تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

caduspro

کاربر عضو
ممنون میشم راهنمایی کنید چطور مکان برچسب  در صفحه تکی محصول رو در قالب نیلسن تغییر بدم.  مثلا بیارمش پائین توضیحات محصول یا یک جای دیگه.

مراحل زیر را دنبال کنید:

nielsen => woocommerce_2.5.x => single-product => meta.php
or
nielsen => woocommerce => single-product => meta.php

فایل مربوطه را باز کنید و کد زیر را در هرکجا که می خواهید قرار دهید.

<?php echo $product->get_tags( ', ', '<span class="tagged_as"><strong>' . _n( 'Tag:', 'Tags:', $tag_count, 'yit' ) . '</strong>'. ' ', '.</span>' ); ?>

نکته این که در محدوده خود محصول باشد.

ramez12345

تازه وارد
سلام

لطفا به من بگید چه جوری میشه این اسلاید ها رو حذف کرد. (چون یه بار از طریق  Slider Revolution حذفش کردم کل محتویات فروشگاهم پرید.)

بعدش اون آیکون item رو چجور میشه عوض کرد.

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

لطفا به من بگید چه جوری میشه این اسلاید ها رو حذف کرد. (چون یه بار از طریق  Slider Revolution حذفش کردم کل محتویات فروشگاهم پرید.)

بعدش اون آیکون item رو چجور میشه عوض کرد.

1. از ویرایش صفحه نخست (برگه ها)

2. از جایگزین کننده عبارات ووکامرس فارسی

mehdi78m

تازه وارد
مراحل زیر را دنبال کنید:

nielsen => woocommerce_2.5.x => single-product => meta.php
or
nielsen => woocommerce => single-product => meta.php

فایل مربوطه را باز کنید و کد زیر را در هرکجا که می خواهید قرار دهید.

<?php echo $product->get_tags( ', ', '<span class="tagged_as"><strong>' . _n( 'Tag:', 'Tags:', $tag_count, 'yit' ) . '</strong>'. ' ', '.</span>' ); ?>

نکته این که در محدوده خود محصول باشد.
سلام دوست عزیز 

ممنون از پاسخ سریعتون

متاسفانه من کدنویسی بلد نیستم آیا با ویژوال کامپوسر نمی شه مکان برچسب ها در صفحه تکی محصول رو تغییر داد یا یه روش دیگه که کد نویسی نخواد؟

و سئوال دیگه اینکه وقتی یه محصول موجودیش کم میشه و خرید بالاتر از موجودی میزنن فقط یه پیام انگلیسی بصورت عکس پیوستی نمایش داده می شه ؟

این پیام رو از کجا می تونم ویرایش کنم؟

تشکر از توجهتون

caduspro

کاربر عضو
سلام دوست عزیز 

ممنون از پاسخ سریعتون

متاسفانه من کدنویسی بلد نیستم آیا با ویژوال کامپوسر نمی شه مکان برچسب ها در صفحه تکی محصول رو تغییر داد یا یه روش دیگه که کد نویسی نخواد؟

و سئوال دیگه اینکه وقتی یه محصول موجودیش کم میشه و خرید بالاتر از موجودی میزنن فقط یه پیام انگلیسی بصورت عکس پیوستی نمایش داده می شه ؟

این پیام رو از کجا می تونم ویرایش کنم؟

تشکر از توجهتون

خیر با افزونه یاد شده نمی شود، نیازی به کد نویسی نیست، فایل مربوطه را باز کنید، کدی که دادم را پیدا کنید و کات کنید و در جای که می خواهید قرار دهید.

اگر از آخرین نسخه ووکامرس فارسی استفاده نمی کنید، ووکامرس فارسی را اپدیت کنید اگر از آخرین نسخه استفاده می کنید، پس پیام مورد نظر هم هنوز ترجمه نشده است. می توانید در فایل languages موجود در ووکامرس فارسی دنبال عبارت زیر بگردید و ترجمه کنید یا اینکه منتظر به روز رسانی ووکامرس باشید تا این موارد ترجمه شوند.

کد:
%s must be less than %d (exclusive)
@Mohammad

من این مورد و چندین عبارت دیگر را ترجمه و برای مدیریت می فرستم تا در به روز رسانی آتی قرار دهند تا این موارد نیز ترجمه شود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehdi78m

تازه وارد
خیر با نرم افزار یاد شده نمی شود، نیازی به کد نویسی نیست، فایل مربوطه را باز کنید، کدی که دادم را پیدا کنید و کات کنید و در جای که می خواهید قرار دهید.

اگر از آخرین نسخه ووکامرس فارسی استفاده نمی کنید، ووکامرس فارسی را اپدیت کنید اگر از آخرین نسخه استفاده می کنید، پس پیام مورد نظر هم هنوز ترجمه نشده است. می توانید در فایل languages موجود در ووکامرس فارسی دنبال عبارت زیر بگردید و ترجمه کنید یا اینکه منتظر به روز رسانی ووکامرس باشید تا این موارد ترجمه شوند.

