درگاه بانک های مختلف برای ووکامرس (ملی ، پاسارگاد ، سامان و ...)

wle1036

تازه وارد
سلام خدمت همه کاربران و زحمت کشان ووکامراس فارسی

در ووکامرس فارسی تا بحال فقط افزونه درگاه بانک ملت طراحی شده است و شاید همه کاربرا این درگاه را نداشته باشند .

دلیل طراحی نشدن سایر درگاه ها هم ممکن است نداشتن درگاه و مشتندات بانک مورد نظر توسط طراح باشد .

از طراحان عزیز تقاضا دارم درصورتی که توانایی طراحی افزونه درگاه بانک ها را دارند در اینجا مطرح کنند تا کاربران درگاه و مستنداتی را که از بانک گرفتند در اختیار آنان قرار دهیم و بتوانند با استفاده از آن درگاه را طراحی کنند

اولین نفر خودم هستم من مستندات و درگاه بانک ملی را دارم اگر شخصی می خواهد افزونه درگاه بانک ملی طراحی کند اعلام کند تا اطلاعات را در اختیارش قرار دهم

IAMIR

کاربر عضو
در حال برنامه نویسی درگاه ها هستیم . به زودی ارائه میشه .

بوم رنگ

تازه وارد
سلام . اونقدر زود هست که بشه روش حساب کرد؟؟

کارهای اداری و بانکی ملی و پاسارگاد رو انجام دادم و اما افزونه هاشو واسه ووکامرس پیدا نمی کنم. :37:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام . اونقدر زود هست که بشه روش حساب کرد؟؟کارهای اداری و بانکی ملی و پاسارگاد رو انجام دادم و اما افزونه هاشو واسه ووکامرس پیدا نمی کنم. :37:
زمان دقیقش مشخص نیست اگه خیلی عجله دارید بدین براتون اختصاصی بنویسا

IAMIR

کاربر عضو
درگاه بانک ملی و پاسارگاد نوشته شده .

فقط چون می خواستیم تمام ماژول های جدید را طی یک بسته به کاربران ارائه کنیم . طول کشید .

پیام خصوصی بدهید .

amirkashani

کاربر عضو
درگاه بانک ملی و پاسارگاد نوشته شده .فقط چون می خواستیم تمام ماژول های جدید را طی یک بسته به کاربران ارائه کنیم . طول کشید .

پیام خصوصی بدهید .
جسارتا امیر جان این بسته کی ارائه میشه و آیا هزینه ای در بر خواهد داشت؟؟؟؟

IAMIR

کاربر عضو
سامان و پارسیان در فروشگاه ووکامرس موجوده .

برای خرید ملی هم با پیام خصوصی در ارتباط باشید .

roya24

تازه وارد
جناب امیر آقا  ، افزونه ی بانک سامان رو از فروشگاه ووکامرس خریدم ، اکثر مواقع بخوبی کار میکنه ولی یک باگ داره که فقط یکبار verify  انجام میشه و اگر تایید نشه با وجود اینکه پول از  حساب مشتری کم میشه ، بعد زا مدتی برگشت میخوره !

ایا میشه کاری کرد که چند بار verify  انجام بشه ؟!

بالا