تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

itafarin

تازه وارد
پس آپلود کردن پوسته ،کل وبسایت به هم می ریزد و بالا نمی آید چگونه می توانم انی مشکل را حل کنم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینکه سایت به هم میریزه و بالا نمیاد ربطی به این قالب نباید داشته باشه

برای رفع

به مسیر پوسته ها در wp-content/themes برید و اسم پوشه قالب رو عوض کنید. وارد مدیریت شید و قالب جایگزین انتخاب کنید

itafarin

تازه وارد
اینکه سایت به هم میریزه و بالا نمیاد ربطی به این قالب نباید داشته باشه

برای رفع

به مسیر پوسته ها در wp-content/themes برید و اسم پوشه قالب رو عوض کنید. وارد مدیریت شید و قالب جایگزین انتخاب کنید
ّبا سلام و تشکر از پاسخ گویی

با تغییر پوسته این مشکل حل می شود ، لطفا راهنمایی بفرمایید؟

Kidbee

تازه وارد
سلام. ممنون از زحماتتون. من این قالب نصب کردم ولی اعداد انگلیسی چطور فارسیشون کنم؟

این کدها رو به فانکشن پوسته اضافه کن

<?php
function trim_number($num)
    {
         $eng = array('0','1','2','3','4','5','6','7','8','9');
         $per = array('۰','۱','۲','۳','۴','۵','۶','۷','۸','۹');
        return str_replace($eng,$per,$num);
    }
?>
کدهای فارسی در انتهای فانکشن قرار دادم سایت دیگه بالا نیومد

Mehr@ban

کاربر عضو
کدهای فارسی در انتهای فانکشن قرار دادم سایت دیگه بالا نیومد
سلام

اون کدهای زیر رو از طریق پنل هاست پاک کن و کدهای زیر رو امتحان کن

کد:
function trim_number($num)
    {
         $eng = array('0','1','2','3','4','5','6','7','8','9');
         $per = array('۰','۱','۲','۳','۴','۵','۶','۷','۸','۹');
        return str_replace($eng,$per,$num);
    }

AhrimanSefid

تازه وارد
ببخشید من 2 مشکل با مزه دارم.

الان به اسلایدر قالب عکس اضافه کردم.

اما بصورت خودکار رو عکس زوم کردم.

ممنون می شم راهنمایی کنید.

2 هم فارسی رو سلایدر می نویسم جدا جدا می نویسه می شه به اسلایدر فونت اضافه کرد دیدم اما کار نمی کنه.

بسیار ممنون می شم راهنمایی کنید.

کد:
http://aragroup.co/

aminx

تازه وارد
سلام

2 سوال دارم

1.در قسمت حساب کاربری وقتی میخوام آدرس رو عوض کنم (به عنوان مشتری) نمیشه صفحه ریلود میشه اما اتفاقی نمی افته . باید چه کار کنم ؟

2.وقتی روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک میکنم صفحه ریلود میشه اما بازم اتفاقی نمی افته .

لطفا راهنمایی بفرمایید

hadi_sob

تازه وارد
قسمت مقایسه محصول  کار نمی کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

msm70

تازه وارد
سلام

دوستان افرادی که در خبرنامه عضو میشن ایمیل هاشون کجا  ذخیره میشه؟

hbkmfr

تازه وارد
سلام دوست عزیز مشخصات هاستت رو برام به این ایمیل بفرست من امتحانش کنم چون خودم این قالب رو نصب کردم واستفاده میکنم مشکلی نداره

mfadavir@gmail.com

ادرس سایت من:

amir63

تازه وارد
 این ارور چیه؟؟؟

Fatal error: Out of memory (allocated 168034304) (tried to allocate 39251969 bytes) in /home/shopir27/domains/shop360.ir/public_html/wp-admin/nav-menus.php on line 765

viktorkrum

تازه وارد
با سلام من یه مشکلاتی دارم که نمیدونم چطوری باید حلشون کنم

اول اینکه اون وسط عکس رو چطوری باید بزارم که متحرک باشه مثلا سه تا بنر دارم میخوام به صورت متحرک جا به جا بشه و بعدی بیاد.

دوم اینکه توی قسمت برگه ها وقتی یه برگه ای رو ویرایش می کنم و بعد قسمت دیداری رو میزنم و مود ویژوال رو انتخاب می کنم اجرا نمیشه. (مثه توضیحات توی فیلم انجام میدم اما اون قسمت نمیاد که بتونم بلوکی رو تغییر بدم

prof.rahimi

تازه وارد
آقا اون مشکل منو ها چیشد ؟!

www.marketia.ir منوی اصلیو شما ببینید ! خب چیکار باید کرد ؟!

hani.gamini

تازه وارد
با سلام

وقتی به قسمت فهرست ها می رم و مثلا Shop by category یا Main Navigation را انتخاب می کنم کل ساختار فهرست بار گذاری نمیشه !!! و بعد با زدن ذخیره آیتم هایی که نمایش داده ذخیره میشه،لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

naserzahedi1353

تازه وارد
در نصب این مشکلات به وجود آمد

1 با اینکه پوشه uploads.zip را از طریق هاست در مسیر wp content مطابق با فیلم آموزشی آپلود کردم اما تغییرات اعمال نشد_هرچند فیلم آموزشی دراینجا کمی گنگ بود.

2 به طور کلی سرعت لودشدن سایت بسیبار پایین است به خصوص در ورود به ادمین سایت. پس از تماس با پشتیبانی هاست جواب دادند ایراد از قالب مربوطه است. و قالبا این ارور ظاهر میشود

Fatal error: Out of memory (allocated 25165824) (tried to allocate 49152 bytes) in /home/bookketa/public_html/iranshop.online/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 337

لطفا راهنمایی کنید باتشکر

farzqad098

تازه وارد
چطور میتونم ابزار های داخل فروشگاه مثل صافی قیمت و ... را از سمت چپ محصولات به سمت راست منتقل کنم ؟

timbird

تازه وارد
باسلام

من این قالب را نصب کردم حدود 6 ماه هست

ولی جدیدا با ویژوال کامپوزر نمیتونم کار کنم یعنی دیگه نه میشه صفحه ساخت و نه میشه ویرایش کرد میشه راهنمایی کنید مشکل از چیست ؟؟

javaheri123

کاربر عضو
سلام و عرض ادب به مدیر محترم که این قالب رو در دسترس گذاشتن

من این قالب رو نصب کردم اما css بهم ریختس و درست جواب نمیده ممنون میشم راهنماییم کنید

بالا