قالب صحیفه 5 فارسی

miladjef

کاربر عضو

این روش رو امتحان کنید(تست شده در نسخه 5.2.0)

به قسمت ستون های کنار در بخش تنظیمات قالب رفته و در قسمت «افزودن پنل کنار» یک پنل با نام لاتین اضافه کنید(یعنی اسمش فارسی نباشه) مثل panel

و حالا به قسمت ابزارک رفته و ابزارک ای که می خواین رو به پنل اضافه کنید و بعد به قسمت تنظیمات صفحه یا تظیمات قالب برگردید و در صفحه یا صفحاتی که می خواین این سایدبار رو اضافه کنید

soosmar

کاربر عضو
سلام

با تشکر از آقا میلاد عزیز ک بدون هیچ چشم داشتی این قالب رو فارسی سازی می کنه و رایگان در اختیار ما قرار میده...

:67: :53:

روش بروزرسانی قالب های وردپرس چطوریه؟

( من الان بعضی از قسمت ها رو توی سورس تغییر دادم، الان اگه بروزرسانی کنم اون قسمت ها ب حالت اول برمی گرده؟ :64: )

miladjef

کاربر عضو
روش بروزرسانی قالب های وردپرس چطوریه؟

( من الان بعضی از قسمت ها رو توی سورس تغییر دادم، الان اگه بروزرسانی کنم اون قسمت ها ب حالت اول برمی گرده؟ :64: )

معمولا با استفاه از child-theme شما می توانید تنظیمات نسخه ی قبلی قالب رو به نسخه جدید هم انتقال بدید مثل تنظیمات پس زمینه یا ابزارک ها

چون نسخه قالبی که در دست دارید یک نسخه نال شده هست باید اول این قالب رو با یک اسم دیگه تو بخش قالب ها آپلود کنید(دقت کنید نسخه ی قبلی قالب در پوشه ای به نام sahifa بوده و این نسخه هم در پوشه ای به همین نام هست پس در زمان extrac کردن شما بای نام پوشه رو تغییر بدید تا تداخلی ایجاد نشه )بعد از بخش نمایش قالب جدید رو انتخاب کرده و در نهایت قالب انتخاب شده فعال ی شود دقت کنید اکثر تنظیمات به نسخه جدید انتقال پیدا می کنی اما بعضی از دستکاری ها توی سورس اصلی قالب مثل تغییرات دستی در فایل css ممکن انتقال پیدا نکنه.

sagono

تازه وارد
اساتید محترم چتد سوال دارم
1- چگونه منو سر خط اخبار هم از بالا به منو و هم پایین به اسلایدر بچسپونم
2- چگونه ایکن برو بالا عوض کنم
3-چگونه مثل سایت وقتی روی منو بالا موس میرود همچین حالا میشود

soosmar

کاربر عضو
آموزش قرار دادن این مدل اسلایدشو در قالب صحیفا ورژن 5...!

خوب!

در اولین قدم قالب صحیفا رو نصب کرده و بعد محتوای آن رو ایمپورت کنید و بعد از قسمت تنظیمات - خواندن - تنظیمات خواندن - یک برگه یکتا - یکی از برگه ها رو به عنوان صفحه نخست انتخاب کنید...

سپس به قسمت اسلایدر سفارشی توی مدیریت وردپرس برید و مطابق شکل بر روی افزودن کلیک کرده و عکس های خودتون رو آپلود کنید و تنظیمات دلخواه رو روی عکس ها اعمال کنید.

سپس به برگه ها برید و برگه ای ک انتخاب کردید ( همونی که توی تنظیمات به عنوان صفحه نخست انتخاب کردید. ) رو انتخاب کنید اونو توی حالت ویرایش باز کنید و به قسمتی ک توی عکس زیر مشخص هست برید و تیک شبکه پست های ویژه رو انتخاب کنید و تنظیمات دلخواه رو اعمال کنید تا اسلاید شوی شما مطابق اسلاید شو پوسته بشه!( همونی ک عکسش رو بالا گذاشتم. )

امیدوارم به کارتون بیاد!

موفق باشید

+

تشکر ویژه از میلاد گل

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sagono

تازه وارد

up

miladjef

کاربر عضو
دو مورد اول با تغییرات در فایل style انجام شدنی هست.اما متاسفانه فعلا وقت ندارم به طور کامل برای شما این تغییرات توضیح بدم.

(تا 13 خرداد صبر کنید شاید بهتون کمک کنم)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sagono

تازه وارد
دو مورد اول با تغییرات در فایل style انجام شدنی هست.اما متاسفانه فعلا وقت ندارم به طور کامل برای شما این تغییرات توضیح بدم.

