دوستان کسی موفق شده فروشگاش رو با ووکامروس راه اندازی کنه ؟

samadblaj

کاربر عضو
سلام

به نظر میرسه افزونه مناسبی برای فروشگاه های ایرانی نیست لطفا دوستانی که موفق شدن از این افزونه برای ایجاد فروشگاه های استفاده کننده آدرس سایتشون رو قرار بدن تا بهره ببریم با تشکر فراوان

HamedR

کاربر عضو
منظورتون از موفق شدن چیه ؟

کلی سایت دارن ازش استفاده میکنن!

الان دقیقا مشکل شما کجاست؟ بهتره مشکلاتتون رو مطرح کنین تا اینکه کل پلاگین رو زیر سوال ببرین :)

samadblaj

کاربر عضو
آره حمید جان چی بگم والا من خیلی باهاش ور رفتم 5 ساله برنامه نویسی C# میکنم ولی نتونستم تغییری رو این سایت ایجاد کنم :35: من می خوام سایتی به این شکل داشته باشم ببینید افراد زیادی از این قالب استفاده کردند نمیدونم از کجا پیداش کردن به دست ما که نرسید.... :114:

البته محصولاتم مجازی هستش...

تصویر پیوستی سایت منه من وقت اصلا ندارم کلافه شدم نمیدونم تا کی باید دورش بگردم تا بشه مثل این سایت خواهش میکنم کمکم کنید

You must be registered for see images attach

HamedR

کاربر عضو
1- اسم من حامد هستش نه حمید!

2- اون قالبی که دموش رو دادین اسمش WooStore هست.

اینم لینکش :

3- اتفاقا ووکامرس امکان فروش محصولات مجازی رو داره. برای سازگاری نهایی کافیه بعداز فعال کردن افزونه ، افزونه ریالی و درگاه رو فعال کنین.

samadblaj

کاربر عضو
bebakhshid agha hamed !

آره این توی لیست قالب های پارسی نبود ! خیلی گلی آقا حامد تا تست کنم اطلاع میدم دمت گرم

webdeveloper

تازه وارد
سلامبه نظر میرسه افزونه مناسبی برای فروشگاه های ایرانی نیست لطفا دوستانی که موفق شدن از این افزونه برای ایجاد فروشگاه های استفاده کننده آدرس سایتشون رو قرار بدن تا بهره ببریم با تشکر فراوان
درود دوست عزیز

من هم مانند شما می خواهم محصولات مجازی بفروشم.

با 2-3 ساعتی که گشتم این سایت ها را دیدم :

/

امکانات خوبی دارد و روان هست. قبل این سیستم با پرستا شاپ کارکردم. اما آن سیستم بسیار کامل میباشد با این تفاوت که بر اساس سیستم آجاکس هست و با اینترنت ذغالی ما خوب جواب نمیدهد.

تا اینجا کار از این سیستم خوشم آمده. باید وقت بزاری تا راه بیفتی

شب خوش

samadblaj

کاربر عضو
درود دوست عزیزمن هم مانند شما می خواهم محصولات مجازی بفروشم.

با 2-3 ساعتی که گشتم این سایت ها را دیدم :

/

امکانات خوبی دارد و روان هست. قبل این سیستم با پرستا شاپ کارکردم. اما آن سیستم بسیار کامل میباشد با این تفاوت که بر اساس سیستم آجاکس هست و با اینترنت ذغالی ما خوب جواب نمیدهد.

تا اینجا کار از این سیستم خوشم آمده. باید وقت بزاری تا راه بیفتی

شب خوش
سلام ممنونم از توجهتون این نظرمو جلب کرد چطور میتونم فونت هام رو به این شکل تغییر بدم به فونت tahoma همه ی فونت ها رو تغییر دادم جایی دیگه نیست...

و سوال دوم در کادر سمت راست نماد بانک ملی رو قرار داده این قسمت رو از طریق cpanel و ویرایش کد قرار داده یا روش دیگه ای هست ؟

با تشکر

mahshid_khanom

تازه وارد
آره حمید جان چی بگم والا من خیلی باهاش ور رفتم 5 ساله برنامه نویسی C# میکنم ولی نتونستم تغییری رو این سایت ایجاد کنم :35: من می خوام سایتی به این شکل داشته باشم ببینید افراد زیادی از این قالب استفاده کردند نمیدونم از کجا پیداش کردن به دست ما که نرسید.... :114:

البته محصولاتم مجازی هستش...

تصویر پیوستی سایت منه من وقت اصلا ندارم کلافه شدم نمیدونم تا کی باید دورش بگردم تا بشه مثل این سایت خواهش میکنم کمکم کنید
وای آقا صمد این سایتی که دادی خیلی معمولیه

شما همون قالبی که داداش حامدو داد نصب کنی حله

اگه میخوای قالب پیشرفته تر که اسلاید شو هم داشته باشه از این قالب استفاده کن

با توضیح کامل

این قالب مورد علاقه خودمه و دارم ازش استفاده میکنم

samadblaj

کاربر عضو
سلام و تشکر ممنونم از لطفتون میشه خواهش کنم یه نمونه / دمو از سایتی با این قالب در اختیارم بذارید با تشکر فراوان

chehresay

تازه وارد
سلام

این سایت خودم کد نویسی کردم. با افزونه ووکامرس کاملا سازگاره

;)

samadblaj

کاربر عضو
سلاماین سایت خودم کد نویسی کردم. با افزونه ووکامرس کاملا سازگاره

;)
سلام ممنونم از پستتون سایت روان و قشنگی هستش از رنگ بندیش خوشم اومد و طیبایی textbox ـها...

فیلد های دریافت اطلاعات سایت من به صورت خیلی آماتور هستند اگه بخوام به عنوان مثل این فرم دریافت نظرم رو به شکل فیلد های شما به صورت گرافیکی در بیارم چه کدی میتونم اضاف کنم؟

کد:
<p>نام شما (الزامی)<br />    [text* your-name] </p>
<p>ایمیل شما (الزامی)<br />    [email* your-email] </p>
<p>موضوع<br />    [text your-subject] </p>
<p>پیام شما<br />    [textarea your-message] </p>
[file file-659 id:attach class:attach limit:200000 filetypes:zip|rar]

<p>[submit "ارسال"]</p>
You must be registered for see images attach

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
chehresay

آقا این فسمت رهگیری سفارشات رو چجور کاملش کردی ؟؟؟

خیلی عالی هست...ممنون میشم راهنمایی کنید

جست و جو کنید تو انجمن موجوده

mahdiali35

کاربر عضو
کسی پاسخی برای سوال من نداره !
خودتون با css باید طبق سلیقه ی خودتون دربیارید ...

نمونه های خیلی زیادی در اینترنت وجود داره میتونید جستجو کنید ... شما دقیقا کدوم قابلیت اون سایت رو میخاید استفاده کنید ؟

samadblaj

کاربر عضو
تشکر و سپاس آقا مهدی من از قالب wooStore استفاده میکنم باید چی جستجو کنم چه واژه ای لطفا کمکم کنید...

samadblaj

کاربر عضو
ممنونم ببخشید توی پست 11 قرار دادم می خاوم فرمم رو گرافیکی کنم !

mahdiali35

کاربر عضو
ممنونم ببخشید توی پست 11 قرار دادم می خاوم فرمم رو گرافیکی کنم !
به صورتی که تو این عکس هست میخاید دربیارید ؟

اگر نه دقیقا بگید چجوری که کدش رو قرار بدیم ...

شاد باشید ...

samadblaj

کاربر عضو
نه این فرممه میخوام گرافیکی تر بشه هم فیلد ها هم دکمه ها نمیدونم باید چیکارش کنم؟

بالا