قالب صحیفه 5 فارسی

arshia20

تازه وارد
آموزش اضافه کردن فونت فارسی با افزونه در همین تاپیک وجود دارد

دوستان می تونند با استفاده از اون آموزش فونت دلخواه را اضافه کنند
ولی افزونه باعث می‌شود کدهای متنی برای سایز متن‌ها بی اثر شوند و دیگر کار نمی‌کنند و در بعضی نوشته‌ها اختلال بوجود می‌آورد.

لطفا آموزش وارد کردن فونت جدید به لیست فونت‌ها را بفرمائید تا خود فونت مورد علاقه را در لیست فونت‌های قالب وارد نمائیم.

ممنونم از شما

arshia20

تازه وارد
دوستان چگونه می‌توان در منوی بالای سایت شماره‌ی تماس خود را قرار دهیم؟

منظورم منوی بالای هد سایت است.

ممنونم از کمکتون

miladjef

کاربر عضو
دوستان چگونه می‌توان در منوی بالای سایت شماره‌ی تماس خود را قرار دهیم؟

منظورم منوی بالای هد سایت است.

ممنونم از کمکتون

افزونه ی  QuickieBar که در مخزن وردپرس هست استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه می تونید bar زیبا و واکنشگرا به راحتی بسازید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arshia20

تازه وارد
بزرگترین مشکلی که با قالب صحیفا دارم اندازه فونت نوشته در این قالب است. زیرا نه در تنظیمات خود قالب گزینه‌ای برای تغییر سایز فونت پست‌ وجود دارد و نه در افزونه‌ای که برای تغییر فونت فرمودید.

چون تعداد مطالب و پست ها خیلی زیاد است امکان تغییر تک تک آن‌ها وجود ندارد. به چه شکل و با استفاده از چه کدی ( css ) می‌توان کل اندازه فونت‌ها را در نوشته‌ها و برگه ها و صفحات محصول تغییر داد؟

باتشکر فراوان

mamomamo

تازه وارد
بزرگترین مشکلی که با قالب صحیفا دارم اندازه فونت نوشته در این قالب است. زیرا نه در تنظیمات خود قالب گزینه‌ای برای تغییر سایز فونت پست‌ وجود دارد و نه در افزونه‌ای که برای تغییر فونت فرمودید.

چون تعداد مطالب و پست ها خیلی زیاد است امکان تغییر تک تک آن‌ها وجود ندارد. به چه شکل و با استفاده از چه کدی ( css ) می‌توان کل اندازه فونت‌ها را در نوشته‌ها و برگه ها و صفحات محصول تغییر داد؟

باتشکر فراوان
فایل تصویر پیوست رو نگاه کنید همه خواسته های شما در قسمت تایپوگرافی وجود دارد.

You must be registered for see images attach

arshia20

تازه وارد
فایل تصویر پیوست رو نگاه کنید همه خواسته های شما در قسمت تایپوگرافی وجود دارد.
باتشکر از شما. تایپوگرافی عمومی را تغییر دادم ولی هیچ‌گونه تغییری در متن پست ها و یا برگه ها بوجود نیاورد و بر روی المان های دیگری تاثیر گذاشت.

لطفا راهنمائی بفرمائید

mamomamo

تازه وارد
باتشکر از شما. تایپوگرافی عمومی را تغییر دادم ولی هیچ‌گونه تغییری در متن پست ها و یا برگه ها بوجود نیاورد و بر روی المان های دیگری تاثیر گذاشت.

لطفا راهنمائی بفرمائید

- پوسته شما فونت فارسی دارد؟

- اگر از افزونه کش استفاده می کنید، کش مرورگر رو پاک کنید.

arshia20

تازه وارد
- پوسته شما فونت فارسی دارد؟

- اگر از افزونه کش استفاده می کنید، کش مرورگر رو پاک کنید.
پوسته‌ی بنده همین پوسته‌ای است که در این تاپیک ارائه شده است. فونت فارسی را بصورت دستی به پوسته اضافه شده است از طریق کد CSS .

کش مرورگر را پاک کرده‌ام و چندین‌بار امتحان کردم. نتیجه‌ای حاصل نشد.

لطفا دوستان راهنمائی بفرمایند.

miladjef

کاربر عضو
برای اصلاح فونت از افزونه زیر استفاده کنید

arshia20

تازه وارد
برای اصلاح فونت از افزونه زیر استفاده کنید

از این افزون استفاده کردم خیلی ممنون. ولی باز هم مشکلم حل نشد.

فکر کنم مشکل از این است که من در هنگام نوشتن مطالب برای آنها سایز فونت را انتخاب می‌کردم.

آیا می‌توان این مشکل را با کد CSS ویا افزونه‌ای دیگر حل کرد؟

باتشکر

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.

پوسته رو سه بار تست کردم. ممکنه که در ظاهر یک هفته ای خوب کار کنه. اما متاسفانه یه اشکال بزرگ وجود داره. بعد از مدتی به خطای 500 معروف بر میخورید که تا قالب رو عوض نکنید از شرش خلاص نمیشید. بهتره یه بررسی جدی روش انجام بشه.

موفق باشید

miladjef

کاربر عضو
سلام

@

عزیز

من این قالب رو روی دوتا از سایت های مشتریام دارم(همین نسخه از قالب) و مشکلی براشون پیش نیومده.اما در کل من نسخه 5.5 و 5.3.1 رو به زودی در پست اول قرار می دم.تا دوستانی که با پیام خطایی شبیه

@ رو به رو شدن مشکلشون رفع بشه

miladjef

کاربر عضو
نسخه 5.5 دوباره به پست اول اضافه شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
نسخه 5.5.3 اومده کسی لینک دانلود نسخه بدون دستکاری شده نداره؟

rsb008.devil

تازه وارد
باید سمت راست باشه. این هم به این دلیل است که درست راست چین سازی نشده. برای راست چین کردن این بخش هم به پوشه پوسته بروید فایل woocommerce.css در پوشه css رو باز کنید و در کلاس های زیر مقادیر رو به right تغییر بدید. (اون شخصی که این قالب رو راست چین کرده، یک نغبه به تمام عیاره :redfadce: )

body.rtl .woocommerce-tabs .panel { float: left; margin-left: 0px;}
Fatal error: Call to a member function get_active_languages() on a non-object in /home/nikousho/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-multilingual/inc/upgrade.class.php on line 386

میشه بگید این ارور چیه؟

چیکارش کنم؟

rsb008.devil

تازه وارد
نسخه 5.5.3 اومده کسی لینک دانلود نسخه بدون دستکاری شده نداره؟
Fatal error: Call to a member function get_active_languages() on a non-object in /home/nikousho/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-multilingual/inc/upgrade.class.php on line 386

سلام

میشه بگید این ارور چیه؟

چیکارش کنم؟

بالا