دوستان درگاه پرداخت خوب ميشناسيد معرفي کنيد؟

alii.mohamadi

تازه وارد
دوستان درگاه پرداخت خوب و مطمئن ميشناسيد؟ لطفا اگر اطلاعاتي داريد شر کنيد.

amir21th

تازه وارد
سلام من جای شما باشم نماد میگیرم و بعدش درگاه بانک ملت

نماد گرفتن خیلی آسون شده فقط پول میخوان همین

عرفان131

تازه وارد
امير عزيز نظر شما محترم. اما به نظر من اسون بودن ملاک نيست. درگاه پرداخت شاناپي خيلي ايمن و عاليه زير نظر شاپرک کارمزد هم نداره.به نظرم رو سايت شاناپي در موردش مطالعه کنيد

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir21th

amir21th

تازه وارد
امير عزيز نظر شما محترم. اما به نظر من اسون بودن ملاک نيست. درگاه پرداخت شاناپي خيلي ايمن و عاليه زير نظر شاپرک کارمزد هم نداره.به نظرم رو سايت شاناپي در موردش مطالعه کنيد
سلام و متشکرم از شما آقا عرفان عزیز
اگه بخوایم چشم پوشی کنیم از نماد ، از بین درگاه های واسط معتبر و معروف که در این چند ساله در سایت ها و تالار های مختلف شنیدم و با بعضی هاشون هم کار کردم، اسامی زیر رو میشناسم :
1- پی pay.ir
2- زرین پال
3- پی پینگ
4- ID Pay

اینها تقریبا معتبر ترین ها هستند . در درگاه واسط ، علاوه بر کارمزد خوب و منصفانه ، تسویه حساب و معتبر بودن نیز در درجه اول باید بررسی بشه

شرکت "شاناپي" به شخصه اولین بار هست که شنیدم و هیچ تجربه یا شناختی از اون ندارم

از بین درگاه های بانکی هم ، به نظرم به پرداخت ملت از همه بهتر هست . چون به راحت ترین شکل میشه درگاهشون رو گرفت در کمتر از 72 ساعت . ماژول برای cms های مختلف هم داره

zahraavasam

تازه وارد
به نظرم اگر درگاه مستقیم بگیرید خوبه اگر نمیتونید آیدی پی بهتره ...

masoudfn

تازه وارد
از نظر من به معایب درگاه مستقیم نیاز به نماد، دانش فنی، جواز کسب و کار، گرفتن مالیات هستش و برای کسب و کاری که میخواد زودتر به فروش برسه درگاه واسط بهتره.
معایب درگاه واسط هم : کارمزد، نبودن تسویه آنی هستش. مزایا : پشتیبانی بهتر، نمونه کدهای بیشتر، راحتی در نصب، کاربری آسان و... هستش

شرکت های زیادی هستند که دارن خدمات درگاه پرداخت واسط ارائه میدن ، دوستان بالا معرفی کردن و من فقط درگاه رایان پی رو هم معرفی می کنم بخاطر معتبر و با تجربه بودن در زمینه پرداخت.

به سایت رایان پی سر بزنید اطلاعات کاملی در مورد سرویس هاش هستش

kasra-99

تازه وارد
اگر اجازه بدید من تجربه خودم رو در استفاده از درگاه پرداخت سیزپی بگم. من به صورت اتفاقی با این درگاه آشنا شدم،افزونه ای که میخواستم رو نداشتن ولی خیلی سریع آماده کردن و بهم دادن، تو تسویه ها به مشکل برنخوردم. من مارکت پلیس دارم و میخواستم بتونم مبالغ رو خودم به حساب های مختلف واریز کنم که این رو هم در اختیارم قرار دادن. فکر میکنم بهتر از بانک ها همین درگاه های واسط هستن چون رقابت بینشون زیاده سعی می کنن بهترین خدمات رو ارائه بدن

harbiline

Edris
اگر اجازه بدید من تجربه خودم رو در استفاده از درگاه پرداخت سیزپی بگم. من به صورت اتفاقی با این درگاه آشنا شدم،افزونه ای که میخواستم رو نداشتن ولی خیلی سریع آماده کردن و بهم دادن، تو تسویه ها به مشکل برنخوردم. من مارکت پلیس دارم و میخواستم بتونم مبالغ رو خودم به حساب های مختلف واریز کنم که این رو هم در اختیارم قرار دادن. فکر میکنم بهتر از بانک ها همین درگاه های واسط هستن چون رقابت بینشون زیاده سعی می کنن بهترین خدمات رو ارائه بدن
داش بذار چند روز از مطالبتت بگذره بعد تبلیغ کن
همین الان عضو شدی همین الان هم تبلیغ خودتو کردی

royairani

کاربر عضو
از وقتی که زرین پال رو انداختم سطل زباله و دارم با نکس پی کار میکنم واقعا راحت شدم وااااقعا راحت شدم . هیچ درگاهی مثل نکس پی برای من نبوده - امتحان کنید پشیمون نمیشید

moli_ahmad

تازه وارد
با همتا اوکیه زرین هم خوبه pay.ir هم خوبه نکس پی رو کار نکردم و ولی این سه من مشکلی نداشتم باهاشون اگه بتونی خود بانک بری و api خودتو بگیری که مستقیم میاد تو حسابت

masoudfn

تازه وارد
درگاه پرداخت رایان پی رو باهاش کار کردم خوب هستش و هم خیلی ساده و سریع انجام شدش، تسویه هم روزانه انجام میدن.

بالا