سایت شرکتی با وردپرس و فروشگاه کنار هم یا جدا؟

vahidkar20

تازه وارد
22/7/08
74
0
6
سلام دوستان. من یه سایت شرکتی با وردپرس دارم به آدرس :
میخوام یه فروشگاه آنلاین راه اندازی کنم. خودم به ذهنم رسید که یه ساب دامین بسازم و یه وردپرس جدید نصب کنم و ووکامرس. اما یه راه دیگشم اینه که رو همون وردپرس سایت اصلیم یه ووکامرس نصب کنم و فروشگاه راه بندازم. به نظر شما کدوم راه بهتره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

rocki3oy

کاربر عضو
23/9/08
758
9
18
با سلام و احترام.
به نظر بنده اگر تعداد محصولات محدود می باشد در کنار هم باشند بهتر است که می تونید بهتر مطالب را بهینه سازی کنید و تمام تمرکز روی یک وردپرس خواهد بود.
موفق باشید.

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,317
261
83
31
PersianScript
با سلام و احترام.
به نظر بنده اگر تعداد محصولات محدود می باشد در کنار هم باشند بهتر است که می تونید بهتر مطالب را بهینه سازی کنید و تمام تمرکز روی یک وردپرس خواهد بود.
موفق باشید.
نظر منم همینه.
حتی اگر محصولات زیاد هم باشه باز هم اولویت با یکپارچه بودنه

vahidkar20

تازه وارد
22/7/08
74
0
6
سلام. دوستان یه سوال دیگه. آیا قالب گان برای فروشگاه و سایت شرکتی مناسبه؟ یافقط یه درد سایت فروشگاهی میخوره

alireza.magdizadeh

تازه وارد
5/8/19
5
1
3
سلام. امکانش رو داره (البته به شکل بلاگ) اما به نظر من درسته که میشه بصورت چند منظوره از قالب استفاده کرد اما هر قالب برای مخاطب های مخصوص خود هست و ممکنه از لحاظ زیبایی و امکانات برای هر دو کافی نباشه.
بهتره اگر موضوع دو سایت دقیقا در یک زمینه است از ساب فولدر مانند SITE.IR/AAA استفاده کنید در غیر این صورت ساب دامین (AAA.SITE.IR) بهتره (یعنی از یک قالب و مدیریت محتوا دیگه استفاده کنید)

localroot

تازه وارد
14/10/18
53
21
8
26
Turkey / Ankara
Atil.ir
سلام دوستان. من یه سایت شرکتی با وردپرس دارم به آدرس :
میخوام یه فروشگاه آنلاین راه اندازی کنم. خودم به ذهنم رسید که یه ساب دامین بسازم و یه وردپرس جدید نصب کنم و ووکامرس. اما یه راه دیگشم اینه که رو همون وردپرس سایت اصلیم یه ووکامرس نصب کنم و فروشگاه راه بندازم. به نظر شما کدوم راه بهتره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
من پیشنهادم بهتون قالب دیجی لند هست.
خواستید کد تخفیف دارم میتونم بهتون بدم و البته خودشونم جشنواره دارن اگه تموم نشده باشه کد تخفیف میدن
حتما اگه قصد خرید قالب خوب و ایرانی دارید حتما از دیجی لند استفاده کنید.
من اکثر قالبهارو تست کردم و خریدم ولی دیجی لند خیلی متفاوت و خوبه و هر روز هم داره بهتر میشه