تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

Qalekhani

قلعه‌خانی
هر عددی بجای 30 گذاشتم باز هم همون ارور را داد
بعد از این که تغییر دادید، فایل رو ذخیره کنید و باید یه بار وب سرور رو ریستارت کنید (اگه از زمپ یا ومپ استفاده میکنید، باید آپاچی ریستارت بشه از کنسول).

z66karami

تازه وارد
بعد از این که تغییر دادید، فایل رو ذخیره کنید و باید یه بار وب سرور رو ریستارت کنید (اگه از زمپ یا ومپ استفاده میکنید، باید آپاچی ریستارت بشه از کنسول).
ممنون دوست عزیز اوکی شد.

ذخیره میکردم اما نمیدونستم که باید زمپ رو هم ریستارت کنم.

بی نهایت سپاسگذارم.

z66karami

تازه وارد
باسلام

این ارور هنگام نصب پلاگینها با لوکال هاست زمپ چطوری رفع میشه؟

نصب پلاگین: YITH Essential Kit for WooCommerce #1

در حال دریافت بسته‌ی نصب از 

Warning: unlink(C:\Users\karami\AppData\Local\Temp/yith-essential-kit-for-woocommerce-1.1.1.20-UL4yaO.tmp): Permission denied inC:\xampp\htdocs\wordpress\wp-admin\includes\file.php on line 481

دریافت انجام نشد. Operation timed out after 299860 milliseconds with 7241347 out of 23788432 bytes received

Qalekhani

قلعه‌خانی
فایل افزونه رو به صورت دستی دانلود کنید و در پوشه wp-content/plugins قرار بدید. بعدش اکسترکت کنید. نهایتا از مدیریت وردپرس، فعال کنید.

کد:
https://downloads.wordpress.org/plugin/yith-essential-kit-for-woocommerce-1.1.1.20.zip

masood30

تازه وارد
دوستان من نمیدونم شما هم به این مشکل بر خوردین

وقتی این قالبو نصب میکنم فوق العاده سرعت هاست میاد پایین

من رو چندتا  هاست تست کردم

تمامی قالبهای دیکم مشکل ندارن

اما این قالب خیلی سرعتش پایینه و مشکل داره

حتی w3 tootal cash 

یا افزونه های کمکیم روش نصب کردم فرقی نکرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دمو کاملا با سرعت مناسب بالا میاد بدون افزونه کش...

masood30

تازه وارد
سلام خدمت بزرگوارن عزیز،من قالب نیلسن را آپلود کردم ولی خیلی سنگینه حدود 20 الی 30 ثانیه طول می کشه تا سایت بیاد بالا اگر راه چاره ای هست لطفا راهنمایی کنید؟

ممنون
اینم یکی دیگه از دوستان که دچار همین مشکله

masood30

تازه وارد
اینم سه تا تست از هاست با  قالبهای متفاوت که ببینید مشکلی از سایت و هاست هم نیست

با gtmatrix  هم تست کردم که دیگه مرجع تو همه دنیاست برای تست سایت

رو دوتای دیگم کلی ماژول نصبه  البته حتی اندازه دوتا دمو دیگه هم زیاد تر از نیلسن میباشه

You must be registered for see images attach

Qalekhani

قلعه‌خانی
شما مستندات نیلسن رو مطالعه کنید. ممکنه مشکل شما به دلیل عدم همخوانی هاست شما با نیازمندی های خاص نیلسن باشه.

ابر پوسته ها معمولا نیازمندی های خاصی از php رو مطالبه می کنند.

vbsupport

تازه وارد
سلام من این قالبو استفاده کردم حدود 700 تا کالا هم گذاشتم و الان که سایت بالا اومده و یوزر بازدید داره بخاطر جیکوئری های مخصوصا بخش پرداخت و سفارش رم و سی پی یو به حدی بالا میره که سایت دان میشه

راهنمایی کنید لطفا

vbsupport

تازه وارد
البته ورژن من 1.2.3 هست و این نسخه 1.2.7 که گذاشتین و تست نکردم

ممکنه حل بشه ؟

masood30

تازه وارد
یه سوال 

این ورتیکال منو که روی این قالب بر روی اسلاید شو هست رو میشه با چی بر روی قالبهای دیگه ساخت ؟؟؟؟؟؟

rendane

تازه وارد
سلام خسته نباشید دوستان 
من این پوسته رو نصب کردم متاسفانه وقتی فعالش میکنم صفحه "محصول" یا "افزودن محصول" نمایش داده نمیشه و صفحه ای سفید لود میشه
میشه لطفا راهنمایی کنید

Obka

کاربر عضو
سلام من این قالبو استفاده کردم حدود 700 تا کالا هم گذاشتم و الان که سایت بالا اومده و یوزر بازدید داره بخاطر جیکوئری های مخصوصا بخش پرداخت و سفارش رم و سی پی یو به حدی بالا میره که سایت دان میشه

راهنمایی کنید لطفا
سلام و عرض ادب

هر قالبی بالاخره از یک سری خواض php و جاوا و ... استفاده میکنه که زمانی حجم بازدید و درخواست از اون سیستم خاص به سمت سرور ارسال میشه بالاجبار ، مصرف بالا میره ، البته باید بررسی کنید که همه چیز در شرایط نرمال باشه و مشکل جانبی وجود نداشته باشه ، میتونید از ادمین سرور میزان مصرف منابعتون رو که زیاد داره استفاده میشه بپرسین و بررسی و رفع کنید ( یک سری موارد غیر قابل رفع هست ) ، یه وقتایی به دلیل بازدید بالا و استفاده از قالب سنگین شما مجبور هستین از هاست های قدرتمند تر و یا در مرحله های بعدی از سرور های اختصاصی استفاده کنید

موفق باشید

یه سوال 

این ورتیکال منو که روی این قالب بر روی اسلاید شو هست رو میشه با چی بر روی قالبهای دیگه ساخت ؟؟؟؟؟؟
سلام و درود

اگر دانش html و css دارین میتونید بسازید البته به حالت های مختلف و با ویژگی های مختلف میشه پیاده سازی کرد ، در صورت تمایل در پیغام خصوصی هماهنگ کنید براتون کد کنم .

