تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

matisashop

تازه وارد
این کارو هم کردم ولی باز نشد میتونه مشکل از اینترنت باتا 100 میره ولی اخرش میگه دوباره تلاش کن یا ارور میده

matisashop

تازه وارد
رفتم تو مدیریت سایتم که برای آپلود فایل هاست از اونجا آپلود کردم

Qalekhani

قلعه‌خانی
اگه با همه روش های فوق تست کردید و آخرش خطا میده، به نظرم یکی از این دو مشکل برقراره:

1- هاست شما اجازه آپلود فایل هایی با این حجم رو نمیده (که البته بعیده چون 24 مگابایت حجمی نیست)

2- مشکل از اینترنت شماست و بهتره با یه نت پایدارتر تست کنید.

matisashop

تازه وارد
دوستان عزیزان من هر کاری میکنم نمیشه نمیدونم مشکل از کجاست

matisashop

تازه وارد
از هاست این ارور را میده  ielsen-1.2.7-persian_PersianScript.ir_.zip has been saved as /home/matisash45/domains/matisashop.com/public_html/nielsen-1.2.7-persian_PersianScript.ir_.zip

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این ارور نیست! پیام میده فایل آپلود شده...

matisashop

تازه وارد
پیام خطای ورد پرسی میده نمیدونم چیکار کنم راهنمایی کنید :

ارورش :     

می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
خب دوست عزیز شما چند اشتباه کردی:

1. فایل زیپ شده رو در مسیر اشتباهی آپلود کردید. باید انتقال (move) بدید به پوشه wp-contect/themes

2. فایل رو از حالت زیپ شده اکسترکت نکردید (خود هاست شما ساپورت میکنه از extract)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

matisashop

تازه وارد
دوستان بالاخره موفق شدم هی دستون درد نکنه از راهنمایتون 

matisashop

تازه وارد
دوستان تما پلاگینا نصب نمیشه بعضیاش پک شده که نمیشه دانلود کرد بقیشو میشه باید چیکار کنم؟

masood30

تازه وارد
inam jadid tarin noskhe in ghaleb . albate englisi

nielsen 2-8

You must be registered for see images attach

albate faghat ghalebe

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
پلاگینا نصب نمیشه بعضیاش پک شده که نمیشه دانلود کرد بقیشو میشه باید چیکار کنم؟
خب همون طوری که توی تصویر نشون میده، شما باید در بسته ای که دانلود کردید، به پوشه plugins برید و سه تا فایل زیپ شده پلاگین ها رو به مسیر theme/plugins ببرید

z66karami

تازه وارد
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\class-wp-http-curl.php on line 324

سلام دوستان

از طریق لوکال هاست نصب کردم پلاگین ها هم نصب شدن اما    import data که میزنم ارور بالا رو میده کسی میدونه این ارور چطوری رفع میشه؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\class-wp-http-curl.php on line 324

سلام دوستان

از طریق لوکال هاست نصب کردم پلاگین ها هم نصب شدن اما    import data که میزنم ارور بالا رو میده کسی میدونه این ارور چطوری رفع میشه؟
توی تنظیمات فایل php.ini لوکال هاست، باید Maximum execution time رو افزایش بدید.

z66karami

تازه وارد
توی تنظیمات فایل php.ini لوکال هاست، باید Maximum execution time رو افزایش بدید.
ممنون از پاسختون اما هر عددی بجای 30 گذاشتم باز هم همون ارور را داد

; Maximum execution time of each script, in seconds
;
; Note: This directive is hardcoded to 0 for the CLI SAPI
max_execution_time=30

بالا