاش دارم:

۱. اعداد توش فارسی نمیشه با افزونه جلالی یا فارسی دیت 

(این روش هم جواب نداد 

)

البته از روش گفته شده توی لینک زیر میشه فارسی بشه ولی نمی خوام از جی کوئری استفاده بشه

۲. توی تصویر زیر  میبینید که تصویر کوچک پشت متن قرار نگرفته دلیلش چیه؟

3. این مورد هم که وقتی یه باکس محصولات میزارم و به صورت 6 ستونه تنظیم میکنم نمیدونم چرا نصف صفحه رو اشغال میکنه و سه ستونه میشه عملا حتی با ایمپورت کردن نمونه هم همین مشکل بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Alaric

کاربر عضو
سلام

(این روش هم جواب نداد 

)

البته از روش گفته شده توی لینک زیر میشه فارسی بشه ولی نمی خوام از جی کوئری استفاده بشه

3. این مورد هم که وقتی یه باکس محصولات میزارم و به صورت 6 ستونه تنظیم میکنم نمیدونم چرا نصف صفحه رو اشغال میکنه و سه ستونه میشه عملا حتی با ایمپورت کردن نمونه هم همین مشکل بود.

آدرس سایت

محمـدرضا

تازه وارد
سلام دوستان

اینم اخرین نسخه قالب نیلسون. من در حد سوادم سعی کردم فایل های فارسی رو هم توش بگذارم از نسخه قبلی تم ولی بعضی کلمات ممکنه انگلیسی باشه که باید تو بخش حلقه ترجمه خودتون یه دستی بکشید مثلا اخطار معلوم نبودن هزینه پستی.

فولدر آموزشش رو هم گذاشتم که راحت اموزش میده و خیلی عالیه

با مسولیت خودتون اپدیت کنید

سعید

سلام

آموزشش کاربردی بود

یه قسمتش در مورد TOOLTIP رو منوی اصلی یه اشاره کرده

فقط مشکل اینه که متن انگلیسی میشه براش گذاشت مثلا NEW یا همون HOT

ولی فارسی جواب گو نیست 

• کسی میتونه راه حلش رو بگه؟

roolee

تازه وارد
سلام

(این روش هم جواب نداد 

)

سلام

علت  به هم ریختگی قالب در نمایش تعداد سطر و ستون به خاطر ناسازگاری ورژن جدید ووکامرس 2.6 که به تازگی بروزرسانی شده با قالب نیلسن  هست , چاره کار اینه که یا باید آخرین نسخه نیلسن (در حال حاضر 1.3.2 ) رو نصب کنی و یا ورژن ووکامرس قبلی 2.5.5 رو مجددا نصب کنی که خود من روش دوم رو انجام دادم و مشکل حل شد .

یه سوال هم خودم دارم :
تو ورژن جدید قالب بخش بالای سایت که محتویات سبد خرید رو نشون میده , باکس ترجمه نشده و به جای متن (0 مورد- 0تومان) متن ترجمه نشده (00-items تومان) قرار داره , از کدام بحش میتونم متن باکس رو ترجمه کنم.

roolee

تازه وارد
سلام

در بخش بالای سایت که محتویات سبد خرید رو نشون میده , باکس ترجمه نشده و به جای متن (0 مورد- 0تومان) متن ترجمه نشده (00-items تومان) قرار داره , از کدام بخش میتونم متن باکس رو ترجمه کنم.

محمـدرضا

تازه وارد
سلام

در بخش بالای سایت که محتویات سبد خرید رو نشون میده , باکس ترجمه نشده و به جای متن (0 مورد- 0تومان) متن ترجمه نشده (00-items تومان) قرار داره , از کدام بخش میتونم متن باکس رو ترجمه کنم.
پلاگین فارسی ساز ووکامرس رو نصب کردید؟ از

اگه نصب کردید و هنوز این مشکل هست برید توی قسمت "حلقه های ترجمه اش" و دو عبارت items و item رو خودتون ترجمه اش رو قرار بدید درست میشه 

به این حالت :

roolee

تازه وارد
پلاگین فارسی ساز ووکامرس رو نصب کردید؟ از

اگه نصب کردید و هنوز این مشکل هست برید توی قسمت "حلقه های ترجمه اش" و دو عبارت items و item رو خودتون ترجمه اش رو قرار بدید درست میشه 

به این حالت :

سلام

ممنون پلاگین فارسی ساز ووکامرس نصب هست . ولی از طریق حلقه ترجمه حل شد . ممنون

LORDAmiroo

تازه وارد
سلام من ورژن آخر این قالب رو نصب کردم..

