فروش جامعه مجازی hamsokhan

• نویسنده موضوع p30sky
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

p30sky

تازه وارد
سلام دوستان . بالاخره موقع خدمت رسیده و نمیشه وب سایت رو همینطوری به حال خودش بزارم . میخوام بفروشمش مشخصات

VPS ر** سرور های BYTE

4 تا دامنه hamsokhan.com - org- net - ir

حدود 15000 کاربر

دارای رتبه در الکسا

ایندکس شده در گوگل ولی فعلآ رنک نداره چون همش یک سال از ثبتش میگذره

دارای محیط فارسی + License (تاکید میکنم نرم افزار نال شده نیست و لایسنسش به تازگی خریده شده ) + آخرین نسخه نرم افزار vldpersonals + دوازده قالب اختصاصی و چندتا پلاگین که خودم واسش نوشتم + چندتا پلیس کارکشته سایت و یه سری امتیازات دیگه . واقعیتش روزی که سایتو ساختم قصد نداشتم انقدر بزرگش کنم ولی الانم پشیمون نیستم ولی چه میشه کرد نمیشه بعد از این همه تلاش و ضحمت درشو تخته کرد

خواهشا دوستان قیمت پرت ندن خودم بالای 1 میلیون مد نظرم هست تا ببینیم دوستان چی میگن

iranenaz

کاربر عضو
اگر اشتباه نکنم فارسی سازیش رو هم خودتون انجام داده باشید.

سیستم خیلی کاملی رو آماده کردید اما متاسفانه در ایران کمتر بازدهی اقتصادی داره ، و زحمات ...

امیدوارم شخصی پیدا بشه سرمایه گذاری کنه...

parsaman

تازه وارد
سلام قیمت مد نظرتون رو به من پی ام کنید لطفا

monirie_sport

ja2ogar

کاربر عضو
عزیز مدت اعتبار وی پی اس را هم بزارید

در کل سیستم چندان قوی نیست و سیستم های خیلی بهتری برای جامعه مجازی هست

به نظر من 4 تا دامنه + وی پی اس + کاربران را در نظر بگیریم یه چیزی حدود 200-300 تومان می ارزه

p30sky

تازه وارد
عزیز مدت اعتبار وی پی اس را هم بزاریددر کل سیستم چندان قوی نیست و سیستم های خیلی بهتری برای جامعه مجازی هست

به نظر من 4 تا دامنه + وی پی اس + کاربران را در نظر بگیریم یه چیزی حدود 200-300 تومان می ارزه
دوست عزیز وی پی اس حدود 1 ماه است که خریداری شده .

wallfa

کاربر عضو
سلام دوستان . بالاخره موقع خدمت رسیده و نمیشه وب سایت رو همینطوری به حال خودش بزارم . میخوام بفروشمش مشخصاتVPS ر** سرور های BYTE

4 تا دامنه hamsokhan.com - org- net - ir

حدود 15000 کاربر

دارای رتبه در الکسا

ایندکس شده در گوگل ولی فعلآ رنک نداره چون همش یک سال از ثبتش میگذره

دارای محیط فارسی + License (تاکید میکنم نرم افزار نال شده نیست و لایسنسش به تازگی خریده شده ) + آخرین نسخه نرم افزار vldpersonals + دوازده قالب اختصاصی و چندتا پلاگین که خودم واسش نوشتم + چندتا پلیس کارکشته سایت و یه سری امتیازات دیگه . واقعیتش روزی که سایتو ساختم قصد نداشتم انقدر بزرگش کنم ولی الانم پشیمون نیستم ولی چه میشه کرد نمیشه بعد از این همه تلاش و ضحمت درشو تخته کرد

خواهشا دوستان قیمت پرت ندن خودم بالای 1 میلیون مد نظرم هست تا ببینیم دوستان چی میگن
سایت خوبی ولی خوب پول میخواهد که ما نداریم

parsaman

تازه وارد
سلام من به یک نفر دیگر هم یه پیشنهادی دادم

من .com و .ir رو با یوزرها 400t می دهم

خواستی با من تماس بگیر

همون آ/ی دی من monirie_sport

sobhan93

تازه وارد
فارسی ساز دلفین اخرین نسخه دارم

30 تومن

کسی خواست بگه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا