دانلود قالب فروشگاهی ووکامرس Newshopping - راستچین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jin kazama

تازه وارد
یه سوال دیگه قسمت سربرگو چطوری میشه ویرایش کرد . اونجا که نوشته پشتیبانی 24 ساعته ؟

hitakin

کاربر عضو
یه سوال دیگه قسمت سربرگو چطوری میشه ویرایش کرد . اونجا که نوشته پشتیبانی 24 ساعته ؟
قسمت سربرگ و اونجای که شماره تلفن خورده باید از داخل فایلهای قالب پیدا و ویراشش کنی

سلام

تو صفحه نمایش سبد خرید مشکل داره مجموع قیمت رو میزنه ولی لیست محصولات رو نمایش نمیده.

کسی میدونه چرا ؟
سبد خرید سایت پیش نمایش که مشکلی نداره و محصولاتی که به سبد اضافه شده را نمایش میده

jin kazama

تازه وارد
لطفا سایت منو رو نگاه کنید ببینید مشکل چیه . چنتا محصول به سبد اضافه کنید

محصولاتو نمیبینم با موزیلا و کروم هم نگاه کردم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hitakin

کاربر عضو

سایت شما اصلا محصولاتی نداره که بخواهد تو سبد خرید قرار بگیره ( کلا تعطیله ) باید بیشتر روش کار کنی و درستش کنی 

atlas_qom

تازه وارد
کسی نمیدونه مشکلشو با پلاگین فارسی ساز وردپرس چطوری میشه حل کرد؟

آخه من میخوام اعداد و تاریخ سایتم فارسی بشه

vahidnabati

تازه وارد
با سلام و خسته نباشد

میخواستم بدونم که چطوری میتونیم در منوی عمودی سمت راست(به نام "همه دسته بندی ها" در دموی قالب) کاری کنیم که وقتی موس را روی یک گروه (مثلا اسمارت فون و تبلت که دو تا زیر گروه اسمارت فون ولوازم جانبی موبایل) نگه میداریم و یا روی یک گروه کلیک کنیم، زیرگروه ها را نشان دهد ؟

اگر دموی انگلیسی را مشاهده بفرمایید این ویژگی را دارد

با توجه به اینکه من به تازگی شروع به کار با وردپرس کردم خواهشمندم پاسخ را با فرض آموزش به افراد مبتدی توضیح بفرمایید

با تشکر

vahidnabati

تازه وارد
ببخشد یک سوال دیگه داشتم

اون قسمت پایین صفحه جایی که نوشته "70 درصد تخفیف برای اعضا" رو چطور باید تغییر داد؟

دوباره خواهشمندم که برای سطح مبتدی توضیح دهید

​
با تشکر​

hitakin

کاربر عضو
برای اضافه کردن منو به زیر دسته های منوی افقی از دو راه میتونید زیر منو درست کنید 

1- کنترل پنل ادمین > نمایش > فهرست > فهرست Vertical Menu را انتخاب و زیر دسته های که لازم دارید را اضافه کنید

2 برای اضافه کردن ورتیکال منو که از این قسمت انجام میشه کنترل پنل ادمین>نمایش> megamenu vertical editor 

که این مورد آخری نحوه ساختنش در فایل راهنمای قالب موجود میباشد.

ببخشد یک سوال دیگه داشتم

اون قسمت پایین صفحه جایی که نوشته "70 درصد تخفیف برای اعضا" رو چطور باید تغییر داد؟

دوباره خواهشمندم که برای سطح مبتدی توضیح دهید

با تشکر
این قسمت هم از طریق کنترل پنل ادمین > Opal Footer قابل ویرایشه

zarasvand

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

این فایل zip رو دانلود کردم ولی از قسمت نصب قالب هر کاری کردم نشد

میگه فایل style موجود نیست

میشه روش نصبشو دقیق بگین 

ممنون

vahidnabati

تازه وارد
jin kazama در تاریخ 12 Oct 2015 - 09:50 صبح گفته است

قسمت سربرگ و اونجای که شماره تلفن خورده باید از داخل فایلهای قالب پیدا و ویراشش کنی

