درگاه ملت نسخه 3.3

kits

تازه وارد
سلام دوستان من از اخرین نسخه ووکامرس و درگاه ملت استفاده میکنم

من نسخه جدید درگاه ملت را دانلود کردم (نسخه 3.3) ،مشکلی که هست وقتی کاربر به صفحه پرداخت بره و پرداخت را با موفقیت انجام بده و یا به هر دلیل انصراف بزنه وقتی به سایت میاد یه صفحه سفید نشون میده که فقط عدد 1 را نشون میده و همینطور توی لینک میمونه

باتشکر از زحمات دوستان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

wle1036

تازه وارد
برا منم وقت ایرور زیر رو میده

اتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید

قبلا مشکلی نداشت و درست کار می رد

iranitalia

تازه وارد
کسی نیست پاسخ این بنده خدا ها و من رو که همین مشکل اولی رو دارم بده ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز در تاپیک مربوط به درگاه اعلام کردیم در حال رفع هستیم. فعلا از payline استفاده کنید

ramezanpour

تازه وارد
ما که پی لاین نداریم، خواهشن این درگاه ملت یکم تو اولویت بزارید.....

zegersot

کاربر عضو
برا منم وقت ایرور زیر رو میدهاتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید

قبلا مشکلی نداشت و درست کار می رد
مشکل شما ربطی به تغییر افزونه نداره

سلام دوستان من از اخرین نسخه ووکامرس و درگاه ملت استفاده میکنم من نسخه جدید درگاه ملت را دانلود کردم (نسخه 3.3) ،مشکلی که هست وقتی کاربر به صفحه پرداخت بره و به هر دلیل انصراف بزنه وقتی به سایت میاد یه صفحه سفید نشون میده که فقط عدد 1 را نشون میده و همینطور توی لینک میمونه

باتشکر از زحمات دوستان
شما مشخصات هاستتون و ورود به پنل مدیریت رو بفرستید برام

بررسی کنم مشکل از چیه

ramezanpour

تازه وارد
یه سوالی داشتم ما اگه بخواهیم واحد پول تومان رو واسه پرداخت بانک استفاده کنیم بجز اینکه همجا "تومان" انتخاب کردیم باید این افزونه " واحد پولی ریال و تومان" رو نصب کنیم یا که دیگه نیاز نیس با توجه به دریافت آخرین نسخه های فارسیساز و ووکامرس و درگاه بانک ملت؟؟

یک سوال دیگه هم بو گفتم بپرسم، وقطی کسی میره خرید میکنه و به هر دلیلی پرداختش موفق نمیشه سفارش اون میاد تو لیست سفارشها جهت بررسی اضافه میشه در حالی که تیک زدم از سبد خرید مشتری حذف میشه و من باید دستی برم از سفارشات پاکش کنم، نمیشه کاری کرد که اصلا این عملیات پرداخت های ناموفق به لیست سفارشات نیان؟؟؟؟

با تشکر از زحمات دوستان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zegersot

کاربر عضو
یه سوالی داشتم ما اگه بخواهیم واحد پول تومان رو واسه پرداخت بانک استفاده کنیم بجز اینکه همجا "تومان" انتخاب کردیم باید این افزونه " واحد پولی ریال و تومان" رو نصب کنیم یا که دیگه نیاز نیس با توجه به دریافت آخرین نسخه های فارسیساز و ووکامرس و درگاه بانک ملت؟؟با تشکر
بله توی فارسی سازی افزونه هست

ramezanpour

تازه وارد
درگاه منو حالا باز کردن گفتن تست کنید بگید

وقتی خرید انجام میدم و دگمه پرداخت رو میزنم این ارورو میده:

اتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید

کالا میره به لیست سفارشات جهت بازبینی ولی نه صفه بانک ملت باز شد نه چیزی!!؟؟

به این تنظیمات https که ربطی نداره؟؟؟داره؟؟

کسی میتونه یکم راهنمایی کنه؟؟؟

:(

آخرین ویرایش توسط مدیر:

wle1036

تازه وارد
بعداز پرداخت یک صفحه سفید میاد که عدد 1 اولش نوشته مشکل چیه ؟

ramezanpour

تازه وارد
بعداز پرداخت یک صفحه سفید میاد که عدد 1 اولش نوشته مشکل چیه ؟
شما با کدوم ورژن ووکامرس درگاهو استفاده میکنید؟ من میخوام downgrade کنم به 2.1.1شاید مشکل موقتا حل بشه

ramezanpour

تازه وارد
من با هزار مسیبت ورژن 2.1.1 نصب کردم دوباره همون ایرادو میده!!!!!!! کمککککککککککککک!!!!

قدیما یه آقا محمدی اینجا بود کمک میکرد کجای مهندس ؟؟

wle1036

تازه وارد
لطفا درگاه بانک ملت رو تصحیح کنید............................................ :((

zegersot

کاربر عضو
به زودی نسخه صحیح رو میزارن دانلود

محمد یه نفره دوست عزیز !! چجوری به این همه کار باهم برسه

درضمن افزونه های رایگانی که ارائه میشه پشتیبانی نداره شما باید از محمد متشکر باشید که این مورد ها رو بصورت رایگان میزاره ...

موفق باشید

IAMIR

کاربر عضو
یک تغییرات جزئی باید تو درگاه های نسخه جدید اعمال بشه .

محمد داره رفع می کنه .

ramezanpour

تازه وارد
آقا یه زنگ بزن ببین چه خبر چی شد به کجا رسید آخه؟؟؟ :100: کاش خودم بلد بودم... :45: شیطونه میگه... :33: یه پلاگین بنویسم از هر تراکنشتون هزار تومن به حساب من بزنه ها...... :D

wle1036

تازه وارد
به زودی نسخه صحیح رو میزارن دانلودمحمد یه نفره دوست عزیز !! چجوری به این همه کار باهم برسه

درضمن افزونه های رایگانی که ارائه میشه پشتیبانی نداره شما باید از محمد متشکر باشید که این مورد ها رو بصورت رایگان میزاره ...

موفق باشید
ما از ایشون متشکر هستیم :D :d اقا محمد دستت درد نکنه خیلی زحمت می کشی سرور مایی

دوست گرمی :68: چ .....نکن

بالا