قالب صحیفه 5 فارسی

STUBBY

تازه وارد
برای مگامنو پیشهاد می کنم از افزونه UberMenu استفاده کنید
درود بر شما آقا میلاد .

امکانش هست زحمت بکشید بگید چطور میشه ubermenu فارسی رو پیدا کرد؟

و اینکه آموزشش جایی هست ؟ " هر چی می گردم ، لینک ها ناقص هست "

یکی پیدا کردم که خود uber menu + icon + skin-flat + sticky بود و نصب کردم .. اما کاملا انگلیسی و خیلی پیچیده هست ... و منوم رو خراب کرد . فعلا غیر فعال کردم تا آموزش مناسبی پیدا کنم .. اگر در این زمینه راهنماییم کنید ، دعاگوی شمام 

جاویدان

کاربر عضو
ممنونم جناب جاویدان

من افزونه wp-statistics روی قالب صحیفه نصب کردم اما بازدید روزانه برای هر ای پی رو یکی نشون میده مثلا اگه کاربری بیاد و40 مطلب رو بازدید کنه باز هم بازدید امروز رو یکی نشون میده ولی با تغییر ای پی و قند شکن بازدید تغییر میکند .ممنون میشم راهنمایی نمایید
سلام

به نظرم از این افزونه استفاده نکنی بهتره کلا افزونه های اینجوری بار سرور رو بالا میبره به سایت برو ثبت نام کن آمارگیر خوبی داره کارت رو هم راه می ندازه

موفق باشی

جاویدان

کاربر عضو
جاویدان عزیز میشه درباره قضیه ورودی پیوندها یه کم بیشتر توضیح بدین؟ من امروز دکمه محبوب کردن در گوگل پلاس فعال کردم و دیدم پاپ آپ پیوند ها اومد.باید چه کار کنم؟
سلام

در مورد پیوندها همین بس که چند وقتی است گوگل باهاش چپ افتاده اینام رتبشون تنزل کرده به همه چی گیر میدن از گوگل پلاس و فیس و تویت بگیر بیا جلو فقط مونده فردا همینجا رو هم فیل بنمایند

موفق باشی

جاویدان

کاربر عضو
دوستان مفهوم لایت باکس در این قالب چیه؟ اگه میشه یکی با عکس نشون بدین

دوم اینکه چگونه میتونم نوع اسلایدشو صفحه اول تغییر بدم؟ همین طور اندازه عکس های اسلایدشو

با تشکر
با سلام

لایت باکس همون تغییر حالت عکس وقتی موس روش میره هست و حالتهای مختلفی بر حسب کد نویسی داره هر قالبی هم روش خودش رو در این باره اتخاذ می کنه

درمورد اسلاید شو در صحیفه وارد قسمت اسلایدر بشید تغییرات رو لحاظ کنید در مورد اندازه باید قبل از آپلود اینکار رو انجام بدید و یا باید در ساختار خود قالب تغییرات اندازه نهایی رو بزنید یا از اسلایدر های معروف چون وپ اسلایدر یا ری سلایدر استفاده کنید

موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
درود بر شما آقا میلاد .

امکانش هست زحمت بکشید بگید چطور میشه ubermenu فارسی رو پیدا کرد؟

و اینکه آموزشش جایی هست ؟ " هر چی می گردم ، لینک ها ناقص هست "

یکی پیدا کردم که خود uber menu + icon + skin-flat + sticky بود و نصب کردم .. اما کاملا انگلیسی و خیلی پیچیده هست ... و منوم رو خراب کرد . فعلا غیر فعال کردم تا آموزش مناسبی پیدا کنم .. اگر در این زمینه راهنماییم کنید ، دعاگوی شمام 
با سلام

دوست عزیز

خود قالب صحیفا مگا منو خوبی داره کافیه از قسمت فهرست ها روی هر نوشته ای که به فهرست اضافه کردید رو کلیک کنید تا باز بشه و مگا منو بخش مربوط رو فعال کنید و تنظیمات دلخواهتون رو بهش بدید ضمنا اگر قادر به استفاده از درون ریز هستید می تونید از روشهای استفاده شده خود طراح صحیفا استفاده کنید

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
دوستان من میخوام روی قالب صحیفه جعبه دانلود  قرار بدم اما هر کار می کنم موفق نمیشم ممنون میشم یکی راهنمایی کنه که کد های داده شده باید در خط های شماره چند اون سه تا فایل styl-single- header کپی بشه؟ باتشکر

ویرایش:اصلا یه استاد تست کنه ببینه رو قالب صحیفه اجرا میشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

STUBBY

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

خود قالب صحیفا مگا منو خوبی داره کافیه از قسمت فهرست ها روی هر نوشته ای که به فهرست اضافه کردید رو کلیک کنید تا باز بشه و مگا منو بخش مربوط رو فعال کنید و تنظیمات دلخواهتون رو بهش بدید ضمنا اگر قادر به استفاده از درون ریز هستید می تونید از روشهای استفاده شده خود طراح صحیفا استفاده کنید

موفق باشید

جناب جاویدان گرامی ممنونم از توضیحاتتون

یک سوال : من اگه درون ریزی را انجام بدم آیا تمام بخش های قالبم که زحمت براش کشیدم تغییر نمیکنه ؟ من فقط می خوام منوم درونریزی بشه ! اما در بخش xml نوشته : پست ها ، کامنت ها ، و همه چیز شبیه دمو میشه !؟  " من فقط می خوام منوی فهرستم درونریزی بشه ! "

میشه در این مورد راهنمایی بفرمایید ؟

ممنونم از شما که وقت میذارید 

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

درون ریزی صحیفا قبلتر که انجام میشد تغییراتی در ساختار نوشته شده ایجاد نمیکرد و فقط فایل اضافی میریزه براتون این فایلها شامل منو نوشته عکس و مقداری در فروشگاه و دسته ها و برگه ها هستش .البته درون ریزی برای سایتی که مطالب زیادی داره یکم وقت گیر خواهد بود چون حذف مطالب زمان بر هست.

بهتره شما از وردپرس-نمایش- فهرست ها - روی فهرستی که درست کردید شامل برگه ها یا دسته یا آیتم یا هر گزینه ای که فعال کردید رو تغییر بدید

عکس زیر نمونه ای از این روش تغییرات هست

موفق باشید

You must be registered for see images attach

jamshimi

کاربر عضو
چطور میشه اندازه تصاویر  اسلایدر فلکسی را که در صفحه اول جدید ترین مطالب رو به صورت اسلایدشو نشون میده رو تغییر داد؟ یه کم عکس ها بیش از اندازه پهن می کنه

جاویدان

کاربر عضو
چطور میشه اندازه تصاویر  اسلایدر فلکسی را که در صفحه اول جدید ترین مطالب رو به صورت اسلایدشو نشون میده رو تغییر داد؟ یه کم عکس ها بیش از اندازه پهن می کنه
برای این منظور باید کدهای داخل خود صحیفا برای این اسلایدر رو تغییر بدید .

آدرس سایت رو درج کنید تا مشخصا بهتون بگم از کجا تغییرات رو اعمال کنید.

ضمنا اگر قالب رو بروزرسانی خواستید بنمایید باید یادتون باشه این قسمت رو دوباره باید بازنویسی کنید

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
دوستان چطور میشه اندازه عکس های بند انگشتی بلوک دسته ها مشابه تصویر زیر دقیقا 55 در 55 قرار داد؟ مانند این شکل که همین اندازه است

اندازه عکس های من 110 در75 هست. نمیدونم از کجا باید تغییرش بدم .خیلی گشتم اما پیدا نکردم. چندین سایت هم که از قالب صحیفه استفاده می کنند همین اندازه 55 در 55 دارند .خیلی ممنون میشم اساتید عزیز راهنمایی بفرمایند البته با شکل.باتشکر

fp5x82905vy27log1ey6.png

جاویدان

کاربر عضو
دوستان چطور میشه اندازه عکس های بند انگشتی بلوک دسته ها مشابه تصویر زیر دقیقا 55 در 55 قرار داد؟ مانند این شکل که همین اندازه است

اندازه عکس های من 110 در75 هست. نمیدونم از کجا باید تغییرش بدم .خیلی گشتم اما پیدا نکردم. چندین سایت هم که از قالب صحیفه استفاده می کنند همین اندازه 55 در 55 دارند .خیلی ممنون میشم اساتید عزیز راهنمایی بفرمایند البته با شکل.باتشکر

fp5x82905vy27log1ey6.png
با سلام

دوست عزیز

وردپرس - تنظیمات - رسانه - اندازه بند انگشتی

در صورت عمل نکردن ازافزونه های اینکار استفاده کنید

موفق باشید

STUBBY

تازه وارد
با سلام

درون ریزی صحیفا قبلتر که انجام میشد تغییراتی در ساختار نوشته شده ایجاد نمیکرد و فقط فایل اضافی میریزه براتون این فایلها شامل منو نوشته عکس و مقداری در فروشگاه و دسته ها و برگه ها هستش .البته درون ریزی برای سایتی که مطالب زیادی داره یکم وقت گیر خواهد بود چون حذف مطالب زمان بر هست.

بهتره شما از وردپرس-نمایش- فهرست ها - روی فهرستی که درست کردید شامل برگه ها یا دسته یا آیتم یا هر گزینه ای که فعال کردید رو تغییر بدید

عکس زیر نمونه ای از این روش تغییرات هست

موفق باشید

مهندس عزیز من این مسیر را رفتم اما پیغام خطا داد ... در عکس میبینید :

( 1 ) wpml-config.xml را ، از ( 2 )  فایل zip  قالب صحیفه 5.2.2 که برای bigtheme است،  خارج کردم ( 3 ) . روی بارگذاری و درونریزی زدم و بعد پیام خطا داده ( 4 ) . مشکل کجاست ؟!

question.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

وردپرس - تنظیمات - رسانه - اندازه بند انگشتی

در صورت عمل نکردن ازافزونه های اینکار استفاده کنید

موفق باشید
با سلام

تشکر فراوان از محبت و توجه شما دوست عزیز

راستش تنظیمات فعلی رسانه من این طوریه هست جالبه که موقع اپلود عکس در کتابخانه اون اندازه 55 در 55 هم ساخته میشه ولی باز هم از اندازه 110 در 75 استفاده میشه

0ksq0c27ec9vfxglnzt3.png

jamshimi

کاربر عضو
دوستان کسی قالب صحیفه 4.2.1 که توسط بیگ تم فارسی سازی شده و دارای جعبه دانلود هست دارد؟ممنون میشم لینک دانلودش رو بزارید

جاویدان

کاربر عضو
مهندس عزیز من این مسیر را رفتم اما پیغام خطا داد ... در عکس میبینید :

( 1 ) wpml-config.xml را ، از ( 2 )  فایل zip  قالب صحیفه 5.2.2 که برای bigtheme است،  خارج کردم ( 3 ) . روی بارگذاری و درونریزی زدم و بعد پیام خطا داده ( 4 ) . مشکل کجاست ؟!

question.jpg
با سلام

روی هاست اجرا نشد یا روی xamp

موفق باشی

jamshimi

کاربر عضو
دوستان من هر کاری می کنم این قالب رو نمی تونم روی xamp درون ریزی کنم کسی تست کرده؟

این خطا میده

Fatal error: Maximum execution time of 60 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-includes\class-http.php on line 1610

hos

تازه وارد
سلام دوستان

من از این قالب استفاده میکنم

میخواستم صفحه نمایش محصول را تغییر بدم

کسی هست کمک کنه

تغییرات زیاده و نمیشه فقط از css استفاده کرد

jamshimi

کاربر عضو
اساتید یکی لطف میکنه چطور میتونم قالب صحیفه روی لوکال درون ریزی کنم؟باتشکر

بالا