با سلام مجدد و تشکر به خاطر پاسخدهی سریع شما

میشه لطفا بگین که از طریق کدوم فایل ها و چطوری باید قسمت سربرگ و اونجای که شماره تلفن خورده رو ویرایش کرد؟

benyamin14

تازه وارد
سلام دادا اول برای اینکه این قالب را منتشر کردی ممنون

من در نصب قالب مشکل دارم دقیقا همه کارهایی که گفتی را کردم ولی سایت نه اسلاید داره نه منظمه،اصلا این فایل guides که تو پوشه قالب هست چیکاره هستش؟!یا تو قسمت samples این اسلایدر را چطوری باید گذاشتش؟!

pachiko

تازه وارد
با سلام

دوستان عزیز چطور محصولات رو در صفحه اصلی نمایش بدم ؟

یعنی قسمت بلاگ حذف شه و برگه فروشگاه در صفحه اصلی نمایش داده بشه ؟

ممنون

hitakin

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز چطور محصولات رو در صفحه اصلی نمایش بدم ؟

یعنی قسمت بلاگ حذف شه و برگه فروشگاه در صفحه اصلی نمایش داده بشه ؟

ممنون
بعد از درون ریزی ها از طریق کنترل پنل ادمین > تنظیمات > خواندن > یک برگه یکتا را انتخاب و از منوی کشویی برگه Home Market یا Home Market 2 را انتخاب کنید و ذخیره کنید

( توضیحات کامل نصب در صفحه اول موجوده )

sJaguar

تازه وارد
سلام

من دو تا مشکل با این قالب دارم

1- قسمت نظرات کلا نمایش داده نمیشه. نه نظرات و نه فرم نوشتن نظر جدید و نه فوتر ...

2- وقتی که محصول رو به سبد خرید اضافه میکنی و به صفحه سبد خرید هدایت میشی محتویات سبد خرید نشون داده نمیشه . حتی تو پیش نمایشی هم که خودتون قرار دادید این مشکل هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hitakin

کاربر عضو
سلام

من دو تا مشکل با این قالب دارم

1- قسمت نظرات کلا نمایش داده نمیشه. نه نظرات و نه فرم نوشتن نظر جدید و نه فوتر ...

2- وقتی که محصول رو به سبد خرید اضافه میکنی و به صفحه سبد خرید هدایت میشی محتویات سبد خرید نشون داده نمیشه . حتی تو پیش نمایشی هم که خودتون قرار دادید این مشکل هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید
1- قسمت نظرات و چک کردم و مشکلی نداشت.

2- این موردو نتونستم مشکلشو پیدا کنم ولی هرچی که هست ایراد از ووکامرسه که با قالب مچ نشده، اگر میتونی شما یکبار دیگه قالبو نصب کن، پلاگین ووکامرس را هم نصب کن و تمام مراحل نصب ووکامرسو انجام بده و بعد درون ریزی هی قالبو و ابزارک ها را انجام بده و به احتمال قوی مشکلش حل میشه.

sJaguar

تازه وارد
با نصب محدد مشکل مشکل اول حل شد اما مشکل دوم خیر.

با قالب های دیگر این مشکل نیست فقط همین قالب این مشکل رو داره به همین دلیل فکر نمیکنم مشکل از ووکامرس باشه.

eheidarzade2012

تازه وارد
سلام من از این قالبه  news shopping استفاده کردم ولی لیست بیته بندی ها که سمت چپ میاره طبق پیش نمایش نمیاره یعنی من نمیتونم دسته بندی عوض کنم اگر مقدوره راهنمایی کنید

eafshary

تازه وارد

راه حل : 1- دانلود قالب انگلیسی اصلی تو گوگل بزنی پیدا میشه  2- کپی کردن فولدر cart و add to cart از قالب اصلی به قالب فارسی

hitakin

کاربر عضو
من هم این مشکل رو داشتم.

راه حل : 1- دانلود قالب انگلیسی اصلی تو گوگل بزنی پیدا میشه  2- کپی کردن فولدر cart و add to cart از قالب اصلی به قالب فارسی
ساده ترین راه برای نصب برگه ها اینه > کنترل پنل ادمین > ووکامرس > وضعیت سیستم > تب ابزار > نصب برگه های ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا