قالب صحیفه 5 فارسی

jamshimi

کاربر عضو
دوستان من نسخه 5.5.7 نصب کردم اما باز هم پیام میده 

نسخه ی جدید Sahifa پوسته در دسترس می باشد. You have version installed. Update to version 5.5.7

دلیل چیه؟

jamshimi

کاربر عضو
در قسمت تبلیغات قالب اخرین بخش یه جا هست به نام کد های کوتاه تبیلغات

یکی میتونه بگه چطوری باید از اینها استفاده کرد؟ چطور باید کد کوتاه اون نوشت مثلا یه عکس با سایز 120 در 120 داریم متحرک هست

jamshimi

کاربر عضو
در منوی بالای این قالب همون جا که تاریخ درج میشه چطور میشه فونت برخی از کلمات رو تغییر داد یا براشون آیکون قرار داد من ایکون میزارم در مدیریت فهرست اما نشون نمیده

jamshimi

کاربر عضو
دوستان من قالب رو به اخرین ورژن یعنی 5.6 ارتقا دادم باز هم در پیشخوان پیام بروز رسانی جدید میده در قسمت نمایش==> پوسته ها ورژن رو 5.6 نشون میده اما در قسمت بروز رسانی پیام 

نسخه ی جدید  پوسته در دسترس می باشد. You have version installed. Update to version 5.6.0 . دلیل چیه؟

jamshimi

کاربر عضو
در یک صفحه چطور میتونم یک اسلایدر خاص رو در جای مشخص فراخوانی کنم. کد کوتاه اسلایدر در صفحات چیه؟

jamshimi

کاربر عضو
چطور میشه در این قالب در صفحات نظرات رو فعال کرد؟الان پست ها نظراتشون فعاله ولی صفحات خیر

Obka

کاربر عضو
در یک صفحه چطور میتونم یک اسلایدر خاص رو در جای مشخص فراخوانی کنم. کد کوتاه اسلایدر در صفحات چیه؟
برای این کار باید از shortcode اسلایدر استفاده کنید و در جای مناسب که تمایل دارید فراخوانی کنید .

چطور میشه در این قالب در صفحات نظرات رو فعال کرد؟الان پست ها نظراتشون فعاله ولی صفحات خیر
در قسمت تنظیمات و قسمتی که page ایجاد می کنید ، قسمتی برای فعال سازی ارسال نظر داره می تونید فعالش کنید البته می بایست از قبل قالب نظرات توی قالب برگه هاتون کد نویسی شده باشه در غیر این صورت نمایش داده نمیشه .

jamshimi

کاربر عضو
برای این کار باید از shortcode اسلایدر استفاده کنید و در جای مناسب که تمایل دارید فراخوانی کنید .

در قسمت تنظیمات و قسمتی که page ایجاد می کنید ، قسمتی برای فعال سازی ارسال نظر داره می تونید فعالش کنید البته می بایست از قبل قالب نظرات توی قالب برگه هاتون کد نویسی شده باشه در غیر این صورت نمایش داده نمیشه .
اسلایدر خود قالب هر چی نگاه کردم شورت کد نمیده. 

فال

تازه وارد
سلام

نزدیک به 2 سال با صحیفه کار کردم و الان بعد از 2 سال دوری دوباره دارم استفاده می کنم ازش ولی

1. حالت نمایش مطالبش ( برگه ساز، چیدمان مطالب صفحه، صفحه ساز ) فقط 5 حالت داره برخلاف نسخه های 4 و توی معرفیش هم تصویر چندین حالت رو آورده ولی الان فقط همین 5 حالت هست، نمیدونم من اشتباه می کنم یا همینه، کلشو گشتم ولی ظاهرا همینه که هست، و این حالت ها هم بدرد من نمی خورن

2. مطالب صفحه اول ( خانه، روت دامنه ) رو بصورت وبلاگی نشون میده و اصلا براساس دسته بلوک بندی نمی کنه 

...

4. بخاطر کار نکردن با سایت به طور کلی یادم رفته تنظیم صفحه اول به چه صورت بوده، نمی خوام برگه جدا بسازم ( مثلا الان برگه شاپ قابل ویرایش هست)، می خوام همون دامنه اصلی و هوم قابل ویرایش باشه مثلا با ویژوال ادیتور  ، این ممکنه ؟ به چه صورت هست ؟

ممنون میشم کمک بفرمایید

با تشکر

برای سوال اول و دومتون باید بگم شما ابتدا یک برگه بسازید و بعد از اون با استفاده از دکمه صفحه ساز چینش مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.
بعد از طریق زیر منوی سفارشی سازی (از منوی نمایش) برگه مورد نظر رو به عنوان صفحه ی اصلی انتخاب کنید

...
سلام

من اینکارو میکنم اما آدرس سایت رو وقتی میزنم اون برگه رو نشون میده یعنی مثلا اگر برگه home باشه میزنه adress.com/home ولی من نمی خوام اون برگه رو ته آدرس نشون بده، قبلا درست کرده بودم ولی الان یادم رفته چکار کردم

ضمنا توو تنظیمات صفحه ایستا دو گزینه داریم، برگه نخست و برگه نوشته ها که من هرجوری ست کردم مشکل حل نشد

در برگه‌ی نخست نمایش داده شود

آخرین نوشته‌های شما

یک   (پایین برگزینید)

• برگه‌ی نخست: 
  • برگه‌ی نوشته‌ها: 

خواهش می کنم کمک بفرمایید لطفا

ممنونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

han2010

تازه وارد
در سایت پرشین اسکریپت آخرین نسخه ای که گزاشتید 5.6 رو دانلود کردم .

فایلی که دانلود کردم اسمش اینه sahifa-responsive-wordpress-news-magazine-newspaper-theme-v5.6.0

تو این فایل چندتا پوشه هست داکیومنت و لیسانس و خود قالب زیپ شده و یکی هم هست به نام  Sample Content

میخوام بدون این پوشه برای چیه ؟ این به اصطلاح درون ریزشه ؟ یعنی قالب رو به شکل پیش نمایش در میاره ؟

توش دوتا فایل هست به اسم sahifa.wordpress.xml و sahifa.wordpress-RTL.xml

راهنمایی کنید لطفا.ممنونم.

han2010

تازه وارد
این فایل خرابه لطفا مجددا بزاریدش.

راستی من این قالب صحیفه رو نصب کردم. ولی اصلا مدیریتش فارسی نیست!! چی کار کنم ؟

یه سوال دیگه ... راهی داره با یه کلیک شبیه دمو دربیاد ؟

من فقط فایل sahifa.zip رو از تو پوشه ی sahifa-responsive-wordpress-news-magazine-newspaper-theme-v5.6.0 روی هاست آپلود کردم و بعد از فعال کردن زبان فارسی نبود.

حتما باید متعلقات دیگه مثل وکامرس و کلا اون شیشتا رو نصب کنم ؟

لطفا راهنمایی کنید.

han2010

تازه وارد
کسی نیست جواب بده ؟ این قالب که خیلی پر طرفداره. لطفا تجربیاتتون رو به اشتراک بزارید.

han2010

تازه وارد
سلام

خو برو بخر خودتو راحت کن
چی رو بخرم ؟ اونایی که رایگان گذاشتن که میگن اونایی که پولیه از ما کپی کردن.

الان سوال من اینه کسی نیست که از نسخه ی پرشین اسکریپت استفاده کرده باشه ؟ برای شما تو مدیریت قالب فارسیه؟ چون مال من نیست!

hos

تازه وارد
چی رو بخرم ؟ اونایی که رایگان گذاشتن که میگن اونایی که پولیه از ما کپی کردن.

الان سوال من اینه کسی نیست که از نسخه ی پرشین اسکریپت استفاده کرده باشه ؟ برای شما تو مدیریت قالب فارسیه؟ چون مال من نیست!
قالبو دیگه!!!
من خریدم که فارسیه

han2010

تازه وارد
قالبو دیگه!!!
من خریدم که فارسیه
از کجا خریدید از پشتیبانیش و آپدیتاش راضی هستید ؟؟

فایل درون ریز فارسی داشت ؟

شما که خریدی موقع نصب بازم بهت گفت اون شیش تا پلاگین رو نصب کنی یا کلش رو داره تو بسته نصبش؟

مگه اون شیشتا پلاگین همین تاپیک صفحه ی اول رایگان نیستن ؟ چون من از خود پیشخوان و نصب پلاگین ها اخرین نسخه ای که تو پیشخوان ازشون نام برده بود با یه کلیک نصب کردم.

بالا