دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام 

نسخه 10 رو دانلود بعد اکستراکت کردم جایگزین نسخه قدیمی کردم فقط نمیدونم حالا فایل زیپ شده کودک رو باید اکستراکت کنم یانه؟

و در صورت اکستراکت یا غیر اون دقیقا کجا بریزم ؟  داخل پوشه بی تم در تمها یا کنار پوشه بی تم در پوشه تمها یا یه یه جای دیگه؟

داش علی

کاربر عضو
فایل کودک باید کنار فایل مادر در دو پوشه جدا باشد. در واقع فایل کودک مثل یه قالب جدا به حساب می آید.

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

اول اینکه پوسته کودک به چه کار میاد؟

دوم حالا برا گذاشتن متنهای کوتاه و لینکها و مواردی مثل تصویر یا اهنگ رو تو قسمتهای متنی ستون کناری یا همون سایدها میشه گذاشت دیگه درسته؟

سوم قسمت تم اپشن یا همون کاستوم استایل در ویرایش برگه گزینه ای برا انتخاب ندارم در حالی که قبل از بروزرسانی 10 دو تا اپشنن اسپلش و 960 هم بود چطوری اونها و حتی اگه میشه گزینه های دیگه رو هم بیارم؟

قبلا از راهنمائیتون متشکرم

داش علی

کاربر عضو
سلام

دوم حالا برا گذاشتن متنهای کوتاه و لینکها و مواردی مثل تصویر یا اهنگ رو تو قسمتهای متنی ستون کناری یا همون سایدها میشه گذاشت دیگه درسته؟

سوم قسمت تم اپشن یا همون کاستوم استایل در ویرایش برگه گزینه ای برا انتخاب ندارم در حالی که قبل از بروزرسانی 10 دو تا اپشنن اسپلش و 960 هم بود چطوری اونها و حتی اگه میشه گزینه های دیگه رو هم بیارم؟

تم کودک برای این است که فایل مادر در دستکاری ها خراب نشود و...

بله می شود قرار داد

اگه تو تنظیماتش بگردید مطمئنا می توانید آنها رو هم پیدا کنید چون معمولا در آپدیت ها امکانی حذف نمی شود

amir_kia

تازه وارد
سلا دوستان ، میخواسم آموزش فونت گذاری در این قالبو بدین یعنی از طریق پنل تنظیمات قالب بشه فونت های بخش های مختلف رو تغییر داد.

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

یه سوال ورژن ۱۰ که نصب میشه و حسب گفته دوستان تمام درون ریزیها رو خودش داره پس دیگه مثل نسخه های قبلی نباید از قسمت دموها اپشن و ویدجتها و کانتنها رو ایپورت کنیم ؟

جاویدان

کاربر عضو
سلام

یه سوال ورژن ۱۰ که نصب میشه و حسب گفته دوستان تمام درون ریزیها رو خودش داره پس دیگه مثل نسخه های قبلی نباید از قسمت دموها اپشن و ویدجتها و کانتنها رو ایپورت کنیم ؟
با سلام

دوست عزیز

گفته شده درون ریزی فایل یا نوشته های موجود نه همه درون ریزی ها مثلا درون ریزی اسلایدر به علت حجم زیادش حذف شده که خودتون به صورت دستی یه اسلایدر فعال کنید و قرار بدید.

ضمن اینکه برخی ویجتها و ابزارک ها یا فایلها باید از سایت ارائه کننده یا مخزن وردپرس از طریق قالب دانلود و بارگذاری بشه و برخی نیازمند داشتن لایسنس کامل طراح هست.

سلام

ضمنا حالت 960 حذف نشده و در اولین قسمت تنظیمات قالب کافیه فعالش کنید و یا با تغییر Grid width به سمت چپ  و راست اندازه اولیه قالب رو تعیین کنید

آموزش > دوستان عزیز در برگه اول تنظیمات عمومی Grid width قابلیتی هست که اگر شما نمی خواهید منو شما به صورت 3 خط و جمع شده باشد و در مرورگهای با وضوح 960 {رایانه و لبپتاب 15 و 17 اینچ} به صورت منو باز دیده شود باید یا 960 را فعال کرده و یا Grid width را به 960 تغییر شماره داده یا نواز لغزنده را تا نمایش این عدد به سمت چپ بکشید.

