تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

arman_gts

تازه وارد
به نظر میرسه قالب همه جاش خوب راستچین نشده :((

دو نسخه متفاوت بلاگ داره این قالب ، توی کنترل پنل هم میشه تغییرشون داد ، اما متاسفانه عمل نمیکنه مشکل چی میتونه باشه ؟   پیش فرض: بند انگشتی بزرگ

چطور میتونم زبان مدیریت رو عوض کنم و اصن چپ چین بشه؛ کلا قاطی پاتیه فارسیش آدم هیچی نمیفهمه

ورژن جدیدش هم اومده اگه تو سایت برای دانلود قرار بدید که ممنون میشیم!

sajad m2

تازه وارد
سلام

چجور میتونم این عکس ها رو عوض کنم زیاد با وردپرس کار نکردم

You must be registered for see images attach

caduspro

کاربر عضو
سلام

چجور میتونم این عکس ها رو عوض کنم زیاد با وردپرس کار نکردم

ببینید مربوط به کدام برگه است باید وارد برگه مربوطه شوید و در آنجا می توانید عکس ها را تغییر دهید:

کنترل پنل => برگه ها => برگه مورد نظر

caduspro

کاربر عضو
به نظر میرسه قالب همه جاش خوب راستچین نشده

دو نسخه متفاوت بلاگ داره این قالب ، توی کنترل پنل هم میشه تغییرشون داد ، اما متاسفانه عمل نمیکنه مشکل چی میتونه باشه ؟   پیش فرض: بند انگشتی بزرگ

چطور میتونم زبان مدیریت رو عوض کنم و اصن چپ چین بشه؛ کلا قاطی پاتیه فارسیش آدم هیچی نمیفهمه

ورژن جدیدش هم اومده اگه تو سایت برای دانلود قرار بدید که ممنون میشیم!

برای تغییر حالت نمایشی بلاگ در هر دو حالت یک حالت نمایشی دارد؟ یعنی هیچ تفاوتی در این دو نیست؟

اگر زبان مدیریت را تغییر دهید، کل سایت شما تغییر می کند. از بخشی که مشکل نمایشی دارد اسکرین شات بگیرید تا رفع شود.

sajad m2

تازه وارد
درود چجور باید فونت byekan اضافه کنم اینجا

توی المنت ها میشه و مسیر css هم عوض میکنم . ولی نمیشه

kojack301

تازه وارد
با سلام

اول - اگه امکان داره نحوه حذف یا ویرایش محصولات که در دموی درون ریزی شده هست رو توضیح بدید.

الان با انتخاب حذف یا ویرایش پیغام میده:

کلک میزنی ها!!!

متاسفانه شما امکان حذف این مورد رو ندارید.

دوم - گزینه quick view روی تصویر محصول از کدوم قسمت فارسی میشه؟

caduspro

کاربر عضو
با سلام

اول - اگه امکان داره نحوه حذف یا ویرایش محصولات که در دموی درون ریزی شده هست رو توضیح بدید.

الان با انتخاب حذف یا ویرایش پیغام میده:

کلک میزنی ها!!!

متاسفانه شما امکان حذف این مورد رو ندارید.

دوم - گزینه quick view روی تصویر محصول از کدوم قسمت فارسی میشه؟

محصولات را در بخش محصولات می توانید ویرایش یا حذف کنید. اگر با زدودن انها مشکل دارید و پیغام کلیک میزنی ها را دریافت می کنید، احتمالن روند نادرست است. به برگه محصولات رفته، یکبار صفحه را با ctrl+f5 رفرش کنید، و مطمئن شوید که هیچ درخواستی در مروگر قرار ندارد؛ با توجه به رعایت این مسائل نباید مشکلی باشد، چنانچه مشکلی داشتید علت در جای دیگری است.

برای تغییر متن مسیر زیر را دنبال کنید:

نیلسن فارسی – پرشین اسکریپت => تنظیمات قالب => سمت راست تب shop => گزینه Shop Page => تنظیم متن "نمایش سریع"

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arman_gts

تازه وارد
برای تغییر حالت نمایشی بلاگ در هر دو حالت یک حالت نمایشی دارد؟ یعنی هیچ تفاوتی در این دو نیست؟

اگر زبان مدیریت را تغییر دهید، کل سایت شما تغییر می کند. از بخشی که مشکل نمایشی دارد اسکرین شات بگیرید تا رفع شود.

همینطور که تو تصویر میبینید بندانگشتی کوچک(blog-small) انتخاب شده ، اما  همچنان blog-big پیش فرض هست

, با زدن آدرس site.ir/blog باز هم به طور خودکار به blog-big میره ، پیش فرضش بندانگشتی بزرگ زده و تغییر نمیکنه متاسفانه

یه مشکل دیگه هم دارم که توی حلقه ترجمه ووکامرس items رو مورد ترجمه کردم ، حالا هنگام لود صفحه درسته و به این صورت هست :

اما بعد از لود کامل عوض میشه و به این صورت در میاد :

این مشکل رو چطور میتونم حل کنم ؟

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
در این بخش از فونت های گوگل استفاده شده و برای افزودن یک فونت باید بیشتر بررسی کنم. شاید از یک روش دیگر رفت بهتر باشه. شما اگر از افزونه های فونت استفاده کنید زودتر به نتیجه می رسید.

caduspro

کاربر عضو

همینطور که تو تصویر میبینید بندانگشتی کوچک(blog-small) انتخاب شده ، اما  همچنان blog-big پیش فرض هست

, با زدن آدرس site.ir/blog باز هم به طور خودکار به blog-big میره ، پیش فرضش بندانگشتی بزرگ زده و تغییر نمیکنه متاسفانه

یه مشکل دیگه هم دارم که توی حلقه ترجمه ووکامرس items رو مورد ترجمه کردم ، حالا هنگام لود صفحه درسته و به این صورت هست :

اما بعد از لود کامل عوض میشه و به این صورت در میاد :

این مشکل رو چطور میتونم حل کنم ؟

با تشکر

آزمایش کردم، برای من مشکلی در لوکال نبود. احتمالن تغییری در فایلی داشتید که این بخش از کار افتاده است، اگر تغییرات خاصی اعمال نکردید، یکبار پوسته بک آپ (سایت پرشین اسکریپت) را جایگزین کنید و آزمایش کنید. چون این بخش سالم است. اگر از تغییراتی که اعمال کرده اید آگاه هستید آن تغییرات را بررسیک کنید.

برای مشکل دوم items، علت بروز این مشکل تغییر حالت ترجمه فرد و جمع است که هنوز راه حلی برای آن ارائه نشده و از دست ما خارج است. اما برای برطرف کردن این مشکل مسیر زیر را دنبال کنید:

کد:
wp-content/theme/nielsen/theme/woocommerce.php
در خط 664 تابع function yit_get_current_cart_info دستور زیر را اینگونه ویرایش کنید:

return array(
sprintf('%s %s', $items, _n('item','items',$items,'yit') ),
$total
);

کد بالا را پاک کنید و کد پایین را جایگزین آن کنید

return array(
sprintf('%s کالا', $items ),
$total
);

به جای کالا می توانید هر واژه دیگری قرار دهید. کش سایت را یکبار پاک کنید یا یکبار یک محصول را به سبد خرید اضافه کنید.

amirrahimi69

کاربر عضو
درود چجور باید فونت byekan اضافه کنم اینجا

توی المنت ها میشه و مسیر css هم عوض میکنم . ولی نمیشه

با سلام و درود

من دقیقا به راحتی با css فونت yekan رو جایگزین کردم .

یه خورده زمان بره اما راحته .

www.paralab.ir

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم آیا این قابلیت وجود داره در این قالب یا نه

اگه توجه بکنید توی عکس خط بنفش که کشیدم زیر محصولات یکی کوچیکه یکی بزرگ حالا به اون دلیل که یکی نامش طولانیه یکی نه و دیگری تخفیف خورده و یکی نه. میخواستم ببینم میشه اینا رو همه توی یک خط کرد و اندازه ها یکی باشه و کاری به نوشته ها نباشه مثلا اندازه ها خط سبز که کشیدم بشن. اینجوری که بالا پایین هستند سایت بهم ریخته جلوه میکنه

با تشکر

دوست عزیز @viktorkrum شما با این مشکل چه کردید ؟

آیا راه حلی پیدا کردید ؟

arman_gts

تازه وارد
آزمایش کردم، برای من مشکلی در لوکال نبود. احتمالن تغییری در فایلی داشتید که این بخش از کار افتاده است، اگر تغییرات خاصی اعمال نکردید، یکبار پوسته بک آپ (سایت پرشین اسکریپت) را جایگزین کنید و آزمایش کنید. چون این بخش سالم است. اگر از تغییراتی که اعمال کرده اید آگاه هستید آن تغییرات را بررسیک کنید.
ممنون ، پوسته پرشین اسکریپت هست توی این قسمت دستکاری هم نکردم ، ولی خب این قسمتشو دوباره روش کپی میکنم ببینم چی میشه ؛ 

محصولات را در بخش محصولات می توانید ویرایش یا حذف کنید. اگر با زدودن انها مشکل دارید و پیغام کلیک میزنی ها را دریافت می کنید، احتمالن روند نادرست است.
این رو من امتحان کردم دیدم پاک میشه ولی ادیت نمیشه و پیغام "کلک میزنی ها " میده ، همین پوسته پرشین اسکریپت ، فکر میکنم یکم با وردپرس جدید مشکل داره ، الان ورژن 1.3.6 اومده و مال پرشین اسکریپت 1.3.3 هست

caduspro

کاربر عضو
ممنون ، پوسته پرشین اسکریپت هست توی این قسمت دستکاری هم نکردم ، ولی خب این قسمتشو دوباره روش کپی میکنم ببینم چی میشه ؛ 

این رو من امتحان کردم دیدم پاک میشه ولی ادیت نمیشه و پیغام "کلک میزنی ها " میده ، همین پوسته پرشین اسکریپت ، فکر میکنم یکم با وردپرس جدید مشکل داره ، الان ورژن 1.3.6 اومده و مال پرشین اسکریپت 1.3.3 هست
در مورد مورد نخست، من هم همین نسخه را در لوکال نصب کرده ام، ولی بدون مشکل حالت ها تغییر می کردند.