(تا 13 خرداد صبر کنید شاید بهتون کمک کنم)
اول حل کردم ج بقیه سوالات ......

miladjef

کاربر عضو
اول حل کردم ج بقیه سوالات ......
مورد سوم رو با مراجعه به این دو لینک می تونید حل کنید(با نصب افزونه و تنظیم اون این مورد حل میشه توصیه اولین افزونه هست)(زوم کردن پست ها)

برای سوال دوم هم تا 13 بهتون می گم

miladjef

کاربر عضو
نسخه 5.2.1 قالب صحیفه به همراه ترجمه در پست اول قرار گرفت

miladjef

کاربر عضو

برای سوال دوم به لینک زیر بروید

sagono

تازه وارد
ممنون از دوستان از پاسخ به سوالم و یه سوال من میخواهم تو این قالب بجای هدر سایت از افزونه لایر اسلایدر استفاده کنم میتوننین کمکم کنید

lahijsabz

کاربر عضو
نسخه جدید قالب صحیفه منتشر شد طبق گفته سازنده این قالب بیش از 200 تغییر در نسخه 5 به بعد این قالب محبوب وردپرسی ایجاد شده.(نگارش فعلی قالب در زمان نوشتن این مطلب 5.2.0 می باشد  2 خرداد 94)
sahifa-5-featured-cover.jpg

sahifa-5-featured-5.jpg

sahifa-5-featured-6.jpg

بروزرسانی:

قالب به نسخه 5.1.0 ارتقا پیدا و ترجمه نیز بروزرسانی شد و در آخر هم افزونه های داخلی قالب مثل taqyeem وinstagramy ترجمه شدند

بروزرسانی 93/12/18:

به روز رسانی ترجمه

بروزرسانی 94/2/8:

به روز رسانی ترجمه

حدود 50 رشته ترجمه بهتر و دقیقتر شدند

به روز رسانی94/3/2:

نسخه 5.2.0 قالب صحیفه به همراه ترجمه قالب

به روز رسانی94/3/11:

نسخه 5.2.1 قالب صحیفه به همراه ترجمه قالب

attachicon.gif

*برای دانلود قالب به همراه ترجمه لازمه که فقط لینک بالا رو دانلود کنید و لینک دیگر نیازی به دانلود نیست
دوست عزیزم دست شمل درد نکنه اما قبلا این قالب فونت های فارسی داشت که خیلی قشنگ تر بود

miladjef

کاربر عضو
دوست عزیزم دست شمل درد نکنه اما قبلا این قالب فونت های فارسی داشت که خیلی قشنگ تر بود
سعی من این بود که خود قالب رو بدونه هیچ دستکاری برای شما قرار بدم.

اما اگر شما یا دوستان خواستار تغییر فونت قالب هستید می تونید از طریق style اقدام کنید یا با افزونه تغییر فونت کار کنید(این راه رو خودم پیشنهاد می دم چون خیلی راحتر هست)

برای پیدا کردن افزونه  توی موتور های جستجو مثل گوگل یا بینگ این عبارت رو جستجو کنید«افزونه تغییر فونت وردپرس»

افزونه مورد نظر داری 123 فونت فارسی هست.

اگر پیدا نکردید پیام خصوصی بدید تا براتون آدرسش بفرستم.

miladjef

کاربر عضو
ممنون از دوستان از پاسخ به سوالم و یه سوال من میخواهم تو این قالب بجای هدر سایت از افزونه لایر اسلایدر استفاده کنم میتوننین کمکم کنید
فکر کنم تنها راه استفاده از Shortcode است.

برای این کار به این صورت است که بخش تنظیمات اسلایدر رفته و در پایین این بخش نوشته شده:Use PHP function:

با کپی کردن نوشته های درون کارد در بخش هدر شاید بتونید از لایر اسلایدر استفاده کنید یا شاید با استفاده از Use shortcode: بتونید این کار بکنید.

(یعنی این کد ها رو در قسمت مناسبی از فایل header.php قالب قرار دهید)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sagono

تازه وارد
فکر کنم تنها راه استفاده از Shortcode است.

برای این کار به این صورت است که بخش تنظیمات اسلایدر رفته و در پایین این بخش نوشته شده:Use PHP function:

با کپی کردن نوشته های درون کارد در بخش هدر شاید بتونید از لایر اسلایدر استفاده کنید یا شاید با استفاده از Use shortcode: بتونید این کار بکنید.

(یعنی این کد ها رو در قسمت مناسبی از فایل header.php قالب قرار دهید)
دوست عزیز لایر اسلایدر هم کد فانکشن داره هم شورتکد ولی نمیدونم کجا قرار بدم تا در هدر قرار بگیره

miladjef

کاربر عضو
تو بخش تنظیمات قالب=>تنظیمات عمومی

در پایین صفحه قسمت«کد هدر» رفته کد فانکشن و یا شورت کد رو اضافه کنید(هر کدوم که کار کرد)

اگر از این روش نشد به بخش نمایش=>ویرایشگر  رفته  .از قسمت «قالب ها»  روی سربرگ یا header.php کلیک کرده .شورت کد یا فانکشن php رو در قسمت مناسب قرار بدید(هر کدوم که کار کرد)

sagono

تازه وارد
اساتید محترم یه سوال من یه افزونه پاپ اپ میخواستم نینجا استفاده کردم کار نکرد تست شده باشه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اساتید محترم یه سوال من یه افزونه پاپ اپ میخواستم نینجا استفاده کردم کار نکرد تست شده باشه
دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت بفرمایید .

درخواست شما اصلا ربطی به این تاپیک نداره .

تاپیک جداگانه بزنید.

بالا