قالب صحیفه 5 فارسی

spsgorgan

تازه وارد
سلام دوستان خسته نباشید
ما افزونه mycred رو روی sahifa آوردیم بالا. وقتی بخش امتیازگیری مشاهده پست ها رو در mycred فعال کردیم و صفحه اصلی سایت رو باز می کنیم همه امتیازات اخبار رو به کاربر میده ! حالا چطور بنظرتون میتونیم ما فعال شدن این افزونه رو در صفحه اصلی سایت غیرفعال کنیم ؟

ممنونم

عزیزان پیشنهادی ندارند ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
عزیز افزونه پاپ اپ برای همین قالب میخواستم
دوست عزیز افزونه پاپ این قالب و اون قالب نداره .

سلام دوستان خسته نباشید

ما افزونه mycred رو روی sahifa آوردیم بالا. وقتی بخش امتیازگیری مشاهده پست ها رو در mycred فعال کردیم و صفحه اصلی سایت رو باز می کنیم همه امتیازات اخبار رو به کاربر میده ! حالا چطور بنظرتون میتونیم ما فعال شدن این افزونه رو در صفحه اصلی سایت غیرفعال کنیم ؟

ممنونم

عزیزان پیشنهادی ندارند ؟
سلام . یعنی روی قالب دیگه مثلا 2015 وردپرس این مشکل رو ندارید؟؟

و اینکه منظور از امتیازات اخبار دقیقا چیه؟

spsgorgan

تازه وارد
سلام

خیر مشکلی نداشت. ببینید یکی از بخش های امتیازدهی اینطوری هست که طرف پست رو مطالعه می کنه امتیاز داده میشه. اما توی صفحه اصلی ، مشاهده شاخه یا جستجوی صحیفه میاد همه اخبار رو امتیاز میده ! حالا چطور میتوتم فعالیت مثلا mycred رو توی این بخش ها غیر فعال کنم به نظرتون تا خود افزونه تصحیح بشه ؟

ممنونم

miladjef

کاربر عضو
می تونین از این بخشی که گفتین یک عکس (یا چند عکس از همون بخش از افزونه و قالب 2015 و همون بخش از افزونه و قالب صحیفه رو قرار بدید) قرار بدید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

spsgorgan

تازه وارد
عکس چی رو بزارم عزیز ؟ آخه مثلا امتیاز شخص 0 یه دفعه میشه 20 ! یعنی کل امتیاز رو میده به طرف

Dr.Ernest

تازه وارد
ندبروز رسانی

----------------------------------------

دوستان زمانی که شما قالب رو فعال کردید درخواست نصب و فعال سازی 6 افزونه رو می کنه.دو افزونه ووکامرس وفرم تماس 7 رو می تونید از همون صفحه نصب و فعال سازی افزونه هایی که بعد از نصب قالب ظاهر میشه رو نصب و فعال کنید اما افزونه های Instagramy و Taqyeem وTaqyeem - Buttons Addon وTaqyeem - Predefined Criteria Addon را در ضمیمه این پست دانلود کنید و این افزونه ها را یک به یک نصب و فعال سازی کنید.

بروز رسانی 2

دوستانی که دیشب قالب رو دانلود کردند لطفا کنند دوباره دانلود کنند چون نزدیک به 30 جمله و کلمه دوباره ترجمه شدند(ترجمه دقیق تر)

بروز رسانی 3

قالب به ورژن 5.0.1 ارتقا پیدا کرد و فایل ترجمه نیز با این ورژن هماهنگ شد

اگر مشکلی پیش اومد اطلاع بدید
ندبروز رسانی

دوستان زمانی که شما قالب رو فعال کردید درخواست نصب و فعال سازی 6 افزونه رو می کنه.دو افزونه ووکامرس وفرم تماس 7 رو می تونید از همون صفحه نصب و فعال سازی افزونه هایی که بعد از نصب قالب ظاهر میشه رو نصب و فعال کنید اما افزونه های Instagramy و Taqyeem وTaqyeem - Buttons Addon وTaqyeem - Predefined Criteria Addon را در ضمیمه این پست دانلود کنید و این افزونه ها را یک به یک نصب و فعال سازی کنید.

