تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

smm1378

تازه وارد
این قالب آموزش پست گزاری هم داره مثل بقیهقالب ها نمیشه راحت محصول گراشت.که متاسفانه آموزشو ندادن.مسولین رسیدگی کنید :/

محمـدرضا

تازه وارد
این قالب آموزش پست گزاری هم داره مثل بقیهقالب ها نمیشه راحت محصول گراشت.که متاسفانه آموزشو ندادن.مسولین رسیدگی کنید :/
  1. دسته بندی های مورد نظر خودتون رو ایجاد کنید (دسته بندی محصولاتون منظورمه ، نه دسته بندی مطالب) 
  2. محصول جدید رو توی دسته بندی ها قرار بدید و راحت توی سایت قرار می گیره. مثل هر سایت وردپرس دیگه ای بدون هیچ تفاوتی
مشکلتون دقیقا کجاشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

محمـدرضا

تازه وارد

خوب واقعا اینقدر سرچ سخته که یه ووکامرس 2.5.5 پدا کردنش؟ :) تقدیم به شما :-*
من هنوز مشکل چپ نشین راست چین شدنشو دارم any help?
این نسخه از قالب رو نصب کنید که دوستان توی مطلب زیر قرار دادند

هم فارسیش چندان مشکلی نداره

و هم اینکه با نسخه 2.5.5 ووکامرس به خوبی اجرا میشه توجه کنید نسخه 2.5.5 ووکامرس

smm1378

تازه وارد
سلام مسی جواب دادین.

این مشکل من:(فیلمه لطفا دانلودش کنین 5 مگه)

محمـدرضا

تازه وارد
سلام مسی جواب دادین.

این مشکل من:(فیلمه لطفا دانلودش کنین 5 مگه)

این تصویر سایت شما توسط مرورگر بنده:

صفحه اصلی تون

You must be registered for see images attach

صفحه فروشگاهتون:

در مورد اندازه تصاویر به نسبت درست و مناسبی هست و تمام عرض صفحه پر نیست.

در مورد سبد خرید هم با همون یه دونه محصول تستی تست زدم موردی نداشت با حذفش سبد خالی بود 

در مورد آیکون های بالا هم ابتدا منم همین مشکل رو داشتم که با تغییر نسخه قالب به نسخه ای که قبلا بهتون گفتم حل شد.

به نظر میرسه سایتتون رو دوباره ایمپورت دیتا کردید. اگه تونستید مشکل های قالبتون رو توی لوکال حل کنید و قالب نهایی شدتون رو بزارید توی سایت راحتر بودید. (هرچند محدودیتی هایی توی لوکال شاید براتون ایجاد بشه)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

smm1378

تازه وارد
این تصویر سایت شما توسط مرورگر بنده:

صفحه اصلی تون

صفحه فروشگاهتون:

در مورد اندازه تصاویر به نسبت درست و مناسبی هست و تمام عرض صفحه پر نیست.

در مورد سبد خرید هم با همون یه دونه محصول تستی تست زدم موردی نداشت با حذفش سبد خالی بود 

در مورد آیکون های بالا هم ابتدا منم همین مشکل رو داشتم که با تغییر نسخه قالب به نسخه ای که قبلا بهتون گفتم حل شد.

به نظر میرسه سایتتون رو دوباره ایمپورت دیتا کردید. اگه تونستید مشکل های قالبتون رو توی لوکال حل کنید و قالب نهایی شدتون رو بزارید توی سایت راحتر بودید. (هرچند محدودیتی هایی توی لوکال شاید براتون ایجاد بشه)
سلام دمت گرم داداش پیگیری کردی چرا تو مرورگر من اینطوری هست پس؟

فایرفاکس آخرین نسخه.چکار کنم درست شه؟

smm1378

تازه وارد
درست شد داداش مرسی.فایرفاکسو ریست کردم اوکی شد.

دارم دوباره قالبو بارزاری میکنم.خبر میدم ممنون

masoode

تازه وارد
با سلام

دو تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید:

1- در قالب نیلسن من تصویر پس زمینه برای منوی کشویی به درستی اعمال نمیشه و بجای اینکه به پس زمینه ی زیر منو تبدیل بشه به زیر عنوان منو میچسبه.چطور میتونم اصلاحش کنم؟

2- چطور میشه SWATCH های مربوط به رنگ محصولات رو در صفحه ی محصول نمایش داد؟

ممنون
من هم این مشکل را دارم!

وقتی که منوهای از قبل ساخته شده را ویرایش می کنم مشکلی نیست، اما وقتی منوی جدید می سازم عکس زمینه اش درست کار نمی کنه! به جای اینکه به صورت بکگراند عمل کنه، زیر عبارت منو نمایش داده می شه!!

در ضمن اون کلمه "HOT" را چه جوری می شه اضافه یا حذف کرد؟

محمـدرضا

تازه وارد
من هم این مشکل را دارم!

وقتی که منوهای از قبل ساخته شده را ویرایش می کنم مشکلی نیست، اما وقتی منوی جدید می سازم عکس زمینه اش درست کار نمی کنه! به جای اینکه به صورت بکگراند عمل کنه، زیر عبارت منو نمایش داده می شه!!

