تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

bhoali

تازه وارد
یک هاست که بتونه این قالب را از نظر سخت افزاری بخوبی پوشش بده معرفی کنید ( خصوصیات هاست 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام مجدد، دوستان گرامی با عرض پوزش من قالب رو پس از نصب کلی تغییر دادم و تقریباً رسیدم به نظر خودم به 40 درصد راه.

اما متاسفانه قالب به صورت کامل راست چین و پارسی نشده! از این رو از شما عزیزان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید برای ویرایش و راست چین و پارسی کردن سایر قسمت های این قالب باید به چه صورت عمل کرد؟  (تجربه در پارسی کردن قالب های انجمن ساز و پلاگین ها یی را دارم) اما در خصوص وردپرس و ووکامرس اطلاعاتی ندارم دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاسگذارم
قالب کاملا فارسی و راست چین شده! و مشکلی نداره!

برای ادامه فارسی سازی کافیه فایل ترجمه PO قالب رو ویرایش کنید. با نرم افزاری مثل Po Edit

یک هاست که بتونه این قالب را از نظر سخت افزاری بخوبی پوشش بده معرفی کنید ( خصوصیات هاست 
PHP 5.6 یا 7

سی پنل

google page speed میتونه خوب باشه برای افزایش سرعت...

چون شما هاست اشتراکی میگیرید همه چیز برمیگرده به کانفیگ سروری که درش هستید و مکان سرور (کشور)

ningostar

تازه وارد
چرا اخیرا هرچی دموی قالب نصب میکنیم، همه عکس هاشون ایمپورت نمیشه یعنی میشه ولی همه یه بک گراند خاکستری دارند و اندازه عکس توش نوشته شده. نمیدونم چرا اینکارو کردن اینا

mustafaturkmen

تازه وارد
سلام.

من توی فروشگاهم از چند فروشنده استفاده میکنم و در قسمت محصولات، مشخصات فروشنده به انگلیسی نوشته شده. یعنی VENDOR نوشته شده. و بالا هم زیر اسم محصول نوشته مثلا by فروشگاه من. چگونه این دو تا رو فارسی کنم؟

ممنون از کمکهاتون
untitled.JPG

bhoali

تازه وارد
سلام.

من توی فروشگاهم از چند فروشنده استفاده میکنم و در قسمت محصولات، مشخصات فروشنده به انگلیسی نوشته شده. یعنی VENDOR نوشته شده. و بالا هم زیر اسم محصول نوشته مثلا by فروشگاه من. چگونه این دو تا رو فارسی کنم؟

ممنون از کمکهاتون
حلقه های ترجمه کاریش میکنه فک کنم 

blueeye2017

تازه وارد
Fatal error: Maximum function nesting level of '256' reached, aborting! in D:\Mohammad\Wordprees\programe\wamp64\www\wp-nilsen\wp-content\plugins\js_composer\include\helpers\helpers_factory.php on line 18          سلام خدا قوت . قالب نیلسن رونصب کردم و visual نسخه 5.1 رو نصب کردم ولی وقتی روی ویرایش میزنم یه صحفه که جدول داره باز مشه و بالاش این خطا رو میده . ممنون اگه راهنمایی کنین.

Shamirhossein

تازه وارد
دوستان عزیز سلام
 سایت رو به آخرین ورژن آپدیت کردم.
متاسفانه سایت توی یک سری قسمت ها خوب عمل نمیکنه و واقعاً وقتم رو گرفته و آزارم میده! 
1: مثلا توی افزودن ویژگی ها برای محصولات ووکامرس ویژگی ها رو حذف نمیکنه و ویژگی جدید ثبت نمیشه! 
فقط بعد از کلی اذیت کردم بالاخره دو ویژگی پیشفرض قالب حذف شد اما ویژگی جدید اضافه نمیشه! 
2: همچنین این مشکل در حلقه های ترجمه ووکامرس هم دیده میشه! 

3: یک مشکل در ویرایش فهرست ها میباشد که فهرست را یکبار ویرایش و اعمال و یکبار تغییری نمیکند ! حسابی کلافه شدم. یک مرتبه زیر مجموعه به فهرست اضافه میشه یک مرتبه ...
لطفاً راهنمایی کنید با سپاس
-----------------------------------------------------------

با عرض پوزش با بروز رسانی مجدد دو مشکل حل شد! فقط قسمت حلقه های ترجمه هنوز هم مشکل دارد! 
چیو آپدیت کردی که درست شد من مشکل اضافه کردن ویژگی دارم توی تعریف محصول ویژگی ها ثبت نمیشه اگرم میشه نمیشه از فیلتر ها آوردش ینی توی اون لیست بالا نمیاد نمیدونم مشکل اپدیت جدیدووکامرسه یا از همگام نبودن تم با این اپدیت چیکااااااار کنم

