تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

mehdi78m

تازه وارد
با سلام

توی صفحه نتایج جستجو یه کادر تبلیغ میاد که نمی دونم کدوم برگه رو باید ویرایش کنم که اینو تغییر بدم؟

You must be registered for see images attach

mehdi78m

تازه وارد
توی صفحه نتایج جستجو یه کادر تبلیغ میاد که نمی دونم کدوم برگه رو باید ویرایش کنم که اینو تغییر بدم؟

ttshahr

تازه وارد

سلام باید وارد قسمت اسلایدر هات بشی و اون اسلایدری رو که این اسلایدر داخلش هست رو انتخاب کن بعد اسلاید رو میتونی حذف یا ویرایش کنی

siavashzi

تازه وارد
با سلام ممنونم ازتون هم پوسته عالی بود هم آموزش نصب ولی یک مشکلی دارم که نمیتونم راه حلشو پیدا کنم.

در قیمت اضافه کردن محصولات نمیتونم محصولاتم رو در دسته بندی جای بدم یعنی این کار رو میکنم اما در طبقه بندی مخصوص که براش تعریف کردم جای نمیگیره

و نکته دیگه اینکه در قسمت نمایش -فهرست ها -درشخصی سازی((ارجینال)) به چه معناست چه طوری میشه این رو عوض کرد؟

یک سری اصطلاحات در فهرست ها بنام( برگه - پیوند سفارشی ) هست اینا کارشون چیه و چجوری میشه عوضشون کرد؟

کلادرقسمت دسته بندی ها و فهرست ها و اینکه چطوری کالا رو بهشون نسبت بدم که در نمایش سایت در جای خودش جای بگیره راهنماییم کنید.

smm1378

تازه وارد
با سلام ممنونم ازتون هم پوسته عالی بود هم آموزش نصب ولی یک مشکلی دارم که نمیتونم راه حلشو پیدا کنم.

در قیمت اضافه کردن محصولات نمیتونم محصولاتم رو در دسته بندی جای بدم یعنی این کار رو میکنم اما در طبقه بندی مخصوص که براش تعریف کردم جای نمیگیره

و نکته دیگه اینکه در قسمت نمایش -فهرست ها -درشخصی سازی((ارجینال)) به چه معناست چه طوری میشه این رو عوض کرد؟

یک سری اصطلاحات در فهرست ها بنام( برگه - پیوند سفارشی ) هست اینا کارشون چیه و چجوری میشه عوضشون کرد؟

کلادرقسمت دسته بندی ها و فهرست ها و اینکه چطوری کالا رو بهشون نسبت بدم که در نمایش سایت در جای خودش جای بگیره راهنماییم کنید.
سلام داداش.فهرست ها منظورش همون گزینه های بالای سایتته.ایناها :

و پیوند سفارشی هم مثلا اینکه میتونی تو همون فهرست ها یک متن بزاری با لینک مورد نظر.

موفق باشی.

smm1378

تازه وارد
سلام دوستان وقتی من روز نمایش سریع یا همون کوییک ویو کلیک میکنم صفحه دوباره رفرش میشه و صفحه نمایش سریع نمیاد.لطفا راهنمایی کنید:

erfangunner

تازه وارد
سلام
من چند روز نبودم مرسی که پیگیری کردین

خوب من به کمک دوستان بیشتر مشکلات رو حل کردم گفتم نکته ای بگم که اگر بقیه دوستان این مشکلات رو داشتن این موضوع ها رو چک کنن
1- فقط خود قالب نیلسن که تو سایت پرشین اسکریپت هست رو استفاده کنید (البته اگه کسی خریداری کرده ممنون میشم فایلهاشو بین بچه ها به اشتراک بذاره)
2-فقط ووکامرس 2.5.5 (برای جابجایها پیشنهاد من اینه نسخه های موجود رو در هاست پاک کنید و نسخه جدید رو دستی آپ کنید داخل هاست)
3- ویژال کمپرس رو حتما باید آپ گریت کنید (برای جابجایها پیشنهاد من اینه نسخه های موجود رو در هاست پاک کنید و نسخه جدید رو دستی آپ کنید داخل هاست)

فقط الان مشکل اون آیکونهای بالا صفحه (برای هدیه و تلفن) رو دارم هنوز

بازم بخاطر کمکها ممنون
سلام دوست عزیز

ممنون بابت راهنمایی هات ، فقط اگه اطلاع داری ، اون لوگو های پایین قالب رو چطوری میشه عوضشون کرد؟

ممنون پیشاپیش

hosseinabbasi86

تازه وارد
سلام

واقعا خدا قوت بابت فارسی سازی و در اختیار دیگران قرار دادن این قالب، دست مریزاد!

