قالب صحیفه 5 فارسی

sadeghgenavehi

کاربر عضو
باید سمت راست باشه. این هم به این دلیل است که درست راست چین سازی نشده. برای راست چین کردن این بخش هم به پوشه پوسته بروید فایل woocommerce.css در پوشه css رو باز کنید و در کلاس های زیر مقادیر رو به right تغییر بدید. (اون شخصی که این قالب رو راست چین کرده، یک نغبه به تمام عیاره :redfadce: )

کد:
body.rtl .woocommerce-tabs .panel {
    float: left;
    margin-left: 0px;
}
خوب برای مطالب سایت چیکار کنم؟

miladjef

کاربر عضو
خوب برای مطالب سایت چیکار کنم؟
دوست عزیز به تصویر زیر دقت کن .این قالب خودش راتسچین هست(نویسنده قالب یه مصریه) به احتمال زیاد شما در تنظیمات دستکاری ها کردید که به این صورت شد من تا قبل از ظهر سعی می کنم بهتون راهی بدم تا قالب به صورت اولیه(راستچین) برگرده.(یک موضوع اگر شما قبلا از نسخه 4.x.x استفاده می کردید شاید تداخ ایجاد کرده باشه حتی اگر به صورت موقتی در حد چند دقیقه این کارو کرده باشید چون این اتفاق برای من افتاده بود و یه سری تداخلات ایجاد شده بود)

attachment.php

soosmar

کاربر عضو
سلام

خیلی ممنون از دوست خوبمون. :69:

دوستان،

اسم افزونه اسلاید شو این قالب چیه...؟!

( اسلاید شو در ورژن های قبلی. )

من اگه این افزونه رو نصب کنم، امکانش هست توی قالب دیگه ای ب جز صحیفا ازش استفاده کنم یا فق افزونه مختص ب این پوسته هست...؟!

miladjef

کاربر عضو
سلامخیلی ممنون از دوست خوبمون. :69:

دوستان،

اسم افزونه اسلاید شو این قالب چیه...؟!

( اسلاید شو در ورژن های قبلی. )

من اگه این افزونه رو نصب کنم، امکانش هست توی قالب دیگه ای ب جز صحیفا ازش استفاده کنم یا فق افزونه مختص ب این پوسته هست...؟!

اگر منظور شما layerslider و Slider Revolution و Master Slider هست که اینها افزونه های مستقلی هستند و با اکثر قالب های بزرگ سازگاری دارند.اما اگر منظور شما اسلایدر خود قالب صحیفه هست که باید بگم این اسلایدر مخصوص خود قالب هست.

soosmar

کاربر عضو
تشکر از دوست عزیزمون....

من اون افزونه ای رو می خوام که همراه قالب نصب می شه و توی پنل ادمین ب نام custom slider ظاهر می شه! :39:

و همچنین می خوام ک اون رو توی ساید بار یه قالب دیگه استفاده کنم....

آیا ممکنه؟!

اگه آره ممنون می شم اسم افزونه رو بم بگید :105:

miladjef

کاربر عضو
تشکر از دوست عزیزمون....من اون افزونه ای رو می خوام که همراه قالب نصب می شه و توی پنل ادمین ب نام custom slider ظاهر می شه! :39:

و همچنین می خوام ک اون رو توی ساید بار یه قالب دیگه استفاده کنم....

آیا ممکنه؟!

اگه آره ممنون می شم اسم افزونه رو بم بگید :105:
این افزونه اختصاصی خود قالبه(تا اونجای که من دیدم)و یه اسلایدر خیلی ساده هست.شما می تونید با Slider Revolution و Master Slider قدرت بیشتری در درست کردن اسلاید ها داشته باشید.و از شورت کد های اون ها استفاده کردن و در هر جایی که دلتون می خواد استفاده کنید.

