دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

من اگه اقا حنان و اقا محمد و اقا خلیل رو گیر بیارم یه داستانی براشون درست کنم که دیگه بهم نگن استورفرانت ،قالب قبلیم که تموم شده بود ، جالب نیست ، منو انداختن تو این فکر که یه پوسته بردارم کسی دیگه بهش گیر نده الا خوذم

داش علی

کاربر عضو
سلام

من اگه اقا حنان و اقا محمد و اقا خلیل رو گیر بیارم یه داستانی براشون درست کنم که دیگه بهم نگن استورفرانت ،قالب قبلیم که تموم شده بود ، جالب نیست ، منو انداختن تو این فکر که یه پوسته بردارم کسی دیگه بهش گیر نده الا خوذم
سلام

آخرین ویرایش توسط مدیر:
A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

نه کاکا ، اقای مهندس حنان ابراهیمی ستوده از مدیران همین سایت هستند،خوراکشونم افزونه بخصوص گراویتی فرم و متعلقاتشه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز آتش انتظار

من بزودی برای شما یکی یه تنظمیات درست درمون قالب BE می فرستم که راحت کارت رو انجام بدی اگر بتونم روی سرور انجام میدم ایمپورت کنی خیال ما رو راحت کنی /:)

کلا از اینکه پیگیر هستی برات موفقیت در این قالب رو آرزو می کنم فقط داری زیاد سخت میگیری روش این قالب اونقدرها هم خفن نیست اونقدرها هم آسون اگر بتونی یه نمای اولیه از ورودی سایت که مد نظرت هست گرافیکی بذاری شاید بهتر بشه بهت کمک کرد

ضمنا تو تنظیمات قالب یه اشتباه کردی چون انگاری داری با گوشی همچی رو درست می کنی فاصله نوشته های بالای منو در رایانه خیلی زیاده در گوشی چسبیده

منتظرم ببینم تقریبا چی می خوای تقریبا شبیهش رو بازسازی کنم

موفق باشی

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام اقا جاویدان دقیقا درست میفرمائید من یه جای کارم گیره که روی موبایل کیف میکنم ولی روی سیستم حالمو میگیره انگاری دارم برا گوشی کار میکنم، اجازه میدید اطلاعاتو پ.خ کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
صبور باش تا بنده ورژن جدید رو بگیرم کامل بشه آپلود کنم بعدش کمکت می کنم انشالاه امروز نهایی میشه آپلودش

بعدش بهت می گم چیکار کنی این قالب رو راحت استفاده کنی

موفق باشی

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام اقا جاویدان

از اول که اومدم تو این کار همیشه به خودم گفتم که صبر ایوب لازم داره و خسته هم نمیشم . اگه یه وقتایی هم دادم در میاد از سر مزاحه ، برام مهم یاد گرفتنه تا ان شاالله بقیه امورات هم رو روال باشه.

کمال سپاس رو از شما و سایر دوستان عزیز رو دارم،

باور کن این بی تم رو خیلی دوستش دارم و برا همین میخوام یه سایت مناسب و شایسته ای در بیاد.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز

قالب به ورژن 10.5 بروزرسانی شد در تاپیک قرار گیری قالب های پرمیوم افزونه ها برای سبکی کار حذف شده سعی میکنم باقی متعلقاتش رو هم در همون تاپیک و پست قرار بدم

لطفا طبق راهنمایی که همینجا می نویسم متعلقات رو در یک پوشه قرار بدید تا اگر نیاز به درون ریزی داشتید بتونید درست انجام بدید

اول کلیه فایلها رو به هاست انتقال بدید اگر قراره لیچ کنید

دوم یک پوشه به نام بی تم 10.5 be theme درست کنید {اگر قبلا از این پوسته استفاده کردید نام هم پوشه رو روی پوشه جدید قرار بدید و پوشه قبلی رو تغییر نام بدید} زیپ شده های betheme.zip و betheme-child 10.5.zip {این پوشه رو به betheme-child تغییر نام بدید بعد باز کنید} و  slider-revolution-demo.zip و file.zip رو درونش قرار بدید و همه این zip ها رو اکسترکت کنید . همه zip های باز شده دارای چند پوشه و یک فایل می شود

سوم درون پوشه slider-revolution-demo فایلهای زیپ  plugin-author-demos-5.zip و demos.zip رو قرار بدید و اکسترکت کنید.

یادتون باشه فایلهای plugin-author-demos-5.zip و demos.zip زیپ شده دارای فایلهای زیپ دیگری هستند که اون زیپ ها  نباید اکسترکت بشن و باز شدن همین دو فایل که گفته شده کفایت می کنه .
الان شما تمام مجموعه رو دارید پس فایلهای زیپ اصلی رو به بیرون پوشه ها هدایت یا حذف کنید . یادتون باشه فایلهایی به اسم .DS_Store در تمامی پوشه ها فعال میشند که رابط بین پوسته و دمو ها و دمو اسلایدر هاست پس اونها رو حذف نکنید.

افزونه های js_composer و layerslider و revslider از پوشه plugins حذف شدن پس اونها رو هم پس از آپلود بصورت زیپ در همین پوشه قرار بدید و از داخل نصب افزونه خود قالب اقدام به نصبشون کنید

یادتون باشه قبل از نصب افزونه های جانبی به هیچ عنوان درونریزی رو استفاده نکنید که به مشکل بر می خورید

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
A

Atashe.Entezar

Guest
 سلام اقا جاویدان

1- این قسمت که فرمودید: افزونه های js_composer و layerslider و revslider از پوشه plugins حذف شدن پس اونها رو هم پس از آپلود بصورت زیپ در همین پوشه قرار بدید و از داخل نصب افزونه خود قالب اقدام به نصبشون کنید

خب تو پوشه پلاگینهای تم سه تا فایل بالا نیستند . اما تو پوشه پلاگین کنار تمها هستند . حالا چیکار کنم؟ از پلاگین کنار تم حذفشون کنم بعد زیپ شده ها  رو بذارم  تو پلاگین پوسته ؟ یا هر دو جا باشند؟ یا....

2 فرمودید  : یادتون باشه قبل از نصب افزونه های جانبی به هیچ عنوان درونریزی رو استفاده نکنید که به مشکل بر می خورید.

منظورتون از درون ریزی چیه ؟ مگه همه اونچه که قبلا جدا جدا بود حالا با روشی که شما گفتید یکجا نشدن؟  

ببخشید اذیتتون میکنم

:-"

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

افزونه در هیچ کدوم از پوشه ها نیست چون هنوز وقت نکردم قرار بدم امروز قرار میدم تو بروزرسانی بغلش با تاریخ ذکر میشه تو تاپیک قرارگیری افزونه های پرمیوم از اونجا ورژن آخر 3 افزونه رو دانلود و تو محل مورد نظر قرار بده از طریق اعلام درون ساختار خود قالب افزونه ها رو نصب و بعد فعال کن

ضمنا منظور از افزونه ها اسلایدر و ویژوال کمپوزر هست که اگر فعال نشن وقتی قالب می خواد اسلایدر و کدهای ویژوال رو نصب کنه تو برگه ها بعد از نصب چون اونها نیست با ارور یا عدم نصب مواجه میشید.

اون افزونه ها که شما میگی محلش کاملا مشخص شده پس نباید از جای گفته شده جابجا بشه چون تنظیمات درون مدیریتی هست و اگر نیاز باشه خود قالب موقع درون ریزی ازشون استفاده می کنه

موفق باشید

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

فکر کنم سوالم رو درست بیان نکردم.سه افزونه کامپوزر و ... رو کجا بذاریم ؟ تو پلاگین پوشه تم یا تو پلاگین wp-content?

جاویدان

کاربر عضو
سلام

پ ن بروز شد

الان سوالت درست شد . در قالب که وارد بشی یه پوشه هست به اسم plugins که الان خالی باید باشه پس این 3 افزونه رو که الان 3 تاش رو قرار دادم توش آپلود می کنی بصورت زیپ پس از فعال کردن قالب در وردپرس یه اخطاری میاد که این افزونه ها رو نصب کن از همون مسیر که برنامه میگه شما نصب رو انجام میدی و بعدش افزونه ها رو فعال می کنی.

افزونه ها در تایپ قرارگیری افزونه های پرمیوم موجود هستش

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
A

Atashe.Entezar

Guest
سلام
تمام کارها انجام شد البته اون سه تا رو از پوشه پلاگین wp-content  که از قبل کنار تم  بودن حذفشون کردم.

حالا برم  داشبورد < نمایش < ایمپورت دمو تم    و defult layut  و   ویدجدتها و  همه (8 ایتم  هستند ) conten  و یکی از دموها رو ایمپورت کنم درسته ؟ :45:   

آخرین ویرایش:
A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

تمام کارها انجام شد البته اون سه تا رو از پوشه پلاگین wp-content که از قبل کنار تم بودن حذفشون کردم.

حالا برم داشبورد < نمایش < ایمپورت دمو تم و defult layut و ویدجدتها و همه (8 ایتم هستند ) conten و یکی از دموها رو ایمپورت کنم درسته ؟ :45:

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام 

با بروزرسانی به و رژن 10.5 اسلایدینگ بالا مشکل پیدا میکنه .

اگه دوستان کسی هست که بروزرسانی کرده و دیده نداره بهم اطلاع بده . لطفا.

Qalekhani

قلعه‌خانی
من ورژن 8.7 این پوسته رو سوار کردم. بدون هیچ گونه مشکلی. اگه لازمه تا برات بفرستم. آدرس هم اگر خواستید ببینید، سرچ کنید "صنایع فلزی کوشا"

A

Atashe.Entezar

Guest
من ورژن 8.7 این پوسته رو سوار کردم. بدون هیچ گونه مشکلی. اگه لازمه تا برات بفرستم. آدرس هم اگر خواستید ببینید، سرچ کنید "صنایع فلزی کوشا"
سلام دوست عزیز

خیلی سایت جذابیه تبریک میگم.

برام بفرستی که خیلی لطف کردی

جاویدان

کاربر عضو
سلام

تمام کارها انجام شد البته اون سه تا رو از پوشه پلاگین wp-content که از قبل کنار تم بودن حذفشون کردم.

حالا برم داشبورد < نمایش < ایمپورت دمو تم و defult layut و ویدجدتها و همه (8 ایتم هستند ) conten و یکی از دموها رو ایمپورت کنم درسته ؟ :45:
با سلام

دوست عزیز

بله شما همون که افزونه ها رو از داخل وردپرس فعال کردی حالا از داخل خود قالب یکی از قالب ها که خوشت اومده رو درون ریزی کن همین .

موفق باشید

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

از یکی شنیدم تو لوکال هاست نمیشه با بی تم کار کرد.

امروز بردمش داشتم تنظیماتشو انجام میدادم ، قشنگ نصب شد یکی دو ساعتی باهاش ور رفتم ، یه دفه دیگه ارتباطم با لوکال قطع شد، دیگه بالا نمیاد، حالا متوجه نمیشم از قالبه یا سیستم من یا؟

احتمالا دوستان میتونن راهنمایی کنند؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما قابلیت wp debug وردپرس رو فعال کن تا ببینیم خطا از چیه... (خطا رو اینجا بزار)

بالا