ببخیشد سوالم در مورد ورژن جدید قالب نیلسن و آپدیت اونه، میخواستم بپرسم احتمالا جنابعالی در نظر ندارین آپدیت رو ارائه کنید؟

بازم واقعا ممنون بابت زحمات شما

محمـدرضا

تازه وارد
سلام دوست عزیز

ممنون بابت راهنمایی هات ، فقط اگه اطلاع داری ، اون لوگو های پایین قالب رو چطوری میشه عوضشون کرد؟

ممنون پیشاپیش
سلام. برید داخل تنظیمات خود قالب قسمت footer

متن داخل کادر مربوط به قسمت «متن کپی رایت پاورقی در سمت راست» رو به دلخواه خودتون ویرایش کنید.

masoode

تازه وارد
با عرض سلام خدمت اساتید محترم

1. من هر کاری کردم از اسلایدرها سر در نیاوردم! می شه یک آموزش برای من بگذارید؟ اسلایدر دمو برای من به هم ریختگی هم داره!

2. موقعی که برای تسویه حساب "پرداخت مستقیم بانکی" را انتخاب می کنم بعد از زدن "ثبت سفارش" صفحه‌ای باز می شود که در آن نوشته است "سبد خرید خالی است"!! هیچ پیامی مبنی اینکه شما مبلغ فاکتور را به فلان حساب واریز کن نمی دهد. البته ایمیلی برای خریدار ارسال می شود که حاوی شماره حساب است. چه کار کنم؟ فعلا قصد ندارم از درگاه آنلاین استفاده کنم

آدرس سایتم :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoode

تازه وارد
با عرض سلام خدمت اساتید محترم

1. من هر کاری کردم از اسلایدرها سر در نیاوردم! می شه یک آموزش برای من بگذارید؟ اسلایدر دمو برای من به هم ریختگی هم داره!

2. موقعی که برای تسویه حساب "پرداخت مستقیم بانکی" را انتخاب می کنم بعد از زدن "ثبت سفارش" صفحه‌ای باز می شود که در آن نوشته است "سبد خرید خالی است"!! هیچ پیامی مبنی اینکه شما مبلغ فاکتور را به فلان حساب واریز کن نمی دهد. البته ایمیلی برای خریدار ارسال می شود که حاوی شماره حساب است. چه کار کنم؟ فعلا قصد ندارم از درگاه آنلاین استفاده کنم

آدرس سایتم :

مورد اول یعنی اسلایدر را با مکافات خودم سر در آوردم اما مورد دوم که مربوط صفحه پرداخت بانکی است را نمیدانم چه کار کنم

محمـدرضا

تازه وارد
سلام

والله در قسمت Footer در تنظیمات قالب ، قسمت مربوط به لوگو وجود نداره، اگه میشه لطف کنید بیشتر راهنمایی کنید یا اسکرین بدین.

خیلی ممنون
سلام

نیازی به قسم خوردن نیست

عبارت داخل کادر رو به دلخواه ویرایش کنید

viktorkrum

تازه وارد
با سلام ببخشید دو تا سوال داشتم اونم اینه که

اول

چطوری میتونم جای این بنر ها رو با بنر های خودم عوض کنم کجا آپلود کنم

من فقط از توی هاستم باید آپلود کنم یا افزونه ای هست که بشه توی خود ورد پرس هم اونجایی که بخوایی اپلود عکس رو بکنی

و دوم اینکه چطوری میشه لینک کانال تلگرام و اینستاگرامم رو توی سایت بزارم که با انتخاب اون به کانال وارد بشن میخوام جای خبر نامه باشه 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

erfangunner

تازه وارد
با سلام ببخشید دو تا سوال داشتم اونم اینه که

اول

چطوری میتونم جای این بنر ها رو با بنر های خودم عوض کنم کجا آپلود کنم

من فقط از توی هاستم باید آپلود کنم یا افزونه ای هست که بشه توی خود ورد پرس هم اونجایی که بخوایی اپلود عکس رو بکنی

و دوم اینکه چطوری میشه لینک کانال تلگرام و اینستاگرامم رو توی سایت بزارم که با انتخاب اون به کانال وارد بشن میخوام جای خبر نامه باشه 

سلام دوست عزیز

راجع به سوال اول شما ، شما این مراحل رو طی کنید: به قسمت برگه ها >>>همه برگه ها>>> برگه نخست یا Home Page>>> ویرایش توسط Visual composer(ویرایش با برگه ساز)، و سپس میتونید این عکس ها رو تغییر بدید.

صفحه ی Visual composer:

viktorkrum

تازه وارد
ممنون منظورم این بود که آپلود کردنش رو باید از سی پنل آپلود کرد یا میشه توی خود سایت هم از جایی آپلود کرد

بالا