تغییر تقویم ووکامرس از میلادی به شمسی

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
شما از افزونه parsidate استفاده نمیکنی ؟این قسمت ها که فقط (نشون میده) رو باید با پارسی دیت شمسی کنی
آقا همون بهتری که از افزونه parsi date استفاده نمیکنی .

2 روزه درگیر این هستم که با اینکه من کاری کردم که خروجی تاریخ توی input ها میلادی باشه چرا بعد از اینکه دکمه انتشار رو میزنم بازم تاریخ ها به شمسی تبدیل میشه ؟!!!!

تا اینکه الان افزونه خودم رو غیرفعال کردم و دیدم بازم بعد انتشار شمسی نشون میده . پارسی دیت رو غیر فعال کردم دیدم درست شد .

اه این پارسی دیت با wp slimstat هم مشکل داره . با گزارشگر edd هم تداخل داره الان هم که فهمیدم با ووکامرس تداخل داره .

برم داخل انجمنش بهشون بگم ببینم چیکار میکننا .

hannanstd.ir

این نسخه خیلی خیلی آزمایشی هست .

لطفا نصب کنین و هر ایرادی داری همین زیر بیان کنین :

در ضمن یه کوچولو شاید کارکردش تغییر کرده باشه که انشاالله در نسخه ها بعدی بهتر میشه :

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/0c58-woocommerce-shamsi.zip

آخرین ویرایش توسط مدیر:

p000ya

تازه وارد
مرسی داشش به خوبی کار می کنه ، فکر می کنم اینکه مشتری تاریخ رو درست ببینه مهمتر از اینه که ما یه تبدیل تاریخ میلادی به شمسی انجام بدیم

پارسی دیت با همه چیز مشکل داره باس یه فکری واسه تاریخ فاکتور و صفحه حساب کاربری کرد

kootlas

کاربر عضو
من وقتی افزونه رو فعال میکنم کلاً قسمت انتخابگر تاریخ فروش ویژه میپره و دیگه انتخابگری وجود نداره

البته من فعلاً فقط رو لوکال امتحان کردم

kootlas

کاربر عضو
دستتون درد نکن چک کردم ظاهراً با یکی از افزونه هام(Product Countdown for WooCommerce by WP-Buddy) مشکل داشت، این افزونه رو که غیر فعال کردم مشکلم رفع شد و انتخابگر نمایش داده شد، ممنون بابت طراحی افزونه

kootlas

کاربر عضو
پارسی دیت برای رفع این مشکلات آپدیت جدید داده ولی منتظر نسخه 4 وردپرس منتشر بشه و ببینه با اون هم مطابقت داره یا نه و اگه مشکلی داشت رفع کنه و بعد نسخه حدیدشو منتشر کنه .روی آخرین نسخه های وردپرس و ووکامرس تست کردم و کار کرد . علاوه بر اینکه دوست بالایی هم تست کردند و جواب گرفتند .
شما نمیخواید این افزونه جدیدتون رو رو قابلیت نمایش تاریخ فارسی در قسمتای مختلف ووکامرس بهش اضافه کنید؟ پارسی دیت نسخه فعلیش واقعاً به درد نمیخوره و با خیلی چیزای کلیدی هم خونی نداره. اون نسخه جدید پارسی دیت که میفرمائید مشکلاتش حل شده به صورت آزمایشی یا چیزی قابل دانلود نیست؟

amshirazy

تازه وارد
سلام.یه کاری بکنید که در محصولات ووکامرس هم تقویم فارسی بیاد.

مثل woocommerce-bookings که تقویمش میلادیه

کاربر موقع انتخاب تاریخ تقویم شمسی ببینه

hannanstd.ir

سلام.یه کاری بکنید که در محصولات ووکامرس هم تقویم فارسی بیاد.

مثل woocommerce-bookings که تقویمش میلادیه

کاربر موقع انتخاب تاریخ تقویم شمسی ببینه
هر افزونه جانبی باید به صورت جداگانه برای خودش شمسی بشه . نمیشه یه شمسی ساز تو ووکامرس زد همه رو شامل بشه .

mahdi.5789

تازه وارد

در ضمن یه کوچولو شاید کارکردش تغییر کرده باشه که انشاالله در نسخه ها بعدی بهتر میشه :

کد:
سلام

این افزونه رو از دوستمون حنان ابراهیمی نصب کردم، قسمت پیکر تاریخ رو برای فروش ویژه فارسی کرد و فعلا که با افزونه دیگری تداخل نداشته

تشکر میکنم از ایشون و اگر باز نکته ای به ذهنم رسید همینجا برای دوستان میگم

iranpour

تازه وارد

کد:
ممنون.رو لوکال جواب میده رو هاست نه.چرا؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ووکامرس به نسخه جدید اپدیت شده و بعیده که کار کنه این قابلیت

iranpour

تازه وارد
رو لوکال جواب میده میفرستم همون رو اپ میکنم رو ی هاست جواب نمیده.وردپرسش هممونه .یعنی من کل ورد پرسش میفرستم رو هاست

aminmemar

تازه وارد
با سلام

یه جای دیگه هم هست که باید فارسی بشه در قسمت ووکامرس-> گزارشات هم دراپ داون داری هم پایین نمودار

با تشکر

اینم عکسش 

درضمن در قسمت اضافه کردن محصول هم هنوز درست نشده

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

pouriahector

تازه وارد
اگر دیت پیکر ووکامرس براش یه پلاگین فارسی ساز بیاد عالی میشه

بالا