مورد دوم، این پیغام معمولن برای چند عملیاتی است که با هم فرستاده می شود، عملیات غیراستاندارد که توسط هسته وردپرس شناسایی و این پیغام نمایش داده می شود. در حالت عادی زمانی که یک چند درخواست همزمان غیراستاندارد فرستاده می شود، نمایش داده می شود. من در لوکال مشکلی از این بابت برای این پوسته ندارم.

amirrahimi69

کاربر عضو
هیچ کاری نشد بکنم

متاسفانه توی همه قسمت ها گشتم چیزی پیدا نشد.
با سلام مجدد @viktorkrum

دوستان راه حلی برای این مشکل سراغ ندارید ؟ مشکل خیلی حیاتی هستش و نقصی برای این قالب محسوب میشه .

به نظرتون دادن ارتفاع یکسان به همه باکس های محصول شدنی هست ؟

چطور میشه کاری کرد که اگه عنوان یک محصول از کارکترهایی از پیش تعیین شده بیشتر شد اونها رو به صورت ... نشون بده ؟ یعنی فقط 4 کلمه اول محصول رو نشون بده ؟؟

مرسی

caduspro

کاربر عضو
با سلام مجدد @viktorkrum

دوستان راه حلی برای این مشکل سراغ ندارید ؟ مشکل خیلی حیاتی هستش و نقصی برای این قالب محسوب میشه .

به نظرتون دادن ارتفاع یکسان به همه باکس های محصول شدنی هست ؟

چطور میشه کاری کرد که اگه عنوان یک محصول از کارکترهایی از پیش تعیین شده بیشتر شد اونها رو به صورت ... نشون بده ؟ یعنی فقط 4 کلمه اول محصول رو نشون بده ؟؟

مرسی

این یک مشکل نیست، اگر به تصویر نگاه کنید، نحوه وارد کردن محصولات استاندارد لازم را ندارد و هر کدام یک عنصر را دارند و یک عنصر دیگر را ندارند. برای برطرف کردن این موارد باید ارتفاع استاندارد یا میانگین در نظر بگیرید که بگونه پیش فرض این ارتفاع ست شود.

ارتفاع میانگین فروشگاه خود را وارد کنید و دستور زیر را به بخش کلاس مورد نظر اضافه کنید

min-height: 300px;

برای محدود کردن نمایش عناوین هم از کد زیر استفاده کنید :

کد:
به جای کلاس زیر، نام کلاش عناوین را وارد کنید.
.class {
    white-space: nowrap; 
    width: 12em; 
    overflow: hidden;
    text-overflow: ellipsis; 
}

برای تنها محدود کردن هم از کد زیر استفاده کنید.

.class {
    text-overflow: clip; 
}

amirrahimi69

کاربر عضو
این یک مشکل نیست، اگر به تصویر نگاه کنید، نحوه وارد کردن محصولات استاندارد لازم را ندارد و هر کدام یک عنصر را دارند و یک عنصر دیگر را ندارند. برای برطرف کردن این موارد باید ارتفاع استاندارد یا میانگین در نظر بگیرید که بگونه پیش فرض این ارتفاع ست شود.

ارتفاع میانگین فروشگاه خود را وارد کنید و دستور زیر را به بخش کلاس مورد نظر اضافه کنید

min-height: 300px;

برای محدود کردن نمایش عناوین هم از کد زیر استفاده کنید :

به جای کلاس زیر، نام کلاش عناوین را وارد کنید.
.class {
text-overflow: ellipsis;
}

برای تنها محدود کردن هم از کد زیر استفاده کنید.

.class {
text-overflow: clip;
}

مرسی از @caduspro عزیز

همیشه کارساز هستی :-*

درست شد مشکل

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام مجدد خدمت دوستان عزیز

1- گزینه های پیش فرض منوی دسته بندی محصولات رو حذف کردم و لینک های خودمو گذاشتم اما منو از اون حالت مگا منو خارج شده ، به صورت زیرشاخه ای باز میشه

باید چیکار کنم منو به صورت همون حالت اول خودش باز شه ؟

2- همه بخش های قالب اعدادش فارسی نمیشه ، مثلا سبد خرید و یا حالت نمایش 24/50 تایی ؟

3- بعضی جاهای قالب رو مثل نگهدارنده کالا رو از کجا تغییر بدم ؟ کل ووکامرس و ترجمه هاش رو زیر و رو کردم پیداش نکردم .

4- توی بعضی صفحات سمپل خود قالب که توی شات مشخص کردم میشه از تیک با شورت کد [tick] استفاده کرد ، چطور میشه توی صفحه تکی محصولات توی ویژگی های محصول هم از تیک استفاده شه ؟ یعنی مثلا جلوی عبارت " گارانتی تعویض " به جای عبارت دارد یا ندارد ، تیک و یا ضربدر گذاشت .

مرسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا