دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

6ehzad

تازه وارد
سلام،

اول لازمه یک بار دیگه هم  تشکر کنم از همه کسانی که وقتشون رو هزینه میکنن اما نتیجه رو رایگان در اختیار ما میذارن. کارتون واقعا ستودنیه...

اما یک سوال یا در واقع مشکل هم دارم که ممنون میشم جواب بدین

من قالب رو نصب کردم و دمو و ... رو همه رو فراخوانی کردم. اما فقط یک مشکلی که هست اینه که آیکون ها نشون داده نمیشن و به جاشون یه مربع یا مستطیل قائم کوچک نشون داده میشه. هر کارم کردم نتونستم درستش کنم. مثلا آیکون سبد خرید که همیشه بالای سایت هست. یا آیکون شبکه های اجتماعی

پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

از وجود یا فعال شدن فایل آیکون مطمئن بشید چون بیشترشون بصورت افزونه هستند و شاید لازم باشه از تنظیمات داخلی قالب اقدام کنید.

بروزرسانی مرورگر یا تست با مرورگر دیگه هم بد نیست اگر در مسیر کش قرار داره اون رو هم خالی کنید

موفق باشید

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام دوستان

ایا رهای بنظرتون میرسه که لوگوی Be رو از گوشه سایت حذف کرد و لوگوی خودمون رو گذاشت؟

6ehzad

تازه وارد

hossein2221

تازه وارد
سلام سایت من وورد پرس هست . محتوای توی فایل رر رو اکسترکت کردم بعد ریختمشون تو فایل زیپ بعد آپ کردم اما قالب رو پشتیبانی نمی کنه . می تونید کمکم کنید؟

hossein2221

تازه وارد
سلام سایت من وورد پرس هست . محتوای توی فایل رر رو اکسترکت کردم بعد ریختمشون تو فایل زیپ بعد آپ کردم اما قالب رو پشتیبانی نمی کنه . می تونید کمکم کنید؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
آموزش نصب قالب داخل اینترنت هست. کافیه سرچ کنید.

شما یا می تونید:

1- قالب رو از داخل پنل مدیریت وردپرس، بخش نمایش بارگذاری کنید (به صورت zip شده)

یا این که:

2- محتویات پوشه قالب رو داخل مسیر wp-content/themes آپلود کنید و از طریق پنل مدیریت، فعالسازی کنید.

داش علی

کاربر عضو
جاویدان در تاریخ 12 Oct 2015 - 3:55 عصر گفته است

اگر در مسیر کش قرار داره اون رو هم خالی کنید
ممنون میشم اینم یه کوچولو بیشتر توضیح بدین
اگه افزونه ی کش روی وردپرس نصب کرده اید از تنظیمات افزونه کش clear cache یا empty cache رو بزنید.

A

Atashe.Entezar

Guest
از توی تنظیمات خود قالب می تونید انجامش بدهید.
سلام

دو جا تنظیمات لوگو داره یکی قسمت سفارشی کردن همونجا که هویت سایت رو میخواد همراه با توضیح کوچولو و لوگو که اولا اون توضیح رو توی این پوسته نشون نمیده . لوگو رو هم وقتی صفحات از توی پنل نگاه میکنی عوض میشه و متن Be از زبونه میره و لوگو رو نشون میده ولی مشتریربیاد نگاه کنه همون متن Be تو زبونه مرور گر هست

دومین جای تنظیم لوگو و لوگو رتیناری هم هر وقتی عوض میکنم هیچ فرقی نمیکنه Atashe-entezar.com

داش علی

کاربر عضو
سلام

دو جا تنظیمات لوگو داره یکی قسمت سفارشی کردن همونجا که هویت سایت رو میخواد همراه با توضیح کوچولو و لوگو که اولا اون توضیح رو توی این پوسته نشون نمیده . لوگو رو هم وقتی صفحات از توی پنل نگاه میکنی عوض میشه و متن Be از زبونه میره و لوگو رو نشون میده ولی مشتریربیاد نگاه کنه همون متن Be تو زبونه مرور گر هست

دومین جای تنظیم لوگو و لوگو رتیناری هم هر وقتی عوض میکنم هیچ فرقی نمیکنه Atashe-entezar.com
سلام

از نمایش -> تنظیمات قالب -> GLOBAL -> عمومی : در بخش favicon می تونید عکس fav (همون عکسی که روی tab میاد ) رو عوض کنید.

و از بخش لوگو در همون قسمت می تونید عکس لوگوی توی هدر رو عوض کنید.

تو حالت عادی باید درست کار کنه. من خودم چند سایت با این قالب که دوستمون زحمت کشیدند ساخته ام ولی چنین مشکلی نداشت.

