تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

rasool10

تازه وارد
سلام.من طبق آموزش تصویری جلو رفتم مشکلی نداشتم ولی امروز میخوام وارد قسمت نمایش فهرست ها بشم صفحه ارور میده یعنی الا صفحه باز نمیشه مجبور شدم از قسمت نمایش سفارش سازی کارای فارسی سازی رو انجام بدم مشکل دیگه مثلا میخوام تو قسمت برگه ها همه برگه ها هوم پیج و فارسی سازی کنم صبق آموزش واسه من گزینه های عنوان جعبه نداره تو این قسمت که  رو میزنم BACKEND EDITOR

از وردپرس 4.6 استفاده میکنم

animus_phonix

تازه وارد
سلام. پوسته نیلسنی که روی سایت آموزش نصبش رو هم گذاشتید، روی چه ورژنی از ورد پرس داره نصب میشه؟

چون من رو wordpress 4.6 نصبش کردم یکم هدر قالب و فوتر بهم ریختست . فکر کنم با وردپرس 4.6 سازگار نیست.

عکسش رو ضمیمه میکنم. ممنون

You must be registered for see images attach

کسی چیزی نمیگه آیا؟

chalipa

تازه وارد
جالبش اینه 2 تا سایت دارم روی 1 سرور. هر 2 سایت خام هستند و فقط ووکامرس نصبه .

روی سایت اول بالا میاد قالب روی سایت دوم ارور 500 میده و دیگه قالب بالا نمیاد و سایت منفجرر میشه حتی صفحه ادمین و باید برم تو دیتا بیس اسم قالب رو عوض کنم .

chalipa

تازه وارد
یه سوال دیگه این ایمیلی که میفره برا (یو تم) فکر کنم ادرسش بود از کجا میشه برش داشت هر سفارش و یا خبری رو میفرسته به اون یه نسخه رو.

root.iran

تازه وارد
با سلام 

این سایت منه من هر کاری کردم بتونم 

item  کنار صبد خرید رو ترجمه بکنم نشد از حلقه ترجمه استفاده کردم نشد از ورد پرشین هم استفاده کردم نشد  :((

و افزودن یک فونت ایرانی به این قالب رو هرکس بلده کمکم بکنه  :-s

آدرس

با تشکر 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

chalipa

تازه وارد
با سلام 

این سایت منه من هر کاری کردم بتونم 

item  کنار صبد خرید رو ترجمه بکنم نشد از حلقه ترجمه استفاده کردم نشد از ورد پرشین هم استفاده کردم نشد  :((

و افزودن یک فونت ایرانی به این قالب رو هرکس بلده کمکم بکنه  :-s

آدرس

با تشکر 
item کنار سبد خرید دقیقا کدومه ؟

barfooroosh

تازه وارد
با سلام من از این قالب استفاده میکنم و تمام چیز ها درسته فقط گزینه quick view روی محصولات کار نمیکنه و وقتی میزنیم میاد بالای صفحه میخواستم بگید جچوری میشه از روی محصولات برداشت quick view رو...عکس فایل ضمیمه

barfooroosh

تازه وارد
با سلام من از این قالب استفاده میکنم و تمام چیز ها درسته فقط گزینه quick view روی محصولات کار نمیکنه و وقتی میزنیم میاد بالای صفحه میخواستم بگید جچوری میشه از روی محصولات برداشت quick view رو...عکس فایل ضمیمه

مرسی خودم درست کردم این دیگه چه انجمنیه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehdi78m

تازه وارد
سلام

کسی از دوستان ورژن 1.3.3 فارسی این قالب رو داره بزاره برای بقیه هم دانلود کنن؟

اگر کسی داره لطف کنه لینک دانلود بزاره 

tooraj

تازه وارد
سلام دوستان برای بنده چند مشکل کوچیک به وجود اومده که عکسهاشو در زیر قرار دادم در قمست فوتر و در قسمت هدر نوشته ها دوبار تکرار شدن چطور متنهای اضافی رو پاک کنم

عکس هدر​

1.png

اینم عکس فوتر​

2.png

مشکل سومم اینه که چطور کلمه items رو به کلمه مورد ترجمه کنم​

3.png

میخواستم بپرسم که آیا میشه فوتر رو به شکل زیر تغییر داد؟​

123_jpg_719b47d76b31ab16fd7fef190ac94fda.jpg

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید​

آدرس فروشگاه​

​

tooraj

تازه وارد
کار سختی نیست. از ویجت متنی استفاده کنی برای فوتر. دکمه ها و آیکونها هم میتونید با شرت کد بیارید.
اگر ممکنه راهنمایی کنید که بنده چطور بقیه مشکلات این قالب رو حل کنم فک کنم دوبار ایمپورت کردم و اون مشکلات پیش اومده چطور حل کنم این مشکلمو

Qalekhani

قلعه‌خانی
اگر ممکنه راهنمایی کنید که بنده چطور بقیه مشکلات این قالب رو حل کنم فک کنم دوبار ایمپورت کردم و اون مشکلات پیش اومده چطور حل کنم این مشکلمو
اضافات رو از قسمت ابزارکها پاک کنید خب.

تغییر متن کلمه هم از طریق فایل ترجمه قالب باید انجام بشه. 

tooraj

تازه وارد
اضافات رو از قسمت ابزارکها پاک کنید خب.

تغییر متن کلمه هم از طریق فایل ترجمه قالب باید انجام بشه. 
آخه تو قسمت ابزارک ها از هرکدوم یکی وجود داره؟

میشه دسترسی بدم خدمتتون بررسی بفرمائید؟

tooraj

تازه وارد
سلام دوستان میخواستم بپرسم چطور باکس خبرنامه رو کوچک کنم که قسمتی که درعکس مشخص کردم درستشه

Untitled.png

بالا