دانلود قالب فروشگاهی ووکامرس Newshopping - راستچین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehrbaneshi

تازه وارد
market.zinatsara.ir/wp-login.php

نام کاربری mehrbaneshi

رمز عبور M313E25H38R560

با سلام لطفا درون ریزی سایت را چک نمایید/

با تشکر

aminjafari

تازه وارد
سلام خدمت دوست عزیز

اول از زحمات شما برای فارسی سازی این پوسته تشکر فراوان دارم

یه مشکل هم برخوردم

فایلها را که میریزم ارور"Stylesheet is missing." را در قسمت پوسته میگیرم

دلیلش را بفرمایید ممنون میشم

hitakin

کاربر عضو
از آنجای که پستهای که من میزارم و مدیریت محترم پرشین اسکریپت یا حذف میکنند یا دسترسی های دیگه اش را میبندند ( تعجب میکنم چرا این پست اتفاقی براش نیافتاده ) برای همین از دادن پاسخ و راهنمایی دوستان معذورم.

1- حذف پست Swmarket

2- بستن ارسال نظر Kuteshop

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما که دیدی من یک تاپیک رو (بی دلیل) حذف کردم. چرا دو بار زدی؟ چرا سه بار زدی؟... مشخصه ، فروش قالب...

شما گندش رو در اوردید. اگر میخواید مجانی بگذارید، لینک دانلود بزارید. اگر قصد فروش دارید در بازارچه ارسال کنید... همین تاپیک رو از صفحه اول کاربران رو مسخره کردید و برای دریافت قالب ایمیل دریافت می کنید و در نهایت پول...

اینکه بی خود کاربران رو بازیچه خودتون کنید بخاطر چند هزار تومان پول درست نیست! این تالار قوانین داره. قرار نیست یک قالب با عنوان دانلود قالب .... رو به بهانه های مختلف بفروشید! اینجا انجمن دانلود هست و باید لینک مستقیم قرار بدید.

این روش های کودکانه و آماتور رو برای فروش رو کنار بگذارید! تمامی تاپیک هایی که حذف شدند قبلش بهتون تذکر داده شده در صورت نیاز در همینجا به صورت مستند قرار میگیرد

دسترسی شما به فروم محدود شد و دیگر نمی توانید قالب برای دانلود (بخوانید دانلود اما در عمل فروشی) قرار دهید.

themesfa

تازه وارد
شما که دیدی من یک تاپیک رو (بی دلیل) حذف کردم. چرا دو بار زدی؟ چرا سه بار زدی؟... مشخصه ، فروش قالب...

شما گندش رو در اوردید. اگر میخواید مجانی بگذارید، لینک دانلود بزارید. اگر قصد فروش دارید در بازارچه ارسال کنید... همین تاپیک رو از صفحه اول کاربران رو مسخره کردید و برای دریافت قالب ایمیل دریافت می کنید و در نهایت پول...

اینکه بی خود کاربران رو بازیچه خودتون کنید بخاطر چند هزار تومان پول درست نیست! این تالار قوانین داره. قرار نیست یک قالب با عنوان دانلود قالب .... رو به بهانه های مختلف بفروشید! اینجا انجمن دانلود هست و باید لینک مستقیم قرار بدید.

این روش های کودکانه و آماتور رو برای فروش رو کنار بگذارید! تمامی تاپیک هایی که حذف شدند قبلش بهتون تذکر داده شده در صورت نیاز در همینجا به صورت مستند قرار میگیرد

دسترسی شما به فروم محدود شد و دیگر نمی توانید قالب برای دانلود (بخوانید دانلود اما در عمل فروشی) قرار دهید.
[SIZE=14.6667px]یه اکانت ساختم فقط بخاطر اینکه بیام جوابتو بدم، وگرنه از این ببعد دیگه تو این انجمن دیکتاتوری کاری نخواهم داشت.[/SIZE]​
[SIZE=14.6667px]پست اول و که گذاشتم swmarket  حذفش کردی با یه سری برداشت های اشتباهت، پست دوم و سوم هم که گذاشتم میخواستم بهت ثابت کنم که داری اشتباه میکنی، ضمن اینکه من فایل قالبو تو خود انجمن آپلود کردم و لینک به سایت خودم ندادم، و برعکس پست swmarket  تو نظرات کمتر شرکت کردم، از ترس اینکه مبادا باز بیای گیر بدی اگر هم تو پست Kuteshop  کاربران ایمیل دادن به تک تکشون آپدیت جدیدشو فرستادم ، بدون اینکه پولی بگیرم من نمیدون تو برای چی فکر میکنی من اینجا دنبال فروش هستم؟ خوب اگر دنبال فروش قالب بودم که نمیامدم مجانی اینجا قرار بدم، اخه میشه یه قالبو مجانی بزاری بعد بیای بگی داری ازش میفروشی واقعا خنده داره حرفت، و اینقدر برای خودت مزخرف نباف، مگه خودم چلاقم تو  سایت خودم دارم میفروشم ، من تو سایت راستچین قالب هام بیشترین فروشو داره پس نیازی ندارم که بیام اینجا بفروشم، شما هم اگر ثابت کردی که من به یک از آنهای که ایمیل دادن قالب فروختم  به تک تک افراد این انجمن یک قالب مجانی میدم.فقط به اسم اینکه قوانین و رعایت نکردم میای دسترسی هامو میگیری ( یکی از مواردی که تو این تاپیک یا تاپیک کات شاپ رعایت نکردم اعلام کن ) شما فقط از مطرح شدن افراد واهمه دارید همین و بس. شما در اصل با امضای من مشکل داری، اگر واقعا مشکلت اینه کلا تمام امضا های که کاربران تو این انجمن دارند و باید حذف کنید. اگر هم میبینی قالب اورجینالو میام اینجا رایگانشو میزارم علتش هم بخاطر اینه که دیگر مارکت ها میان قالب های منو میخرن و تو مارکت هاشون میزارند برای فروش و من بخاطر اینکه جلوی سو استفاده این افراد و بگیرم میام اینجا رایگانشو میزارم و به تنها چیزی که فکر نمیکنم فروششه که اگر اینطور بود مرض نداشتم رایگانش کنم .[/SIZE]​

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eafshary

تازه وارد
@ این بخش جمعه بازار رو چجوری میشه تغییر داد؟

anzalidl

تازه وارد
سلام

این ایکن های فیس بوک و جی میل و ... سمت راست  که مخفی میشن و موس روش می بری ظاهر میشن.

این ایکن هاشو از کجا باید تغییر داد؟

prozhehyar.ir

تازه وارد
سلام.ممنون بابت این قالب .

دوستان اگر کسی این قالب رو دانلود کرده لینک دانلود مستقیمش رو بزار تا بتونم دانلود کنم

ممنونم

saeid.azm

تازه وارد
درود 

لینک دانلود بعد 8 مگابایت دانلود ایست می کنه.لطفا چک کنید

mha1370

تازه وارد
سلام دوستان . میشه بگید مشکلم از کجاست خیلی فوریه

اینم سایتم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا