دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

A

Atashe.Entezar

Guest
خب پ من چطوری پوسته 100 مگی رو نصب کنم ؟ میشه دانلود کنم بعد اکسترکت کنم بعد فایلهاشو دونه دونه تو سی پنل دانلود کنم؟ راستی وقتی اکسترکت میکنیم یه فولدر داکیوممنت هم داره با چندتا فایل زیپ و readme اونا رو هم اپ کنم ؟ اگه اره اونا رو هم ببرم کنار تم و child هاش؟ و همه رو یکجا تو یه پوشه اکسترکت کنم؟

A

Atashe.Entezar

Guest
اخه خلیل خان گفته بودن همش ما زحمت ترجمه میکشیم شما بقیه همکاری نمیکنن منم خواستم بچه خوبی باشم کمک بدم. حالا که کار به کد و برنامه نویسی شد اقا ما فلنگو میبندیم. بچه مبتدی و این کارا نچ نچ

alifiresoft

کاربر عضو
سلام

جاویدان جان همیشه جاوید باشی

اولا منظورت اینه تو پوسته های خریدنی دنبالش بگردیم؟

دوما خیلی پوسته زیباییه میخوام باهاش کار کنم اولا مثل بقیه پوسته های دیگه راحت نیست نمیتونم نصب و فعالش کنم چون درون ریزی ریزی رو بلد نیستم دوما تنظیمات و سفارشی کردنش سخته قاطی میکنم فیلم اموزشی یا حتی متن اموزشی نداره؟
دوست عزیز کارکردن با هر پوسته ای راحته. شما که انگلیشت هم فوله کافیه اون پوشه document رو باز کنی و فایل html داخلش رو اجرا کنی. همه چیز رو توضیح داده.

جاویدان

کاربر عضو
خب پ من چطوری پوسته 100 مگی رو نصب کنم ؟ میشه دانلود کنم بعد اکسترکت کنم بعد فایلهاشو دونه دونه تو سی پنل دانلود کنم؟ راستی وقتی اکسترکت میکنیم یه فولدر داکیوممنت هم داره با چندتا فایل زیپ و readme اونا رو هم اپ کنم ؟ اگه اره اونا رو هم ببرم کنار تم و child هاش؟ و همه رو یکجا تو یه پوشه اکسترکت کنم؟
با سلام

اصلا پوشه 100 مگی قرار داده نشده اینجا باشه خبر ندارم ضمنا قرار نیست همه پوشه آپلود بشه کافیه فقط پوشه قالب و کودکش رو قرار بدید و اگر نیازی به درون ریز یکی از دمو ها داشتید فقط همون دمو رو درون ریزی کنید وگرنه کلی باید بشینی تا آپلود بشه .

داکومنت هم راهنماست نیاز به نصبش نیست تو رایانه خودتون بهش نگاه کنید یاد بگیرید

موفق باشید

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام دوستان 

خوشبختانه دو سه روزی از ذستم راحت بودید

عارضم خددمتتون 

اولا دو تا از فایلهای تم بی تم بنا به پیام وضعیت سیستم ووکامرس بروز ننننیستند 

betheme/woocommerce/content-product.php نسخه 1.6.4 بروز نیست. نسخه پایه 2.4.0, 

betheme/woocommerce/single-product/tabs/tabs.php نسخه 2.0.0 بروز نیست. نسخه پایه 2.4.0, 

[SIZE=14.3px]چطوری دو فایل tab , content  ادرس بالا رو اپدیت کنم؟ [/SIZE]

[SIZE=14.3px]دوما این child , psd رو چطوری درون ریزی کنم ؟ بابا دقیا بگین من درون ریزی سرم نمیشه مثلا بگید این رو اکستراکت کن تو اون[/SIZE]

[SIZE=14.3px]وای شد سه تا [/SIZE]

[SIZE=14.3px]این [/SIZE]revolution-slider-demo  رو کجای دلم بذارم ؟

البته پوشه داکیومنت و لایسنس رو که معلومه باید بیخیال بشیم و کاربردی نداره.

:-"   :45:   :68:   :-"

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

تو تاپیک قالب های پرمیوم بنده ورژن جدید رو قرار دادم از 9.4 بالاتر نداشتیم 100 مگ بود بی انصاف دانلود کن ببین چطوریاست من فرصت تستش رو نداشتم

البته بودن پوشه لایسنس بهتر از نبودنشه

در مورد پوشه کودک رو داخل پوشه اصلی بذار البته وقتی خواستی قالب رو دستکاری کنی کودک رو بیار کنار پوشه اصلی

psd لازم نیست

درون ریزی یعنی اینکه قالب Be رو کامل 100 مگ رو آپلود می کنی میری قسمت درون ریزی یکی از دمو قالب ها رو انتخاب می کنی و بعد منتظر میشی تا کار نصب تموم بشه .

