عدم تغییر فونت قالب

mona.mazta

تازه وارد
سلام روز بخیر

من طبق آموزش هایی که دیدم فونت Byekan رو با سه فرمت eot,ttf,woff نصب و داخل فایل 

style_rtl.css 

فراخوانی کردم ولی هیچ تغییری نیمکنه حتی تو قسمت تنظیمات نمایشگر هم فونتشو نمیاره که انتخاب کنم! مشکل از کجاست؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر قبلش کمی جستجو می کردید راه حلهای بهتری بود همین چند پست قبل از شما در بخش پرسش و پاسخ

این افزونه کارتون رو راه میندازه

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

احتمالا کش شده یا تو سرور و افزونه کش اگر داشته باشید یا روی مرورگرتون ctrl +f5 بزنید ببیند چطور میشه .

بنده به شما پیشنهاد می کنم از این افزونه یکبار استفاده کنید از فونتهای سری b داخلش هم استفاده کنید خودتون می بینید چطوری به راحتی میشه چند فونت رو همزمان داشت داخلش، دردسر هر بار قرار دادن کد تو قالب هم ندارید .

موفق باشید

mona.mazta

تازه وارد
من همون افزونه ای که فرمودین رو نصب کردم از اونجا داره میخونه

فکر میکنم مشکل از همون کش هست

افزونه کش خوب چی پیشنهاد میدین؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر می خواید از مخزن استفده کنید یا سوپر کش خود وردپرس یا w3chach رو استفاده کنید در غیر اینصورت افزونه وردپرس راکت خیلی خوبه البته چون تجاری هست اگر بتونید از خود سازنده بخرید خیلی خوبه البته برخی دوستان نسخ نالش رو همین امروز آپدیت کردن که اون هم قابل استفاده است

البته در مورد افزونه های کش بالایی که اول گفتم اگر تنظیمات درست اعمال بشه کارایی خوبی دارند .

در مورد اون افزونه بنده توصیه می کنم از فونت های گروه B استفاده کنید چون کاملتر فارسی سازی بهتر استاندارد و اعداد نیز فارسی هستند

موفق باشید

سعید حکیمی

تازه وارد
سلام در موقع نصب این افزونه  این پیام را می دهد ""پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است."" چگونه رفع کنم متشکرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Alaric

کاربر عضو
سلام در موقع نصب این افزونه  این پیام را می دهد ""پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است."" چگونه رفع کنم متشکرم
دوست عزیز شما برای مشکل خودتون باید تاپیک جداگانه بزنید، و قبلش تو انجمن جستجو کنید. این کد رو به فایل Function.php پوسته خودتون اضافه کنید.

کد:
@ini_set( 'upload_max_size' , '64M' );
@ini_set( 'post_max_size', '64M');
@ini_set( 'max_execution_time', '300' );

بالا