------------------------------------------

خدمت دوستمون sadeghgenavehi باید بگم من تو نظیمات چرخیدم اما چیزی رو پیدا نکرم ابته به جز سایدبار. پیشنهاد من این که قالب رو کلا حذف کنی و با یک نام دیگه برای پرونده ی قالب اونو فعال کنه برای مثال اسم پرونده قالب هست sahifa شما اون رو با نام sahifa 5 دوباره آپلود کنید و این بار با قالب داخل این پوشه رو فعال کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sadeghgenavehi

کاربر عضو
این افزونه اختصاصی خود قالبه(تا اونجای که من دیدم)و یه اسلایدر خیلی ساده هست.شما می تونید با Slider Revolution و Master Slider قدرت بیشتری در درست کردن اسلاید ها داشته باشید.و از شورت کد های اون ها استفاده کردن و در هر جایی که دلتون می خواد استفاده کنید.------------------------------------------

خدمت دوستمون sadeghgenavehi باید بگم من تو نظیمات چرخیدم اما چیزی رو پیدا نکرم ابته به جز سایدبار. پیشنهاد من این که قالب رو کلا حذف کنی و با یک نام دیگه برای پرونده ی قالب اونو فعال کنه برای مثال اسم پرونده قالب هست sahifa شما اون رو با نام sahifa 5 دوباره آپلود کنید و این بار با قالب داخل این پوشه رو فعال کنید.
لین کار رو کردم درست نشد بخاطر همین رقتم به css ووکامروس رو ویرایش کردم اینطوریش کردم ولی بازم میگم اشتباه راست چین شده

شما خودت میتونی راست چینش کنی ؟

soosmar

کاربر عضو
ممنون بابت راهتنماییت.... =;

قسمت فوتر، تمام صفحه ست...

من می خوام از لحاظ اندازه، هم اندازه قسمت اصلی بشه، ممنون می شم اگه راهنماییم کنید کجا رو باید تغییر بدم. :x:

موفق باشید

miladjef

کاربر عضو
لین کار رو کردم درست نشد بخاطر همین رقتم به css ووکامروس رو ویرایش کردم اینطوریش کردم ولی بازم میگم اشتباه راست چین شدهشما خودت میتونی راست چینش کنی ؟

دوست عزیز این قالب به صورت پیش فرض راستچین هست ونیازی به اتستچین کردن نداره و به احتمال زیاد مشکل از تنظیمات هست نه از خود قالب. من پیشنهاد میدم روی لوکال هاست اجرا کنی یا یک زیر دامنه یا هاست رایگان بگیری و روش قالب رو تست کنی تا متوجه بشی که مشکل کارت از کجاست فقط یادت باشه که مرحله به مرحله تنظیمات دست بزنی.

- - - Updated - - -

ممنون بابت راهتنماییت.... =; قسمت فوتر، تمام صفحه ست...

من می خوام از لحاظ اندازه، هم اندازه قسمت اصلی بشه، ممنون می شم اگه راهنماییم کنید کجا رو باید تغییر بدم. :x:

موفق باشید
اگر منظور شما تظنظیمات فوتر شما می تونید برید به بخش تنظیمات قالب و بخش تنظیمات پاورقی و از قسمت ابزارک پاورقی طرح می تونید پاورقی دلخواهتون رو با تعداد ستون های که می خواید انتخاب کنید یا حتی بخش فوتر رو غیر فعال کنید فقط یادتون باشه که برای تنظیم بخش فوتر یا همون پاورقی(منظور قرار دادن لینک یا ابزارک و...) به بخش نمایش =>ابزارک های و قسمت ابزارک های فوتر بروید.

soosmar

کاربر عضو
ممنون

نه منظورم سایز بندی بود...

می خوام قسمت فوتر با قسمت اصلی سایت هم اندازه بشه

miladjef

کاربر عضو
ممنوننه منظورم سایز بندی بود...

می خوام قسمت فوتر با قسمت اصلی سایت هم اندازه بشه

میشه واضح تر توضیح بدید یا یک عکس کامل قرار بدید و دور اون قسمتی که می خواهید خط بکشید.

soosmar

کاربر عضو

من می خوام فوتر رو با قسمت اصلی هم اندازه کنم...

