سایت شرکتی با وردپرس و فروشگاه کنار هم یا جدا؟

vahidkar20

تازه وارد
سلام دوستان. من یه سایت شرکتی با وردپرس دارم به آدرس :
میخوام یه فروشگاه آنلاین راه اندازی کنم. خودم به ذهنم رسید که یه ساب دامین بسازم و یه وردپرس جدید نصب کنم و ووکامرس. اما یه راه دیگشم اینه که رو همون وردپرس سایت اصلیم یه ووکامرس نصب کنم و فروشگاه راه بندازم. به نظر شما کدوم راه بهتره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.
به نظر بنده اگر تعداد محصولات محدود می باشد در کنار هم باشند بهتر است که می تونید بهتر مطالب را بهینه سازی کنید و تمام تمرکز روی یک وردپرس خواهد بود.
موفق باشید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام و احترام.
به نظر بنده اگر تعداد محصولات محدود می باشد در کنار هم باشند بهتر است که می تونید بهتر مطالب را بهینه سازی کنید و تمام تمرکز روی یک وردپرس خواهد بود.
موفق باشید.
نظر منم همینه.
حتی اگر محصولات زیاد هم باشه باز هم اولویت با یکپارچه بودنه

vahidkar20

تازه وارد
سلام. دوستان یه سوال دیگه. آیا قالب گان برای فروشگاه و سایت شرکتی مناسبه؟ یافقط یه درد سایت فروشگاهی میخوره

alireza.magdizadeh

تازه وارد
سلام. امکانش رو داره (البته به شکل بلاگ) اما به نظر من درسته که میشه بصورت چند منظوره از قالب استفاده کرد اما هر قالب برای مخاطب های مخصوص خود هست و ممکنه از لحاظ زیبایی و امکانات برای هر دو کافی نباشه.
بهتره اگر موضوع دو سایت دقیقا در یک زمینه است از ساب فولدر مانند SITE.IR/AAA استفاده کنید در غیر این صورت ساب دامین (AAA.SITE.IR) بهتره (یعنی از یک قالب و مدیریت محتوا دیگه استفاده کنید)

localroot

تازه وارد
سلام دوستان. من یه سایت شرکتی با وردپرس دارم به آدرس :
میخوام یه فروشگاه آنلاین راه اندازی کنم. خودم به ذهنم رسید که یه ساب دامین بسازم و یه وردپرس جدید نصب کنم و ووکامرس. اما یه راه دیگشم اینه که رو همون وردپرس سایت اصلیم یه ووکامرس نصب کنم و فروشگاه راه بندازم. به نظر شما کدوم راه بهتره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
من پیشنهادم بهتون قالب دیجی لند هست.
خواستید کد تخفیف دارم میتونم بهتون بدم و البته خودشونم جشنواره دارن اگه تموم نشده باشه کد تخفیف میدن
حتما اگه قصد خرید قالب خوب و ایرانی دارید حتما از دیجی لند استفاده کنید.
من اکثر قالبهارو تست کردم و خریدم ولی دیجی لند خیلی متفاوت و خوبه و هر روز هم داره بهتر میشه

vahidkar20

تازه وارد
سلام دوستان
با توجه به نظر دوستان من روی یک وردپرس هم سایت شرکتی و هم فروشگاه را دارم. حالا میخوام ببینم میشه توی این حالت که از یه سیستم استفاده میکنم فروشگاه را یه شکلی تنظیم کنم که انگار روی ساب دامین باز میشه و در واقع کاربر حس کنه روی ساب دامین هست
نظر منم همینه.
حتی اگر محصولات زیاد هم باشه باز هم اولویت با یکپارچه بودنه

بالا