همین

دمو اسلایدر هم برای درون ریزی هستش پس باید باشه

یادت باشه اینکار فقط بر روی سرور درست انجام میشه و روی xamp همیشه ناقص در میاد

موفق باشی

mr.wiliam

تازه وارد
اقا این تم با وکامرس تداخل داره. کلید اضافه به سبد خرید نشون داده نمی شه.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

ورژن جدید قرارگرفت 9.5  کاملا هم هماهنگ شده هم با ووکامرس 2.4.6 هم با وردپرس 4.3

قالب ودرپرس - تاپیک قرارگیری قالب های پرمیوم

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

من9.4 رو گرفتم

بی معرفت وقتی محصول براش تعریف میکنم میزنم رو نمایش محصول اون رو نمایش نمیده . چکارش کنم؟

A

Atashe.Entezar

Guest
یه صفحه با ارور 404 میده که صفحه ادرس شما اشتباه است

جاویدان

کاربر عضو
سلام

من9.4 رو گرفتم

بی معرفت وقتی محصول براش تعریف میکنم میزنم رو نمایش محصول اون رو نمایش نمیده . چکارش کنم؟
با سلام

ورژن 9.5 قرار گرفته {تاپیک قرارگیری قالبهای پرمیوم}چون سازگاری کاملی با وردپرس 4.3 و وکامرس 2.4.6 داره و بازنویسی در کدها شده .

در مورد نمایش محصول قالب رو از حالت کاتالوگ خارج کنید تمامی تنظیمات قالب در بخش فروشگاه رو به حالت خاموش ببرید و تست کنید بعضی اوقات افزونه های ویژوال قدیمی باعث تداخل جزیی میشه از افزونه های بروزشون استفاده کنید.

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
یه صفحه با ارور 404 میده که صفحه ادرس شما اشتباه است
با سلام

دوست عزیز

ارور 404 به این علت هست که شما در منو آدرس اشتباه در فهرست تعریف کردید یعنی اسم آدرس با واقعیت برگه یا نوشته یا دسته وجود خارجی نداره و یا آدرسی که برای اون تعریف شده اشتباه است مثلا شما قالبی نصب کردید و در اون site.com/shops/ رو تعریف کردید ولی در قالب جدید site.com/shop/ تعریف شده ولی شما از همون قبلی که پاک شده یا ناسازگاری با ووکامرس داره و تعریف و تایید نشده استفاده می کنید

موفق باشید

A

Atashe.Entezar

Guest
اوووووی این حالت کاتالوگ دیگه کجاست؟ تو تنظیمات خود قالبه؟ تنظیمات قالب تو بخش فروشگاه کجاست؟

A

Atashe.Entezar

Guest
نظریه بستن کاتالوگ و خاموش کردن تمام تنظیمات فروشگاه رو بستم درست نشد.

به نظر میاد نظریه دوم اشتباه شدن ادرس مشکل من باشه حالا چطوری رفعش کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
نظریه بستن کاتالوگ و خاموش کردن تمام تنظیمات فروشگاه رو بستم درست نشد.

به نظر میاد نظریه دوم اشتباه شدن ادرس مشکل من باشه حالا چطوری رفعش کنم؟
با سلام

برای درست کردن آدرس باید به نمایش - فهرست ها مراجعه کنی اون قسمتی که می گی هم اسم برگه  و هم آدرس برگه رو چک کن و حتما قبلش تو برگه ها نگاه کن ببین اصلا این برگه وجود داره یا نه اسم برگه چیه آدرسش چیه و با فهرست ها یکسان هست یا خیر

موفق باشی

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام .

اقا یه مکافاتی فهمیدم محصول باید نامش انگلیسی باشه . دیگه خطا نمیده.وحشتناکه فروشگاه ایرانی نام محصول انگلیسی چکار کنم؟

royasama

تازه وارد
با سلام و تشکر بابت همه زحمتهای بی دریغتون

وقتی      view page source

را میگیریم یک عبارت "یک سایت دیگر با وردپرس فارسی" میبینیم که من نتونستم از هیچ جا تغییرش بدم

در قالب های دیگه وقتی سفارشی سازی رو میزدیم و عبارت کوتاه معرفی سایت رو وارد کنیم این جمله تغییر میکرد ولی الان تغییر نمیکند

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

ورژن 9.6 بزودی قرار می گیره

با سلام و تشکر بابت همه زحمتهای بی دریغتون

وقتی      view page source

را میگیریم یک عبارت "یک سایت دیگر با وردپرس فارسی" میبینیم که من نتونستم از هیچ جا تغییرش بدم

در قالب های دیگه وقتی سفارشی سازی رو میزدیم و عبارت کوتاه معرفی سایت رو وارد کنیم این جمله تغییر میکرد ولی الان تغییر نمیکند
دوست عزیز

برای تغییر این جمله به  تنظیمات وردپرس برید - تنظیمات همگانی چاره شماست - معرفی کوتاه رو تغییر بدید - کش مرورگر صفحه رو با  Ctrl + F5 رفرش کنید اگر افزونه کش روی سرور دارید اون رو هم خالی کنید مشکل حل میشه

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

royasama

تازه وارد
با سلام

ورژن 9.6 بزودی قرار می گیره

دوست عزیز

برای تغییر این جمله به  تنظیمات وردپرس برید - تنظیمات همگانی چاره شماست - معرفی کوتاه رو تغییر بدید - کش مرورگر صفحه رو با  Ctrl + F5 رفرش کنید اگر افزونه کش روی سرور دارید اون رو هم خالی کنید مشکل حل میشه

موفق باشید
مهندس عزیز اولا بابت همه زحماتتون واقعا تشکر و واقعا خدا قوت

مهندس من اینکارو کردم ولی از هر سیستمی که چک میکنم وقتی سورس صفحه رو میگیرم بار این عبارت هست و تغییری نکرده،حتی وقتی آدرس سایت رو تو تلگرام برای یکی از دوستانم میخواستم بفرستم این عبارت خیلی بزرگ به همراه آدرس سایت نمایش داده شد

بالا