MorteZah

تازه وارد
سلام و خسته‌نباشید خدمت دوستان پرشین‌اسکریپتی؛

میخواستم بدونم آیا این قالب؛ با آخرین نسخه‌های وردپرس؛ و مخصوصا ووکامرس (نسخه ۳) سازگاری داره یا نه؟

ممنون

mehdi78m

تازه وارد
عرض سلام و خسته نباشید

ممنون از قالب نیلسن

آپدیت های جدیدش تا ورژن 1.4 هم آمده ولی از هر کدام از سایت های رایگان هم که دریافت کردم بخوبی پرشین اسکریپت نبود 

میشه لطف کنید و ورژن جدیدش رو هم برای دانلود قرار بدین

و یک سئوال

وقتی برای ویرایش تیزر های موجود در صفحه اول می ریم لینک هایی که برای تیزر می زاریم فقط تو همان صفحه باز میشه 

چطور میشه تو تنظیمات تیزر ها لینک باز شدنشون تو صفحه جدید باشه؟

(برای بقیه صفحه ها و قسمت ها باز شدن لینک در صفحه جدید مقدوره ولی برای ابزارک ها و تیزر فقط لینک تو همون صفحه باز میشه)

ممنون میشم راهنمایی کنید

p30daneshjo

تازه وارد
باسلام

من هدر قالب نیلسن رو مشکی کردم جدول اطراف منو های بد چشمی میکنه چون خط جدول خاکستری کی تنونید راهنمایی کنید چطور می تونم خط ها رو حذف کنم یا رنگش رو عوض کنم

داخل تمظیمات خودش چیزی نبود

p30daneshjo

تازه وارد
باسلام

من هدر قالب نیلسن رو مشکی کردم جدول اطراف منو های بد چشمی میکنه چون خط جدول خاکستری کی تنونید راهنمایی کنید چطور می تونم خط ها رو حذف کنم یا رنگش رو عوض کنم

داخل تمظیمات خودش چیزی نبود
اینم عکس

You must be registered for see images attach

saxon8

تازه وارد
اقا این قالب برای نسخه ووکامرس 3 هم ئایدار هست و مشکلی نداره یا حتما باید 2.3 تا 2.6 باشه؟

اگه 2.6 میخاد از کجا دانلود کنم و فارسی سازو از کجا بگیرم؟

amirrahimi69

کاربر عضو
دوستان سلام

توی ووکامرس موقع وارد کردن آدرس خطای زیر رو نشون میده

دوستان راهی به نظرشون نمیرسه ؟

samh.hoseini@gmail.com

تازه وارد
سلام. میخواستم وقتی یه محصول اضافه کردم رنگ بندیشو اضافه کنم و عکس رنگ بندی بیاد و وقتی روی عکس هر رنگبندبی بزنیم بره روی اون رنگ
دقیقا مث لینک زیر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان سلام

توی ووکامرس موقع وارد کردن آدرس خطای زیر رو نشون میده

دوستان راهی به نظرشون نمیرسه ؟

افزونه ای برای مدیریت فیلد ها نصب نکردی؟

سلام. میخواستم وقتی یه محصول اضافه کردم رنگ بندیشو اضافه کنم و عکس رنگ بندی بیاد و وقتی روی عکس هر رنگبندبی بزنیم بره روی اون رنگ
دقیقا مث لینک زیر
در ووکامرس اسمش هست محصول متغیر . اموزشش در تالار موجوده. جستجو کنید

samh.hoseini@gmail.com

تازه وارد
افزونه ای برای مدیریت فیلد ها نصب نکردی؟

در ووکامرس اسمش هست محصول متغیر . اموزشش در تالار موجوده. جستجو کنید
محصول متغییر هم کردم اما نشد.
اینو نگاه کنید 

عکس های گالری رو چطوری نشون میده
متغییر هم هست و برای هر رنگ هم یه عکس جداگانس اما نمیاره با انتخاب رنگ

1seyedahmad

تازه وارد
سلام و عرض ادب
من مدتی است که برای کار خودم پوسته ی صحیفه را نصب کردم و خیلی از رابط کاربری، انعطاف و سادگی اون راضی هستم.
الان برای یک پروژه ی دیگری چند قالب خریدم ولی هیچکدام مثل صحیفه نبودن. همه ی آنها با VISUAL COMPRSROR قالبلیت صفحه سازی پیدا میکنند که اصلا با آن افرونه نمیشود مثل صحیفه انعطاف عمل کرد. 

میخواستم منو راهنمایی کنید و بگید چیکار کنم، آیا قالب ساده و شیکی مثل صحیفه که راحت و ساده توی دست باشد سراغ دارید ؟

بالا