تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

smm1378

تازه وارد
سلام دوستان.من 2 تا مشکل دارم.اول اینکه در صفحه اصلی و صفحه فروشگاه محصولات به این شکل در میان :

You must be registered for see images attach

دوم اینکه وقتی بر روی QUICK VIEW که با رفتن موس روی عکس محصول میاد کلیک میکنم صفحه رفرش میشه و اصلا محصول رو به صورت "نمایش سریع" نشون نمیده.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

erfangunner

تازه وارد
سلام دوستان.من 2 تا مشکل دارم.اول اینکه در صفحه اصلی و صفحه فروشگاه محصولات به این شکل در میان :

دوم اینکه وقتی بر روی QUICK VIEW که با رفتن موس روی عکس محصول میاد کلیک میکنم صفحه رفرش میشه و اصلا محصول رو به صورت "نمایش سریع" نشون نمیده.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
فک کنم به خاطر ورژن ووکامرستون باید باشهُ به ورژن 2.5.5 دانگرید کنید. برای این کار (دانگرید کردن ) میتونین از افزونه Rollback استفاده کنید.

سوالتون راجع به QUICK VIEW رو نمیدونم ...

reza72

تازه وارد
سلام لطفا یکی سمپل دیتا فارسی اینو بذاره واسه دانلود توی تنظیمات خودش سمپل انگلیسی داره.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما به هر حال سمپل ها رو حذف می کنید و فارسی جایگزین می کنید. چه تاکیدی روی سمپل فارسی دارید...

reza72

تازه وارد
برای اینکه برای طراحی تک ب تک خیلی باید وقت گذاشت وقتی سمپل فارسیش باشه راحت تر میشه پیداش کرد و ویرایش کرد

VISTAWEB

تازه وارد
سلام و درود ببخشید من می خاستم اندازه منو ها رو چهار ستونه یا بیشتر کنم چطوری میشه چون وقتی صفحه میاد پایین بقیه منو هم دیده نمیشه وعکساش چون منو بزرگ شده عکساش کوچک نشون داده میشه اندازه منوی اول

آخرین ویرایش توسط مدیر:

viktorkrum

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

یه سوال داشتم می خواستم بدونم این عکس زیر که فرستادم توی هیچ جا نیست توی قسمت اسلایدر ها باید باشه که موجود نیست و فقط اسلاید های صفحه اول هست

VISTAWEB

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

ببخشید این اسلایدرش خیلی بزرگه چیکار کنم کوچک تر بشه

mehdi78m

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

دو تا سئوال من از نیلسن 1.2.8 استفاده می کنم راهی برای فارسی کردن اعدادش بدون کد نویسی هست؟

سئوال دوم اینکه برای جستجو در محصولات با استفاده از کد یا شناسه محصول ، کدوم پلاگین رو باید استفاده کنیم؟

من از Yith ajax search premiume استفاده می کنم که خوبه ولی امکان جستجو بر اساس کد یا شناسه عددی محصول رو نداره .

ممنون میشم راهنمایی کنید

amiryas894

تازه وارد
سلام.من کامل اپلود و نصب کردم قالب رو فقط محصولات  به شکل دمو مرتب کنار هم قرار نمیگیرین و زیر هم به شکل 2 ستون قرار میگیرن و کلا مرتب نیست جای محصولات (عکسش رو پیوست میکنم) و قسمت که فیلتر بر اساس قیمت هست اون اهرمش نمیاد .لطفا راهنمایی کنید که به چه  شکل درست میشه و مرتب .ممنون

محمـدرضا

تازه وارد
سلام.من کامل اپلود و نصب کردم قالب رو فقط محصولات  به شکل دمو مرتب کنار هم قرار نمیگیرین و زیر هم به شکل 2 ستون قرار میگیرن و کلا مرتب نیست جای محصولات (عکسش رو پیوست میکنم) و قسمت که فیلتر بر اساس قیمت هست اون اهرمش نمیاد .لطفا راهنمایی کنید که به چه  شکل درست میشه و مرتب .ممنون
سلام 

به صفحات قبل مراجعه کنید برای رفع اشکالتون ، دوستان جواب دادند

نسخه ووکامرس 2.5.5 باشه. 

از فایل قالب که توی مطلب زیر دادند  استفاده کنید

محمـدرضا

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

ببخشید این اسلایدرش خیلی بزرگه چیکار کنم کوچک تر بشه
سلام

کدوم اسلایدر ؟ مربوط به صفحه اصلیتون رو؟

بری توی پیشخوان سایتتون و قسمت slider revolution از منوی راست کلیک کنید

تمام اسلاید هاتون اینجاست

روی اسلایدر صفحه اصلی روی قسمت setting که به شکل چرخ دنده است کلیک کنید 

توی صفحه ای که باز میشه تمام تنظیمات اسلایدر مربوطه وجود داره و میتونید براحتی و بدلخواه ویرایش کنید

تنظیماتی مثل سایز اسلایدر ، گزینه های تغییر ، حالت hover و ... 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

محمـدرضا

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

یه سوال داشتم می خواستم بدونم این عکس زیر که فرستادم توی هیچ جا نیست توی قسمت اسلایدر ها باید باشه که موجود نیست و فقط اسلاید های صفحه اول هست

سلام

مربوط به کدوم برگه است؟ 

وارد مدیریت سایتتون بشید و سپس برید داخل همین برگه

اون بالا ویرایش برگه رو بزنید 

این احتمالا همون زمینه برای شعار برگه است که براحتی عوض میشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehdi78m

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

من از نیلسن 1.2.8 استفاده می کنم راهی برای فارسی کردن اعدادش بدون کد نویسی هست؟

viktorkrum

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

میخواستم ببینم چطوری میشه این قسمت رو جمع کرد

به عنوان مثال توی تمام صفحه هات این قسمت مخفی میشه و وفتی روش میری باز میشه ولی توی صفحه اول این قسمت قابلیت جمع شدن نداره

محمـدرضا

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

میخواستم ببینم چطوری میشه این قسمت رو جمع کرد

به عنوان مثال توی تمام صفحه هات این قسمت مخفی میشه و وفتی روش میری باز میشه ولی توی صفحه اول این قسمت قابلیت جمع شدن نداره
سلام

تنظیمات قالب >header

قسمت setting

قسمت «ضامن "فروش بواسطه دسته بندی" باز شد» اگه فعال باشه منو میتونه بسته بشه و اگر غیر فعال باشه منو ثابت و بدون تغییر هست.

اگه می خواید به صورت اولیه هم بسته باشه و با اومدن ماوس روش باز بشه « "فروش بواسطه دسته بندی" باز باشد» رو هم غیر فعال کنید.

اگه 1و2 هردو فعال باشه منو به صورت پیش فرض بازه و میتونید ببندیدش

اگه فقط 2 فعال باشه منو هست ولی قابلیت جمع شدن نداره

اگه 1و2 هردو غیر فعال و گزینه بالایی یعنی «نمایش منو فروش بواسطه دسته بندی» فقط اونفعال باشه اون موقع منو هست ولی به صورت پیش فرض بسته است

آخرین ویرایش توسط مدیر:

محمـدرضا

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

من از نیلسن 1.2.8 استفاده می کنم راهی برای فارسی کردن اعدادش بدون کد نویسی هست؟
سلام

از کیبورد اصلاح شده فارسی استفاده کنید ولی مشکل فقط برای مطالب جدیدتون که با کیبورد اصلاح شده تایپ میکنید حل میشه  :|:|

افزونه فارسی سازهارو بررسی کردم کاری انجام نداد 

از روش توضیح داده توی لینک زیر استفاده کنید یکم کد نویسیه ولی کاملا گویا توضیح داده

viktorkrum

تازه وارد
با سلام به همه و با تشکر از همه دوستانی که ما رو در حل مشکلات این قالب کمک میکنند

مرسی از جواباتون

الان یه مشکل دیگه دارم می خواستم ببینم مثلا توی این قسمت من زیر کولر گازی باز هم میخوام زیر مجموعه بیاد ایا امکانش هست یا نه چون توی فهرست زیر مجموعه رو قرار دادم اما زیر مجموعه توی این صفحه نمایش داده نمیشه  

بالا