عدم ارسال ایمیل

haleh

کاربر عضو
خوب، دوست خوبم، حالا که سرور خریدی می تونی از سرویس ایمیل دهی خود شرکت هاستینگت استفاده کنی تا دیگه هیچ ایمیلی از دستت در نره و خطایی هم رخ نده، برای ساخت ایمیل به داخل پنلت برو و برای اینکه بتونی راحت تر به ایمیلت دسترسی داشته باشی می تونی داخل سایتت یک فولدر بسازی و داخل اون یک سیستم ایمیل مثل afterlogic webmail رو نصب کنی. بعد هم اسکریپت رو به سادگی کانفیگ کنی و ایمیل های سایتت رو هم هرلحظه که خواستی بدون اونکه نیاز باشه وارد سی پنل هاستت بشی چک کنی. با این روش انگار خودت یک سرویس ایمیل مستقیم رو داری و احتمالا دیگه مشکلی توی بخش دریافت نخواهی داشت.
سلام آقا

امکان داره بیشتر توضیح بدید منم همین مشکلو دارم و این سیستم ایمیلی که گفتید رو میخوام نصب کنم تا طبق گفته شما ایمیل های فروش از سمت فروشگام بیاد واسم.

این afterlogic webmail چیه؟

رایگانه؟

smtp شو از کجا باید تهیه کرد.؟

ببخشید من هیچی نمیدونم از این سیستم :(

kima

تازه وارد
من از طریق افزونه sendgrid چند ساله ایمیل هام رو میفرستم

کاملا اوکی هست و خیلی هم نرم و بدون مشکل کار می کنه

haleh

کاربر عضو
من از طریق افزونه sendgrid چند ساله ایمیل هام رو میفرستم

کاملا اوکی هست و خیلی هم نرم و بدون مشکل کار می کنه
سلام 

من مشکل دارم تو اارسال ایمیل از سمت ووکامرس شما چی پیشنهاد میدین به من؟

ایمیل ها از سمت ووکامرس واسه مشتری ارسال میشه و مشکلی وجود نداره اما برای من که مدیر سایت هستم فاکتور های فروش نمیاد؟

شما میدونید مشکل از چیه؟

ahs

تازه وارد
سلام آقا

امکان داره بیشتر توضیح بدید منم همین مشکلو دارم و این سیستم ایمیلی که گفتید رو میخوام نصب کنم تا طبق گفته شما ایمیل های فروش از سمت فروشگام بیاد واسم.

این afterlogic webmail چیه؟

رایگانه؟

smtp شو از کجا باید تهیه کرد.؟

ببخشید من هیچی نمیدونم از این سیستم :(
سلام، عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگوییم. خدمتتون عرض کنم afterlogic webmail یک سیستم مرور ایمیل تحت وب هستش که شما می تونید روی سایت خودتون یک سرویس ایمیل شخصی مشابه ایمیل گوگل رو داشته باشید. این اسکریپت قابلیت این رو داره که روی سرور شما کانفیگ بشه و شما هم به صورت مستقیم و با واردکردن آدرس ایمیلتون و پسوردش توی صفحه ی ایمیل به صورت مستقیم وارد ایمیل هاستتون بشید و دیگه نیاز به ورود به ایمیلتون به از طریق سی پنل رو ندارید. اگه تمایل داشتید که این سیستم رو روی سایت خودتون داشته باشید از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشید تا من در این خصوص راهنماییتون کنم.

haleh

کاربر عضو
سلام، عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگوییم. خدمتتون عرض کنم afterlogic webmail یک سیستم مرور ایمیل تحت وب هستش که شما می تونید روی سایت خودتون یک سرویس ایمیل شخصی مشابه ایمیل گوگل رو داشته باشید. این اسکریپت قابلیت این رو داره که روی سرور شما کانفیگ بشه و شما هم به صورت مستقیم و با واردکردن آدرس ایمیلتون و پسوردش توی صفحه ی ایمیل به صورت مستقیم وارد ایمیل هاستتون بشید و دیگه نیاز به ورود به ایمیلتون به از طریق سی پنل رو ندارید. اگه تمایل داشتید که این سیستم رو روی سایت خودتون داشته باشید از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشید تا من در این خصوص راهنماییتون کنم.
ممنون آقا بابت پاسخی که دادید.

از این سرویس چه زمانی استفاده میشود؟

من الان مپتی هست که فاکتور خرید محصول از سمت ووکامرس برای من و  در برخی اوقات هم برای کاربران ارسال نمی شود!!!

آیا میشه از این سرویس برای این منظور استفاده کرد؟

آیا راهکاری شما دارید که بشه کاری کرد که فاکتور های فروشگاه منظم برای هر خریدار و برای من بیاد؟

منتظر راهنمایی شما هستم.

ممنونم

eshahnazi

تازه وارد
سلام

من هم این مشکل رو دارم...بعضی وقت فاکتورها ایمیل میشه و بعضی وقت ها نه.

با تماس با پشتیبانی هاست (پارس پک) اینطور جواب دادند.

به قسمت ایمیل در هاست خودتون برید و ببینید در اینباکس پیامی با عنوان 

Mail delivery failed: returning message to sender

هست یا نه...اگر بود یکی از اونها رو باز کنید ببینید علت برگشت پیام رو چی نوشته...

در  قسمت ADMINISTRATOR NOTICE. دلایل رو می نویسه

از من رو نوشته

از جمله استفاده از متن ساده به جای HTML در محتوا، استفاده از ایمیل هاست در قسمت From و عدم به کاربردن ایمیل با دامنه gamil در محتوا.

