دوستان درگاه پرداخت خوب ميشناسيد معرفي کنيد؟

alii.mohamadi

تازه وارد
11/11/20
1
0
1
دوستان درگاه پرداخت خوب و مطمئن ميشناسيد؟ لطفا اگر اطلاعاتي داريد شر کنيد.

amir21th

تازه وارد
13/12/14
17
9
3
سلام من جای شما باشم نماد میگیرم و بعدش درگاه بانک ملت

نماد گرفتن خیلی آسون شده فقط پول میخوان همین

عرفان131

تازه وارد
11/11/20
1
1
3
امير عزيز نظر شما محترم. اما به نظر من اسون بودن ملاک نيست. درگاه پرداخت شاناپي خيلي ايمن و عاليه زير نظر شاپرک کارمزد هم نداره.به نظرم رو سايت شاناپي در موردش مطالعه کنيد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir21th

amir21th

تازه وارد
13/12/14
17
9
3
امير عزيز نظر شما محترم. اما به نظر من اسون بودن ملاک نيست. درگاه پرداخت شاناپي خيلي ايمن و عاليه زير نظر شاپرک کارمزد هم نداره.به نظرم رو سايت شاناپي در موردش مطالعه کنيد
سلام و متشکرم از شما آقا عرفان عزیز
اگه بخوایم چشم پوشی کنیم از نماد ، از بین درگاه های واسط معتبر و معروف که در این چند ساله در سایت ها و تالار های مختلف شنیدم و با بعضی هاشون هم کار کردم، اسامی زیر رو میشناسم :
1- پی pay.ir
2- زرین پال
3- پی پینگ
4- ID Pay

اینها تقریبا معتبر ترین ها هستند . در درگاه واسط ، علاوه بر کارمزد خوب و منصفانه ، تسویه حساب و معتبر بودن نیز در درجه اول باید بررسی بشه

شرکت "شاناپي" به شخصه اولین بار هست که شنیدم و هیچ تجربه یا شناختی از اون ندارم

از بین درگاه های بانکی هم ، به نظرم به پرداخت ملت از همه بهتر هست . چون به راحت ترین شکل میشه درگاهشون رو گرفت در کمتر از 72 ساعت . ماژول برای cms های مختلف هم داره

• Like
Reactions: جاویدان

masoudfn

تازه وارد
20/12/12
7
0
1
از نظر من به معایب درگاه مستقیم نیاز به نماد، دانش فنی، جواز کسب و کار، گرفتن مالیات هستش و برای کسب و کاری که میخواد زودتر به فروش برسه درگاه واسط بهتره.
معایب درگاه واسط هم : کارمزد، نبودن تسویه آنی هستش. مزایا : پشتیبانی بهتر، نمونه کدهای بیشتر، راحتی در نصب، کاربری آسان و... هستش

شرکت های زیادی هستند که دارن خدمات درگاه پرداخت واسط ارائه میدن ، دوستان بالا معرفی کردن و من فقط درگاه رایان پی رو هم معرفی می کنم بخاطر معتبر و با تجربه بودن در زمینه پرداخت.

به سایت رایان پی سر بزنید اطلاعات کاملی در مورد سرویس هاش هستش