تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

mahdavifar

تازه وارد
سلام

آیا فارسی سازی این قالب توسط خود پرشین اسکریپت انجام شده یا سایت دیگری؟ و اینکه آپدیت میشه؟

kojack301

تازه وارد
درود . سمپل دیتا روی لوکال من نصب نمیشه .

اگه کسی لینک ایکس ام ال و ویجت ها رو داره محبت کنه ممنون میشم . تو پک ورژن جدید هم سمپل ها حذف شده.

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
درود . سمپل دیتا روی لوکال من نصب نمیشه .

اگه کسی لینک ایکس ام ال و ویجت ها رو داره محبت کنه ممنون میشم . تو پک ورژن جدید هم سمپل ها حذف شده.

با تشکر
توی لوکال محدودیت هست. فایل رو + xml آپدیت شد در پست مربوط به پرشین اسکریپت. لطفا مجدد دانلود کنید

faraz.bzh

تازه وارد
سلام خدمت اساتید بزرگوار.

1 نکته که من بهش بر خوردم این بوده که قالب کمی سنگین اجرا میشه. روی چندین هاست مختلف امتحان کردم ولی جواب نداد و توی لود صفحات کاملا این سنگینی و دیر لود شدن مشخصه.

نکته دوم اینکه این قالب راستچین شده است ولی ترجمه نشده. اما با کلیپ اموزشی بسیار راحت میشه فارسی سازی انجام داد.

با تشکر از شما عزیزان.

huseinasakereh23

تازه وارد
سلام من تمامی کارهای مربوط به نصب این قالب رو تمام کردم منتها یه مشکل دارم و اونهم اینه که وقتی رو اتمام خرید کلیک میکنم منو به /cart/ منتقل میکنه که چنین صفحه ای اصلا وجود نداره یکی راهنمایی کنه چکار کنم ؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام من تمامی کارهای مربوط به نصب این قالب رو تمام کردم منتها یه مشکل دارم و اونهم اینه که وقتی رو اتمام خرید کلیک میکنم منو به /cart/ منتقل میکنه که چنین صفحه ای اصلا وجود نداره یکی راهنمایی کنه چکار کنم ؟؟؟
شما برگه های فروشگاه رو حذف کردی گویا

برید قسمت ووکامرس / وضعیت سیستم / ابزار ها / ایجاد مجدد برگه های فروشگاه

kianiann

تازه وارد
سلام . لطفاً در مورد سازگار کردن قالب با صفحه نمایشگر موبایل هم توضیح بدید.صفحات قبل دیدم چندین بار این سوال پرسیده شده ولی باز هم کسی جواب دقیق و یا راه حلی ارائه نکرده بود.

سوال دوم : 

در مورد کم یا زیاد کردن منوها و آیتم های مربوط به بخش ( Shop by Category) توضیح بدید.در قسمت فهرستها بعد از مرتب کردن و ورود اسم های جدید به بعضی از گزینه هایی که به طور پیش فرض موجود هستند نیاز ندارم و میخوام حذفشون کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arman_gts

تازه وارد
سلام ورزن جدید اومده آپدیت میشه تاپیک ؟ 

Version 1.3.6 - Released on Dec 06, 2016

• Added: WordPress 4.7 support
  • Updated: Visual Composer to 5.0.1 version
  • Updated: Slider Revolution to 5.3.1 version
  • Fixed: Bannerize slider responsive issue

viktorkrum

تازه وارد
با سلام من هر درگاه واسطی که نصب میکنم وقتی پرداخت رو میزنم صفحه رفرش میشه میخواستم ببینم آیا کار خاصی باید انجام بدم یا نه؟

babak1983

تازه وارد
با سلام و تشکر از زحمات شما برای ارائه رایگان این قالب و پشتیبانی خوبتون

من این فایل آپلود.زیپ رو ندارم که توی کلیپ آموزشی عنوان کرده
قضیه چیه؟

اینو کجا باید پیدا بکنم؟

cort3x

تازه وارد
با عرض درود برشما

من قالب رو نصب کردم و همراه اون پلاگین WC Vendor  هم نصب کردن امام هنگامی از توی فروشگاه میخوام برم توی صفحه فروشنده باز میشه اما سفید هست همه چی