متن ساده به جای HTML در محتوا: برای این مورد برید داخل پیکربندی ووکامروس -- ایمیل .. اونجا تنوی تنظیمات هر مورد به جای html متن ساده رو انتخاب کنید.

استفاده از ایمیل هاست در قسمت From : در قسمت پیکربندی ووکامروس-ایمیل. پایین صفحه نوشته که از چه ادرس ایمیل ها ارسال بشند. اونجا ایمیل هاست رو وارد کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ahs5500

تازه وارد
ممنون آقا بابت پاسخی که دادید.

از این سرویس چه زمانی استفاده میشود؟

من الان مپتی هست که فاکتور خرید محصول از سمت ووکامرس برای من و  در برخی اوقات هم برای کاربران ارسال نمی شود!!!

آیا میشه از این سرویس برای این منظور استفاده کرد؟

آیا راهکاری شما دارید که بشه کاری کرد که فاکتور های فروشگاه منظم برای هر خریدار و برای من بیاد؟

منتظر راهنمایی شما هستم.

ممنونم
چند خط گلایه قبل از شروع:

خدمتتون عرض کنم که اکانت قبلیم به دلایل نامعلومی مسدود شده. این پرسش ها آخرین پرسش هایی هستند که جوابش رو میدم و با توجه به اتفاقات و قوانین ظالمانه ای که روی اکانت قبلیم اعمال شد ترجیح میدم دیگه اینجا فعالیت نکنم و به تالار گفتگوی وب سایت مشابه اینجا برم. چون به نظرم اینجا به آزادی بیان کاربرها احترام گذاشته نمیشه و مدیر اینجا فقط به دنبال توهین و تحقیر کاربرها هستش. نمونه این حرکت مدیریت اینجا رو تو همین پرسش وقتی که کاربر گفت از هاست رایگان استفاده می کنم ببینید (دوست نداشتم این حرفها رو بزنم ولی رفتار مدیران تالارهای دیگه خیلی سنجیده تر از اینجاست) اگر این پیامم هم پاک بشه اصلا برام مهم نیست چون اینجا به کسی احترام گذاشته نمیشه. اما مطابق وظیفه ی همیشگیم به این پرسش ها هم پاسخ میدم.

1: از این سرویس ایمیل دهی واسه وقتهایی استفاده میشه که شما نمیخواید برای چک کردن ایمیل های هاستتون وارد سی پنل بشید و مثلا می تونید این اسکریپت رو داخل یکی از ساب دامین های سایتتون نصب کنید و آدرس smtp سایتتون رو بهش بدید. عموما آدرس smtp همون آدرس سایتتون هست(در هاست های پولی و غیر رایگان) و پورت income ایمیل شما، اگر بر روی سرور ssl نداشته باشید برابر با 143 و اگر ssl داشته باشید برابر با 993 و پورت Outgoing شما اگر بر روی سرور ssl نداشته باشید برابر با 25 و اگر ssl داشته باشید برابر با 465 هستش. از همین اطلاعات می تونید برای کانفیگ این اسکریپت استفاده کنید.

2: در خصوص مشکل شما و دوست عزیزمون که در پیام پایینی مشکلشون رو مطرح کردند باید بگم که شما می تونید برای حل این مشکل از افزونه ی Easy WP SMTP استفاده کنید. برای کانفیگ اون هم همون اطلاعاتی که بالا برای اسکریپت توضیح دادم رو واردش کنید. اگر هم از سرور پارس پک استفاده می کنید از افزونه های مشابه مثل google smtp یا yahoo smtp استفاده نکنید چون به احتمال زیاد ارتباط با پورت های 993 و 465 این سرورها با سرور شما به جهت افزایش امنیت توسط ادمین سرور بسته شده. پیشنهاد می کنم ترجیحا از همین افزونه استفاده کنید تا به مشکل نخورید. اگه این اکانتم هم مسدود نشد باز هم در خدمتتون هستم. ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ahs5500

تازه وارد
سلام

من هم این مشکل رو دارم...بعضی وقت فاکتورها ایمیل میشه و بعضی وقت ها نه.

با تماس با پشتیبانی هاست (پارس پک) اینطور جواب دادند.

به قسمت ایمیل در هاست خودتون برید و ببینید در اینباکس پیامی با عنوان 

Mail delivery failed: returning message to sender

هست یا نه...اگر بود یکی از اونها رو باز کنید ببینید علت برگشت پیام رو چی نوشته...

در  قسمت ADMINISTRATOR NOTICE. دلایل رو می نویسه

از من رو نوشته

از جمله استفاده از متن ساده به جای HTML در محتوا، استفاده از ایمیل هاست در قسمت From و عدم به کاربردن ایمیل با دامنه gamil در محتوا.

متن ساده به جای HTML در محتوا: برای این مورد برید داخل پیکربندی ووکامروس -- ایمیل .. اونجا تنوی تنظیمات هر مورد به جای html متن ساده رو انتخاب کنید.
پاسخ شما رو هم ارسال کردم.

nbgroup

تازه وارد
سلام

من میخوام کل سفارشاتی و خرید های موفق و ناموفقی که از فروشگاهم انجام میگیره برای مشتری ایمیل ارسال شه

از طریق پیکربندی ووکامرس کمی دست کاری کردم یه بار شد ولی دیگه ایمیل برای مشتری نفرستاد

ممنون میشم راهنمایی کنین

بالا