قالب ووکامرس argentum فارسی

wle1036

تازه وارد
سلام خدمت مدیران و کاربران گرامی

دوستان من یک سوال داشتم

دسته محصولات من به شکل زیر هستش

چطوری کاری کنم به شکل زیر در بیاد ؟ یعنی وقتی رو هر محصول کلیک کردم زیر مجموعش زیرش باز بشه

اینم سایتش

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این مربوط به ووکامرس نیست. باید طراحی یاد داشته باشید خودتون! یا قالب چنین امکانی رو داشته باشه

amirtaji

تازه وارد
دوستان جان من مسخرم نكنيد يا پاسم نديد به جستجو كه گشتمو پيدا نكردم

من اين قالب رو نصبيدم منتها وقتي فروشگاه رو برگه اصلي ميكنم يا همون صفحه پيش فرض ستون دسته ها در سمت چپ قرار ميگيره با وجود اينكه در تنظيمات برگه من راست قرار دادمش و قابل تغيير نيست

وقتي يك برگه جديد ميسازم و از شورت كد ها استفاده ميكنم ستون دسته ها مياد سمت راست اما ميره انتهاي مطالب قرار ميگيره

در ضمن من تازه با اين سيستم اشنا شدم و خيلي گيج ميزنم

مثلا نميدونم دقيقا چطور بايد مطالب صحه اصلي سايت رو چيند به عنوان مثال برگه اي ايجاد كرد كه اسلايدر بالا باشه زيرشم محصولات ستون مطالب هم سمت راست هم چين چيزايي

لطفا راهنمايي كنيد هم كار ما راه بيوفته هم اگر بنده خداي ديگه اي مثله ما با جستجو اومد راهو ياد بگيره

مهرانا

تازه وارد
سلام.

وقتی قراره سبد خرید به روز شه-هم با کلیک بر"افزودن به سبد خرید" و هم "به روز رسانی سبد خرید"- صفحه سفید می شه و جایی نمی ره.

این مشکل خود به خود برای سایت اتفاق افتاده و قبلش درست کار می کرده. درصورتیکه توی اون بازه ی زمانی هیچ تغییری هم در ساختار سایت ندادم.

چه کنم؟

razak.amirfarshid.com

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام. وقتی قراره سبد خرید به روز شه-هم با کلیک بر"افزودن به سبد خرید" و هم "به روز رسانی سبد خرید"- صفحه سفید می شه و جایی نمی ره.

این مشکل خود به خود برای سایت اتفاق افتاده و قبلش درست کار می کرده. درصورتیکه توی اون بازه ی زمانی هیچ تغییری هم در ساختار سایت ندادم.

چه کنم؟

razak.amirfarshid.com
افزونه ای رو فعال نکردید ؟

تمام افزونه هاتون اخرین نسخه منتشر شده هستن ؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
دوستان جان من مسخرم نكنيد يا پاسم نديد به جستجو كه گشتمو پيدا نكردممن اين قالب رو نصبيدم منتها وقتي فروشگاه رو برگه اصلي ميكنم يا همون صفحه پيش فرض ستون دسته ها در سمت چپ قرار ميگيره با وجود اينكه در تنظيمات برگه من راست قرار دادمش و قابل تغيير نيست

وقتي يك برگه جديد ميسازم و از شورت كد ها استفاده ميكنم ستون دسته ها مياد سمت راست اما ميره انتهاي مطالب قرار ميگيره

در ضمن من تازه با اين سيستم اشنا شدم و خيلي گيج ميزنم

مثلا نميدونم دقيقا چطور بايد مطالب صحه اصلي سايت رو چيند به عنوان مثال برگه اي ايجاد كرد كه اسلايدر بالا باشه زيرشم محصولات ستون مطالب هم سمت راست هم چين چيزايي

لطفا راهنمايي كنيد هم كار ما راه بيوفته هم اگر بنده خداي ديگه اي مثله ما با جستجو اومد راهو ياد بگيره
برای مشکل دسته هاتون باید از تنظیمات قالب اقدام کنید و سمت چپ قرار بدید

اسلایدر قالب فقط برای صفحه پیش فرض قابل استفاده هست اگه می خواین برای بقیه صفحات هم فعال باشه باید خودتون دست به کار شید و تغیرات رو در قالب اعمال کنید ربطی به افزونه ووکامرس نداره

n4n4zi

تازه وارد
سلام دوستان.

خسته نباشید.

من این قالب رو برای یه فروشگاه که پروژه دانشگاهیه نصب کردم.

اما یه سری مشکلات دارم.

از صفحه اول تا آخر این تاپیک رو هم خوندم اما چیزی ندیدم.

اول اینکه این تصویر رو ببینید:

You must be registered for see images attach

می خوام اون کادر سبز بالا و دکمه خرید را ادامه دهید رو حذف کنم. میشه بگید چه جوری؟

دوم این عکس رو ببینید:

می خوام فرمم بره سمت راست و عرضشم بیشتر بشه. یعنی کادر سمت راست که مربوط به توضیحات مشتری هست کامل حذف بشه. و کادر سمت چپ جاشو بگیره.

سوم این عکس رو ببینید:

می خوام اول توضیحات مربوط به نوشته یعنی تاریخ و اسم نویسنده و دسته بندی و ... حذف بشه.

و دیگه اینکه از کد[/sticky] [sticky] استفاده می کنم و نوشتمو وسطش می نویسم، اما تو صفحه فقط عنوان نوشته که تست هست نمایش داده میشه و نه متن نشون داده میشه و نه حتی sticky!

ولی تو بخش نوشته ها که میرم نشون داده میشه. ببینید:

اینم نمای کلی فروشگاه

لطفا لطفا لطفا کمکم کنید چون وقتم خیلی کمه.

ممنونم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirtaji

تازه وارد
اقا يكي مارو درست راهنمايي كنه

الان من ميخوام در صفحه اول سايت يك اسلايدر و محصولات فروشگاه رو داشته باشم

بايد برگه بسازم؟

من يك برگه ساختم كه همين چيزايي كه خواستم رو توش گذاشتم همه چيز اوكي بود و وقتي هم روي لينك اون برگه كليلك ميكنم همه چيز درسته و سرجاش

منتها وقتي مياي اون برگه رو تنظيمات پيوند يكتا به عنوان صفحه پيش فرض ميزارم ستون سمت راست چينشش به هم ميريزه ميره زير مطالب كه تو پيج قبلي عكسشو گذاشت

الان هم اومدم نسخه 3.8 رو نصب كردم تو صفحه اول دره محصولات رو ميزاره و ستون سمت راست كه ليست دسته ها داخلشه نمايش داده نميشه اما در ساير صفحات هست هر چي گضتم هم نتونستم صفحه پيش فرضشو از جايي ويرايش كنم اصلا يك چيز عجيب و گيج كننده اي شده

يك راهنمايي درست بكنيد .

مهرانا

تازه وارد
آدرس سایت:

رازک

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اقا يكي مارو درست راهنمايي كنهالان من ميخوام در صفحه اول سايت يك اسلايدر و محصولات فروشگاه رو داشته باشم

بايد برگه بسازم؟

من يك برگه ساختم كه همين چيزايي كه خواستم رو توش گذاشتم همه چيز اوكي بود و وقتي هم روي لينك اون برگه كليلك ميكنم همه چيز درسته و سرجاش

منتها وقتي مياي اون برگه رو تنظيمات پيوند يكتا به عنوان صفحه پيش فرض ميزارم ستون سمت راست چينشش به هم ميريزه ميره زير مطالب كه تو پيج قبلي عكسشو گذاشت

الان هم اومدم نسخه 3.8 رو نصب كردم تو صفحه اول دره محصولات رو ميزاره و ستون سمت راست كه ليست دسته ها داخلشه نمايش داده نميشه اما در ساير صفحات هست هر چي گضتم هم نتونستم صفحه پيش فرضشو از جايي ويرايش كنم اصلا يك چيز عجيب و گيج كننده اي شده

يك راهنمايي درست بكنيد .
دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید!

تغییراتی که مد نظر شماست باید توسط خودتون و با ویرایش کد های css و قالب انجام بشه...

کسی برای شما انجام نمیده... اگرم انجام بدن هزینه دریافت می کنند

n4n4zi

تازه وارد
دوستان من همچنان منتظرماااااااااااا.

توی انجمن های جوملایی به محض اینکه مشکل مطرح میشه اساتید جواب میدن.

متاسفانه پشتیبانی وردپرس خیلی ضعیفه.

