قالب ووکامرس argentum فارسی

Tohid-M

تازه وارد
دوست عزیز. صفحه نخست اصلا ساید بار نداره==

وقتی پرداخت رو بزنی و برگشت بزنی حالت محصول هنوز توی پرداخت نشده باقی میمونه!...
جایی برای مدیریت ثبت نمیکنه وضعیت پرداخت رو؟

ninja4un

تازه وارد
سلام و خسته نباشید ، ممنون بابت قالب زیبا

الان من یه مشکل دارم قالب رو نصب کردم محصول هم اضافه کردم ، ولی دقیقا نصف صفحه سایت خالیه !!!!

الان باید چه کنم ؟!؟!!

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام و خسته نباشید ، ممنون بابت قالب زیبا الان من یه مشکل دارم قالب رو نصب کردم محصول هم اضافه کردم ، ولی دقیقا نصف صفحه سایت خالیه !!!!

الان باید چه کنم ؟!؟!!

فایل قالب رو دوباره جایگزین کنید

احتمالن تنظیمات رو دستکاری کردید

اگه مشکل حل نشد از یک قالب دیگه استفاده کنید اگه حل نشد که مشکل از ووکامرس هست !! :دی

ninja4un

تازه وارد
قالب رو که حذف و نصب کردم نشد ،

وو کامروس هم همینطور ، باز نشد.

من میخوام از همین قالب استفاده کنم ، ورژن چند ووکامروس یا وردپرس رو نصب کنم که مشکل برطرف بشه !؟!؟!!

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
قالب رو که حذف و نصب کردم نشد ، وو کامروس هم همینطور ، باز نشد.

من میخوام از همین قالب استفاده کنم ، ورژن چند ووکامروس یا وردپرس رو نصب کنم که مشکل برطرف بشه !؟!؟!!
به نظر می رسه تازه سایت رو بالا اوردی

پیشنهاد می کنم دوباره وردپرس رو نصب کن و افزونه ها رو

ninja4un

تازه وارد
خیلی ممنون ، مث اینکه مشکل از ورژن وردپرس بود با جدیده همخونی نداره زیاد ، مشکل برطرف شد

الان من یک سوال دیگه ای که دارم این تصویر بک گراند سایت رو باید تو کدوم بخش تغییر داد؟!!؟ فرمت تصویری که برای پوسته تعریف شده pngهست میخوام به gif تغییر بدم ، تو style گشتم نبود !

saeid.azm

تازه وارد
با عرض سلام و احترام

من این قالب رو نصب کردم . وقتی وارد صفحه اصلی می شم کلا همچی پراکندست اما وقتی وارد این صفحه می شیم همه چی درسته .ضمنا وقتی از یه اسلش هم می زاریم اخر این ادرس باز هم صفحه بهم می خوره. تقاضا دارم منو راهنمایی کنین.

ضمنا به خاطر زحماتی که می کشین نهایت قدردانی رو دارم.

با تشکر

saeid.azm

تازه وارد
با عرض سلام و احترام مجدد

مشکل در نسخه ووکامرس و وردپرس نصب شده بود همچنین فرم ورک و هم بنظرم به اشتباه بروز کرده بودم.که با نصب مجدد این ها حل شد.به دوستان پیشنهاد می کنم که آخرین نسخه ووکامرس و افزونه های مورد نظرشون رو از همین سایت و نه جای دیگه دانلود کنند.

با تشکر از زحمات شما

mahshid_khanom

تازه وارد
با عرض سلام و احترام مجددمشکل در نسخه ووکامرس و وردپرس نصب شده بود همچنین فرم ورک و هم بنظرم به اشتباه بروز کرده بودم.که با نصب مجدد این ها حل شد.به دوستان پیشنهاد می کنم که آخرین نسخه ووکامرس و افزونه های مورد نظرشون رو از همین سایت و نه جای دیگه دانلود کنند.