موفق باشید

البته ورژن من 1.2.3 هست و این نسخه 1.2.7 که گذاشتین و تست نکردم

ممکنه حل بشه ؟
سلام و عرض ادب

در نسخه 1.2.7 بهینه تر شده ، اما باید تست بفرمایین و نتیجه اعلام کنید .

موفق باشید

amin52 گفت:
سلام

اسلایدر عکس ها رو بهم ریخته نشون میده

کسی میدونه که چطور این مشکل حل میشه ؟؟

سلام و عرض ادب

خواستم سایتتون رو بررسی کنم و مشکل رو ببینم و رفع کنم ولی متاسفانه ساییتون رو حذف کردید و دارین دوباره نصب میکنید !

موفق باشید

سلام خسته نباشید دوستان 
من این پوسته رو نصب کردم متاسفانه وقتی فعالش میکنم صفحه "محصول" یا "افزودن محصول" نمایش داده نمیشه و صفحه ای سفید لود میشه
میشه لطفا راهنمایی کنید
سلام و درود

از تنظیمات قالب + نصب بودن برگه ها مطمئن هستین ؟

موفق باشید

masood30

تازه وارد

nv,n درود. سپاس گذارم از پاسختون

اما میخواستم ببینم ماژولی هست که مثل این  ورتیکال  منو روی اسلایدش کار کنه 

من چندتا ماژول دیدم و تست کردم اما جواب نداد

توی یخ قالب دیدم یه همچین چیزی داره اما هرچی سرچ کردم ماژولشو پیدا نکردم

اسم قالبه مکس شاپ بود همچین add on  تو ویژوال کامپوزرش اضافه بود 

yavertical mega menu 

خیلی خوب و جالب کار میکنی

تو قالب نیلسن از چه ماژولی استفاده میکنه یا از چه شرت کدی؟؟؟؟

Obka

کاربر عضو
ببینید یک سری موراد ارتباطی با ماژول و پلاگین نداره منظورم این هست چیز اماده ای نیست و افزونه این رو برای شما نمیسازه یا حداقل بهتره بگم من تا الان ندیدم همچین چیزی رو افزونه بسازه تقریبا به دلیل شخصی سازی بالا افزونه این کار رو نمیکنه در مورد بحث short code هم ، شما وقتی کدی رو مینویسن میتونید براش یک فراخوان بر مبنای php و یا یک شورت کد تعریف کنید ....

البته ممکنه در پاسخ به سوالتون به خوبی متوجه منظورتون نشدم که دقیقا چه چیزی میخوایین اما در پاسخ به سوال پست قبلی ، ایجاد و راه اندازی همچین منوهایی با قابلیت شخصی سازی و ... منوط به کد نویسی دستی و اختصاصی هم هست ( نه صرفا با افزونه )

موفق باشید

masood30

تازه وارد
ببینید یک سری موراد ارتباطی با ماژول و پلاگین نداره منظورم این هست چیز اماده ای نیست و افزونه این رو برای شما نمیسازه یا حداقل بهتره بگم من تا الان ندیدم همچین چیزی رو افزونه بسازه تقریبا به دلیل شخصی سازی بالا افزونه این کار رو نمیکنه در مورد بحث short code هم ، شما وقتی کدی رو مینویسن میتونید براش یک فراخوان بر مبنای php و یا یک شورت کد تعریف کنید ....

البته ممکنه در پاسخ به سوالتون به خوبی متوجه منظورتون نشدم که دقیقا چه چیزی میخوایین اما در پاسخ به سوال پست قبلی ، ایجاد و راه اندازی همچین منوهایی با قابلیت شخصی سازی و ... منوط به کد نویسی دستی و اختصاصی هم هست ( نه صرفا با افزونه )

موفق باشید
سپاس گذارم از پاسختون

من سوالم اینه بعضی از قالبها مثل همین نیلسن یا مکس شاپ تو بخش ویژوال کامپوزرشون کمی بخشهای متفاوت با هم دارن

یعنی یه چیزهایی اضافه دارن که من به دید خودم اینطوری میاد که با یه ماژول دیگه بهشون اضافه میشه

من میخواستم این رو بدوم که در این قالب با چی به این افزونه اضافه شده

Qalekhani

قلعه‌خانی
بعضی از قالبها مثل همین نیلسن یا مکس شاپ تو بخش ویژوال کامپوزرشون کمی بخشهای متفاوت با هم دارن
پلاگین قدرتمند Visual Composer یه سری الحاقات داره که برخی آیتم ها رو بهش اضافه میکنه. مثل پلاگین Ultimate Addons for Visual Composer

erfangunner

تازه وارد
سلام

یه دنیا ممنون که این قالب رو به صورت رایگان برای ما ترجمه کردید.

یه سوال ؟

میخواستم بدونم Favicon رو چجوری میتونم تغییر بدم ؟

پیشاپیش سپاسگذارم

بالا