جسارتا اگر کسی علمشو داره بقیه رو راهنمایی کنه.

بد نیست که تو یاد دادن و کمک به بقیه دست و دلباز باشید .

امیدوارم این پست اسپم محسوب و حذف نشه! :29:

amirtaji

تازه وارد
با n4 موافق هستم من هم با نیوک و پرستا کار کردم اونها هم پاسگوییشون خوب هست

دوست محترم مدیر که میفرمایید قوانین رو رعایت کن مگر من چه چیز عجیبی گفتم که نقص قوانین شده اینجا اکثرا خودشون صاحب سایت مدیر هستن و تا حدودی قوانین رو بلدن

حالا بگذریم

من دارم یک مشکل رو مطرح میکنم که هیچ ربطی به کد نویسی نداره و مربوط به تنظیمات هست

شما و همکاراتون چون حوصله ندارید سریع میگید کد نویسی میخواد

مگه میشه یک قالب برای یکی درست کار کنه و برای یکی دیگه غلط؟

والا خوبه این قالب فارسی سازی شده و گذاشتید اینجا و اون هم یعنی باید در حالت راست چین درست کار کنه نه اینکه بهم بریزه

و اگر در دمو و عکسها درسته یعنی مشکل از تنظیمات من هست و نیاز به راهنمایی داره

لطفا سوالات رو دقیق تر بررسی کنید

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
دوستان من همچنان منتظرماااااااااااا.توی انجمن های جوملایی به محض اینکه مشکل مطرح میشه اساتید جواب میدن.

متاسفانه پشتیبانی وردپرس خیلی ضعیفه.

جسارتا اگر کسی علمشو داره بقیه رو راهنمایی کنه.

بد نیست که تو یاد دادن و کمک به بقیه دست و دلباز باشید .

امیدوارم این پست اسپم محسوب و حذف نشه! :29:
دوست عزیز اولا اینجا فقط پشتیبانی وردپرس رو بر عهده نداره اگه دقت کنید می بینید تمام اسکریپت ها ساپورت می شن

بعدم اکثر افراد فعال انجمن گرفتاری های روزمره خودشونه دارن فکر نکنم 24 ساعت تحمل کردن وقت زیادی اونم در برابر هیچ گونه توقعی متقابلی

=====

با n4 موافق هستم من هم با نیوک و پرستا کار کردم اونها هم پاسگوییشون خوب هستدوست محترم مدیر که میفرمایید قوانین رو رعایت کن مگر من چه چیز عجیبی گفتم که نقص قوانین شده اینجا اکثرا خودشون صاحب سایت مدیر هستن و تا حدودی قوانین رو بلدن

حالا بگذریم

من دارم یک مشکل رو مطرح میکنم که هیچ ربطی به کد نویسی نداره و مربوط به تنظیمات هست

شما و همکاراتون چون حوصله ندارید سریع میگید کد نویسی میخواد

مگه میشه یک قالب برای یکی درست کار کنه و برای یکی دیگه غلط؟

والا خوبه این قالب فارسی سازی شده و گذاشتید اینجا و اون هم یعنی باید در حالت راست چین درست کار کنه نه اینکه بهم بریزه

و اگر در دمو و عکسها درسته یعنی مشکل از تنظیمات من هست و نیاز به راهنمایی داره

لطفا سوالات رو دقیق تر بررسی کنید
همه دارن از این قالب استفاده می کنن با راست پین بودنش مسکلی ندارن ! ( پس مش کل از شماست نه قالب ) اگه مشکل از تنظیماته از پنل قالب ریست کنید تا رفع شه

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
جسارتا آدرس من رو دیدین؟
چک کردم اما به نظر تنظیمات افزونه وو قالب بهم ریخته هست ( اصلا کار به صفحه پرداخت نمی کشه ! :دی )

مهرانا

تازه وارد
اول فقط سبد خرید به روز نمی شد. بعد کم کم باقی صفحه ها هم انگار داشتن خورده می شدن! مشکل از قالب نبود هرچی بود. کلش رو فعلا حذف کردم تا از اول بیارمش بالا... :(( مرسی که وقت گذاشتین.

amirkashani

کاربر عضو
آخرین نسخه راست چین شده

amnz

تازه وارد
سلام.

متعصفانه در این سه قسمت توی تنظیمات پوسته هیچی نشون داده نمیشه.

بالا