با تشکر از زحمات شما
من تمام قالبهای ووکامرس رو نصب کردم

تنها قالبی که هیچ مشکلی نداره و شیکه قالب coquette

موفق باشی

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
من تمام قالبهای ووکامرس رو نصب کردمتنها قالبی که هیچ مشکلی نداره و شیکه قالب coquette

موفق باشی
تمام قالب ها تست شده و بعد در انجمن قرار گرفته ( خودمم تست کردم همه رو ! ) شما یک جایی رو اشتباه می کردین که به نتیجه نمی رسیدید

mahshid_khanom

تازه وارد
تمام قالب ها تست شده و بعد در انجمن قرار گرفته ( خودمم تست کردم همه رو ! ) شما یک جایی رو اشتباه می کردین که به نتیجه نمی رسیدید
نه شما با قالب woostore یک محصولو انتخاب کن داخل محصول اصلا چیزی به اسم تب منو وجود نداره همه چی بهم ریخته هس

ولی قالبcoquette خیلی تب منو شیکی داره

البته من همون اولایی که woostore اومد نصبش کردم شاید الان مشکلش حل شده باشه

amirgalaxy

تازه وارد
سلام...من 2 تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید....

1 - چه طور باید یه اسلایدر واسه سایت بندازم؟بخش محصول ویژه هم اسلاید بشه خوبه.

2 - واحد پول سایت رو چیجوری تومان کنم الان یوروه (£)

لطفا راجع به اسلاید خلاصه جواب ندید

ممنون...

alifiresoft

کاربر عضو
سلام...من 2 تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید....1 - چه طور باید یه اسلایدر واسه سایت بندازم؟بخش محصول ویژه هم اسلاید بشه خوبه.

2 - واحد پول سایت رو چیجوری تومان کنم الان یوروه (£)

لطفا راجع به اسلاید خلاصه جواب ندید

ممنون...
تمام مباحث مطرح شده. جستجو کنید. (هم در گوگل و هم در سایت)

webdeveloper

تازه وارد
ضمنا افزونه plugin. را برای این قالب از کجا باید نصب کرد؟ سرچ زدم این افزونه را نیافتم.ببخشید
درود

دستان کسی لینک صحیحی از افزونه اسلاید شو دارد ؟

لطفاً لینک بدهید

با سپاس فراوان

webdeveloper

تازه وارد
گویا حذف کردیدبا این حال. از فهرست ها اقدام کنید
تو ویرایشگر قالبheader.php

کد زیر رو حذف کن

<nav role="customer-navigation">

<?php if ( function_exists( 'has_nav_menu') && has_nav_menu( 'top-menu' ) ) { ?>

<?php wp_nav_menu( array( 'depth' => 6, 'sort_column' => 'menu_order', 'container' => 'ul', 'menu_id' => 'top-nav', 'menu_class' => 'nav', 'theme_location' => 'top-menu' ) ); ?>

<?php } ?>

</nav>
درود

در آموزش حذف منو بالای سایت دوستان توضیح دادند.

اما من در تنظیمات فهرست ها نتوانستم پیدا کنم.

ممنون می شوم راهنمایی فرمایید.

نسخه فروشگاه و وردپرس آخرین نسخه می باشد.

ممنون از همکاری شما

webdeveloper

تازه وارد
دوستان گرامی

میتوان زیر هر محصول دکمه اضافه به سبد خرید را اضافه کرد ؟

آیا این قالب این امکان را دارد.

مانند این فروشکاه :

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
دوستان گرامیمیتوان زیر هر محصول دکمه اضافه به سبد خرید را اضافه کرد ؟

آیا این قالب این امکان را دارد.

مانند این فروشکاه :

شدنیه ولی تو این قالب جایی برای این دکمه وجود نداره !

hamid_00a

کاربر عضو
اقا این ساید بار چطوری فعال میشه یه جا گفتین اصن ساید بار نداره تو صفحه اصلی ولی چطور تو دمو هست

وقتی رو این قسمتا کلیک میکنم چیزی نمیاره

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

a4faran3

تازه وارد
agha man mondame .. in ghalebo har kar mikonam ghesmate namaysh mahsoolesh mese in nemishe ke shoma zadid ham in file ghalebo rikhtam to site ham linke jadidio ke to kavan download zadid jone man komak konid .. dg mokham soot keshid

nemone site man .. albate daram taze roosh kaar mikonam post nemonas

in nemone site man asan ghaleb bandi nadare ke aks asli samte chap bashe bad aksaye dige be radif ziresh bad title jolosho hata ghesmate nazarat o tozihatesh menue nis

inam mal khode kavandownload o ye site dg

jone man ye komaki konid .. age mitonid id yahoo ham bezarid beporsam tozih bedid baz khobe montazeram

بالا