هیچی نیماره خوساتم بپرسم مشکل چی هست؟ ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با عرض درود برشما

من قالب رو نصب کردم و همراه اون پلاگین WC Vendor  هم نصب کردن امام هنگامی از توی فروشگاه میخوام برم توی صفحه فروشنده باز میشه اما سفید هست همه چی

هیچی نیماره خوساتم بپرسم مشکل چی هست؟ ممنون
قابلیت wp debug رو فعال کنید... خطا رو بگذارید...

viktorkrum

تازه وارد
سلام جدید صفحه فروشگاه به این شکل باز میشه برای من قبلاً این مشکل رو نداشت

You must be registered for see images attach

arman_gts

تازه وارد
سلام ،  دوستان یه راهنمایی بکنن چرا به جای :79:  حرف s رو میزاره ، به جای پر کردن ستاره s میزاره در تمام قالب

caduspro

کاربر عضو
سلام ،  دوستان یه راهنمایی بکنن چرا به جای :79:  حرف s رو میزاره ، به جای پر کردن ستاره s میزاره در تمام قالب

درود بر شما،

برای برطرف کردن مشکل نمایش ستاره ها مسیر زیر را دنبال کنید:

../wp-content/themes/nielsen/style.css

فایل style.css را باز کنید و در خط 2767 دستور زیر را پیدا کنید:

.woocommerce-product-rating .star-rating span:before, .woocommerce-tabs #review_form p.stars a:before, .widget.woocommerce .star-rating span::before, .testimonial-rating .star-rating span:before, .yit_recent_reviews .star-rating span:before

به این دستور، کد زیر را اضافه کنید:

font-family: star;

در حالت کلی دستور شما به این شکل خواهد بود:

.woocommerce-product-rating .star-rating span:before, .woocommerce-tabs #review_form p.stars a:before, .widget.woocommerce .star-rating span:before, .testimonial-rating .star-rating span:before, .yit_recent_reviews .star-rating span:before {
content: "\53\53\53\53\53";
top: 0;
position: absolute;
left: 0;
}

مشکل برطرف می شود.

@Mohammad

دستور زیر سبب این مشکل شده است:

body, p, li, h1, h2, h3, h4, h5, li, ul, table, td, a, span {
font-family: Vazir !important;
}

span چون مهم شده و کلاس span مربوط به ستاره ها فونتی اختصاص داده نشده از این دستور پیروی می کند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arman_gts

تازه وارد
درود بر شما،

../wp-content/themes/nielsen/theme/style.css

.woocommerce-product-rating .star-rating span:before, .woocommerce-tabs #review_form p.stars a:before, .widget.woocommerce .star-rating span::before, .testimonial-rating .star-rating span:before, .yit_recent_reviews .star-rating span:before

.woocommerce-product-rating .star-rating span:before, .woocommerce-tabs #review_form p.stars a:before, .widget.woocommerce .star-rating span:before, .testimonial-rating .star-rating span:before, .yit_recent_reviews .star-rating span:before {
}

مشکل برطرف می شود.

@Mohammad

}

span چون مهم شده و کلاس span مربوط به ستاره ها فونتی اختصاص داده نشده از این دستور پیروی می کند.
ممنون مهندس ، دیدم اگه اون span  رو بردارم کلا بهتره رفتم برداشتم و درست شد 

تشکر از توضیحات بسیار دقیقتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sajad m2

تازه وارد
سلام

من طبق اموزش http://www.persianscript.ir/دانلود-قالب-نیلسن-فارسی/  در فیلم میرم ولی وقتی میرم که فهرست رو فارسی کنم کلیک که میکنم روی فهرست صحفه سفید میشه و هی ریفرش میشه
در ضمن ممنون از سایت بسیار پر محتوای شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sajad m2

تازه وارد
درود بر شما،

../wp-content/themes/nielsen/theme/style.css

}

مشکل برطرف می شود.

@Mohammad

}

این فونت star یه نوع فونت هست چه ربطی به ستاره داره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا