ترجمه افزونه Product Filter for WooCommerce

msayber

تازه وارد
سلام وقت بخیر 

Product Filter for WooCommerce v6.3.0

من بعد از کلی گشتن آخرش تونستم آخرین ورژن فیلتر محصولات ووکامرس رو به صورت نال شده پیدا کنم که تقریبا همه چیزش مرتبه و تقریبا خوب کار میکنه ! 

اما مشکلی که دارم اینه که وقتی با Loco Translate میخوام ترجمش کنم اما ظاهرا فایل زبان این افزونه رو نمی تونه پیدا کنه چون چیزی رو لود میکنه که تقریبا به افزونه ربطی نداره !!! 

این افزونه در یک تب جداگانه در قسمت تنضیمات ووکامرس فعال میشه 

حالا اگر کسی میدونه چطور باید ترجمه اش کنم بفرمایید تا بعد از ترجمه براتون بفرستم دوستان هم بتونن از این افزونه درجه یک استفاده کنند 

You must be registered for see images attach

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام. فایل رو برای بنده بفرستید ببینم می تونم کمکی کنم.

Qalekhani

قلعه‌خانی
فایل پیوست رو با نرم افزار POEdit باز کنید و رشته به رشته ترجمه کنید. بعد که تموم شد ذخیره کنید.

فایل po و mo حاصل رو در مسیر wp-content/languages/plugins آپلود کنید.

دارکوب کالا

تازه وارد
سلام . من از این افزونه استفاده میکنم بعضی جاهاش خیلی باگ داره مثلا رنج قیمت اصلا درست نمایش داده نمیشه و درست فیلتر نمیکنه 

قبل از ترجمه از صحیح کار کردن افزونه اطمینان حاصل کنین

msayber

تازه وارد
فایل پیوست رو با نرم افزار POEdit باز کنید و رشته به رشته ترجمه کنید. بعد که تموم شد ذخیره کنید.

فایل po و mo حاصل رو در مسیر wp-content/languages/plugins آپلود کنید.
ممنون ترجمه رو شروع کردم . 

افزونه خیلی خوبی است فقط ظاهرا همین طور که این دوستمون میگن باگ زیاد داره که البته بی شک به دلیل نال شده افزونه است . 

اگر بشه این باگ ها رو هم برطرف بشه خیلی خوب میشه و مشکل خیلی از دوستان حل میشه 

Qalekhani

قلعه‌خانی
ممنون ترجمه رو شروع کردم . 

افزونه خیلی خوبی است فقط ظاهرا همین طور که این دوستمون میگن باگ زیاد داره که البته بی شک به دلیل نال شده افزونه است . 

اگر بشه این باگ ها رو هم برطرف بشه خیلی خوب میشه و مشکل خیلی از دوستان حل میشه 
تا اونجا که من دیدم، نال کردن تاثیری رو عملکرد افزونه نداره. به جز چند مورد خیلی خیلی نادر.

msayber

تازه وارد
تا اونجا که من دیدم، نال کردن تاثیری رو عملکرد افزونه نداره. به جز چند مورد خیلی خیلی نادر.
گاهی اوقات افراد میخوان علاوه بر اینکه افزونه رو نال کردن یک سری تبلیغات و غیره هم به اون اضافه کنند خلاصه به جون افزونه که می افتن اینجوره اختلال ایجاد می کنند ! 

amirfff

تازه وارد
سلام من این افزونه رو واقعا دوست دارم ولی اصلا اون قابلیت هایی که فعال میکنم تو تنظیمات رو نشون نمیده!

نمیدونم مشکل از کجاس...

اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

بالا