تغییر کلمه "حراج"

mortezafox

تازه وارد
*** کسی نیست راهنمایی کنه ؟!
فدای اون چشمات بشم معلومه تازه کاری

سلام کمک به شما

سلام با 15 تومن میتونم براتون فایل خام ترجمه شده رو بفرستم تا بتونید کاملا سایت رو سفراشی و تبلیغ...

مشکلی نداشتید با ایمیلم تماس بگیرید در خدمتم.

موفق باشید
---------------------------------------------------------------------------
از افزونه
Find
استفاده کنید در همه جاها میتونه لغت جانشین
میکنه
من اموزش رایگان بهت دادم 15 تومن مال خودت حداقل سر یکی کلاه بذار که ندونه

چیه
اینم اون فایل که میفروختی

[TR] [TD=bgcolor: #3EA99F, align: center]لینک فایل[/TD] [TD=bgcolor: #3B9C9C, align: center]حجم فایل[/TD] [/TR] [TR] [TD=align: center] [/TD] [TD=align: center]66.775 KB [/TD] [/TR]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mortezafox

تازه وارد
با سلام لطفا راهنمایی کنید...من اسکریپت CodeStyling Localization رو نصب کردم و درست جواب داد اما بعضی کلمات رو پیدا نکرد مثل حراج چرا ؟؟؟

لطفا کمکم کنید خیلی برام مهمه با تشکر
این اسکریپت نیست و افزونه است

vb.n3t

تازه وارد
دوستان منم این مشکل رو دارم

تو فایل قالب دو تا فایل en_GB.po و fa_IR.po هست ..اینارو باز میکنم ککلمه حراج داخلشون نیست

چیکار باید بکنم ؟

mr.moradi

تازه وارد
مشكل :

كلمه حراج به تمام صفحه تبديل شده و روي نام محصول را گرفته چگونه با حالت استانداره دايره تبديلش كنم . 

آدرس دقيق تغييرات را قرار دهيد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما اگر از بسته فارسی ساز استفاده می کنی. از قسمت جایگزین کننده عبارات استفاده کن.. (جستجو کنید لطفا)

rezaeimsn

تازه وارد

برای تغییر نوشته ها فارسی ابتدا فایل

/wp-content/plugins/woocommerce/i18n/languages/woocommerce-fa_IR.moتوسط نرم افزار یا لینک زیر:

به فرمت po. تبدیل کنید

فایل بدست امده را توسط نرم افزار poedit که لینک دانلود آن در زیر قرار داده شده است:

باز کرده و توسط ctrl + F عبارت فارسی مورد نظر را جست و جو کنید و به سادگی آنرا تغییر دهید

سپس از گزینه save as فایل ویرایش شده را ذخیره کرده و نسخته mo. را جایگزین فایل اولیه در شاخه مورد نظر کنید.

افزونه CodeStyling Localization نیز گزینه مناسبی برای تغییر در ترجمه ووکامرس است.
سلام

من عضو جدید هستم

فایل po و mo در مسیر »

وجود دارند و از هر کدام دو فایل موجود است(پیوست) کدام را می بایست جایگزین کنیم

You must be registered for see images attach

miladjef

کاربر عضو
سلام

من عضو جدید هستم

فایل po و mo در مسیر » http://up.persianscr...81433590741.zip
را در همون قسمت که گفته شده extrac کنید. و این فایل جایگزین فایل قبلی میشه(اگر پیامی داد مبنی بر این که باید جایگزینی انجام بشه شما ای پیام رو تایید کنید)

rezaeimsn

تازه وارد
شما فقط این فایل

را در همون قسمت که گفته شده extrac کنید. و این فایل جایگزین فایل قبلی میشه(اگر پیامی داد مبنی بر این که باید جایگزینی انجام بشه شما ای پیام رو تایید کنید)
وقتی فایل جایگزین میشه که همنام باشه

درغیر اینصورت جایگزینی انجام نمیشه

همونطور که گفتم از هر فایل دو عدد و با نامهای دیگر در زیر فولدر وجود دارد (پیوست)