در ضمن اون کلمه "HOT" را چه جوری می شه اضافه یا حذف کرد؟
برای کلمه HOT برید توی ویرایش فهرست مورد نظرتون و اون موضوعی که میخواید عبارت HOT روش باشه مثلا همین فروشگاه رو باز کنید و توی قسمت توضیحاتش عبارت زیر را وارد کنید

[tooltip new]

به جای NEW هر عبارت انگلیسی مثل TOP یا  HOT رو قرار بدید.

برای رفع مشکل تصویر پس زمینه منو هم باید عنوان منوی اصلی تون مثلا توی عکس ارسالی تون «درباره ما» رو توی فهرست باز کنید و عبارت bigmenu رو در کادر «کلاس های استایل شیت» قرار بدید و برای همین عنوان «درباره ما» تصویر پس زمینه قرار بدید مشکلتون حل میشه

مثال

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoode

تازه وارد
برای کلمه HOT برید توی ویرایش فهرست مورد نظرتون و اون موضوعی که میخواید عبارت HOT روش باشه مثلا همین فروشگاه رو باز کنید و توی قسمت توضیحاتش عبارت زیر را وارد کنید

[tooltip new]

به جای NEW هر عبارت انگلیسی مثل TOP یا  HOT رو قرار بدید.

برای رفع مشکل تصویر پس زمینه منو هم باید عنوان منوی اصلی تون مثلا توی عکس ارسالی تون «درباره ما» رو توی فهرست باز کنید و عبارت bigmenu رو در کادر «کلاس های استایل شیت» قرار بدید و برای همین عنوان «درباره ما» تصویر پس زمینه قرار بدید مشکلتون حل میشه

مثال

ممنون از پاسخ عالی تون اما متاسفانه از من این گزینه ها را نداره!! آیا باید افزونه‌ی خاصی را نصب کنم؟

Kidbee

تازه وارد
سلام. خسته نباشید. چطور میتونیم کلمه های new و یا sales بالای محصولات رو فارسی کنیم. ممنون

Kidbee

تازه وارد
سلام. خسته نباشید. چطور میتونیم کلمه sale روی محصولات فارسی کنیم؟

سپاس

محمـدرضا

تازه وارد
ممنون از پاسخ عالی تون اما متاسفانه از من این گزینه ها را نداره!! آیا باید افزونه‌ی خاصی را نصب کنم؟
خواهش میکنم

برای همه هست

بالای همون صفحه ای که فهرست رو می سازید روی تنظیمات صفحه کلیک کنید و کادرهای مورد نظرتون رو فعال کنید.

محمـدرضا

تازه وارد
سلام. خسته نباشید. چطور میتونیم کلمه sale روی محصولات فارسی کنیم؟

سپاس
سلام

منظورتون عبارت on sale  داخل کادر قرمز رنگه؟

اگه اینه خب وقتی محصول اضافه میکنید توی اطلاعات محصول که قیمت رو وارد میکنید پایینترش عبارت «فعال سازی آیکون سفارشی حراج » قرار داره .

فعالش کنید و حالت سفارشی رو انتخاب کنید

قسمت پایینترش مسیر فایل سفارشی رو میخاد

یه تصویر مثلا حراج 75px در 75px رو بهش بدید تا روی جنس مورد نظرتون قرار بگیره

اگه میخاید کلا جایگزین بشه تصویر on sale داخل قالبتون رو ویرایش کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

parvazp

تازه وارد
سلام
من چند روز نبودم مرسی که پیگیری کردین

این نسخه از قالب رو نصب کنید که دوستان توی مطلب زیر قرار دادند

هم فارسیش چندان مشکلی نداره

و هم اینکه با نسخه 2.5.5 ووکامرس به خوبی اجرا میشه توجه کنید نسخه 2.5.5 ووکامرس

خوب من به کمک دوستان بیشتر مشکلات رو حل کردم گفتم نکته ای بگم که اگر بقیه دوستان این مشکلات رو داشتن این موضوع ها رو چک کنن
1- فقط خود قالب نیلسن که تو سایت پرشین اسکریپت هست رو استفاده کنید (البته اگه کسی خریداری کرده ممنون میشم فایلهاشو بین بچه ها به اشتراک بذاره)
2-فقط ووکامرس 2.5.5 (برای جابجایها پیشنهاد من اینه نسخه های موجود رو در هاست پاک کنید و نسخه جدید رو دستی آپ کنید داخل هاست)
3- ویژال کمپرس رو حتما باید آپ گریت کنید (برای جابجایها پیشنهاد من اینه نسخه های موجود رو در هاست پاک کنید و نسخه جدید رو دستی آپ کنید داخل هاست)

فقط الان مشکل اون آیکونهای بالا صفحه (برای هدیه و تلفن) رو دارم هنوز

بازم بخاطر کمکها ممنون

ehsan2016

تازه وارد
سلام. اقا یه نفره بگه برای راست چینکردن محصولات باید چیکار کنم. یکی کمک کنه لطفا

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mostafafattahi

تازه وارد
سلام.من سایتم رو با همین قالب ساختم،ولی وقتی با اسکرول صفحه رو به پایین میکشم،سربرگ هم دیده میشه....من نمیخوام سربرگ هم با اسکرول پایین بیاد،مث بقیه سایتها(کافه بازار و....) میخوام سربرگ همون جای خودش بمونه و با پایین کشیدن صفحه،اونم پایین نیاد...چه تنظیماتی رو باید اعمال کنم؟

اگه میشه که به ایمیلمم بفرستید        blandmosi@gmail.com

با تشکر

بالا