قالب ووکامرس argentum فارسی

a4faran3

تازه وارد
onaei ke ghalebeshon in moshkelo nadare mitonan vasam uplod konan ghalebeshono ?

mitone az version php o mysql ham bashe ya na faghat moshkel ghalebandi ghesmate mahsoole ha

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست گرامی! قوانین رو مطالعه کنید و فارسی تایپ کنید. در صورت تکرار اخراج میشید

هر وقت فارسی نوشتید ما مطالعه می کنیم و پاسخ شما رو میدیم

a4faran3

تازه وارد
اگه حداقل جواب منو میدادید منم عضر خواهی می کردم الان کار منم راه افتاده بود ممنمون از لطفتون باز

اینم متن فارسی :

قالب رو نصب کردم مشکل من وقتی هست که روی محصول کلیک می کنم اصلا متن حراج رو عکس میره

گوشه بالای تصویر و قالب بندی توضیحات و اسم محصول و نظرات بهم ریخته اس یا بهتر بگم نداره به این شکل

2 تا سایت چک کردم که با این قالب بودن اینجوری و خوب بودن

الان چیکار کنم درست شه هر نمونه از این قالب رو نصب می کنم همینه

راهنمایی کنید لطفا

آخرین ویرایش توسط مدیر:

armanmprr

تازه وارد
قالب خوبی بود ممنون ولی یه مقداری هم کار داشت که خود شخص هم میتونه درستش کنه اون تعداد معدودی باگ رو . بازم از اینکه فری گذاشتین ممنونم

reza_101010

تازه وارد
سلام و خسته نباشید آقا یه سوالی

من این قالبا رو فروشگاهم نصب کردم

razamishop.ir

الان به مشکل برخوردم لیست محصولات جدید رو گذاشتم رو موقعیت content

الان قالب ریخته به هم و هم ستون کناری رفته زیر باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید رو فروشگاه کلیک کنید

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام و خسته نباشید آقا یه سوالی من این قالبا رو فروشگاهم نصب کردم

razamishop.ir

الان به مشکل برخوردم لیست محصولات جدید رو گذاشتم رو موقعیت content

الان قالب ریخته به هم و هم ستون کناری رفته زیر باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید رو فروشگاه کلیک کنید
سایتتون بالا نمیاد !

seryal-shop

تازه وارد
سلام

این قالب عالیه

فقط من تازه امروز با این سیستم فروشگاهی آشنا شدم

قبلا با پرستا کار کردم اما چون پشتیبانی درستی نداشت و هی مارو پاس میداد به گوگل و کتاب و...

پاکش کردم دندونه هاست و ... کلا کندم تا چندی پیش ه با سیستم شما آشنا شدم

من میخوام فروشگاهی بیارم بالا کپیه این ولی با ورد پرس چون جوملا کمپانی مشکله

حالا باین قالب میشه؟

کی میتونه کمکم کنه تا آخرشم باشه از طریق یاهو؟

میتونم از خجالتشم در بیام به شرطی منو به سود دهی برسونه

یعنی سایت قابل استفاده باشه

:x:

قالبش عالی باز گفتم که همش سفارش نشه :37:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من این قالب رو برای موضوع فیلم پیشنهاد نمیکنم. قالب بیش از حد حرفه ای هست. و مشتریان شما معمولا (اگر موضوعت فیلمه) زیاد تخصصی ندارن تو مباحث قالب و... این قالب براشون گنگ هست و گم میشن. یه سر به قالب های دیگه بزنید

seryal-shop

تازه وارد
استاد پیشنهاد شما کدوم قالبه که شبیه این قالب جوملا دربیاد؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
دوست عزیز قالب ها دمو داره می تونید مشاهده کنید و تشخیص بدید کدوم شبیه تره با به کارتون می اد

به نظر اینا گزینه مناسبی باشند

seryal-shop

تازه وارد
من تمام قالبهارو نه تنها دموشونو دیدم بلکه همرو نصب و اجرا کردم هیچکدوم به شیکی این نبود!

اگر امکان ساخت ابزارک اختصاصی باشه دیگه هیچ مشکلی نداره

من فقط یدونه تابلو اعلانات و اسلاید بزرگ میخوام الآن برای این سایت اگه اینارو هم میشه اوورد روی این قالب دیگه مشکلی نداره

اگه ازین نظر به مشکل بر میخورم برم باز دنبال قالب برای این سیستم توی سایتهای دیگه چون قالبهای این سایتو زیرو رو کردم.

ممنون که جواب میدین

این کارتون خیلی ارزشمنده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saeid.azm

تازه وارد
با عرض سلام و احترام

من یک مشکل در قسمت شماره صفحات محصولات دارم که شماره های صفحه به صورت عمودی قرار می گیرند و و حالت کلی رو بهم می زنند اگر ممکنه راهنمایی ام فرمایید:

لینک:

saeid.azm

تازه وارد
با عرض سلام و احترام

من یک مشکل در قسمت شماره صفحات محصولات دارم که شماره های صفحه به صورت عمودی قرار می گیرند و و حالت کلی رو بهم می زنند اگر ممکنه راهنمایی ام فرمایید:

لینک:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
با عرض سلام و احتراممن یک مشکل در قسمت شماره صفحات محصولات دارم که شماره های صفحه به صورت عمودی قرار می گیرند و و حالت کلی رو بهم می زنند اگر ممکنه راهنمایی ام فرمایید:

لینک:

حتما تو پنل مدیر قالب یا استایل تغییراتی اعمال کردین که اینطوری شده قالب رو دوباره جایگزین کنید تا مشکل بر طرف بشه

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
با عرض سلام و احتراممن یک مشکل در قسمت شماره صفحات محصولات دارم که شماره های صفحه به صورت عمودی قرار می گیرند و و حالت کلی رو بهم می زنند اگر ممکنه راهنمایی ام فرمایید:

لینک:

حتما تو پنل مدیر قالب یا استایل تغییراتی اعمال کردین که اینطوری شده قالب رو دوباره جایگزین کنید تا مشکل بر طرف بشه

moom94

تازه وارد
یه مشکل دارم (البته مشکل نیست )

میخواهم اسم محصول به صورت ثابت روی جنس باقی بمونه

در حالت عادی وقتی موس را روی محصول میبریم اسم محصول نمایش داده میشه

البته یکم سرچ کردم

کد:
http://forum.persianscript.ir/f138/%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-argentum-%D9%88%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%B3-11283/
البته شاید همین باشه

کد:
 <a href="<?php echo get_permalink( $loop->post->ID ) ?>" title="<?php // echo esc_attr($loop->post->post_title ? $loop->post->post_title : $loop->post->ID); ?>"><?php the_title(); ?></a>
این را اونجا نوشتید

اما نگفته کجا باید قرار بدیم؟

اگه منظورم را درست رسوندم

لطفا راهنمائی کنید

ممنون

بالا