در صورت امکان بگویید کدام فایل می بایست اصلاح و جایگزین شود

You must be registered for see images attach

miladjef

کاربر عضو
وقتی فایل جایگزین میشه که همنام باشه

درغیر اینصورت جایگزینی انجام نمیشه

همونطور که گفتم از هر فایل دو عدد و با نامهای دیگر در زیر فولدر وجود دارد (پیوست)

در صورت امکان بگویید کدام فایل می بایست اصلاح و جایگزین شود
شما باید فایل های fa_IR.po و fa_IR.mo رو با اون فایل که مدیر سایت در اختیار تون گذاشته جایگزین کنید(یعنی فایل های هم نام جایگزین بشن)

MODARA

تازه وارد
سلام دوستان من چطوری میتونم این تب پاک کنم خیلی مزاحمه میزنه حراجی ازروشم پاک نمیشه منون میشم راهنمتیی کنید عکسم درزیز گذاشتم

Capture%D8%B1%D8%B1.JPG

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مربوط به قالب هست. با عکس چیزی نمیشه فهمید...

ahs

تازه وارد
سلام دوستان من چطوری میتونم این تب پاک کنم خیلی مزاحمه میزنه حراجی ازروشم پاک نمیشه منون میشم راهنمتیی کنید عکسم درزیز گذاشتم

Capture%D8%B1%D8%B1.JPG
برای پاک کردن اون عکس و نوشته اول به قسمت عکس های قالبتون برید و ببینید که این عکس با چه اسمی توی قالب ذخیره شده. بعد وارد قسمت کدهای برگه قالبتون بشید و از طریق گزینه find یا ctrl+f اسم عکس رو وارد کنید و کد مربوط رو به عکس رو به همراه کد اون نوشته ش پاک کنید. امیدوارم که تونسته باشم که راهنماییتون کرده باشم.

یوزر

تازه وارد
دوستان سلام

اونایی که می خوان کلمه حراج یا ان سل قالبو حذف کنن می تونن کد زیرو تو  functions.php برزن مشکلشون حل می شه

3
4
5
6
//Remove Sales Flash
add_filter('woocommerce_sale_flash', 'woo_custom_hide_sales_flash');
function woo_custom_hide_sales_flash()
{
    return false;
}

tikaday220

تازه وارد
سلام

دوستان یک مشکلی دارم، از همین نرم افزار و روش هایی که اینجا گفتید من استفاده کردم، تونستم مقدار یک تب رو تغییر بدم.

این صفحه رو ببینید:

من فقط تونستم نقد و بررسی تخصصی رو به مشخصات محصول تغییر بدم، مشخصات فنی رو نمیتونم پیداکنم.

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

Alaric

کاربر عضو
سلام

دوستان یک مشکلی دارم، از همین نرم افزار و روش هایی که اینجا گفتید من استفاده کردم، تونستم مقدار یک تب رو تغییر بدم.

این صفحه رو ببینید:

من فقط تونستم نقد و بررسی تخصصی رو به مشخصات محصول تغییر بدم، مشخصات فنی رو نمیتونم پیداکنم.

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر
شما که قالب ایرانی خریداری کردین از سازنده هاش پشتیبانی بگیرید!

tikaday220

تازه وارد
شما که قالب ایرانی خریداری کردین از سازنده هاش پشتیبانی بگیرید!
راهنمایی گرفتم ، میگن چون مربوط به قالب نمیشه و مربوط به ووکامرسه ما راهنمایی نمیکنیم :|

البته یه جاهایی هم زحمت میکشن راهنمایی میکننا، همینم کل مراحلشو نمیدونستم من، برام مراحل رو نوشتن، اما الان از این قسمت به بعدش رو متاسفانه نمیتونم. یعنی یک تب رو ویرایش کردم حل شد، یه تب دیگه رو پیدا نمیکنم.

کسی از دوستان اگر میتونه کمک کنه لطفا

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ووکامرس فارسی رو اگر نصب دارید برید به زیر مجموعه جایگزین کننده عبارات ، واژه حراج رو بنویسی و واژه جایگزین رو هم وارد کنید و ذخیره کنید.

بالا