موفق باشید

داش علی

کاربر عضو
با سلام
دوست عزیز
گفته شده درون ریزی فایل یا نوشته های موجود نه همه درون ریزی ها مثلا درون ریزی اسلایدر به علت حجم زیادش حذف شده که خودتون به صورت دستی یه اسلایدر فعال کنید و قرار بدید.
ضمن اینکه برخی ویجتها و ابزارک ها یا فایلها باید از سایت ارائه کننده یا مخزن وردپرس از طریق قالب دانلود و بارگذاری بشه و برخی نیازمند داشتن لایسنس کامل طراح هست.
سلام

نسخه ی بدون درون ریزی اش رو هم میشه قرار بدهید؟

این فایل درون ریزی شده است خیلی در هم و شلوغ است.

mehrpouya

کاربر عضو
سلام

سلام

پوسته کودک یا Child در حقیقت نسخه موبایلی سایت شماست. تنظیم نمایش آبجکت‌ها روی صفحات غیر دسکتاپ توسط این قسمت انجام میشه. البته کاربردهای دیگه هم داره. اما مهمترین خاصیتش همین نمایش موبایلی یا رسپانسیو کردن سایته. 

پوسته Be به دلیل این معروفه که 130 تا نسخه دمو داره. البته از این 130 تا نسخه شاید 10 تاش درست کار کنه! روی هم رفته پوسته خوبیه از نظر جلوه های گرافیکی. اما اینکه بخوای به عنوان یه کار حرفه ای و کاربردی استفاده کنی، نه! اصلا پوسته خوبی نیست. شما صفحه ساز ویژوال کامپوزر داری، اما اولویت کاریت استفاده از صفحه ساز پیش فرض خود قالب هست که البته امکانات آنچنانی هم نداره. شاید خوب باشه اما به دلیل ناشناخته بودنش برای ماها یه عیب بزرگ محسوب میشه.

موفق باشید

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

راستش از این پوسته خسته شدم هر چیزی میخوای بهش اضافه یا گم کنی گیر میده . یه تنظیم میخوای انجام بدی باید ده جا رو دستکاری کنی . ضمنا خیلی هم شلوغه تنظیمات پر دردسری هم داره میخوام یه پوسته چند کاره دیگه ای انتخاب کنم موندم چی بهتره . اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

داش علی

کاربر عضو
سلام

راستش از این پوسته خسته شدم هر چیزی میخوای بهش اضافه یا گم کنی گیر میده . یه تنظیم میخوای انجام بدی باید ده جا رو دستکاری کنی . ضمنا خیلی هم شلوغه تنظیمات پر دردسری هم داره میخوام یه پوسته چند کاره دیگه ای انتخاب کنم موندم چی بهتره . اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
من تا حالا باهاش چند تا سایت زدم و اصلا به مشکل برخورد نکردم و حتی نیاز به تغییر کد هم نشدم.

فقط باید دقت کنید هر تغییر به کدام قسمت مربوط میشه.

مثلا شما چه کاری را نتونستید توش انجام بدهید؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام مثلا یه روز باهاش کلنجار رفتم تا تونستم دیدگاه برگه ها رو راه بندازم

. در حال حاضر هم میخوام نوشته ها رو راه اندازی کنم نوشته ایجاد میشه حالا میخوام اون فهرست و تم اپشن مورد پسند خودمو بذارم نمیشه . تو برگه جایی برا انتخاب داره ولی تو نوشته نداره . برا همین هارمونی سایتمو به زعم خودم به هم میزنه

البته نمیگم بده ها ، تنظیماتش زیاده و یه ادم ماهر میخواد

در ضمن برا من صفحه ساز اصلی نمیدونم چی شده و مجبورم از المنتهای کامپوسر استفاده کنم

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
شما در بالای هر قسمت در داشبورد ، یه دکمه تنظیمات صفحه می بینید. اون رو که بزنید می تونید المانهایی رو که می خاید توشوشن تغییرات بدین، اضافه یا حذف کنید.