کد:
%s must be less than %d (exclusive)
@Mohammad

من این مورد و چندین عبارت دیگر را ترجمه و برای مدیریت می فرستم تا در به روز رسانی آتی قرار دهند تا این موارد نیز ترجمه شود
محمد عزیز 

ممنون از پاسختون

نتونستم عبارت رو تو فایل languages پیدا کنم 

یه سئوال دیگه 

رنگ فونت برچسب محصول رو هر چقدر از قسمت نیلسون - Typography and font تغییر دادم رنگ آن تغییر نمی کند و همان پیش فرض می ماند بقیه فونتها تغییر رنگ می دهند ولی فونت لیبل نه؟

و سئوال دیگه اینکه آیا اگر فونت لیبل خیلی کمرنگ باشد در سئوی سایت موثر است؟ و بر رتبه گوگل تاثیر می گذارد؟

دیجی کالا چگونه این مشکل را حل کرده و برچسب های آن به کجا منتقل شده اند؟

با زهم ممنون از توجه شما

mehdi78m

تازه وارد
محمد عزیز 

ممنون از پاسختون

نتونستم عبارت رو تو فایل languages پیدا کنم 

یه سئوال دیگه 

رنگ فونت برچسب محصول رو هر چقدر از قسمت نیلسون - Typography and font تغییر دادم رنگ آن تغییر نمی کند و همان پیش فرض می ماند بقیه فونتها تغییر رنگ می دهند ولی فونت لیبل نه؟

و سئوال دیگه اینکه آیا اگر فونت لیبل خیلی کمرنگ باشد در سئوی سایت موثر است؟ و بر رتبه گوگل تاثیر می گذارد؟

دیجی کالا چگونه این مشکل را حل کرده و برچسب های آن به کجا منتقل شده اند؟

با زهم ممنون از توجه شما

reza008

تازه وارد
سلام دوستان . من فروشگاهم پست و محصول داره و میخوام این قالب رو استفاده کنم الان اون فایلی که باید ایمپورت کنم رو داخل بسته دانلود ندارم . لطفا راهنمایی کنید.

ramez12345

تازه وارد
سلام

اگه می شه به من بگید چرا وقتی من محصول جدید رو انتخاب می کنم تا انتشار بده، انتشار نمی ده و مشکل تاریخ می ده.

من هم تاریخ را درست کردم ولی نشد؟

تازه محتویات صفحه را هم درست نشون نمی دهد.(یعنی توضیح کوتاه و یک سری تنظیمات نیست.)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

parham01

تازه وارد
سلام به دوستان عزیز

کسی هست لطف کن این قالب واسه من نصب کن

واقعا ازش ممنون میشم

اگه زحمت میکشین

پیام بدید تا رمز بدم خدمتتون

(خیلی تلاش کردم نشد)

vahid1ahmadi

تازه وارد
این پیغام و میده

پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است.

چیکار کنم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

viktorkrum

تازه وارد
سلام دوستان کسی افزونه  WPBakery Visual Composer 4.12.1 

رو داره که بتونیم دانلود کنیم؟ هرجا میگردم نیست و ورژن 4.12 موجوده 

viktorkrum

تازه وارد
سلام به دوستان یه سوالی دارم میخواستم ببینم کسی میدونه اینجا رو چطوری میشه تغییر داد

وقتی روی یک محصول میزنی و وارد اون برگه محصول مورد نظر میشی به صورت دیفالت روی نظرات هست میخوام تغییر کنه و روی توضیحات باشه

vahid1ahmadi

تازه وارد
سلام

فایل درون ریز که تو فیلم میگه تو فایل دانلود نیست

از کجا دانلود کنم؟

سمپل دیتا وجود نداره

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

viktorkrum

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم آیا این قابلیت وجود داره در این قالب یا نه

اگه توجه بکنید توی عکس خط بنفش که کشیدم زیر محصولات یکی کوچیکه یکی بزرگ حالا به اون دلیل که یکی نامش طولانیه یکی نه و دیگری تخفیف خورده و یکی نه. میخواستم ببینم میشه اینا رو همه توی یک خط کرد و اندازه ها یکی باشه و کاری به نوشته ها نباشه مثلا اندازه ها خط سبز که کشیدم بشن. اینجوری که بالا پایین هستند سایت بهم ریخته جلوه میکنه

با تشکر

Alaric

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم آیا این قابلیت وجود داره در این قالب یا نه

اگه توجه بکنید توی عکس خط بنفش که کشیدم زیر محصولات یکی کوچیکه یکی بزرگ حالا به اون دلیل که یکی نامش طولانیه یکی نه و دیگری تخفیف خورده و یکی نه. میخواستم ببینم میشه اینا رو همه توی یک خط کرد و اندازه ها یکی باشه و کاری به نوشته ها نباشه مثلا اندازه ها خط سبز که کشیدم بشن. اینجوری که بالا پایین هستند سایت بهم ریخته جلوه میکنه

با تشکر

آدرس سایت تون رو قرار بدید تا چک کنیم

بالا