قسمت فوتر تمام صفحهاست، اما قسمتی که اخبار رو در بر داره حالت باکس داره!

می خوام فوتر رو هم باکس کنم! :55:

sadeghgenavehi

کاربر عضو
دوست عزیز این قالب به صورت پیش فرض راستچین هست ونیازی به اتستچین کردن نداره و به احتمال زیاد مشکل از تنظیمات هست نه از خود قالب. من پیشنهاد میدم روی لوکال هاست اجرا کنی یا یک زیر دامنه یا هاست رایگان بگیری و روش قالب رو تست کنی تا متوجه بشی که مشکل کارت از کجاست فقط یادت باشه که مرحله به مرحله تنظیمات دست بزنی.
الان تست کردم فهمیدم مشکل از کجاست

با افزونه ووکامرس مشکل داره دقیقا وقتی فعالش میکنی نوع نمایش نوشته اینجوری میشه ولی وقتی غیر فعال میکنی درست میشه...

چیکار کنم درست بشه ؟

- - - Updated - - -

و یه چیز دیگه چیکار کنم تعدا محصولاتم در هر صفحه در این قالب به عدد دلخواهم باشه؟

miladjef

کاربر عضو
من می خوام فوتر رو با قسمت اصلی هم اندازه کنم...

قسمت فوتر تمام صفحهاست، اما قسمتی که اخبار رو در بر داره حالت باکس داره!

می خوام فوتر رو هم باکس کنم! :55:
متاسفانه جوابش رو نمی دونم

- - - Updated - - -

الان تست کردم فهمیدم مشکل از کجاستبا افزونه ووکامرس مشکل داره دقیقا وقتی فعالش میکنی نوع نمایش نوشته اینجوری میشه ولی وقتی غیر فعال میکنی درست میشه...

چیکار کنم درست بشه ؟

- - - Updated - - -

و یه چیز دیگه چیکار کنم تعدا محصولاتم در هر صفحه در این قالب به عدد دلخواهم باشه؟
من امشب یه مقدار درگیرم ولی فردا بهتون جواب می دم.

sadeghgenavehi

کاربر عضو
حقیقتش نمی دونم.اما هر زمان جواب رو فهمیدم بهتون اطلاع می دم.(سر کله زدم ولی نفهمیدم)
جوابش رو خودم میدونم بد راست چین شده و همه اش برمیگرده به CSS/woocommerce.css

باید اون رو ویرایش کرد شما برنامه نویسی بلد نیستید کمکم کنید ؟

ممنون از کمکتون

caduspro

کاربر عضو
جوابش رو خودم میدونم بد راست چین شده و همه اش برمیگرده به CSS/woocommerce.cssباید اون رو ویرایش کرد شما برنامه نویسی بلد نیستید کمکم کنید ؟

ممنون از کمکتون
دوست عزیز، به یک چیز دقت کنید این فایل css تنها زمانی باید اجرا بشه که در برگه های ووکامرس باشید. اگر این فایل در برگه های معمولی هم اجرا میشه، داستان سریال ومپایر دایریز میشه که چیز بی خود و دنباله داریه. شما یک کاری کن ببین باز این مشکلو داری. یک ساب دامین بساز (می تونی روی دامین اصلی تست کنی، مشکلی نیست) یک قالب دیگه صحیفه رو دانلود کن (ترجیحن انگلیسی) ببین این فایل برای برگه های معمولی اجرا میشه یا نه. که معمولن نباید اجرا بشه. آزمایش کن تا بریم قسمت بعدی این سریال :78:

miladjef

کاربر عضو
جوابش رو خودم میدونم بد راست چین شده و همه اش برمیگرده به CSS/woocommerce.cssباید اون رو ویرایش کرد شما برنامه نویسی بلد نیستید کمکم کنید ؟

ممنون از کمکتون
این افزونه رو تست کن اگر جواب داد داخل انجمن اطلاع رسانی کن

دارم فارسی سازیش می کنم

پیوست‌ها

• displayprod196_2.rar
    1 مگابایت · بازدیدها: 13
بالا