تقریبا همه چیزش درسته فقط به هیچوجه سرچش کار نمیکنه!

جریان چیه؟ جالب اینه که تو فیلم آموزشی هم به همین شکل مشکل داره ولی اون فردی که آموزش میده اصلا توجه نمیکنه!

در ورژن درست قالب باید کنار بخش جستجو قسمتی برای انتخاب دسته هم باشه که در فیلم آموزشی هم مثل وضعیت من همچین قسمتی دیده نمیشه در صورتی که در دموی قالب موجوده..

کسی میدونه چشه؟

( بروز رسانی) : دوستان این مشکل با نصب پلاگین yith-woocommerce-ajax-search حل میشه!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pedramsinger

تازه وارد
با نیلسن (Nielsen) نسخه 2.4.7 فارسی نام یک پوسته تجاری ارائه شده توسط شرکت معتبر Yith می باشد که با نصب آن می توانید یک فروشگاه همه فن حریف با سیستم ووکامرس و با قابلیت های فراوان راه اندازی کنید! نیلسن دارای قابلیت های فراوانی می باشد که برخی از این قابلیت ها ، وجود چندین نوع صفحه نخست ، سازگاری با موبایل و تبلت ها ، قابلیت تنظیم رنگ بندی قالب ، وجود اسلایدر Revelation Slider ، پشتیبانی از صفحه ساز ویژوال کامپوسر ، پشتیبانی از ابزارک ها و وجود ابزارک های اختصاصی ، نصب کننده اطلاعات پیشفرض به صورت خودکار ، می باشد. قابلیت های کلی را نام می بریم

nielsen-theme-farsi-persianscript-download.jpg

​

آخرین نسخه فارسی شده (نسخه 2.4.7):

http://www.persianscript.ir/?p=5905

دوستان لطفا ابتدا ویدئوی موجود در مطلب رو مشاهده کنید. اگر مشکلی داشتید در همین تاپیک ذکر کنید
با سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر ویژه بابت گذاشتن این قالب زیبا.

من حدود یک ماه بود که این قالب رو نصب کرده بودم و مشکلی هم نداشت تا اینکه چند روز پیش یه سری آپدیت برای افزونه ها اومده بود که من همشو

آپدیت کردم ولی الان مشکلی که دارم اینه که محصولات فروشگاه فقط تو نصف صفحه دیده میشن و نصف صفحه خالیه ممنون میشم اگر کمک کنید.

من در پیوست یه اسکرین شات هم از صفحه فروشگاه گرفتم و گذاشتم.

navidhp

تازه وارد
سلام من هم مثل پست قبلی همچین مشکلی دارم و در صفحه  اصلی محصولات توی نصف صفحه  هستند و ردیفی نیستند

LORDAmiroo

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر ویژه بابت گذاشتن این قالب زیبا.

من حدود یک ماه بود که این قالب رو نصب کرده بودم و مشکلی هم نداشت تا اینکه چند روز پیش یه سری آپدیت برای افزونه ها اومده بود که من همشو

آپدیت کردم ولی الان مشکلی که دارم اینه که محصولات فروشگاه فقط تو نصف صفحه دیده میشن و نصف صفحه خالیه ممنون میشم اگر کمک کنید.

من در پیوست یه اسکرین شات هم از صفحه فروشگاه گرفتم و گذاشتم.

سلام

این مشکل به سادگی قابل حله! تنها کافیه ووکامرستون رو به نسخه قبل داون گرید کنید.

VISTAWEB

تازه وارد
باسلام قالب بسیلار عالیه و ممنئن از شما 

فقط یه سوال من محصول جدید وارد کنم چطوری بیارمش توی دسته بندی ها یعنی به طور مثال توی قسمت دسته بندی ها موبایل دارم می خام لینک موبایل خورد صفحه موبایل بر

VISTAWEB

تازه وارد
درود فقط قسمت افزودن محصول رو هم اموزش بدید چور هر کار کردم توی زیر مجموعه دسته بندی هم بیاد.

navidhp

تازه وارد
باسلام قالب بسیلار عالیه و ممنئن از شما 

فقط یه سوال من محصول جدید وارد کنم چطوری بیارمش توی دسته بندی ها یعنی به طور مثال توی قسمت دسته بندی ها موبایل دارم می خام لینک موبایل خورد صفحه موبایل بر
دقیقا منم این مشکلو دارم اگه میشه راهنمایی کنید + ساخت دسته جدید

بالا