بروز رسانی 2

دوستانی که دیشب قالب رو دانلود کردند لطفا کنند دوباره دانلود کنند چون نزدیک به 30 جمله و کلمه دوباره ترجمه شدند(ترجمه دقیق تر)

بروز رسانی 3

قالب به ورژن 5.0.1 ارتقا پیدا کرد و فایل ترجمه نیز با این ورژن هماهنگ شد

اگر مشکلی پیش اومد اطلاع بدید
با سلام . باکلیک بر لینک های دو افزونه ی taqyeem و taqyeem-buttons (فایلهای پیوستی)
در هر دو مورد، تنها افزونه ی taqyeem-buttons دانلود میشه . به نظرم در لینک دهی به افزونه taqyeem اشتباه شده  . لطفا اصلاح کنید

miladjef

کاربر عضو
عکس چی رو بزارم عزیز ؟ آخه مثلا امتیاز شخص 0 یه دفعه میشه 20 ! یعنی کل امتیاز رو میده به طرف
منظورم اینکه عکس بخش مشکل دار رو قرار بدید.(اون بخشی که در صحیفه مشکل پیدا می کنه و بعدش همون بخش رو در قالبی مثل قالب 2015 که مشکل ندار رو عکسش رو قرار بدید)

miladjef

کاربر عضو
با سلام . باکلیک بر لینک های دو افزونه ی taqyeem و taqyeem-buttons (فایلهای پیوستی)
در هر دو مورد، تنها افزونه ی taqyeem-buttons دانلود میشه . به نظرم در لینک دهی به افزونه taqyeem اشتباه شده  . لطفا اصلاح کنید
ببخشید

به زودی اصلاح میشه

spsgorgan

تازه وارد
ببینید  جاییش خطا که نمیده . شما اگر mycred رو نصب بفرمایید بخشی داره که میتونید به کاربر امتیاز بدید. مثلا یک خبر خوند امتیاز بگیره. بعد توی صحیفه کاربر صفحه اصلی باز می کنه (یا صفحه جستجو یا نمایش گروه مطالب) با اینکه خبری ندیده امتیاز مثلا 24 تا خبر رو یهو اعطا می کنه. من میخوام توی اون صفحات فعالیت mycred کلا غیرفعال بشه.میشه ؟

miladjef

کاربر عضو
ببینید  جاییش خطا که نمیده . شما اگر mycred رو نصب بفرمایید بخشی داره که میتونید به کاربر امتیاز بدید. مثلا یک خبر خوند امتیاز بگیره. بعد توی صحیفه کاربر صفحه اصلی باز می کنه (یا صفحه جستجو یا نمایش گروه مطالب) با اینکه خبری ندیده امتیاز مثلا 24 تا خبر رو یهو اعطا می کنه. من میخوام توی اون صفحات فعالیت mycred کلا غیرفعال بشه.میشه ؟
لطفا مشخصات مثل نام کاربری و پسورد و ادرس سایت رو برام ه صورت پیام خصوصی ارسال کنید

doosib_ir

تازه وارد
نسخه جدید قالب صحیفه منتشر شد طبق گفته سازنده این قالب بیش از 200 تغییر در نسخه 5 به بعد این قالب محبوب وردپرسی ایجاد شده.(نگارش فعلی قالب در زمان نوشتن این مطلب 5.2.0 می باشد  2 خرداد 94)
sahifa-5-featured-cover.jpg

sahifa-5-featured-5.jpg

sahifa-5-featured-6.jpg

بروزرسانی:

قالب به نسخه 5.1.0 ارتقا پیدا و ترجمه نیز بروزرسانی شد و در آخر هم افزونه های داخلی قالب مثل taqyeem وinstagramy ترجمه شدند

بروزرسانی 93/12/18:

به روز رسانی ترجمه

بروزرسانی 94/2/8:

به روز رسانی ترجمه

حدود 50 رشته ترجمه بهتر و دقیقتر شدند

به روز رسانی94/3/2:

نسخه 5.2.0 قالب صحیفه به همراه ترجمه قالب

به روز رسانی94/3/11:

نسخه 5.2.1 قالب صحیفه به همراه ترجمه قالب

attachicon.gif

*برای دانلود قالب به همراه ترجمه لازمه که فقط لینک بالا رو دانلود کنید و لینک دیگر نیازی به دانلود نیست
سلام

چرا وقتی روی این قالب ووکامرس نصب میکنم سایت به هم میریزه

تبها کار نمیکنه و ...

تو توضیحات این قالب اومده که از ووکامرس پشتیبانی میکنه

لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

miladjef

کاربر عضو
سلام

چرا وقتی روی این قالب ووکامرس نصب میکنم سایت به هم میریزه

تبها کار نمیکنه و ...

تو توضیحات این قالب اومده که از ووکامرس پشتیبانی میکنه

لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
من ووکامرس رو روی این قالب فعال کردم شمکلی نداشت.

برام ادرس سایت و یوز و پسورد رو به صورت خصوصی ارسال کنید تا بررسی کنم

miladjef

کاربر عضو
@

از PopupPress - Popups with Slider & Lightbox for WP استفاده کنید.

miladjef

کاربر عضو
این قالبیت در برگه ها موجود می باشد.یک برگه بسازید زیر فیلد عنوان صفحه نوشته شده برگه ساز با کلیک بر روی این گزینه می توانید کادر های مورد نظرتون رو پیدا کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا