خدمات پس از فروش زیر صفر ژاکت

مارال رییسی

تازه وارد
من به تازگی یک محصول از ژاکت خریدم که مشکل داشت. به پشتیبانی ژاکت تیکت زدم و به من گفتن این محصول مشکل نداره و وقتی مستند بهشون نشون دادم که واقعا محصولشون مشکل داره و باید پول منو پس بدین قبول نکردن و گفتن شما شامل بازگشت وجه نمی شی. پشتیبان محصول هم بسیار برخورد زننده ای با من داشت و من هم از نظر مالی ضرر کردم هم یه اعصاب خوردی برام پیش اومد که چرا مارکتی که انقدر ادعای بزرگ بودن داره باید محصول خراب تحویل ملت بده و بعد هم در نهایت عدم مشتری مداری و بی ادبی و با لحن تند باهام صحبت بشه. من اینو گفتم که که کلا حواستون باشه که اگه خرید کردید ممکنه محصول خراب بهتون بدن و بعدم باهاتون اینجوری برخورد بشه.

ماها طراح سایتیم و کارمون خرید قالبو افزونه است. و محصولی رو میخوایم که نیازمونو سریع برطرف بکنه و بدون مشکل باشه. من نمیدونم ژاکت بخش نظارت کیفی نداره که محصولا را چک کنند قبل از انتشار؟ حالا منتشرم کردین دیگه چرا قبول نمیکنی مشکل محصولتو. که من باید بیام از وقت و انرژیم بزنم و مشکل محصول شما را ببینم و چک کنم. یعنی فقط قبل از اینکه محصولو بخریم مشتری هستیم و باهامون کار دارن و عزیزیم وقتی محصولو خریدیم دیگه یادشون میره ما مشتریا بودیم که این مارکتو به اینجا رسوندیم. خدمات پس از فروش صفر.
گفتم اینجا بگم که بقیه مثل من ضرر نکنن.

Mesmaili

کاربر عضو
@Mohammad جان لطفا این دست تاپیک هارو پاک کن
مشخصه داستان چیه :)) فیلتر ژاکت و راست چین بذار به نظرم :)))

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: آرش!

Mesmaili

کاربر عضو
منم موافقم، نباید گند کاراشون در بیاد. وگرنه چطور به فروش ادامه بدن!؟
دوست عزیز شما متوجه منظور بنده نشدی.
اینکه توی یک بازه زمانی، ۷ ۸ تا تاپیک زده میشه که نویسندش فقط ۱ پست داره و ۹۰٪ ساختار جملات مشابه هم هست، مشخصه داستان چیه.

اونی که از ژاکت و راست چین خرید میکنه چند حالت داره.
  1. یا این انجمن و سایت رو نمیشناسه
  2. یا میدونه و داره دونسته به خریدش ادامه میده.
در هر صورت این تاپیک ها به دردش نمیخوره دوست عزیز.

mo3taf4

تازه وارد
- best crypto pumps on telegram
Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !

GraphPardaz

تازه وارد

hassanrafatjoo

تازه وارد
سلام. متاسفانه بله از این دست مشکلات هست و بدترین این که اگر فردی افزونه ای باب میلش نبود و میخواست پول رو بهش نمیدن و میگن این قانونه که هر چی از سری چیزای نرم افزاری خریدی نمی تونی پولشو پس بگیری

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sam110

vahiddownload

تازه وارد

amirveisi

تازه وارد

amirhemati94

تازه وارد

ehsansetarehdan

تازه وارد

n-sha

تازه وارد

rocki3oy

کاربر عضو
منم از ژاکت راضی نیستم.
دوست عزیزی که میگی این یوزر 1 پست داره و تازه ثبت نام کرده به احتمال زیاد این کاربر قدیمی هست چون به هر دلیلی نام کاربری تابلو نشه و در ژاکت شناسایی نشه اومده یوزر جدید ثبت کرده.
من هم خریدار از ژاکت بودم و هم فروشنده.
متاسفانه به عنوان خریدار پشتیبانی بسیار بدی داشتند.
به عنوان فروشنده خیلی اذیت کردن تخفیف هایی میدادن که محصول 500 تومنی من میشد 50 هزار تومان که کمیسیون این وب سایت از درصد من بیشتر بود.(این یک مثال بود)
به هر حال وب سایتی که دم از قوانین میزنه خود این وب سایت هیچ قانونی رعایت نمی کنه و با تیم بازاریابی که داره میاد یک محصول اینقدر بولد میکنه تا فقط اون محصول فروش کنه اگه بری رزومه محصول در بیاری میبینی یکی از اعضای ژاکت هست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sam110

Mesmaili

کاربر عضو
منم از ژاکت راضی نیستم.
دوست عزیزی که میگی این یوزر 1 پست داره و تازه ثبت نام کرده به احتمال زیاد این کاربر قدیمی هست چون به هر دلیلی نام کاربری تابلو نشه و در ژاکت شناسایی نشه اومده یوزر جدید ثبت کرده.
من هم خریدار از ژاکت بودم و هم فروشنده.
متاسفانه به عنوان خریدار پشتیبانی بسیار بدی داشتند.
به عنوان فروشنده خیلی اذیت کردن تخفیف هایی میدادن که محصول 500 تومنی من میشد 50 هزار تومان که کمیسیون این وب سایت از درصد من بیشتر بود.(این یک مثال بود)
به هر حال وب سایتی که دم از قوانین میزنه خود این وب سایت هیچ قانونی رعایت نمی کنه و با تیم بازاریابی که داره میاد یک محصول اینقدر بولد میکنه تا فقط اون محصول فروش کنه اگه بری رزومه محصول در بیاری میبینی یکی از اعضای ژاکت هست.
سلام
فکر میکنم هر کسی جز شما بود پاسخش رو نمیدادم چون حوصله این موارد رو ندارم واقعا :دی

دلیل اینکه نام کاربری رو عوض کردن تا تابلو نشه چی هست؟

خب اگر این شخص یا هر شخصی با این سایت مشکل داره، چرا هنوز توی این سایت ها فعالیت میکنه و نگران اکانتش هست؟ قطعا جواب درست این نیست:
چون هزینه کردم و میخوام از محصولاتم استفاده کنم.

من هم مثل شما فروشنده و هم خریدار از این ژاکت و راست چین بودم و به همه مشکلاتش واقفم.

اما واقعیت چیز دیگه ای هست، برای محصولاتی که ایرانی نیستند متاسفانه به صورت غیرقانونی در این سایت ها خرید و فروش میشه و در خیلی از سایت های دیگه مثل همینجا به صورت رایگان قرار میگیره که در کلیت ماجرا تفاوتی ایجاد نمیکنه و جفتش کار درستی نیست.
حالا اینکه از سایتی که از راه اندازیش از پایه مشکل داره توقع قوانین درست و... رو دارید خودش جای تعجب داره.

البته هر کسی پاسخگو رفتار خودش هست و نه به من و هیچ کسی دیگری ربطی نداره فقط دارم کلیت رو شرح میدم. بهونه مقدور نبودن خرید هم کاملا اشتباست چون هزارتا راه برای خرید قانونی از همین سایتها وجود داره.
و اتفاقا همین موارد رایگان و یا این سایت ها باعث وضعیت عجیب و غریب و قیمت های خنده دار توی بازار طراحی وبسایت شدند.

امیدوارم از حرفام برداشت اشتباه نشه.

rocki3oy

کاربر عضو
سلام
فکر میکنم هر کسی جز شما بود پاسخش رو نمیدادم چون حوصله این موارد رو ندارم واقعا :دی

دلیل اینکه نام کاربری رو عوض کردن تا تابلو نشه چی هست؟

خب اگر این شخص یا هر شخصی با این سایت مشکل داره، چرا هنوز توی این سایت ها فعالیت میکنه و نگران اکانتش هست؟ قطعا جواب درست این نیست:
چون هزینه کردم و میخوام از محصولاتم استفاده کنم.

من هم مثل شما فروشنده و هم خریدار از این ژاکت و راست چین بودم و به همه مشکلاتش واقفم.

اما واقعیت چیز دیگه ای هست، برای محصولاتی که ایرانی نیستند متاسفانه به صورت غیرقانونی در این سایت ها خرید و فروش میشه و در خیلی از سایت های دیگه مثل همینجا به صورت رایگان قرار میگیره که در کلیت ماجرا تفاوتی ایجاد نمیکنه و جفتش کار درستی نیست.
حالا اینکه از سایتی که از راه اندازیش از پایه مشکل داره توقع قوانین درست و... رو دارید خودش جای تعجب داره.

البته هر کسی پاسخگو رفتار خودش هست و نه به من و هیچ کسی دیگری ربطی نداره فقط دارم کلیت رو شرح میدم. بهونه مقدور نبودن خرید هم کاملا اشتباست چون هزارتا راه برای خرید قانونی از همین سایتها وجود داره.
و اتفاقا همین موارد رایگان و یا این سایت ها باعث وضعیت عجیب و غریب و قیمت های خنده دار توی بازار طراحی وبسایت شدند.

امیدوارم از حرفام برداشت اشتباه نشه.
با سلام و احترام.
بله حرف شما کاملا صحیح و درست است.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mesmaili

sam110

تازه وارد
سلام ژاکت خیلی خیای افتضاح است ببخشید مرکز کلاهبرداری است.
یک مشکل برام پیش امده بود نتیجه نداد هر چه تلاش کردم مرغ ژاکت یک پا دارد تا اینکه چند روز بعد همان کلاه سر یکی از دوستان رفت و ۱ روز بعد استرداد زد مخصوصا بخاطر بی ادبی پشتیبانها که دو نفر بیشتر هم پشتیبان، قبول نکردنند تمام طرف فروشنده هزار بهانه اوردنند بعد تحقیق کردم متوجه شدم استرداد ۶ ماهه همه کذب است و ژاکت کارش این است

ناچار شدم دو نفر دیگر دوستانم امروز فتا رفتیم بعد شکایت ثبت کردنند دو نهاد مرتبط ارسال کردنند فعلا منتطریم.
بعدا متوجه شدیم ۱۰۰ درصد زاکت پست فروشندهاست و پشتیبانها همه حرف ایت.

sam110

تازه وارد
سلام. متاسفانه بله از این دست مشکلات هست و بدترین این که اگر فردی افزونه ای باب میلش نبود و میخواست پول رو بهش نمیدن و میگن این قانونه که هر چی از سری چیزای نرم افزاری خریدی نمی تونی پولشو پس بگیری
وقیقا همینه وکیل گفت خیلی تخلف دلرند سایت شان چند روز است کامل فیلم گرفتند که بعد عوض نکنند.

بالا