66b2-2015-10-28-10-07-25.png

smmn

تازه وارد
سلام

یه سوال خیلی ساده، من تو این قالب میخوام یه قسمت برای مشتری ها داشته باشیم.

یه چیزی تو مایه های این:

خود قالب قسمت مشتری ها داره، ولی عکس رو خیلی کوچیک میکنه، من جایی ندیدم که بتونیم اندازه ش رو بزرگ کنم.

بالای 10 تا پلاگین هم امتحان کردم برای قرار دادن لوگوی مشتریان، ولی هیجکدوم با این قالب کار نکرد...

اگر من رو راهنمایی کنید، بی نهایت ممنون خواهم بود. 

داش علی

کاربر عضو
آقا من جدیدا دو تا مشکل با این سایت خورده ام و دوستان هم اگه توجه کنند برای اونها هم دارد!

1- تو این قالب به صورت پیش فرض دوتا فونت از گوگل دانلود می کند که نه جایی برای تغییرشون هست و بدتر این که این ها تو ایران خطای 403 (دسترسی نامعتبر) می دهد. (چون گوگل یک سری از قابلیت هایش رو تو ایران غیر فعال کرده است.)

2- به همون علت بالا بعضی اوقات فونت های سایت خراب می شود (مخصوصا توی لییر اسلایدر) و یا موقع لود صفحه گاهی اوقات فونت مطالب یکم بزرگ می شود و دوباره بر می گردد. (البته فونت متن که تغییر می کند فکر کنم علتش این است که چند لایه CSS نوشته شده و فونت چندبار تغییر می کنه که این رو می تونید از inspect element مرورگر ببینید.)

---------------------------------------------------------

در کل این که دوستان کسی می دونه چطور می شود مشکل فونت این قالب رو حل کرد؟

من به شخصه خیلی با فونت تو این قالب مشکل دارم. یه زمان می گفتن فونت بی یاقوت داخلش هست ولی من که پیدا نکردم. 

لطفا راهنمایی بفرمایید. :45:

داش علی

کاربر عضو
البته دو سوال تخصصی تر هم داشتم  :cool:

1-این که وقتی سایت رو آنالیز می کنم، تعداد های http اش خیلی زیاد است و عمدتا نمره 0 می دهد.

که اکثر این درخواست ها مربوط به css و js است.

کسی می دونه چطور میشه این مشکل رو حل کرد و همه ی فایل ها را تو یه css و  js یکی کرد؟؟؟

2- تو سایت خود افزونه خواندم که می گفت سایت شما موقع طراحی کند است و در آخر طراحی برای بالارفتن سرعت سایتتون فرمت فایل استایل رو به css تغییر بدهید.

کسی می دونه چطوری؟؟

لطفا دوستان حرفه ای تر کمک کنند.

majnooni

تازه وارد
سلام ممنون از ترجمه این قالب

فقط یه سوال  عکس اول سایت هست که به عنوان اسلایدر هس من میخوام یکی همچین اسلایدری رو اول سایت بزارم ولی هر کار میکنم این اسلایدر نمایش داده نمیشه

ممنون میشم یکی کمکم کنه

smmn

تازه وارد

فقط یه سوال  عکس اول سایت هست که به عنوان اسلایدر هس من میخوام یکی همچین اسلایدری رو اول سایت بزارم ولی هر کار میکنم این اسلایدر نمایش داده نمیشه

ممنون میشم یکی کمکم کنه
سلام

اگر منظورتون دموی اولیه هست، که اگر اشتباه نکنم قالب business هست، جز قالب یه فایل هم هست که توش فایل های اسلابدرها هستن

فایل اسلایدر business رو اینپورت کنید، موضوع حل میشه. 

ممنون

داش علی

کاربر عضو

ممنون میشم یکی کمکم کنه
واسه نمایش اش هم باید بعد از اینپورت کردن از پایین صفحه ای که می خواهید اسلایدر اونجا قرار بگیرد، اسللایدر رو انتخاب کنید

بالا