باز اگر کار نکرد روش های غیر اصولی برای رفع مشکل وجود دارد که در صورت نیاز خدمتتون عرض می کنم.

داش علی

کاربر عضو
سلام

کسی می دونه چطور میشه یه عکس رو تو این قالب تمام عرض نشون داد؟

تقزیبا مثل یه بنر باریک تمام عرض بالای مطالب.

هر کاری می کنم حاشیه می اندازد.

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

من هر وقت اینجور میشه اندازه عکسها رو اینقد کوچک بزرگ میکنم تا اندازه دلخواه خودم بشه با فوتوشاپ

داش علی

کاربر عضو
مشکل از اندازه عکس نیست.

مشکل اینه که عکس رو تو هر سایزی بزنید یه حاشیه اضافی به عکس میده و تمام عرض نمی کنه عکس رو.

شما تونسته اید عکس تمام عرض قرار بدهید؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام 

من تابحال دو دو جالت بهش برخورد کردم که تمام عرض یا ارتفاع رو برام نمیندازه 

وقتی که تصویر از حداقل بند انگشتی کوچکتر باشه

بعضی از قالبهای به زعم من بد قلق

که با افرونه زیر مشکلم حل شده

Regenerate Thumbnails

ان شاالله این کمکتون کنه

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

راست میگن هر چی اش ....

خواستم پایان کارم حسابی دلچسب باشه این قالب BE رو انتخاب کردم . با اینکه از اولش فهمیدم کار باهاش برا من که مبتدیم خیلی سخته . حالا چند مشکل دارم

اولا برگه نخست رو فروشگاه کردم حالا وقتی میزنم بیاره ارور دامین شما اکتیو نیست رو میاره تصویرش پایین هست . البته برگه یکتا هم که نباشه این مشکل رو داره و در هر دو حالت یه نوبت رفرش کنم صفحه فروشگاه رو میاره و جالب اینکه با رایتل مشکلی نداره فقط با isp مخابرات اذیت میکنه.

دوم ساید باره همون ستون کناری فعال نمیشه بتونم مطلب بذارم جالبه فقط برا صفحات مربوط به ووکامرس فروشگاه سبد خرید ... ساید فعاله و اون موردهایی را که خواستم فعال کردم

A

Atashe.Entezar

Guest
ببخشید یادم رفت تصویر رو بگذارم

You must be registered for see images attach

داش علی

کاربر عضو
سلام 

من تابحال دو دو جالت بهش برخورد کردم که تمام عرض یا ارتفاع رو برام نمیندازه 

وقتی که تصویر از حداقل بند انگشتی کوچکتر باشه

بعضی از قالبهای به زعم من بد قلق

که با افرونه زیر مشکلم حل شده

Regenerate Thumbnails

ان شاالله این کمکتون کنه
سلام

بلاخره خدا رو شکر مشکل ما هم درست شد.

تو سایت موفون خیلی ها همین سوال رو مطرح کرده بودند و جواب داده بودند با نصب یه افزونه از طریق ویرایشگر JS قابل انجام است و با موفون نمی شود.

اگر کسی خواست بگه لینک براش بفرستم.

داش علی

کاربر عضو
اولا برگه نخست رو فروشگاه کردم حالا وقتی میزنم بیاره ارور دامین شما اکتیو نیست رو میاره تصویرش پایین هست . البته برگه یکتا هم که نباشه این مشکل رو داره و در هر دو حالت یه نوبت رفرش کنم صفحه فروشگاه رو میاره و جالب اینکه با رایتل مشکلی نداره فقط با isp مخابرات اذیت میکنه.
این مشکل که اصل ربطی به افزوونه ندارد. یا مشکل از DNS های سرور شما است، یا isp رایتل

در هر صورت با فنی هاستت تماس بگیر و بگو سایت با بعضی وقت ها بالا می آید و بعضی وقت ها نه...

البته اگر بتونی رایتل رو با لبتاپ شییر کنی و از سایتت ping متناوب بگیری می شود فهمید مشکل کجاست.

کمک خواستید آدرس رو خصوصی بفرست چک کنم.

داش علی

کاربر عضو
دوم ساید باره همون ستون کناری فعال نمیشه بتونم مطلب بذارم جالبه فقط برا صفحات مربوط به ووکامرس فروشگاه سبد خرید ... ساید فعاله و اون موردهایی را که خواستم فعال کردم
 واسه این هم آخر صفحه ی ویرایش و هم صفحه ی تنظیمات قالب روی عکس سایدبار دار کلیک کنی درست می شود.

واسه اطلاعاتش هم باید از بخش ابزارک ها اقدام کنی..

چند تا سایدبار دارد، چک کن ببین اون صفحه که مد نظرتون است کدومشه بعد اطلاعاتت رو از بغل وارد کن

بالا